İzmir Gece Hayatı

Ege Bölgesi’nin incisi İzmir, gece hayatıyla da merak uyandıran bir kent. Ancak sanıldığının aksine İzmir’in gece hayatı hiç de ‘küçük’ değil…Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
İzmir Gece Hayatı

Toplam 207 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

"Konum itibariyle deniz bir harika"

"Eğlencede sınır bilmeyen yer "

4.3

Misafir yorumu

26 yorum

"İyisiyle kötüsüyle"

"Tavsiye etmiyorum"

7.0

Misafir yorumu

15 yorum

"Alaçatı kapatıldı"

"Çeşme’nin en kötü kumrusu"

8.6

Misafir yorumu

13 yorum

"İçerisi çok vasat"

"Servis kötü"

5.0

Misafir yorumu

10 yorum

"Ciğerime oturan bir yer"

5.9

Misafir yorumu

8 yorum
Antikhan Hotel Konak
Antikhan Hotel Konak

Odamax

En uygun oda fiyatı

104 TL

En Uygun Fiyata Git

"Faik Bey çok zevkli"

"Doğaya özen göstermeleri"

6.3

Misafir yorumu

7 yorum

"Çeşit bol"

"Harika bir yer"

7.7

Misafir yorumu

6 yorum

"Bu kadar hızlı servis yoktur"

"Servis harika"

8.0

Misafir yorumu

5 yorum

"Tavsiye etmem"

"Bir an önce kapatılmalı"

3.6

Misafir yorumu

5 yorum

"Tam kafa dinlemelik"

"Çok tatlı bir yere geldik"

10

Misafir yorumu

4 yorum

İzmir Eğlence Mekanları

Ege Bölgesi'nin incisi İzmir, gece hayatıyla da merak uyandıran bir kent. Ancak sanıldığının aksine İzmir'in gece hayatı hiç de ‘küçük' değil…
İzmir'in oldukça farklı bir gece hayatı var demek yerinde olur. Ancak bu eğlence hayatından etkilenmemek pek de mümkün değil. Belki mekan yelpazesi İstanbul kadar geniş değil, ancak İzmir'de bulunan az ama öz mekanlar, eğlence anlayışına bambaşka bir boyuttan bakmanıza neden oluyor.

İzmir gece hayatı deyince akla hemen ‘İzmir'de hayat Kordon'dan ibaret' sözü geliyor olsa da, gerçeğin hiç de öyle olmadığını söyleyebiliriz. Kordon, her zaman cıvıl cıvıl, kalabalık ve renkli. Ancak İzmir Kordon'daki mekanların birçoğu 01:00'den sonra kapanışa geçiyor. Daha çok dostlarınızla keyifli sohbetler edip, birer bira içip, sonrasında dağılabileceğiniz bir bölge Kordon.

İzmir'de iri ufaklı gece kulüpleri de bulunuyor elbette. İstanbul'daki gösterişli şovların bir nebze daha ölçülü halini İzmir gece hayatında bulabilirsiniz. Özellikle bu kulüplerde gece 02:00'den sonraki kalabalık, inanılmaz boyutlara ulaşıyor. Bu gece kulüpleri arasında özellikle Kordon'da bulunan ve 150 bin kişilik kapasitesiyle Lou Jain, Avrupa'nın en büyük gece kulübü olma özelliği taşıyor. Bununla birlikte Mache Cabaret'de İzmir'in gece hayatına ışık tutan mekanlar arasında gösterilebilir.

Bununla birlikte İzmir'in gece hayatı iki kısımdan oluşuyor. Biri Alsancak, öbür taraf ise Karşıyaka. Alsancak, elit İzmir genç kesiminin uğrak noktalarından biri. Birçoğu şık ve gündüz restoran, akşam kulüp şeklinde hizmet veren mekanlar.

Karşıya ise, soğuk bira ve hoş sohbet arayanların tercih edeceği bir bölge ve salaş barlarıyla ünlü. Rock müzik severler için fazlasıyla seçenek mevcut. Ayrıca karaoke partileri için de Karşıyaka'da pek çok mekan alternatifi bulunuyor.

1 misafir tavsiyesi
  • Tarihe Göre Listele
  • En Faydalılar
1
İzmir
İzmir
/
Çok güzel bir çalışma olmuş

-

İzmir eğlence mekanlarını inceledim. Çok güzel bir çalışma olmuş. Sayfanız çok güzel ama Gümüldür'den hiç bahsetmemişsiniz. Gümüldür ile ilgili bilgi koymanızı istedik. Gümüldür Eski Belediye Başkan Yardımcısı.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)