Dereli Otelleri

Fındık üretimi ve yaylaları ile bilinen Dereli, doğayla baş başa kalabileceğiniz muhteşem konaklama alternatiflerine ev sahipliği yapıyor…



Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Dereli Otelleri

Toplam 3 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Dereli Otelleri ve Dereli Otel Fiyatları

Fındık üretimi ve yaylaları ile bilinen Dereli, doğayla baş başa kalabileceğiniz muhteşem konaklama alternatiflerine ev sahipliği yapıyor…

Giresun'un ilçelerinden biri olan Dereli, Aksu Vadisi üzerinde bulunuyor. Fındık üretimi açısından oldukça önemli bir yere sahip olan Dereli'de, çok sayıda orman köyü yer alıyor. Daha çok iç turizm ile doğa ve yayla turizminin hakim olduğu Dereli, Doğu Karadeniz'in en önemli yaylarından Kümbet Yaylası'na ve Bektaş Yaylası'na ev sahipliği yapıyor.

Dereli'de turizmi geliştirmek adına her yaz Temmuz ayının ikinci Pazar günü Kümbet Yaylası'nda yayla şenlikleri düzenleniyor. Bununla birlikte yıllardır her yıl 6 Mayıs'ta Hıdırellez Şenlikleri ile Dereli'de bir cümbüş yaşanıyor. Dereli'de yer alan ve civar köyler ile Karadeniz'i kuşbaşı gören Guskun Tepesi, ilçe için önemli bir yer tutuyor.

Süre gelen yayla turizmi ve doğal güzellikleri ile Dereli'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor. Butik otellerden kent otellerine ve dağ evlerine kadar birçok seçenek yer alıyor Dereli otelleri arasında.

Dereli otelleri, ahşap modern dekorasyonları ile misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Yemyeşil bir doğaya ev sahipliği yapan Dereli otellerinin çoğu, harika bir manzara sunuyor konuklarına. Dereli otelleri, doğayla baş başa kalabileceğiniz eşsiz birer konaklama alternatifi olarak çıkıyor karşımıza.

Dereli otel fiyatları da her gelir düzeyine hitap ediyor. Oldukça uygun olan Dereli otel fiyatları, çoğunlukla oda fiyatı olarak ücretlendiriliyor. Ancak içlerinde kişi başı fiyatlarla da hizmet veren oteller var. Yayla şenliklerinin olduğu dönemlerde ve yaz aylarında Dereli otel fiyatlarında biraz artış gözlenebiliyor ancak her bütçeye uygun bir otel bulabilmek mümkün Dereli'de. Genel olarak 2017 Dereli otel fiyatlarının 70 TL ile 165 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.

Dereli otellerinde konakladığınız süre boyunca; Meryem Ana Manastırı'nı ve Kuşluhan Kalesi'ni görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın