Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Kızkalesi Otelleri

Kızkalesi için {{ (filteredHotels).length}} / 71 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

{{ newGenerationFilterTitles[item] }}
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Kızkalesi Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Kızkalesi güzel yurdumuzun güzel şehri Mersin sınırları içinde, birçok Akdeniz sayfiye yerinden daha çok özelliklere sahip güzel bir tatil beldesi.
Mersin Kızkalesi'ne biz Antalya'dan gittik. Yol tam bir macera. Alanya'da geçirdiğimiz bir haftalık tatilden sonra, tatile doyamadık ve arkadaşlarımızın bol bol tavsiye ettiği Mersin Kızkalesi'ne doğru yola çıktık. Yol boyunca bir tarafımızda inanılmaz Akdeniz manzarası, diğer taraf ise yemyeşil çam ormanları. Yol epey yorucuydu. Bol virajlı yolun manzara eşliğinde güzel geçtiğini söyleyebilirim.

Yol boyunca epey şeyi tecrübe etmenin de mutluluğunu yaşadık. Seralarda baharın sonuna doğru görmeye alıştığımız çileklerin kırmızılığına, muz ağaçlarının dallarını eğen salkım salkım muzların bolluğuna hayran kaldık.

Muzuyla ünlü Anamur'da, nisan ayında olmamıza rağmen hava sıcaklığı 25 derecenin altına düşmedi. Buna da değinmeden geçemeyeceğim. Yoğurdu türkülere söz olmuş Silifke'yi ve Taşucu'nu geçtik ve merakla beklediğimiz Merin Kızkalesi'ne ulaştık. İlk anda Kızkalesi bize pek güzel görünmedi. Sıradan bir tatil beldesi havasındaydı. Sahile doğru ilerlediğimizde yöreye ismini veren Kızkalesi'nin heybeti ve güzelliği, sahilinin genişliği ve temizliği bizleri mest etti.

Sahili ile meşhur tatil yörelerinin çoğunu gezmiş birisi olarak burası hakikaten ayrı bir yer diyebilirim. Bu kadar güzel bir sahili pek hayal etmediğimi itiraf etmek istiyorum.

Mersin Kızkalesi otellerine de değinmek istiyorum. Gittiğinizde Mersin Kızkalesi'nde kalacak otel bulmak için çok seçeneğiniz var. Mersin Kızkalesi otelleri denize sıfır konumda, denize maksimum 100 - 150 m. uzaklıkta yer alıyor. Yani yürüyüş mesafesinde. Mersin Kızkalesi otelleri, Kızkalesi pansiyonları, Kızkalesi apart otellerine yaz döneminde rezervasyon yaptırmadan Kızkalesi'ne gitmeyin, yer bulmada sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Bana sorarsanız hem cebime uygun hem de keyfime uygun bir otelde kalırım. Mersin Kızkalesi'nde fiyat bakımından oteller diğer Akdeniz otellerine göre oldukça makul. Henüz Mersin Kızkalesi'nde çok iddialı oteller yok. Burada da iddialı otel arayan misafir olacağını pek tahmin etmiyorum. Mersin Kızkalesi otelleri için tabii ki temizlik, güler yüz gayet iyi. Doğa, hava, deniz ve Mersin Kızkalesi'nin tartışmasız en ön plandaki iddiası kumsalı.

Yazın ortasında dahi Mersin Kızkalesi otellerinde kalan misafirler geniş kumsalda rahat rahat güneşlenme imkânına sahip. Bu güzel tatil cennetini herkese tavsiye ederim. Mersin Kızkalesi'nde mutlu olmak için birçok neden var.

Büyük bir kısmı sağlam olan ve karaya 200 metre uzaklıkta bulunan Mersin Kızkalesi, beldeye ismini verecek kadar etkileyicidir.
Erdemli'ye yaklaşık 25, Mersin'e ise 60 km mesafede olan Kızkalesi, Silifke'nin en güzel tatil yörelerindendir. Yaz mevsiminde birçok tatilcinin gelmesi ile dolup taşan Mersin Kızkalesi, ulaşım açısından da oldukça elverişli bir noktada bulunmaktadır.

Denizi ve plajı daha çok öne çıksa da Mersin Kızkalesi, sahip olduğu tarihi dokular ile de birçok kişiyi cezbetmektedir. Eski kiliseler, sarnıçlar ve yol kenarında küçüklü büyüklü lahitler dikkat çekicidir.

Birçok efsanesi de bulunan Mersin Kızkalesi, küçük çaplı oteller ve pansiyonlar ile misafirlerini ağırlamaktadır. Bir önceki yılın kış mevsiminde restore edilen tesisler, 2018 yılının yaz mevsimine hazırlandı ve Mersin Kızkalesi otelleri bahar mevsiminde gelen ilk misafirlerini ağırlamaya başladılar.

2018 Mersin Kızkalesi otel fiyatlarının güncellendiği, tesislerin yaza heyecanla hazırlandıkları bu dönemde Kızkalesi otellerinden rezervasyon yaptırarak yaz tatilinizde odanızı şimdiden ayırabilirsiniz. Hemen her bütçeye hitap eden 2018 Mersin Kızkalesi otel fiyatlarından birisi eminiz size de uyacak...

Kızkalesi Hakkında
Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Kızkalesi'nde yaz aylarında yapılan birçok kültürel ve sosyal aktivite tatilcilerin hoşça vakit geçirmesini sağlamaktadır.
Mersin'e bağlı Kızkalesi, il merkezine 60, Erdemli'ye 23 km. mesafede bulunmaktadır. Mersin'in simgesi haline gelen Kızkalesi, denizdeki kayalık üzerine kurulmuştur. Kızkalesi'nin çevre uzunluğu yüz doksan iki metredir. Mersin Kızkalesi'ne ulaşım balıkçı motorları ile mümkündür.

Mersin Kızkalesi'nin başlıca geçim kaynağı turizmdir. Nüfusu 8139 olan Kızkalesi'nin yaz aylarında nüfusu 30 - 40 binlere ulaşmaktadır. Mersin Kızkalesi'nin yatak kapasitesi 15 000 olup, dört mevsim konaklama hizmeti bulunmaktadır.

Mersin Kızkalesi'nin üçte biri sit alanıdır. İsmini Korikos harabelerinden almıştır. Her yerin tarihi doku ile kaplı olduğu Mersin Kızkalesi'nin tarihi, M.Ö. 3000 yıllarına uzanmakta, günümüzde hala geçmişin izlerini taşıyan yapılar kentte varlığını sürdürmektedir. Kızkalesi kıyıdan 200 metre açıkta, denizdedir. Kızkalesi sekiz kule ile güçlendirilmiştir.

Mersin Kızkalesi efsanesinden bahsedelim biraz. Kralın bir kızı olmuş, kız büyüdükçe güzelliği ve iyi kalpliliği ile babasının da halkın da sevgisini kazanmış. Bir gün oralardan geçen bir falcı kralın falına baktıktan sonra kızının da falına bakmak istemiş. Kızın elini tutunca birden eli titremeye başlamış. Kral endişe ile sormuş falcıya ne gördüğünü. Falcı tereddüt etmiş ama kral ısrar etmiş gördüğünü söylemesi için. Falcı çaresiz söylemiş: Bu güzel ve iyi kalpli kızı bir gün yılan sokacak ve genç yaşta ölecektir. Kral çok endişelenmiş. Bir çare aramış bu kötü kaderi yenecek. Kendince bulmuş da. Denizin ortasına bir kale yaptırmış ve kızını oraya yerleştirmiş. Yılanlar ulaşamayacağı için kızı bu kötü kaderden korumayı düşünmüş. Günler gelip geçmiş ve bir gün kıza götürülen bir üzüm sepeti içine gizlenen yılan denizin ortasındaki kalede kızı ısırıp zehrini akıtmış. Kral da halk da anlamışlar ki kral kızı da olsa kimse kaderinden kaçamıyor.

Mersin Kızkalesi günümüzde bölgenin en önemli turizm merkezlerindendir. Kızkalesi'nde tarihi süsleyen doğa çok şey vaad ediyor. Mersin Kızkalesi'nin ince kumlu uzun plajı, temiz denizi, en azından ekim sonuna kadar rahatça denize girme olanağı sunan iklimi her gün biraz daha fazla turisti çekiyor.

Kızkalesi otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Antakyalı Mavi Deniz Otel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi Mh. 2. Plaj Yolu 18/ B
3245232151
Çok teşekkür ederiz

-

Çok teşekkür ederiz

Personellerden Sencer Bey'e çok teşekkür ederiz. Dediklerimizin hepsini yerine getirdi. Antakyalı Mavi Deniz Otel'e çok teşekkür ederiz. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Otel
100 TL - 200 TL
Mavideniz Mah. 2. Plaj Yolu No. 3
5368742533
Genel olarak temiz

-

Genel olarak temiz

Otelin bir aile oteli olması, bizlere gösterdikleri ilgi ve alaka, yemeklerinin güzel olması bizi gerçekten çok memnun etti. Çalışan personellerin yardımseverliği ve güler yüzlü olmaları çok güzel. Genel olarak temiz ve hijyen bir otel. Tek problem odada bulunan tuvalet ve banyo kısmının temizliğinin tam olarak yapılmamış olmasıydı. Bu hususu Aydemir Bey'in takip etmesini rica ederim. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Otel
100 TL - 200 TL
Mavideniz Mah. 2. Plaj Yolu No. 3
5368742533
Tavsiye ederim

-

Tavsiye ederim

Sezon bitmiş olmasına rağmen ilgi, alaka o kadar güzeldi ki buraya yazılanlar az kalır. Aydemir Bey ve ailesi bu işi gerçekten hakkıyla yapıyor. Ailece gönül rahatlığıyla güvenerek kalabileceğiniz bir yer, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Harvest Otel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi Ahmet Erol Caddesi No:24
5534839983
Ben tavsiye ederim

-

Ben tavsiye ederim

Otel güzel, temizliği olsun, kahvaltısı olsun. Olması gerekenden daha iyi. Fiyatları uygun olması süper. Bu konseptteki oteller arasında en iyilerinden bence ve Kızkalesi'ne geleceksen, temiz bir otel arıyorsan, ben tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Herkese tavsiye ederim

-

Herkese tavsiye ederim

Gerçekten işletme çok kaliteli, Vedat Bey çok cana yakın, çok samimi, yemek ve kahvaltı çok güzeldi. Oda temiz ve bakımlı, denize sıfır olması ve en önemlisi fiyat çok iyi. Buraya yolumuz düştükçe başka yer aramaya gerek yok. Direkt burayı tercih edeceğiz, herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Kendimizi aile ortamında hissettik.

-

Kendimizi aile ortamında hissettik.

Otel sahibi Vedat abi ve çalışan personel çok samimi, güler yüzlü, ilgi, alaka çok güzel. Hatta ben vejetaryenim diye diğer otellerden benim için yemek bile isteyip, bana ordövr tabağı bile hazırlatmış çeşit olsun diye. Fiyatlar uygun, plaj 10 adım. Kendimizi evimizde, aile ortamında hissettik. Tatilimizin her anında (nereye gidilir, nerede ne yenir)her konuda yardımcı oldular. Çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Royal Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu Belediye Karşısı
5414277781
Aynı fiyata daha iyileri var

-

Aynı fiyata daha iyileri var

Güzel diye yapılan yorumlar 2014 yılana ait. Bence o yıldan sonra hiç temizlik yapılmamış. Bardaklar da çaydan sapsarı, kaşıklar öyle, tabaklar her telden ayrı. Takım bozuldukça koymuşlar. Yemekler güzel, kıl çıkmazsa şansınıza. 37 ekran TV var. Günümüzde kullanan var mı, varmış gördük. İnternet kapatılıp açılıyor. Kahvaltı çeşidi 5 çeşit sadece. Adamına göre davranıyorlar. Piyangodan çıksa bu kadar kötü olmazdı. Paranızla rezil olmayın. Aynı fiyata daha iyileri kesinlikle var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Park Admiral Hotel
100 TL - 200 TL
Alikiya Cad. Akdeniz Mah. Kızkalesi, 33730
3245232518
Tavsiye ederiz

-

Tavsiye ederiz

Uygun fiyatlı ve iyi bir otel ayrıca konumu da güzel. Otel denize sıfır ve hem sahil hem de deniz gerçekten çok güzel. Personellerin ilgisinden çok memnun kaldık. Otelde bulunduğumuz sürede çok dinlendik, akşamları ise otele yakın konumlardaki diskolara gittik. Tavsiye ederiz, biz güzel bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Park Admiral Hotel
100 TL - 200 TL
Alikiya Cad. Akdeniz Mah. Kızkalesi, 33730
3245232518
Uygun fiyatlı ve güzel

-

Uygun fiyatlı ve güzel

Ailecek geldiğimiz bu otelden biz çok memnun ayrıldık. Otelin havuzu çok güzel ve denize sıfır. Deniz gerçekten çok güzel. Otelin tam karşısında denizin ortasında Kızkalesi var ve o manzarada yediğimiz yemeklerden çok keyif aldık. Kahvaltılar ve akşam yemekleri lezzetliydi. Oteldeki çocuk parkını sevdik, kızımız orada keyifli vakit geçirdi. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Park Admiral Hotel
100 TL - 200 TL
Alikiya Cad. Akdeniz Mah. Kızkalesi, 33730
3245232518
Deniz ve sahil harika

-

Deniz ve sahil harika

Otelde güzel karşılandık. Otelin personelleri çok başarılı. Odamızın temizliğinden ve rahatlığından memnunduk. Havuzu sevdik, ama o güzelim deniz varken havuza girmek olmazdı. Yemeklerinde çeşitler yeterliydi ve lezzetliydi. Uygun fiyatlı ve güzel bir otel, yeniden gelebiliriz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Park Admiral Hotel
100 TL - 200 TL
Alikiya Cad. Akdeniz Mah. Kızkalesi, 33730
3245232518
Otelin konumu ve manzarası çok güzel

-

Otelin konumu ve manzarası çok güzel

Otelden memnun ayrıldık. Öncelikle personel arkadaşlarımızı tebrik etmek istiyorum, bize karşı her daim güler yüzlü ve ilgililerdi. Otelin konumu harika, manzarasında ise Kızkalesi var. Otelin sahili ve denizini çok beğendik. Kısa süreli bir tatil için tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Park Admiral Hotel
100 TL - 200 TL
Alikiya Cad. Akdeniz Mah. Kızkalesi, 33730
3245232518
Her geldiğimde memnun ayrıldım

-

Her geldiğimde memnun ayrıldım

Bu otele ikinci gelişim ve gerçekten önceki gelişime göre kendilerine çok geliştirmişler. Otel denize sıfır ve gerçekten şahane bir kumsal ve denizi var. Personeller tam Silifke insanı cana yakın, kibar ve samimiler. Otelin genel temizliğinden memnun kaldık. Bütçemize göre çok güzel bir tatil yaptık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Otel
100 TL - 200 TL
Mavideniz Mah. 2. Plaj Yolu No. 3
5368742533
Samimi ve temiz hizmet

-

Samimi ve temiz hizmet

Samimi ve temiz hizmetin vazgeçilmez adresi Holiday Otel. İşletmecisi ellerinden geleni yapıyor. Akşamları bol eğlence var, ailece Kızkalesi'nde kalacağınız tek güvenilir adres. Teşekkürler Aydemir Bey ve ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kale Motel Mersin
100 TL - 200 TL
Mavideniz Mah. Birinci plaj yolu sok. No:22
5333007569
Çok memnun ayrıldık

-

Çok memnun ayrıldık

Öncelikle aile olarak çok güzel bir tatil geçirdik. Yemekleri güzel ve lezzetliydi. Sahile yakın olması, çalışanların güler yüzlülüğü, otelin temizliği resepsiyondaki ilgi ve sayabileceğim birçok artı... Kale Motel'den çok memnun ayrıldık. Bütün çalışanlara teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Korykos Otel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi
5495232152
Otelin temizliği

-

Otelin temizliği

Korykos Otel'i tercih etmekle ne kadar iyi bir tercih yapmışım. Bir işletmede en önemli şey çalışanın güler yüzü, hizmeti, cana yakınlığıdır. Bunların yanında yemekleri olsun, otelin temizliği olsun, her şey çok mükemmeldi. Kendi evinizde gibi hissetmek istiyorsanız kesinlikle Korykos Otel. Özellikle Anıl Bey'in ilgisi için teşekkür ederim. Seneye tekrar görüşmek üzere Korykos Otel ailesi. ☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi mah. Akif Tığ Cad. No: 10
5445070848
Güler yüz, temizlik, konfor

-

Güler yüz, temizlik, konfor

Tavsiye üzerine geldik ama mükemmel bir güler yüzle karşılandık. Güzel dostluklar edinerek döndük. Patrondan tutun garsona kadar herkes çok saygılı ilgili, işini severek yapıyor. Her konuda yardımcı oluyorlar, tekrar tekrar soruyorlar. Güler yüz, temizlik, konfor, ne ararsanız var. Yemekler harika, tam bir aile yeri. Nur Hanım'a, eşine, oğluna, çalışanlarına, herkese tekrardan çok teşekkür ederiz. Seneye yine görüşeceğiz diyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi mah. Akif Tığ Cad. No: 10
5445070848
Çalışanların sıcakkanlılığı

-

Çalışanların sıcakkanlılığı

Aile ortamı müthiş bir yer olan ve ailelerin iç içe olduğu, personel ve çalışanların sıcakkanlılığı ve çocuklar için oyun yerleri olan çok güzel bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi mah. Akif Tığ Cad. No: 10
5445070848
Personelin güler yüzlülüğü

-

Personelin güler yüzlülüğü

Personelin güler yüzlülüğü ve samimi ilgilenişleri çok güzel. Yemekleri on numara, kahvaltısı efsane, plaj hentbolu turnuvası ile geldim ve Servet 76 Grand Hotel'de kaldığım için çok memnunum. 10 üstünden 100 veriyorum puanımı, şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi mah. Akif Tığ Cad. No: 10
5445070848
Aile ortamı olarak çok güzel

-

Aile ortamı olarak çok güzel

Aile ortamı olarak çok güzel bir yer. Müthiş yardımsever çalışanları ile cana yakınlığı ile herkesin seveceği ve herkesin mutlu olacağı bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi mah. Akif Tığ Cad. No: 10
5445070848
Gayet güzel bir otel

-

Gayet güzel bir otel

Gayet güzel bir otel. Havuz başında eğlenceler çok güzeldi. Çok iyi insanlar, çok güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi mah. Akif Tığ Cad. No: 10
5445070848
Çalışanların ilgisi

-

Çalışanların ilgisi

Çok memnun kaldık. Çalışanların ilgisi gerçekten çok iyiydi. Bu taraflara geldiğimde hiç düşünmeden gelebileceğim en iyi oteldi. Yemekleri de otel standartlarının çok üstündeydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi mah. Akif Tığ Cad. No: 10
5445070848
Odalar gayet hoş

-

Odalar gayet hoş

Bu mevkie göre en güzel otellerden biri. Yemekleri hoş, sahile yakın. Odalar gayet hoş, sıcak su var, havuz harika, çalışanlar da mükemmel ilgili. Değerlendirilebilecek bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi mah. Akif Tığ Cad. No: 10
5445070848
Odalar gayet temiz

-

Odalar gayet temiz

Odalar gayet temiz ve güzel. Çalışanlar her zaman ilgili ve güler yüzlü. Yemekleri başarılı, denize mesafe ve lokasyon gayet güzel. Kısacası eğer Kızkalesi'ne gelirseniz kesinlikle burada kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi mah. Akif Tığ Cad. No: 10
5445070848
Odalar gayet güzeldi

-

Odalar gayet güzeldi

Odalar gayet güzeldi. Yemekler de temiz ve lezzetli. Teşekkür ederiz. Çalışanlar da gayet güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gürsoy Aile Apart
100 TL - 200 TL
Silifke Cad. Gül Sok. No: 12
5366531175
Sıcak su yok

-

Sıcak su yok

Beş kuruş etmez. Girene kadar her şey çok güzel sonrasında içler acısı. Sıcak su gelmiyor, sıcak su yok diyorum, iyice bakın vardır diyorlar. Sonra da yoksa ne yapayım deniyor. Kimseye asla tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Korykos Otel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi
5495232152
Nezih bir yer

-

Nezih bir yer

Her şey mükemmeldi. Ne Antalya ne de Alanya'yı aratmayacak nezih bir yer. Kaliteli günlük yemek, güler yüz, hoş karşılama.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
3 gün nasıl geçti anlamadık

-

3 gün nasıl geçti anlamadık

Merhaba biz 3 arkadaş tatil yapmak için internette yer araştırırken tesadüfen Meltem Otel'e tıkladık ve iyi ki tıklamışız. Dolu dolu 3 gün geçirdik, 3 gün nasıl geçti anlamadık. Her şey çok güzeldi. Yemekler olsun hizmet olsun her şey harikaydı. Gerçekten artık 5 yıldızı otellere son. Çünkü buradaki kadar güzel geçmedi 5 yıldızlıdaki tatilimiz. Seneye yerimizi şimdiden ayırtmak istiyoruz. Vedat Bey personeline çok teşekkür ediyoruz. Seneye görüşmek üzere. Ümit, Sevgi ve Medine

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Her şey harikaydı

-

Her şey harikaydı

Artık 5 yıldızlı otellere son. 5 yıldızlı otellerden daha çok eğlendik ve çok daha güzel geçti tatilimiz çünkü her şey harikaydı. Yemekler olsun, temizlik olsun, personelin yakın ilgisi olsun çok iyiydi. Vedat Bey ve personeline çok teşekkür ediyoruz. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Güler yüzlü hizmet

-

Güler yüzlü hizmet

Kızkalesi'ndeki yeni evimiz Meltem Otel Kızkalesi. İlgi ve güler yüzlü hizmetinden dolayı otel çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Yemekler çok güzeldi ve denize yakın konumuyla çok rahat tatil geçirdik. Artık her tatilde Meltem Otel Kızkalesi'ndeyiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Yemekler harikaydı

-

Yemekler harikaydı

Meltem Otel Kızkalesi'ni herkese öneriyorum! Vedat Bey ve personelleri evimizdeki rahatlığı bize aratmadı. Yemekler harikaydı, otelden çıktıktan iki adım sonrası muhteşem Kızkalesi ve plajı tam karşınızda. Ailenizle gönül rahatlığıyla kalabileceğiniz samimi ve muazzam bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Güler yüzü ve ilgi ve alaka

-

Güler yüzü ve ilgi ve alaka

Meltem Otel, ilk yola çıkarken tereddütlü çıkmıştım ama sizin otelde kaldığım için çok memnunum. Yemekleriniz, oteliniz ve çalışan personellerin güler yüzü ve ilgi ve alakanızdan dolayı Meltem Otel'e teşekkür ederim. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarı Konak Apart Otel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi, Ahmet Kale Caddesi, Güney Sokak. No:1
5074023132
Temizlik, güler yüz, ilgi

-

Temizlik, güler yüz, ilgi

Tek kelimeyle harikaydı. Temizlik, güler yüz, ilgi, alaka çok güzeldi. Murat Bey ve ailesine tekrar teşekkür ediyorum. Bir daha Mersin'e gelirsek değişmeyecek tek adresimiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Korykos Otel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi
5495232152
Hizmet, güler yüz

-

Hizmet, güler yüz

Her şey mükemmeldi. Yemek, hizmet, güler yüz istenileni anında yapıldı. Temizlik harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kızkalesi Prestij Suite Otel
100 TL - 200 TL
5324221890
Temiz ve refah bir yer

-

Temiz ve refah bir yer

Temiz ve refah bir yer, denize yakın. İşletme sahibi mükemmel bir insan. Biz ailece gittik ve aile ortamında mükemmel bir tatil yaptık. Teşekkürler Kızkalesi Prestij Suite Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Tavsiye ederim

-

Tavsiye ederim

Otelde 3 gece ailemle konaklama yaptım. Otel işletmecisi Vedat Bey ve çalışanlarına ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Odaların temizliği olsun, kahvaltının çeşitliliği, aksam yemeğinin gayet güzel olması bizi çok memnun etti. Her şey için teşekkür ederim Meltem Otel ailesi. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Yemeklerin lezzeti beni cezbetti

-

Yemeklerin lezzeti beni cezbetti

Yemekler gerçekten harika, odalar ferah, direkt deniz karşınızda. İlk defa Kızkalesi'ne gitmeme rağmen çok güzel bir tatil yaşadım. Personellerin güler yüzlülüğü, yemeklerin lezzeti beni cezbetti. Tam bir aile oteli. Meltem Otel'e teşekkürlerimi sunarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Deniz görünmüyor

-

Deniz görünmüyor

Kötüden bir tık iyi. Tek çeşit, yemekte krem peynir, bal, tereyağı seviyorsanız tavsiye ederim. Boynunuz uzun ise denizi görme şansınız var. O rakamlara daha lüks oteller var ve balkondan deniz gözüken. Odanıza sinen yemek kokusunu seviyorsanız tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Servet 76 Grand Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi mah. Akif Tığ Cad. No: 10
5445070848
Çalışanlar güler yüzlü

-

Çalışanlar güler yüzlü

Güler yüzlü çalışanları, ilgi ve alakaları çok güzeldi. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Harvest Otel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi Ahmet Erol Caddesi No:24
5534839983
Fiyatına göre gayet güzel

-

Fiyatına göre gayet güzel

Harvest Otel'den memnun kaldık. Odaları geniş, ferahtı. Küçük otel odalarına benzemiyordu. Denize yakın olmasından çok rahat ettik. Bu siteden buldum oteli, hiç bilmediğim bir yerdi. Yemekleri ve kahvaltısı fiyatlarına göre gayet güzeldi. Benim düşüncem fiyatlarına ve küçük bir otel olmasına rağmen kalitesi iyi diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Evimde gibiydim

-

Evimde gibiydim

Tavsiye üzeri gittim. Mükemmel üzeri yemeklere sahipler. Denize sıfır, yemekler harika, güler yüzlü personellere sahipler. Aynı evimde gibiydim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Anıl Hotel
100 TL - 200 TL
Kızkalesi Mah. Belediye Cad. No: 13
3245232286
Açık büfe yemekleri lezzetliydi

-

Açık büfe yemekleri lezzetliydi

Fiyatına göre çok güzel bir otel. Beklentilerin çok üstünde. Açık büfe yemekleri ve otel sahibi ile çalışanların ilgileri çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Harvest Otel
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mahallesi Ahmet Erol Caddesi No:24
5534839983
Çocuklarıma gönül rahatlığıyla yemek yedirdim

-

Çocuklarıma gönül rahatlığıyla yemek yedirdim

Biz Aksaray'dan 3 aile geldik. İlk defa Kızkalesi'ne geldik ve gayet memnun kaldık. Otel temiz, odalar temiz, çocuklu aile olmamıza rağmen odalar rahattı. Yemekleri güzeldi, çocuklarıma gönül rahatlığıyla yedirdim. Banyoları, lavaboları temizdi. Havlular konusunda sıkıntı yaşamadık. Akşamları teras kafede oturduk çayımızı içtik, oyun oynadık. Araçlarımız konusunda sıkıntı yaşamadık. Aykut Bey ilgilendi sağ olsun. Otel denize yakın, zaten denize gelen bir aile için olabildiğince güzel konuma sahipti ve memnun kaldık. Oteli galiba ailece işletiyorlar onun için çok samimi geldi. Kızkalesi'ndeki adresim burası, teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Holiday Otel
100 TL - 200 TL
Mavideniz Mah. 2. Plaj Yolu No. 3
5368742533
Yemekler çok lezzetsiz

-

Yemekler çok lezzetsiz

30 yıldır denize giderim. Bugüne kadar kaldığım en kötü otel. Odalar çok kasvetli ve bakımsız. Özellikle banyoda simsiyah lekeler var. Yemekler çok lezzetsiz. Kahvaltıda 5 gün aynı şeyler verildi. Karşı otel ve yan otellerin kahvaltıları ile kıyaslayınca bunu daha iyi anlıyorsunuz. Odayı beğenmeyen ve değişmesini isteyen bir bayan müşteriye, "beğenmiyorsanız bir daha gelmezsiniz" diye bas bas bağırdığını duydum ve bunu kendilerine söyledim. Özür dilemek yerine, "ben buranın sahibiyim, otelimi savunurum" dedi. Çamaşır serecek yer yok. Dama konulan birkaç sandalyenin üzerine çamaşırlarınızı sermek zorundasınız. 4 gecede oda bir defa bile temizlenmedi. Havlular hiç değiştirilmedi. Klima soğutmuyor. Bir şey istediğinizde dövecek gibi konuşuyorlar. Sırf bu otel yüzünden bir daha Kızkalesi'ne gitmem diyorum. Gitsem bile Holiday Otel'de yatacağıma sahilde kumların üstünde yatarım daha iyi. Türkiye'nin 81 ilini gezdim. Kaldığım en kötü otel. Daha kötüsünü görmedim. Bu seneki tatilim bu otel sayesinde zehir oldu. Allah'a havale ettim oteli yönetenleri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Ali Bey, öncelikle bu kadar detaylı bizi takip ettiğiniz için size çok teşekkür ederim. Konu nasıl oldu siz de çok iyi biliyorsunuz. Eşinizin benim kızıma hakaret ederek emri vaki iş buyurur ise kusura bakmayın biz de saygı ve hizmet vermeyiz sizin gibi kişilere. Sizin yorumlarınız beni pek bağlamıyor. Sizi bize tavsiye eden değerli abimiz yıllardır bize misafir tavsiye eder, kendisi de ailesi ile kalmıştır. Hatta sizden bir gün sonra yine sizi yollayan abimiz başka bir aile yolladı. Şükür işimizi elimizden geldiği kadar yapmaya çalışıyoruz. Ama biz kaliteli insanlara kaliteli hizmet veriyoruz. Eşinizi ısrarla otelden kovmama rağmen neden kaldınız anlamış değilim. Yemekleri de dolu dolu yediniz, afiyet olsun. Aynen efendim, lütfen bir daha gelmeyin. Allah'a emanet olun. Nasıl bir işletme olduğumuz bellidir ama mutlaka eleştiri de alacağız. Bu arada yorumunuza hala gülüyorum, çok güzel bir hayal dünyanız varmış.

6 Eylül 2018, Perşembe 09:32
Seymen Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
Mavi Deniz Mah. Sülük Sok. No:16
5355439439
Evimiz gibi

-

Evimiz gibi

3 senedir burayı tercih ediyorum, çok memnunuz. Her şey ile mükemmel bir otel. Evimiz gibi hiç tereddüt etmeden tek gideceğimiz yer Seymen Otel Kızkalesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Halil Bey çok teşekkür ederiz biz de sizi aileden görüyoruz ....

3 Eylül 2018, Pazartesi 17:12
Meltem Otel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
2.Plaj Yolu No:15
5325728733
Ağır bir yemek kokusu

-

Ağır bir yemek kokusu

Biz de yorumlara bakarak ve arkadaş tavsiyesi ile otele geldik. Otel dendiği gibi denize sıfır değil; ayrıca odalardan da deniz kısmi olarak gözükmekte. Bize 1 kattan bir yer verdiler. Balkonda oturmak mümkün değil. Balkon bir başka binanın çatısıyla aynı mesafede. Ağır bir yemek kokusu, rahatsızlık verici. Daha ilk günden bir kısım sıkıntılar başladı. Otelden ayrılmak istediğimizde Vedat Bey o gece kalmazsak 1 günlük; 1 gece kalırsak 2 günlük ücret alacaklarını söyledi. Biz de o saatte başka yer bulamayacağımız düşüncesiyle 1 gece kaldık ve 2 gece fiyatı ödedik. Bir günlük fazla ücret ödedik. Daha sonra aynı fiyata aynı bölgede 3 yıldızlı bir otelde kaldık. Her şey çok harika idi. Tatil yapacaklara tavsiyem lütfen başka yerlere de bakın, kıyaslama yapabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kardeşler Motel Kızkalesi
100 TL - 200 TL
Kızkalesi Kasabası Merkes Mahallesi Silifke Caddesi No: 75
3245232530
Denize yürüme mesafesinde, nezih

-

Denize yürüme mesafesinde, nezih

Gerçekten fiyatına göre çok iyi ve konforlu bir otel. Yemekler gayet lezzetli, kahvaltı da aynı şekilde. Açık büfe olması baya şaşırttı bizi açıkçası. Ailecek kalınabilecek, denize yürüme mesafesinde, nezih bir işletme. Çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Seneye tekrar görüşmek üzere, hoşça kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akkum Trak Pansiyon
100 TL - 200 TL
No: 14
5432392060
Balkonu işgal etmiş karınca

-

Balkonu işgal etmiş karınca

Gaz kaçağı, balkonu işgal etmiş karınca ve örümcekler, klozetin üstündeki kirlilik ve açılıp kapanmayan pencereler dışında oldukça hoş bir manzaraya sahip olan, cana yakın işletmecilerin olduğu bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba. Öncelikle ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Gaz kaçağına sebebiyet veren doğal gaz yok. Bahçeli bir pansiyon mekanımız, karınca ister istemez oluyor, o da çok nadir. İlaçlamasına bilakis çok dikkat ediliyor. Pencereler ahşap, eski pencere ama açıp kapama konusunda bir sıkıntı yok. Keşke şikayetlerinizi buradayken dile getirseydiniz de önlemini alsaydık. Tabi bir de bayram yoğunluğu olunca, gene de teşekkür eder, saygılar sunarız.

4 Eylül 2018, Salı 18:33
Nisan Hill Hotel
100 TL - 200 TL
Mavideniz Mah. 2. Plaj Yolu No:20
3245232271
Kahvaltı ve akşam yemeği gayet iyi

-

Kahvaltı ve akşam yemeği gayet iyi

Otelden memnun kaldık, personeller çok iyi ve yardımsever, sahile çok yakın, Kızkalesi manzarası ile güzel bir tatil geçirdik. Herkese tavsiye ederim. Açık büfe kahvaltısı ve akşam yemeği gayet doyurucu ve çeşitli. Kızkalesi'ndeki en iyi otellerden biri...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Palmiye Otel Mersin
100 TL - 200 TL
Akdeniz Mah.Çetin Özyaran Cad. No:6
5495203363
İlginize teşekkürler

-

İlginize teşekkürler

Otelde her şey çok iyiydi, İbrahim Bey çok teşekkürler ilginizden dolayı bir daha geleceğim bu aylarda.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kızkalesi Prestij Suite Otel
100 TL - 200 TL
5324221890
Denize yakın

-

Denize yakın

Fiyata göre ideal bir yer. Ailenizi alıp gidebileceğiniz, sayılı yerlerden. Kahvaltı ve akşam yemeği var, odalar temiz ve ferah, denize de yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz memnun kaldıysanız ne mutlu bize yine bekleriz İsmail Bey.

1 Eylül 2018, Cumartesi 13:29