Konak Çankaya Gezilecek Yerler

İzmir’de alışveriş dendi mi akla gelen ilk semtlerden biri olan Konak Çankaya, İzmir ziyaretinizde ilk uğramanız gereken yerlerden biri…Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Konak Çankaya Gezilecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Konak Çankaya Tarihi Mekanlar

İzmir'de alışveriş dendi mi akla gelen ilk semtlerden biri olan Konak Çankaya, İzmir ziyaretinizde ilk uğramanız gereken yerlerden biri…
İzmir'in Konak ilçesinde yer alan Çankaya, şehrin görülmesi gereken yerlerinden biri. Öyle ki, Konak Çankaya'nın içerisinde de gezilmesi ve görülmesi gereken birçok yer bulunuyor. Eğer yolunuz İzmir'e düştüyse, en az 1 gününüzü burada geçirmenizi tavsiye ediyoruz. Konak Çankaya'ya gelmeden önce, Konak Çankaya gezilecek yerler listemize de göz atmayı sakın ihmal etmeyin deriz.

Ahmet Piriştina Kent Arşivi Müzesi: Eğer müze gezmekten hoşlananlardansanız, o halde Ahmet Piriştina Kent Arşivi Müzesi'ni de mutlaka görmelisiniz. İzmir tarihine kısa bir yolculuk yapacağınız müzede, keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Bitpazarı: Konak Çankaya dendi mi, akıllara ilk gelen yerdir bitpazarı. Aklınıza gelebilecek her şeyi bulabileceğiniz bitpazarı, Konak Çankaya'ya geldiğinizde görmeden dönmemeniz gereken bir yer.

Müzik Dükkanları: Konak Çankaya'da bolca müzik dükkanı bulunuyor. Eğer bu tür şeylerin meraklıysanız, Konak Çankaya'da yer alan müzik dükkanları sizin için oldukça ideal.

İzmir Saat Kulesi: Çankaya caddesinden sahile çıktığınızda karşılayacak sizi İzmir Saat Kulesi. Konak'ta yer alan bu tarihi saat kulesini, İzmir'in simgesi olduğu için mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın