Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Giresun Apartları

Giresun için {{ (filteredHotels).length}} / 1 apart otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Giresun Apartları - Apart Otel Fiyatları

Fındığı, Karadeniz'e yaraşır güzellikteki festivalleri ve doğal zenginlikleri ile Giresun'da, ev rahatlığında bir konaklama alternatifi olarak apart oteller ön plana çıkıyor…

Ülkemizin Doğu Karadeniz Bölgesi'nde yer alan Giresun, 1923 yılında, yani Cumhuriyet'in ilanından hemen sonra il statüsü kazanmış güzide bir şehrimiz. Merkez ilçe dahil olmak üzere toplam 16 ilçeye, 17 beldeye ve 536 köye ev sahipliği yapıyor Giresun.

Giresun'un isminin nereden geldiği ise ilginç bir hikayeye dayanıyor. Bilindiği gibi Giresun, kiraz meyvesinin ana yurdu. İsmini de buna bağlı olarak, kiraz anlamına gelen ‘Kerasus' ya da ‘Keresea' sözcüklerinden almış Giresun. Şehrin en önemli gelir kaynağı ise kiraz değil, tabi ki fındık. Ülkemizdeki en kaliteli fındığın Giresun'da yetiştiğini belirtmemize gerek yoktur herhalde.

Giresun, Karadeniz'de var olan tek adaya da ev sahipliği yapıyor. Hatta Giresun Adası, bölgede insan yaşayan tek ada olma özelliği taşıyor. Şehir merkezine 1,5 km uzaklıkta olan Giresun Adası'na, özel motorlarla 20 dakikada ulaşılabiliyor. Adanın üzerinde ise sur ve manastır kalıntılarına rastlanıyor. Yaz aylarında ise Giresun Adası, önemli bir piknik alanı olarak kullanıyor. Hatta bu adanın mitolojik hikayelerde de adı geçiyor. Ünlü Altın Post Seferi'nde, Herkül ve arkadaşlarının önemli uğrak noktalarından biriymiş Giresun Adası.

Tüm bu güzellikleri ise bir günde keşfetmek elbette ki olanaksız. Bu nedenle de Giresun'a geldiğinizde, uzun süreli bir konaklama yapmanız şart. Giresun apart otelleri de, tatilde bile ev konforundan vazgeçemeyenlerin en çok tercih ettiği konaklama alternatiflerinden biri. Daha çok kalabalık arkadaş gruplarının ve ailelerin konakladıkları Giresun apart otelleri, daha çok Bulancak bölgesinde bulunuyor. Sabahları yerel ürünlerle servis edilen kahvaltıyla güne başlayacağınız Giresun apart otellerinde, aradığınız konforu bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Giresun apart otel fiyatları ise, misafirlerin ceplerini pek fazla yormayacak cinsten. Giresun apart otellerinin ekonomik olmaları da, bu otellerin tercih edilme sebeplerinden biri zaten. Daha çok otelin sağladığı olanaklara göre değişen Giresun apart otel fiyatları, her gelir düzeyine hitap edebiliyor. Genel olarak 2018 Giresun apart otel fiyatlarının, ortalama 95 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de Giresun'a geldiğinizde tertemiz, huzurlu ve ev ortamında bir konaklama yapmak isterseniz eğer, Giresun apart otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Hatta erken rezervasyon fırsatlarını takip ederek, Giresun apart otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanma şansı elde edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın