Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Kızkalesi Otelleri

Kızkalesi için {{ (filteredHotels).length}} / 70 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kızkalesi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kızkalesi güzel yurdumuzun güzel şehri Mersin sınırları içinde, birçok Akdeniz sayfiye yerinden daha çok özelliklere sahip güzel bir tatil beldesi.

Mersin Kızkalesi'ne biz Antalya'dan gittik. Yol tam bir macera. Alanya'da geçirdiğimiz bir haftalık tatilden sonra, tatile doyamadık ve arkadaşlarımızın bol bol tavsiye ettiği Mersin Kızkalesi'ne doğru yola çıktık. Yol boyunca bir tarafımızda inanılmaz Akdeniz manzarası, diğer taraf ise yemyeşil çam ormanları. Yol epey yorucuydu. Bol virajlı yolun manzara eşliğinde güzel geçtiğini söyleyebilirim.

Yol boyunca epey şeyi tecrübe etmenin de mutluluğunu yaşadık. Seralarda baharın sonuna doğru görmeye alıştığımız çileklerin kırmızılığına, muz ağaçlarının dallarını eğen salkım salkım muzların bolluğuna hayran kaldık.

Muzuyla ünlü Anamur'da, nisan ayında olmamıza rağmen hava sıcaklığı 25 derecenin altına düşmedi. Buna da değinmeden geçemeyeceğim. Yoğurdu türkülere söz olmuş Silifke'yi ve Taşucu'nu geçtik ve merakla beklediğimiz Merin Kızkalesi'ne ulaştık. İlk anda Kızkalesi bize pek güzel görünmedi. Sıradan bir tatil beldesi havasındaydı. Sahile doğru ilerlediğimizde yöreye ismini veren Kızkalesi'nin heybeti ve güzelliği, sahilinin genişliği ve temizliği bizleri mest etti.

Sahili ile meşhur tatil yörelerinin çoğunu gezmiş birisi olarak burası hakikaten ayrı bir yer diyebilirim. Bu kadar güzel bir sahili pek hayal etmediğimi itiraf etmek istiyorum.

Mersin Kızkalesi otellerine de değinmek istiyorum. Gittiğinizde Mersin Kızkalesi'nde kalacak otel bulmak için çok seçeneğiniz var. Mersin Kızkalesi otelleri denize sıfır konumda, denize maksimum 100 - 150 m. uzaklıkta yer alıyor. Yani yürüyüş mesafesinde. Mersin Kızkalesi otelleri, Kızkalesi pansiyonları, Kızkalesi apart otellerine yaz döneminde rezervasyon yaptırmadan Kızkalesi'ne gitmeyin, yer bulmada sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Bana sorarsanız hem cebime uygun hem de keyfime uygun bir otelde kalırım. Mersin Kızkalesi'nde fiyat bakımından oteller diğer Akdeniz otellerine göre oldukça makul. Henüz Mersin Kızkalesi'nde çok iddialı oteller yok. Burada da iddialı otel arayan misafir olacağını pek tahmin etmiyorum. Mersin Kızkalesi otelleri için tabii ki temizlik, güler yüz gayet iyi. Doğa, hava, deniz ve Mersin Kızkalesi'nin tartışmasız en ön plandaki iddiası kumsalı.

Yazın ortasında dahi Mersin Kızkalesi otellerinde kalan misafirler geniş kumsalda rahat rahat güneşlenme imkânına sahip. Bu güzel tatil cennetini herkese tavsiye ederim. Mersin Kızkalesi'nde mutlu olmak için birçok neden var.

Büyük bir kısmı sağlam olan ve karaya 200 metre uzaklıkta bulunan Mersin Kızkalesi, beldeye ismini verecek kadar etkileyicidir.

Erdemli'ye yaklaşık 25, Mersin'e ise 60 km mesafede olan Kızkalesi, Silifke'nin en güzel tatil yörelerindendir. Yaz mevsiminde birçok tatilcinin gelmesi ile dolup taşan Mersin Kızkalesi, ulaşım açısından da oldukça elverişli bir noktada bulunmaktadır.

Denizi ve plajı daha çok öne çıksa da Mersin Kızkalesi, sahip olduğu tarihi dokular ile de birçok kişiyi cezbetmektedir. Eski kiliseler, sarnıçlar ve yol kenarında küçüklü büyüklü lahitler dikkat çekicidir.

Birçok efsanesi de bulunan Mersin Kızkalesi, küçük çaplı oteller ve pansiyonlar ile misafirlerini ağırlamaktadır. Bir önceki yılın kış mevsiminde restore edilen tesisler, 2017 yılının yaz mevsimine hazırlandı ve Mersin Kızkalesi otelleri bahar mevsiminde gelen ilk misafirlerini ağırlamaya başladılar.

2017 Mersin Kızkalesi otel fiyatlarının güncellendiği, tesislerin yaza heyecanla hazırlandıkları bu dönemde Kızkalesi otellerinden rezervasyon yaptırarak yaz tatilinizde odanızı şimdiden ayırabilirsiniz. Hemen her bütçeye hitap eden 2017 Mersin Kızkalesi otel fiyatlarından birisi eminiz size de uyacak...

Kızkalesi Hakkında

Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Kızkalesi'nde yaz aylarında yapılan birçok kültürel ve sosyal aktivite tatilcilerin hoşça vakit geçirmesini sağlamaktadır.

Mersin'e bağlı Kızkalesi, il merkezine 60, Erdemli'ye 23 km. mesafede bulunmaktadır. Mersin'in simgesi haline gelen Kızkalesi, denizdeki kayalık üzerine kurulmuştur. Kızkalesi'nin çevre uzunluğu yüz doksan iki metredir. Mersin Kızkalesi'ne ulaşım balıkçı motorları ile mümkündür.

Mersin Kızkalesi'nin başlıca geçim kaynağı turizmdir. Nüfusu 8139 olan Kızkalesi'nin yaz aylarında nüfusu 30 - 40 binlere ulaşmaktadır. Mersin Kızkalesi'nin yatak kapasitesi 15 000 olup, dört mevsim konaklama hizmeti bulunmaktadır.

Mersin Kızkalesi'nin üçte biri sit alanıdır. İsmini Korikos harabelerinden almıştır. Her yerin tarihi doku ile kaplı olduğu Mersin Kızkalesi'nin tarihi, M.Ö. 3000 yıllarına uzanmakta, günümüzde hala geçmişin izlerini taşıyan yapılar kentte varlığını sürdürmektedir. Kızkalesi kıyıdan 200 metre açıkta, denizdedir. Kızkalesi sekiz kule ile güçlendirilmiştir.

Mersin Kızkalesi efsanesinden bahsedelim biraz. Kralın bir kızı olmuş, kız büyüdükçe güzelliği ve iyi kalpliliği ile babasının da halkın da sevgisini kazanmış. Bir gün oralardan geçen bir falcı kralın falına baktıktan sonra kızının da falına bakmak istemiş. Kızın elini tutunca birden eli titremeye başlamış. Kral endişe ile sormuş falcıya ne gördüğünü. Falcı tereddüt etmiş ama kral ısrar etmiş gördüğünü söylemesi için. Falcı çaresiz söylemiş: Bu güzel ve iyi kalpli kızı bir gün yılan sokacak ve genç yaşta ölecektir. Kral çok endişelenmiş. Bir çare aramış bu kötü kaderi yenecek. Kendince bulmuş da. Denizin ortasına bir kale yaptırmış ve kızını oraya yerleştirmiş. Yılanlar ulaşamayacağı için kızı bu kötü kaderden korumayı düşünmüş. Günler gelip geçmiş ve bir gün kıza götürülen bir üzüm sepeti içine gizlenen yılan denizin ortasındaki kalede kızı ısırıp zehrini akıtmış. Kral da halk da anlamışlar ki kral kızı da olsa kimse kaderinden kaçamıyor.

Mersin Kızkalesi günümüzde bölgenin en önemli turizm merkezlerindendir. Kızkalesi'nde tarihi süsleyen doğa çok şey vaad ediyor. Mersin Kızkalesi'nin ince kumlu uzun plajı, temiz denizi, en azından ekim sonuna kadar rahatça denize girme olanağı sunan iklimi her gün biraz daha fazla turisti çekiyor.

Kızkalesi otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Meltem Otel Kızkalesi
Meltem Otel Kızkalesi

-

Yemekler harika

Biz 5 gün kaldık. Çok beğendik, yemekler harika, Vedat Bey bizimle çok ilgilendi. Odalar konforlu, temiz. Denize çok yakın. Anlayacağınız 5 yıldızlı otelden farkı yok. En kısa zamanda ailem ile tekrar gideceğim. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Otel Mersin
Palmiye Otel Mersin

-

Samimi ve temiz

Samimi ve temiz hizmetin vazgeçilmez adresi Palmiye Otel Mersin. İşletmecisi ellerinden geleni yapıyor. akşamları bol eğlence var, ailece Kızkalesi'nde kalacağınız tek güvenilir adres. Teşekkürler Aydemir Bey ve ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Otel & Restaurant
My Otel & Restaurant

-

Odalar çok ferah

Tatildeki eviniz sloganı tam anlamıyla oturmuş. Cemal Bey'e ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz. 5 arkadaş 6 gün kaldık. Wi-Fi var, odalar çok ferah ve temiz, klima çok iyi çalışıyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ufuk Hotel
Ufuk Hotel

-

Eğlenceli bir ortam

Kalite tesadüf değildir sözü tam da burası için söylenmiş. Hotele girişimizden tatil bitimine kadar nezaket, güler yüz, hijyen ve nezih bir ortam. Kahvaltı ve akşam yemeğinde menü geniş, çeşit bol. Islak kek, revani, Kemalpaşa, vs. her akşam ayrı bir tatlı. Aşçı bu işe yıllarını vermiş, eğitim görmüş otel şeflerinden. Asansörde melodiler, yemekte hafif müzik, yemek sonrası eğlenceli bir ortam. Kızımla birlikte dört gün kaldık Ufuk Hotel'de ve süper bir tatil geçirdik. Her şey için Ufuk Bey'e ve profesyonel ekibine sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Almir Otel
Almir Otel

-

Temiz, düzenli ve tertipli

Çok iyi bir otel. Temiz, düzenli ve tertipli bir otel. Herkesin buraya gelmesini tercih ederim. Aile sıcaklığında iyi bir otel. Furkan Bey'e ayrıca ilgisi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Almir Otel
Almir Otel

-

Çok kaliteli bir otel

Almir Otel çok temiz ve terbiyeli bir otel. Bana göre herkesin bu otele gelmesini tercih ederim. Bu otelde herkes birbiriyle aile gibi, eğer tatile gelecekseniz bu otele gelin lütfen, özellikle de ilgilenme konusunda en yüksek durumda. Ben bu oteli sevdim. Bu otel çok kaliteli bir otel. Ben otele tatile gelirsem bu otele gelirim. Oteli çok sevdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

Gerçekten mükemmel

Rastgele bulduğumuz bir yerdi. Bir anda karar verilmiş tatil planımızın en güzel detayı Sarı Konak Apart Otel'in muhteşemliği oldu. Tereddütle gelmiştik, internetten bulup yer ayırttığımız için; fakat düşündüğümün aksine her şey harika. Bir evde ne olması gerekiyorsa düşünülmüş ve her şey yerleştirilmiş. Konforlu yatak odasıyla, ferah oturma odası, oturma odasından güzel bir sokağa açılan veranda ve verandada bulunan salıncağına kadar her şey ince ince düşünülmüş. Gerçekten mükemmel. Murat Bey'in ilgi ve alakasını da söylemeden geçemeyeceğim. Ev sahibi gibi davranması, misafirperverliği gerçekten takdire şayan. Çok teşekkür ediyoruz. Sıkıntıdan uzak, sahile sadece bir dakika mesafede, sahilin kalabalık gürültüsünden uzak çok sağlıklı bir konuma sahip. Sanırım her yıl geleceğimiz tek yer Sarı Konak Apart Otel olacak. Olmasını diliyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

Üstün hizmet anlayışı...

Çok nezih bir ortam. İki yıldır geliyorum ve artık başka yerde kalmayı asla düşünmüyorum. Eğer temizliğe ve aile ilkelerine önem veriyorsanız kesinlikle Sarı Konak Apart Otel tek tercihiniz olmalı. Her yere yürüme mesafesinde ve çok güvenli bir ortam. Eğer rahatınıza önem veriyorsanız hele hele çocuklu bir aile iseniz kesinlikle tavsiye ediyorum, pişman olmayacaksınız. Güler yüzünüz ve üstün hizmet anlayışınız için teşekkürler Sarı Konak Ailesi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

İlgi, alaka mükemel

Mersin'de tek geçilebilecek yerlerden biri bana göre. Denize yakın mesafesi, temizliği, özellikle Murat Bey'in güler yüzü, ilgi, alakası insana kendi evinde gibi hissettiriyor. Kızkalesi'ne gelmeden önceki belirsizlik Sarı Konak Apart Otel'den sonra netleşti. Seneye tekrar buradayız inşallah.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Denize yakınlığı harikaydı

Merhabalar Mavi Deniz Otel. Öncelikle Kızkalesi'nin eşsiz güzellikleriyle dolu bu mekanı çalıştıran Burcu Hanım ve annesine, sonrasında bu sıcak memleketin yoğun sıcaklığında bizlere emek veren sevgili aşçınız, yemeklerine doyum olmayan bizlere büyük ve küçüklere uygun eşsiz lezzetleri bizlere sunan Ahmet Bey ve mutfak ekibine, dinç ve dinamik ve güler yüzlü İsa dayımıza, restoranda unuttuğum terliğimi :) bana ısrarla bulmamı sağlayan Enes kardeşimin sempatik ve sakin tavırlarına, güler yüzlü Cihan kardeşime, gecenin bir yarısında bana süt ısıtan sevgili resepsiyonda bulunan güler yüzlü kardeşime ve diğer tüm Mavi Deniz Otel personeli çalışanlarına öncelikle çok teşekkürlerimi sunuyorum. Bu kadar sıcak bir havada kendilerini böyle sakin ve çalışkan bir ekiple çalışan işletme sahiplerinin böyle bir kadroyla çalışma disiplinlerini kutluyorum. Bir hafta boyunca bizleri güler yüzlü tavırlarıyla kendi evimizde hissetmemizi sağladılar. Daha ne olabilir ki? Konum olarak denize yakınlığı ve konforu harikaydı. Olumsuz yorum yazan sevgili misafirler beni memnun etmek sizleri memnun etmekten daha kolaydır eminim. Olumsuz yorum yazan misafirlerin çok ilgi beklediği apaçık ortada böyle nezih bir ortamda bu kadar fedakar çalışma ekibi ve sakin yapıları beni çok etkiledi. Daha öncede Kızkalesi'ne defalarca geldim. Bu kadar güzel ekibi ve memnuniyeti gittiğim birçok beş yıldızlı otelde görmedim. Herkese Mavi Deniz Otel'de kalmalarını kesinlikle tavsiye ediyorum. Biz ailece çok memnun kaldık. Tekrar gittiğimde düşünmeden kalabileceğim bir aile oteli. Tekrar çok teşekkür ediyorum. Güzel ve keyifli bir sezon bitirmenizi diliyorum. Hoşçakalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Çok beğendim

İlk defa bu yıl geldim arkadaşlarımın tavsiyesiyle. 3 gün kaldım, çok beğendim. Bundan sonra da umuyorum ki her yıl her zaman artık Mavi Deniz Otel'i tercih edeceğim. Gönül rahatlığıyla söylüyorum, tavsiye ediyorum hepinize, gelin, görün, kalın, pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Delfin Otel
Delfin Otel

-

Çalışanlar ilgili

2017 Temmuz ayında 4 gece eşimle ilk defa geldiğimiz bir otel... Aşçı süper, açık büfe kahvaltı, yemek. Çalışanlar ilgili, tam bir aile ortamı. Aşçının işini severek yaptığı çok belli... Denize 2 dakika yürüme mesafesinde. Eşim hamile olduğu için buna çok dikkat etmiştim... Her sene içim rahat gideceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gold Hotel
Gold Hotel

-

Akşam yemekleri çok çeşitli

Odaları küçük, TV 37 ekran, kahvaltısı standart ancak akşam yemekleri çok çeşitli ve çok lezzetli. Denize sıfır. Fiyatına göre ailece tercih edilebilecek bir mekan...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
Meltem Otel Kızkalesi

-

Yemekler muhteşem

Ben ilk defa ailemle birlikte tatile çıkıyorum. Önceden yabancılık çekerim diye tedirgindim. Kısa bir süre sonra Vedat Bey ve çocuklarıyla kaynaştık, samimi olduk. Yemek konusunu konuşmayı sevmem ama söylemeden geçemeyeceğim. Tek kelimeyle anlatmak istesem muhteşem. Ayrıca otel yönetimi başta olmak üzere tüm personeli çok çok yürekten tebrik ediyor, teşekkür ediyorum. Sağ olun var olun. Başarıların devamını diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Denize sıfır denilebilir

Mavi Deniz Otel'i ikinci kez tercih ettik ve daha da tercih edeceğimiz kesindir. Otel sahipleri ve çalışanları bir numara. Otel konum olarak güzel bir yerde. Denize sıfır denilebilir. Giriş ve çıkışımız da dahil olmak üzere kaldığımız 4 gün boyunca personel gayet güzel ilgilendi bizimle. Tüm çalışanlar güler yüzlüydü. Herkese teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

İki senedir çok memnunum

Mavi Deniz Otel aile ortamı ile çok güzel karşılıyor. Ben 2 senedir geliyorum ve her seferinde çok memnun kalıyorum. Özelikle Hatay usulü yemekleriyle bir harika. Demek istediğim Mavi Deniz Otel mükemmel bir otel. Ziyaret etmenizi ve kalmanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Her şey kusursuz

Ailemle birlikte 10 gün kaldık. Kusur bulamadım, her şey kusursuz. Bir sıkıntı oldu mu hemen ilgilenip hallediyorlar. Herkese tavsiye edeceğim bir hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Yemekler harika

Öncelikle yemekler harika, çok güzel bir şekilde ağırlıyorlar. Konum denize 20 m, gayet iyi. 4 gün kaldım eşim ve çocuğumla birlikte, çok eğlendik. 3 yıldır geliyoruz, her yılda geleceğiz. Böyle güzel vakit, sıkıntısız vakit, huzurlu vakit geçirdiğimiz için hepinize teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Rose Motel
Rose Motel

-

Deniz yakın

Aile moteli. Fiyat iyi, deniz yakın, yemekleri güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Huzur dolu

Kısa ve net bir şekilde söylüyorum, 10 gün kaldım, 10 gün içinde 5 dakika bile huzursuz olamadım. Huzur dolu. Personellerden Mansuroğulları'na, her birine teşekkür ediyorum. Hep tek adres hep Antakyalı Mavi Deniz Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Asmin Otel
Garden Asmin Otel

-

En güzel tatili yaşadım

Ailece kalabileceğiniz, Kızkalesi'nde tek adres Garden Asmin Otel. 2 gündür buradayım. En güzel tatili yaşadım, yaşıyorum. Özelikle otel sahipleri Kadir abi, Mehmet abiye çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldım. Her yıl buradayım artık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mersin Şavk Otel
Mersin Şavk Otel

-

Personelin güler yüzü

Otel tatil için mükemmel bir yer. Havuzun oluşu, sahile yakınlığı, özellikle personelin güler yüzü, evinizden farkı olmayan bir ortam. Yemekler mükemmel, istekleriniz anında yerine getiriliyor. Burada otel işletmecisi hacı reisin otel müdürü İsmail Bey'in hakkını inkar etmemek gerek. Tüm çalışanlarına, Ayda'ya, aşçımıza, hepsine teşekkür ederim. Bir daha görüşmek üzere, hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

Denize yakın

Öncelikle işletmenin sahibi olan Murat Bey'e çok çok teşekkür ederiz. Tam da Kızkalesi'nden aradığımızı bulamamanın verdiği umutsuzlukla geri dönüyorduk ki yollarımız kesişti. Denize yakın fakat bir o kadar da Kızkalesi'nin gürültüsünden uzak, bahçesini kendi bahçeniz gibi kullanabiliyorsunuz. Muz ağaçlarının altında kitabınızı, gazetenizi okuyabilirsiniz. Odalar tam da resimde gördüğünüz gibi hiçbir fark yok, tek fark Murat Bey'in misafirliğe gittiğiniz bir ev sahibesi anlayışı ile size yaklaşması olacak. Biz çok memnun kaldık, umarız sizler de kalırsınız. Tekrar teşekkürler Murat Bey, yine görüşmek üzere. Aygül & Salih.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
Sarı Konak Apart Otel

-

Denize 50 metre civarı

İlk defa gitmeme rağmen çok memnun kaldım. Evin içinde tatil için gerekli tüm malzemelerin bulunması, denize 50 metre civarı yürüyüş mesafesinde olması, Murat Bey'in güler yüzlü, cana yakın olması beni oldukça memnun etti. Kısmet olursa bundan sonraki yıllarda da ilk tercihim Sarı Konak Apart Otel'dir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gold Hotel
Gold Hotel

-

Tam bir aile oteli

Bu otelde 4 gece kaldım. Önyargılı gelmiştim ama yanılmışım. Tam bir aile oteli. Yemekleri gerçekten bölgenin lezzetlerini sunuyor. Şuayip Bey'e ve lezzetli yemek sunan aşçısına teşekkürler. Özellikle şunu belirtmek isterim, otel çalışanları Eren ve Emre Bey'e de güler yüzleri ve severek işlerini yapmalarından dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Otel & Restaurant
My Otel & Restaurant

-

Odalar ferah

Gerçekten iyi bir tesis. Mehmet Bey'e ve Cemal Bey'e çok teşekkür ederiz, bize içtenlik ve samimiyetle yaklaştılar. Otel tamamen bir aile ortamı, kahvaltıda salam yok, onun haricinde her şey lezzetli, akşam yemeği de çok güzel. Odalar ferah, klima çok iyi çalışıyor. Açtıktan yarım saat kadar sonra kapatabilirsiniz, o kadar iyi, her şeyin yeni ve kalitelisi, ailenizle güzel bir tatil yapabilirsiniz. Teşekkür ederiz My Otel & Restaurant ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

İlgi ve alaka sıfır

İlgi ve alaka sıfır, odalar her gün temizlenmiyor, hatta pansiyonda kalmış gibi odamı ben temizledim. Yemek yenen yer çok sıcak, bunalıyor insan, yemek yediğinden bir şey anlamıyorsun. Biz buradaki iyi yorumlara aldanıp gittik, keşke gitmeseydim dediğim bir tatil geçirdim otelden dolayı. Siz bir daha düşünün derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ufuk Hotel
Ufuk Hotel

-

Nezih bir ortam

Ufuk Hotel'de iki bayan 4 çocuk kaldık, çok temiz, nezih bir ortam. Çalışanlar hepsi iyi insanlar, sanki akraba gibiydik. İlgi, alaka, hiç sıkılmadık. Temizlik süper. En ufak isteklerimizi karşıladılar, oğlum ateşlendi, şurubunu, ilacını bulup içirdiler. Evimizde gibi rahat ettik. Çocuklarımız odada uyurken bizler lobide oturuyor, eğleniyorduk. Denize 1 dakikada yakın. Uğur Bey ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz. Yemekleri harika, artık her yaz oradayız. Herkese tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığıyla ailenizle tatil yapılacak tek adres Ufuk Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Motel Peine
Motel Peine

-

Yemek ve kahvaltıları fena sayılmaz

2 gün kaldım, çalışanlar her konuda yardımcı oldu. Bir aile oteli, çalışanlar aile zaten. Ufak tefek eksikler vardı. Dolaba soğuk bir şeyler koyulabilirdi, lavaboya bir fön makinesi iyi olurdu. Onun dışında yarım pansiyon ve uygun fiyatla orta kalitede bir hizmet sunuyorlar. Yemek ve kahvaltıları fena sayılmaz... Ayrıca aşçının en kısa zamanda ekmek dilimlemeyi öğrenmesi gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Otel & Restaurant
My Otel & Restaurant

-

Yemekleri çok güzeldi

1 hafta önce kalmıştık burada. Tam bir aile oteli. Otelin sunduğu imkanlar gayet iyi. Wi-Fi var, akşam yemekleri çok güzeldi. Ailemle güzel bir tatil yaptık. Kurban Bayramı'nda tekrar geleceğiz. Havuz olsaydı biraz daha iyi olurdu, yine de o eksikliği unutturacak bir tesis. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
JFA Star Apart Otel
JFA Star Apart Otel

-

Samimi ve güvenilir bir ortam

Tavsiye edilir bir otel, özellikle aile ve çiftler için. Denize yakın, hoş muhabbetli, titiz ve temiz tatil yeri. Samimi ve güvenilir bir ortam. Teşekkürler. Sehr empfehlenswertes kleines Hotel, vor allem für Familien und Paare. Ein angenehmes, gemütliches und sauberes Resort in der Nähe des Meeres. Freundliche und sichere Wohlfühl Umgebung. Vielen Dank! Very recommendable small hotel, especially for families and couples. A pleasant, cozy and clean resort near the sea. Friendly and safe wellbeing environment. Thanks!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
My Otel & Restaurant
My Otel & Restaurant

-

Odalar temiz değil

Biz hiç beğenmedik, kahvaltı da hiç güzel değildi. Akşam yemeği biraz iyiydi, odalar temiz değil, havlu yok ve suyu bir soğuk bir de sıcak akıyor. Bence gelmeyin, çok pahalı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anıl Hotel
Anıl Hotel

-

Plaja yakınlığı

Arkadaşlar, gerçekten çok ama çok güzel yerde. Plaja yakınlığı da temizliği de çok güzel. Müşteri anlayışları, yemekleri, kısacası her şey mükemmel. Fiyat uygun, kısmet olursa yine aynı mekanı tercih ederim. Burada ne kadar anlatsam da git, gör, karar ver diyorum. Tüm personele ve sahibine teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

İşletmecilik ruhunu beğendim

Otelin işletmecilik ruhunu beğendim, çok samimi buluyorum. İşletme sorumluları ve çalışanlar hizmetlerini profesyonel yapıyor. Teşekkür ederim Kızkalesi Mavi Deniz Otel'e.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Yemeklerin lezzeti

4 senedir bu otelin devamlı müşterileriyiz. O kadar güler yüzlü bir hizmetle karşılaşıyorsunuz ki tekrar gelmemeniz zor. Otel personelinin güler yüzü, yemeklerin lezzeti, temizliği, her konuda harika bir yer. Buradan otel yetkililerine ve personeline bu güzel tesis ve hizmet için çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Otel Kızkalesi
Royal Otel Kızkalesi

-

Denize çok yakın

Denize çok yakın, odalar orta düzeyde, klimalar çalışıyor, çalışanlar güler yüzlü, işletmeciler çok yardımcı oluyorlar, yemekleri Antep'in lezzetli çeşitleri, kahvaltıları orta düzeyde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Almir Otel
Almir Otel

-

Denize 100 adım

10 numara yer. 60 TL'ye değer, fazlasını beklemeyin. Denize 100 adım, koku da yok, başka bir şey de.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ercan Apart
Ercan Apart

-

Aileler için çok ideal

Herkese tavsiye ediyorum. Çok güzel bir yer. Aileler için çok ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Otel Kızkalesi
Royal Otel Kızkalesi

-

Odaları temiz

Odaları temiz, sabah-akşam yemekleri, otoparkı, denize 30 metre, bunun yanında her ihtiyacınıza koşan personel, bu otel karşılığında aldıkları ücret çok düşük, amaçları paradan önce müşteri memnuniyeti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Otel Kızkalesi
Royal Otel Kızkalesi

-

Yemekleri çok güzel

İlgi, alaka çok güzel. Her şey mükemmel, tek adresimiz. Yemekleri çok güzel, temiz, hesaplı, 3 gün diye gelip 1 hafta kaldığımız, ayrılamadığımız bir yer. Royal Otel Kızkalesi çalışanlarına çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Otel Kızkalesi
Royal Otel Kızkalesi

-

Profesyonel çalışanlar

Otel tam bir aile oteli, profesyonel çalışanlar, aynı zamanda her türlü ihtiyacımızda yardımcı oldular, gelecek yaz yeniden burada tatil yapacağım. Tüm ailelere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Asmin Otel
Garden Asmin Otel

-

Hizmet güzel

Bu fiyata böyle hizmet güzel. 2 gün kaldım, memnun ayrıldım. Niğde'deki arkadaşlara tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ercan Apart
Ercan Apart

-

Odalar ve temizlik mükemmel

Çok güzel bir yerdir. Tam bir aile yeridir. Odalar ve temizlik mükemmel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altınkum Tatil Köyü
Altınkum Tatil Köyü

-

Otel çalışanları çok güler yüzlü

Daha bugün ayrıldık. Muzaffer Bey çok iyi biri. Otel çalışanları çok güler yüzlü ve çalışkan. Plaj temiz ve denizi harika. Kesinlikle tavsiye ediyorum..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Best Otel
Best Otel

-

Yemek parası bile çok uygun

Tek kelime her şeyleriyle mükemmel. Ben konaklama yaptığım halde kahvaltıdan tut yemekten bile yararlanıyorsun, yemek parası bile çok uygun artık burası benim için 2. evim, ben ve misafir olarak gelecek arkadaşlarıma gönül rahatlığı göndereceğim, seneye tam pansiyon olarak geliyorum. Allah işlerinizin devamlısını dilerim, 41 kere maşallah hakediyor Aydın Bey ve Ekibi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Korykos Otel
Korykos Otel

-

Denize çok yakın

Gerek otel sahipleri, gerek personeliyle mükemmeldi. Denize olan 20 metre uzaklığı tüm müşterileri için harika bir durum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hanzade Otel Kızkalesi
Hanzade Otel Kızkalesi

-

Geçen sene daha iyiydi

Restoran çok kötü. Yemekleri de hizmeti de ilgisi de öyle. Sipariş verdiklerimizin tam tersi geldi ve tam 1,5 saat yemek bekledik. Geçen seneki ilgi, alaka ve yemekler çok daha iyiydi. Hiç memnun kalmadık. Son gelişimizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

Yemeklerin kokusu olduğu gibi içeride

Öncelikle kesinlikle bir 3 yıldız değil, 1 yıldızı bile hak etmiyor. Sakın ama sakın yorumlara bakıp gelmeyin buraya. Restoran namına hiçbir şey yok. Yemeklerin kokusu olduğu gibi içeride, mide bulandırıyor yiyemiyorsun zaten. Havalandırma diye bir şey yok. Yemek veren bayan surat beş karış bedava yemek veriyor sanki. Elektrik kesildi 2 gün. Her yerde jeneratör var sanırım ama bu otelde yok. Yemek diye sunmayın lütfen o yemekleri. Haşlanmış makarnayı yemek diye veriyorlar. 3gun kaldım 1 kere yemek yedim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. İlk işiniz bence havalandırma ve düzgün bir restoran yapmak olsun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Büşra Hanım, öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Misafir yorumlarımız bizim için çok önemlidir. Özellikle bir konuya değinmek isterim, bizim yıldızımız zaten yok. Dikkatinizden kaçmış sanırım yıldızımız olmadığı. :) Yemeklerimiz de genel olarak misafirlerimizin en çok memnun olduğu hizmetimizdir. Sizi memnun edemediysek özür dileriz. Elektrik kesintisi elimizde olan sebeplerden yaşanmadı. Jeneratörümüz var lakin ana hattımızda oluşan kısa devre arızası nedeniyle elektrik olduğu halde elektriği alamadık. Arıza durumu evlerimizde de başımıza gelebilir. Tüm aksilikler için özür dileriz. Bunları otel yetkilileri olarak değerlendirip düzeltmek için gerekenler yapılacaktır.

7 Ağustos 2017, Pazartesi 17:29
Garden Asmin Otel
Garden Asmin Otel

-

Asansör bozuk

Asla ve asla gelmeyin. Geleli 6 saat oldu. Asansör bozuk, elektriği bozuk, suyu akmıyor. Şuan tam 1 saat 45 dakika oldu, hala 10 dakikaya su gelecek diyorlar. Yemek saatleri 1 saat. Yetiştin yetiştin tam bir fiyasko.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mavi Deniz Otel
Mavi Deniz Otel

-

İçecekler ücretli

İçecekler ücretli, 4 gece kaldık, temizlik bir defa yapıldı. Arka odaya düşerseniz yandınız, neye göre ön oda veriliyor bilmiyorum. Rezervasyon deniliyor ama :) anlayın. Arka oda yandaki odayla arası 1 metre, havasız, yemekhane kokuyor. Yorumlara bakarak yanıldım ben de. Tuvalet kağıdını biz istedik odaya, artık siz hesap edin. Yemekler 2 çeşit ve salata çeşitleri bol. Kahvaltı standart, poğaça, simit beklemeyin. Otelde biz kaldığımızda sürekli elektrik kesildi. Suların ısınması güneş enerjili, hesap etmezseniz benim gibi buz gibi su ile yıkanmak zorunda kalırsınız. En güler yüzle 2-3 tane Suriyeli genç var. Onlara teşekkür ediyorum buradan. Otel denizden sonraki 2. otel. Bu yazdıklarımı düşünerek gidin. Bizim istediğimiz gibi olmadı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Orhan Bey, öncelikle yaptığınız yorum için teşekkür ederiz. Misafirlerimizin görüşleri bizim için önemlidir. İlk olarak içecek mevzuatında sizi aydınlatmak isterim. Yarım pansiyon sistem demek; sabah kahvaltısı, akşam yemeği dahil demektir. İçecekler dahil değildir. Kapalı içecekler hangi yarım pansiyon çalışan otele giderseniz ücretlidir. Oda konusuna gelince ben odalarımı ön arka diye ayırmıyorum boşluk durumuma göre konaklayacak misafirime yardımcı oluyorum. Genel olarak tavsiyeler üzerine sürekli dolu olduğumuz için gelen her misafirimi ön odamda ağırlama şansım olmuyor. :) Yemekler misafirlerimin en çok memnun kaldığı hizmetimdir. Sizlerin damak tadına, göz zevkine hitap edemediysek kusurumuza bakmayın. Bunları çıkarken bize belirtseydiniz aynı hassasiyetle açıklamalarımızı yapardık. Elektrik kesintisine gelince jeneratörümüz mevcut yalnız ana şartelimizde kısa devre oluşması bizim hatamız değildi. Kusura bakmayın bu evinizde de başınıza gelebilir. Biz hatalarımız ve eksiklerimiz için özür dileriz. Bunları otel yetkilileri olarak dikkate alacağız.

7 Ağustos 2017, Pazartesi 17:09