Bayındır Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Bayındır Otel Fiyatları

İzmir Bayındır, antik çağda Kral Yolu üzerinde bulunan Efes-Sard arasındaki önemli noktalardan birisidir.

Bu kadar çok uygarlığa ev sahipliği yapan Bayındır ilçesi günümüzde hak ettiği değeri tam olarak alamamaktadır. Ancak bölgenin ününü ve güzelliğini bilenler buraya her fırsatta gelmektedir. Yoğun bir ilgi olması da bölgede konaklamanın yapılabileceği pek çok tesis bulunmaktadır. Bayındır otelleri içinde farklı kategorilerde kent otelleri, butik oteller, apart oteller, yıldızlı oteller ve pansiyonlar yer almaktadır.

Su Otel Bayındır

Bayındır - Butik Otel - 5 Misafir Yorumu

Su Otel, Ege Bölgesi'nin gözbebeği güzel İzmir'in tarihi ile öne çıkan ilçelerinden biri olan Bayındır'da, taş bir binada misafirlerine kapılarını açmaktadır. Restorasyonu tamamlanmış tarihi taş bir binaya sahip olan tesisin girişinde geniş bir avlu olup tüm misafirler bu keyifli avluda huzurlu vakit geçirebilirler. Ahşap ağırlık bir dizayna sahip olan tesisi mobilyaları vintage tarza sahiptir. Tüm tesis genelinden Wi - Fi bağlantılı kablosuz internet ağına erişim ücretsizdir. Su Otel'in konaklama birimleri yüksek tavanlı, ahşap ağırlıklı, aydınlık ortamı ve vintage tarzı dekorasyonuyla hayranlık uyandırmaktadır. Konaklama birimlerinde zemin halı kaplıdır. Gardırop, komodin, yatak ve berjer koltuklar odada bir uyum içerinde olup birimlerde misafirlerin sıkılmadan vakit geçirebilmesi...

Milattan önce 2000'li yıllarda Hitit Uygarlığı'nın kurduğu Bayırdır, antik çağlarda çok büyük öneme sahipti.

Bayındır otelleri, bölgeyi keşfetmeye, tatile ve iş için gelenlere tüm yıl boyunca hizmet vermektedir. Yaz aylarında tatilinde başlaması ile sakin bir dinlenme ortamı arayanlar Bayındır otelleri listesinde bulunan farklı kategorilerdeki tesislerde konaklamaktadır. Bayındır otelleri konum olarak da İzmir'e yakın olmasından dolayı da konaklamada tercih edilmektedir.

Bölgede hizmet veren tüm Bayındır otelleri Neredekal.com'da. Neredekal.com'dan hizmet veren tüm Bayındır otelleri ve fiyatları incelenebilmekte hatta rezervasyon da yaptırılabilmektedir.

Bayındır ilçesine tatil, iş ya da başka sebeplerle gelenlerin konaklayabileceği farklı kategorilerde pek çok otel mevcuttur. Kent otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar tüm yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır.

Tarihinin çok eskiye dayanmasından dolayı, kentte birçok tarihi değere sahip eser göze çarpmaktadır. Günümüzde restorasyonu tamamlanan bu tarihi binaların bir kısmı halen kullanılmaktadır. Tertemiz havası ve sakinliği ile şehrin karmaşasından kaçanlara kucak açan bir yerdir Bayındır.

Bayındır otel fiyatları yıl boyunca çok fazla değişmemektedir. Ancak tatilin başladığı yaz sezonunda, kış sezonuna oranla Bayındır otel fiyatları bir miktar artmaktadır.

Bayındır otel fiyatları üzerinde tesislerin misafirlerine sunmuş olduğu hizmetler de etkili olmaktadır. Sadece tesisin sunmuş olduğu hizmetler değil, Bayındır otel fiyatları tesislerin bulunduğu kategoriye göre de farklılık göstermektedir.

Bayındır otel fiyatları ve otelleri Neredekal.com üzerinden incelenebilmekte ve rezervasyon yaptırılabilmektedir.

Bayındır Otelleri ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Bayındır Otelleri için en uygun fiyatlı otelleri, listeleme sayfasında "En Düşük Fiyata Göre" sırala seçeneği ile kolayca görüntüleyebilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın

Bayındır Otelleri için en ucuz fiyat 80 TL. Üstelik birçok tesiste ödemenizi tesisin kendisine de yapabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın

Tabi ki en ideal yöntem daha önce burada konaklama yapmış misafirlerin görüşlerine başvurmak. Binlerce kullanıcımız binlerce değerli yorumla size en doğru seçimi yapmanız için yol göstermiş olacaktır. Tesisleri puana göre kolayca sıralayabilirsiniz. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın

Her şey dahil sisteminde öncelikli olarak sabah, öğlen ve akşam yemekleri başta olmak üzere birçok hizmeti ücretsiz olarak alırsınız. Bayındır için her şey dahil sisteminde çalışanları görmek için, listeleme sayfasındaki filtrede yer alan "Konaklama Tipi" alanından "Her Şey Dahil" seçeneğini işaretlemeniz yeterli. Hızlı erişim için şu adrese tıklayın

Daha keyifli ve renkli bir tatil için gittiğiniz bölgedeki gezilecek yerleri önceden bilmekte fayda var.Bayındır için gezilecek yerlerin tümüne linkten erişebilirsiniz.

Bayındır yol tarifi sayfamızdan, bulunduğunuz bölgeden mesafeyi ve en hızlı rota seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer kendi aracınızla gitmeyecekseniz, alternatif ulaşım yolları için birçok ipucu da veriyoruz. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Bayındır ve civarında yer alan apartların hemen hepsini listeliyoruz. Apart oteller size ev konforunda, üstelik kendi yemeğinizi yapabileceğiniz başta ocak, fırın gibi araçları temin eder. Son dönemde git gide bu yönde konaklamaya görece ekonomik de olmasından talep artıyor. Hızlı erişim için buradan erişebilirsiniz.

Bayındır hava durumunu takip etmeniz, olası hava değişikliklerine hazırlıksız yakalanmamanızı sağlayacaktır. Bayındır hava durumu için hemen tıklayın.

Bayındır Otel Yorumları

10

İzmir Bayındır Termal Turizm Merkezi

hediye cimenci - 10 Şubat 2015, Salı 23:34

hediye cimenci tarafından...

Ben de bir Bayındırlı olarak, burada doğup büyümekten dolayı çok memnunum. Doğayla çağdaşlığın bir arada olduğu bir yer. Tabiat zenginliklerimiz ayrı bir güzel. Gelin siz de bu güzellikleri görün.

10

Su Otel

hakan Gökçe - 16 Ocak 2014, Perşembe 10:22

Evimdeyim gibi hissettim :)

Özellikle otel çalışanlarından Figen Hanım'a ve diğer personele ilgilerinden ve son derece temiz bir otel hizmeti sunduklarından dolayı teşekkür ederim. Çok seyahat eden birisiyim ve bu kadar sıcak ve temiz otel seçiminden dolayı çok memnunum. Ayrıca kahvaltı çeşit ve sunumunuzu çok beğendim. Bütün herkese fiyat dâhil her yönden tavsiye edebileceğim bir oteldir. Değerlendirmenizi tavsiye ederim.