Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Artuklu Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Artuklu Otelleri - Otel Fiyatları

Artuklu için {{ (filteredHotels).length}} / 29 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

Artuklu Otelleri - Otel Fiyatları

Artuklu Otelleri

Artuklu Otelleri

Mardin'in merkez ilçesi olan Artuklu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alıyor. Ayrıca Mardin'in en güneyinde bulunması yönüyle Suriye ile sınır bölgesi oluşturuyor. İsmini tarihte bu noktada kurulmuş olan Artuklular Beyliği'nden alan ilçe, köklü tarihi ile dikkat çekiyor. Bu yönüyle de pek çok tarihi eser ve tarihi mekana ev sahipliği yapıyor. İlk yerleşim yerlerinden olan Mezopotamya Bölgesi'nde kurulmuş olan Artuklu, mimarisi ile göz dolduruyor. Özellikle taş yapıların hakim olduğu Artuklu sokakları, görenleri adeta geçmişin tatlı sayfalarına götürüyor. Rotanızı Mardin Artuklu'ya çevirmiş iseniz burada bulunan Artuklu otelleri ile konaklama sağlayabilir ve tüm Artuklu ile devamında tüm Mardin'i gezip görme fırsatını elde edebilirsiniz. Tarihi yönden oldukça değerli bir ilçe olan Artuklu, burada bulunan camii, türbe, manastır ve benzeri yapıları ile sanatsal açıdan adeta görsel bir şölen sunuyor. Artuklu'ya gelenler bu yapılar karşısında hayranlıklarını gizleyemiyor. Burada bulunan pek çok tarihi yapı sonradan restore edilerek otele çevrilmiş durumda. Dilerseniz otel seçiminizi bu oteller arasından yapabilir ve kendinizi tarihi yapıların kollarına bırakabilirsiniz. Tarihin modern çizgilerle buluştuğu bu otellerde rahatınız için her şey düşünülüyor. Artuklu otelleri ile tatilinize ve gezilerinize renk katabilirsiniz.

Artuklu Butik Otel

Artuklu Butik Otel

Dicle ve Fırat nehirleri arasında kurulmuş olan Mardin, özgünlüğünü bozmamış doğal güzellikleri ile dikkat çeken bir şehrimiz. Özellikle son yıllarda oldukça fazla kendini geliştirmiş ve değeri anlaşılmaya başlamış bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Mardin sınırları içerisinde bulunan Artuklu ilçesi de burada bulunan ve oldukça değerli noktalardan. Suriye ile komşu olan Artuklu, özellikle yılın belli dönemlerinde ziyaretçi akınına uğruyor. Son yıllarda dizi çekimlerinin yoğunlaştığı noktalardan biri olarak karşımıza çıkan Mardin'in, bu dizi çekimleri ile hayran kitlesini artırdığı görülüyor. Fotoğraf çekimleri, geziler ve turların yoğun olarak düzenlendiği şehir, günden güne kıymetleniyor. Rotanızı bu kıymetli şehre çevirmiş olanlardan iseniz oldukça şanslısınız. Çünkü geziler, tatiller ve turlarınız esnasında Artuklu butik otel seçenekleri konaklamanız için sizlere pek çok seçenek sunarak yanınızda oluyor. Butik oteller büyük otel işletmelerine nazaran daha küçük yapıdaki oteller olarak karşımıza çıkıyor. Bu otellerde sessiz sakin ve huzur dolu bir konaklama yaşayabilirsiniz. Butik oteller, şirin ve sakin yapıları ile ultra rahatlık sağlıyor. Bu otellerde kendinizi tıpkı evinizde gibi hissedebilirsiniz. Çünkü butik oteller; tasarımı ve tarzları kendilerine özgü olan, sohbet ve yeme içme düzeyindeki tüm aktivitelerin ev havasında geçtiği otel işletmeleri olarak karşımıza çıkıyor. Bu sayede de butik otellerde kalan ziyaretçiler yabancılık çekmiyor. Ayrıca bazı butik oteller, kendilerine özel bir bahçe, havuz ve kahvaltı seçeneği de bulundurabiliyor. Butik otelinizin sizlere sağlayacağı hizmet ve olanakları otelinize giriş yapmadan önce öğrenebilirsiniz.

Artuklu Otel Fiyatları

Artuklu Otel Fiyatları

Artuklu ilçesi, mimari yapıları ile dikkat çekiyor. Şehrin en otantik noktalarının yer aldığı Artuklu, pek çok açıdan tarihe ışık tutuyor. Bu yönüyle de tarihseverlerin oldukça ilgisini çekiyor. Artuklu'ya sadece tarihi mekanları ve tarihi eserleri görmek için gelenlerin sayısı bile azımsanmayacak kadar fazla. Bunun dışında özellikle yaz mevsimlerinde kahverengi tonların yeşil ile buluştuğu ve pek çok rengi bir arada görebileceğiniz Artuklu, ziyaretçilerine adeta görsel bir şölen sunuyor. Rotanız bu nadide yere ise buraya geldiğinizde Artuklu apart otelleri nde konaklayabilirsiniz. Belirli standartlara göre ayarlanan Artuklu otel fiyatları geniş yelpazedeki seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Otelinize karar vermeden önce birkaç noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü otel fiyatları belirli kriterlere ve size sağlayacağı alternatiflere göre değişiyor. Bunlardan bazıları aşağıda yer alıyor.

 • Otelin konumu
 • Konaklama yapmak istediğiniz zaman dilimi ve bu dilimin tatil dönemlerine denkliği
 • Otelinizin yemek hizmetinin varlığı. Burada dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise; eğer yemek hizmeti bulunuyorsa bunların saatlerine de dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü bilindiği üzere çoğu otelin oda servisleri ek ücretlendirme şeklinde toplam ücrete dahil ediliyor.
 • Otelin doluluk oranı
 • Sezonsal talep değişimi
 • Otelin yıldız sayısı
 • Otelin sizlere sunduğu aktivite hizmet ve olanaklar.

Otel tercihinizi yaparken bu noktalara dikkat etmenizde fayda görülüyor. Bu sayede tatile çıkmadan yapacağınız bu plan sayesinde istediğiniz gibi bir otelde oldukça uygun fiyatlarla kalabilir, böylece bütçenize uygun bir seyahatle unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz.

Artuklu Gezilecek Yerler

Artuklu Gezilecek Yerler

Tarihin önemli yerlerinden olan Artuklu'ya kadar gelmişken buradan yola çıkarak pek çok mekanı gezme fırsatını elde edebilirsiniz. Artuklu konumu itibari ile sizlere elverişli bir ulaşım sağlıyor. Artuklu'dan başlayarak önce buradaki tarihi ve doğal güzellikleri, devamında tüm Mardin'i ve hatta civar illeri de gezebilirsiniz. Gezilecek yerler ;

 • Mardin Müzesi, Artuklulara ait pek çok tarihi eseri bünyesinde bulunduruyor. Müze, tarihseverler tarafından oldukça büyük beğeni topluyor.
 • Mardin Ulu Camii
 • Kasımiye ve Zinciriye Medresesi
 • Revaklı Çarşı içerisinde pek çok otantik ve el yapımı ürün bulabilirsiniz. Özellikle hediyelik eşya satın alabileceğiniz bir nokta.
 • Artuklu Kervansarayı, şehrin en görkemli mimari yapılarından biri olarak biliniyor.
 • Melik Mansur Medresesi
 • Reyhaniye ve Pamuk Camiileri

Artuklu, gezip gördüğünüzde hayran kalacağınız bir çok yeri sizlere bir arada sunuyor. Erken rezervasyon ve avantajlı fırsatları takipte kalarak Artuklu otelleri en uygun rakamlarda yakalayabilir ve bu şehri görme fırsatını elde edebilirsiniz. Artuklu, tüm güzelliği ve ihtişamı ile siz kıymetli ziyaretçilerini bekliyor.

Artuklu Otelleri - Otel Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Artuklu için ₺200 den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat ₺850 dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Artuklu otellerinde ₺200 ile ₺1500 fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Artuklu otellerinde ₺200 den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺1500 den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.