Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Bulancak Otelleri

Bulancak için {{ (filteredHotels).length}} / 4 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Bulancak Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Yemyeşil doğası ve masmavi Karadeniz'e kıyısı olan Bulancak dört mevsim ziyaretçilerini ağırlamaktadır. Gelen ziyaretçilerin de konaklamada tercih edebilecekleri Bulancak otelleri dört mevsim hizmet vermektedir.

Bulancak, Karadeniz Bölgesi'nin yemyeşil doğasına sahip Giresun'un denize kıyısı olan ilçesidir. Sahil şeridinde kurulu olan Bulancak, Giresun Merkez, Dereli, Ordu ve Piraziz ilçesi ile komşudur.

Giresun'un sahil kenarında olan ilçesi dört mevsim ilgi görmenin yanı sıra yaz aylarında tatilin de başlaması ile daha yoğun olmaktadır. Bu yoğunlukta deniz kenarı olmasının da etkisi büyüktür. Bulancak'a tatil ve konaklama için gelenlerin tercih edebilecekleri her bütçeye ve zevke göre bir otel bulunmaktadır. Bu otel kategorileri arasında ise; küçük oteller ve büyük oteller listelenmektedir.

Bulancak otelleri kategorisinde yer alan tesisler bu sayfada listelenmektedir. Bu listeden tüm Bulancak otellerini, fiyatlarını, fotoğraflarını, konumlarını ve iletişim bilgelerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu sayfada listelenen Bulancak otelleri içerisinden beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesis ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Bulancak otelleri kategorisinde yer alan tesisler hem denize yürüme mesafesinde hem de deniz manzaralı tesislerden oluşmaktadır. Bulancak otelleri deniz kenarında olmasının yanında şehir merkezine de oldukça yakındır ve şehir içi ulaşımı oldukça kolaydır.

Yaz sezonunda yoğun bir dönem yaşadığı gözlemlenen Bulancak otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir. Sizler de yaz tatilinizde Bulancak otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünüyorsanız erken rezervasyon yaptırmanızda fayda vardır.

Yemyeşil doğası ve masmavi tertemiz denizi ile Bulancak yakın çevrenin oldukça yoğun ilgi gösterdiği bir tatil bölgesidir.

Bulancak, Giresun'un deniz kenarında bulunan tatil bölgesidir. Özellikle yaz aylarında yoğun bir ilgi gören Bulancak'ta konaklama içi yeterli sayıda tesis dört mevsim açık olup hizmet vermektedir.

Bulancak'ta hizmet veren büyük oteller ve küçük oteller arasında zevkinize ve bütçenize göre bir tesis bulabilirsiniz. Bu tesisler en yoğun dönemlerini tatilinde başladığı yaz aylarında yaşamaktadır. Yaz sezonunda yaşanan bu yoğunluk Bulancak otel fiyatları üzerinde de etkili olmaktadır. Bulancak otel fiyatları yoğun olan yaz sezonunda belli bir oranda artmaktadır. Artan Bulancak otel fiyatlarını erken rezervasyon fırsatları ile ekarte edebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Bulancak otel fiyatları otellerin misafirlerine sunmuş oluğu olanaklara ve sağladığı imkanlara göre de değişmektedir. Ayrıca Bulancak otel fiyatları otellerin bulunduğu kategoriye göre de değişmektedir. Her otel kategorisinde yer alan tesis farklı fiyatlara sahiptir. Büyük oteller ve yıldızlı oteller daha yüksek fiyatlara sahipken küçük oteller daha az fiyatlar sunmaktadır misafirlerine.

Bulancak otel fiyatları, otelleri, otellerin fotoğrafları ve ayrıntılı özellikleri bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen oteller arasından beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz tesis ile iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Bulancak Hakkında

Giresun'un en büyük ilçelerinden biri olan Bulancak, batısında Piraziz, doğusunda Giresun merkeziyle çevrilidir. Ekonomik ve nüfus olarak oldukça gelişmiş olan ilçe Doğu Karadeniz'de yer almaktadır.

Doğu Karadeniz'in en gelişmiş ve büyük ilçesi olan Bulancak, Artvin, Gümüşhane, Bayburt il merkezlerinden büyüktür. Karadeniz sahil şeridine sahip ilçe, ılıman bir iklime sahiptir. En kurak geçtiği dönemlerde bile yoğun yağış alan Bulancak, görülmeye değer yemyeşil doğası ve tertemiz deniziyle yılın dört mevsimi yerli – yabancı pek çok ziyaretçi ağırlamaktadır. Özellikle yaz aylarında yoğun ilgi gören ilçede nüfus artışı da bu aylar içerisinde olmaktadır.

Ülkemizin konumu nedeniyle genelinde olduğu gibi Bulancak'ta oldukça köklü bir tarihe sahiptir. Eski adı Terastios olan ilçenin tarihsel geçmişi, Hititlere kadar uzanmaktadır. Pers, Roma gibi uygarlıklara da uzun yıllar ev sahipliği yapan Bulancak, 1071 yılında Türklerin Anadolu'ya hakim olmaya başlamasına rağmen ancak 14. yy sonlarına doğru Ordu ve Giresun yöresinin fethedilmeye başlamasıyla topraklarına katılmıştır.

Ordu ve Giresun arasında yer alan bu ilçe aynı zamanda gezilip görülecek onlarca tarihi ve doğal güzelliği bünyesinde barındırımaktadır. Yaz aylarında, tertemiz havasını içinize çekmek, şehrin kalabalığından ve stresinden uzaklaşmak istiyorsanız, bölgede yer alan Paşakonağı Yaylası'nı tercih edebilirsiniz. Her köşesinin başka güzel olduğu yayla, sezon boyunca pek çok yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır.

Muhlaması, yöresel çorbaları ve birbirinden lezzetli dibleleriyle özel bir mutfağa sahip Bulancak, yöreyi ziyaret eden herkesin mutlaka denenmesi gereken tatlar sunmaktadır. Uzun doğa yürüyüşlerine olanak bulacağınız ilçeyi bahar ve yaz aylarında ziyaret ederek unutulmaz bir Doğu Karadeniz turu yapabilirsiniz.

Bulancak otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Elit Apart Pansiyon Otel Bulancak
Elit Apart Pansiyon Otel Bulancak

-

İlgili ve alakalı

Konforlu, güzel mekan, ilgili ve alakalı bir işyeri. Karadeniz'deki güzide yerlerden bir tanesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Loft Aparts
Ada Loft Aparts

-

Temiz bir otel

Bulancak'ta kalınabilecek bu fiyata en uygun temiz bir otel. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avcı
Hotel Avcı

-

Otelin temizliği

Öncelikle otelden çok ev gibi hissettiren çalışanlara, otelin temizliği, bir de iş yerime yakın olması, Bulancak'ın merkezinde olması ayrı bir güzellik, bir de o sabah kahvaltısını yaparken o manzara için ayrı gidilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Avcı
Hotel Avcı

-

Envaı çeşit kahvaltısı

Gerek temizliği gerek personellerin ilgisi ve envaı çeşit kahvaltısı ile bizleri mesh ettiler. Samimi ve güler yüzünü eksik etmeyen Hotel Avcı çalışanlarına ayrıca teşekkür ederiz. Giresun Bulancak ilçesinde tüm dost ve arkadaşlarımıza tavsiye ettiğimiz tek adres.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Loft Aparts
Ada Loft Aparts

-

Kötü

Kalite kötü, odalar küçük, kesinlikle değmez.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Ada Loft Aparts
Ada Loft Aparts

-

Nezih ortam, temiz duş

Güler yüzlü personel, uygun fiyat, nezih ortam, temiz duş, temiz wc ve rahatlık arıyorsanız gelmenizi tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Loft Aparts
Ada Loft Aparts

-

Evinizden uzakta en iyi ortam

Bu bolgede kalabilecek en güzel otel. Personel çok güler yüzlü, tertemiz, huzurlu... Evinizden uzakta olabilecek en iyi ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ada Loft Aparts
Ada Loft Aparts

-

Yol üzerinde uygun bir otel

Yol üzerinde çok iyi ve uygun fiyatlı bir otel arıyorsanız, şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)