Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Kızkalesi Plajı

+ 5 Fotoğraf
2/5
Ortalama
4 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz

Yorum / Değerlendirme

2/5
Ortalama
4 değerlendirme
Kızkalesi Plajı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
28.08.2018
Oğuz güneş
Çok fazla para alıyorlar
Kızkalesi plajına parasız girmek yasak. 4-5 dil dişi anlaşılmayan görevli koymuşlar. Şezlong ve şemsiye adı altında haraç kesiyorlar. Ne makbuz var, ne fiş, ne de fatura. Pazarlığa 20TL'den başlıyorlar. Erdemli Belediyesi, kendi halk plajlarını bakımsızlıktan adeta halka ceza keser gibi turizm dursun gelmeyin kardeşim dercesine başıbozuk bir düzene gelmiş. Belediyenin burada çalışan kişileri denetlememesi, çalışanların SSK'sı var mı, güvenlik soruşturması yapılmış mı diye denetleyen yok. Erdemli Belediyesi'nin plajlara yaptığı özelikle Karahasanlıdaki o pis hali, turistleri iğrendirecek görüntüsü sebebiyle kınıyorum. Ankara'dan her sene buraya geliyorum bu seneki rezalet.
0/5 Çok Kötü
27.06.2018
Misafir
Her yerde çöp
Biz eşimle Ramazan Bayramı’nda 1 günlüğüne gittik. Çok kalabalıktı, plaj güzel fakat bizim insanlarımız bu güzelliğin kıymetini bilmiyor. Aşırı derece sap var. Pantolonla yüzenler, kaldırımda mangal yapanlar, Arap mülteciler, her yerde çöp, vb.
5/5 Mükemmel
12.02.2015
Misafir
kizkalesi plaji
Kızkalesi Plajı eskiden ücretsizdi. Ancak son birkaç yıldır belediyenin de üzerine düşmesi ile plaj hem ücretli hem de daha temiz ve bakımlı. Girişte alınan ücrete şezlong ve şemsiye kirası da dahil. İçeride ekstra şemsiye ve şezlong ücreti verilmiyor. Plajda parasailing, dalış, banana ve ringo gibi su sporları yaptıran teknelerde bulunuyor. Deniz ilk girişte oldukça sığ. Bir hayli hayli ilerledikten sonra derinleşmeye başlıyor. Mersin'in mavi bayraklı plajlarından biri olan Kızkalesi Plajı, solundaki kalesi ve denizin ortasındaki kalesi ile bambaşka bir plaj deneyimi sunuyor.
5/5 Mükemmel
12.02.2015
Sevgi Özdil
kizkalesi plaji
Kızkalesi Plajı eskiden ücretsizdi. Ancak son birkaç yıldır belediyenin de üzerine düşmesi ile plaj hem ücretli hem de daha temiz ve bakımlı. Girişte alınan ücrete şezlong ve şemsiye kirası da dahil. İçeride ekstra şemsiye ve şezlong ücreti verilmiyor. Plajda parasailing, dalış, banana ve ringo gibi su sporları yaptıran teknelerde bulunuyor. Deniz ilk girişte oldukça sığ. Bir hayli hayli ilerledikten sonra derinleşmeye başlıyor. `Mersin`\'in mavi bayraklı plajlarından biri olan Kızkalesi Plajı, solundaki kalesi ve denizin ortasındaki kalesi ile bambaşka bir plaj deneyimi sunuyor.