Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

İzmir Arena

+ 6 Fotoğraf
2.3/5
Ortalama
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

2.3/5
Ortalama
4 değerlendirme
İzmir Arena
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
13.02.2019
Efe Tokgöz
Hizmeti çok güzel
Yazanlara aldırmayın. Çok düzenli bir yer. Hizmeti çok güzel. Hem kapalı hem de açık alanı çok temiz bir yer. Ayrıca buradan başka Foursquare gibi sitelere bakarak emin olabilirsiniz. Ulaşımı kolay, deniz kenarında çok güzel bir konuma sahip. Holifest veya kahve festivalleri oluyor her yıl. Gitmenizi tavsiye ediyorum.
1/5 Kötü
08.03.2016
Aysen
Yolu çok uzun
Yolu çok uzun, git git bitmiyor... Arenaya varana kadar zaten eğlenmeye takatiniz kalmıyor... Gitmeyin sakın.
1/5 Kötü
06.12.2014
Misafir
En iyisi gitmemek
Ne düzen var ne bir şey. Sahne önü alıp boyu uzun olan izler konseri, geri kalan arkada kalır göremez, üst kata çıkan kare düzen sayesinde itile kakıla balkondan sahneyi göremez. Kısaca iyi bir yer değil, içeride bir tek bira var, Sınırsız bira günlerine aldanmayın hikaye. İzban ile gidiyorsanız 500 metre falan değil, indiğiniz yerden yolun etrafını dolaşmanız gerekiyor, 2 km falan tutuyor. Taksiyle 8 TL ücretle gidebiliyorsunuz. En iyisi gitmemek.
1/5 Kötü
06.12.2014
Ömer K.
En iyisi gitmemek
Ne düzen var ne bir şey. Sahne önü alıp boyu uzun olan izler konseri, geri kalan arkada kalır göremez, üst kata çıkan kare düzen sayesinde itile kakıla balkondan sahneyi göremez. Kısaca iyi bir yer değil, içeride bir tek bira var, sınırsız bira günlerine aldanmayın hikaye. İzban ile gidiyorsanız 500 metre falan değil, indiğiniz yerden yolun etrafını dolaşmanız gerekiyor, 2 km falan tutuyor. Taksiyle 8 TL ücretle gidebiliyorsunuz. En iyisi gitmemek.