Kabatepe feribot saatleri ve seferleri.

Kabatepe Feribot Seferleri

Çanakkale'nin en güzel tatil beldelerinden olan Kabatepe aynı zamanda Gökçeada'ya ulaşımda da kilit noktalardan biridir.

Kabatepe Feribot Seferleri

Çanakkale'nin en güzel tatil beldelerinden olan Kabatepe aynı zamanda Gökçeada'ya ulaşımda da kilit noktalardan biridir.
Çanakkale'ye 20 km uzaklıkta bulunan Kabatepe, kentin en güzel ve sakin tatil beldelerinden biridir. Doğası, tertemiz denizi, plajları ile her yıl pek çok tatilciyi ağırlayan Kabatepe, aynı zamanda Gökçeada ulaşımında da çok önemli bir konuma sahiptir.

Gökçeada'ya hareket eden feribotlar Kabatepe'den kalkar. Gestaş Deniz Ulaşım'ın düzenlediği Kabatepe feribot seferleri yaz ve kış tarifesine göre gün içinde farklı sayıda ve saatlerde seferlerine devam eder.

Kabatepe feribot seferleri yıl boyunca sürmektedir. Kış tarifesinde karşılıklı olarak 3 sefer düzenlemektedir. Kabatepe'den Gökçeada'ya kış tarifesinde ilk feribot sabah 10:00'da hareket eder. Yaz tarifesinde ise seferler sıklaşır; yoğunluğa göre saatsiz olarak sürer.

Kabatepe feribotuna binmek için daha önceden rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur; biletlerinizi Kabatepe iskelesinden temin edebilirsiniz. Biletler gidiş-dönüş olarak satılmaktadır.

Hava koşullarına göre, şiddetli lodos ve poyraz fırtınalarının olduğu günlerde Kabatepe feribot seferleri iptal olmaktadır. Bu nedenle seyahatinizi planlarken meteorolojiden hava durumunu kontrol etmenizi öneriyoruz.

Kabatepe-Gökçeada feribot seferleri için detaylı ücret, tarife ve saat bilgilerini Gestaş Deniz Ulaşım'ın web sitesinden edinebilirsiniz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
İHSAN KÜRKLÜ tarafından...

-

Bugün feribot seferleri seyrek olduğu için arabalar feribota binemedi. Bir sonraki feribotu beklemek zorunda kaldı. Online bilet satabilirdiniz ya da seferleri 4 günlük tatili düşünerek arttırabilirdiniz. Tekel olduğunuz için umurunuzda değil.

Bölgede Son Yorumlananlar