Otelleri Göster

Ilıca Şelalesi Yakınındaki Oteller

Ilıca Şelalesi Yakınındaki Oteller

Türkiye'nin en çekici doğal alanlarını içinde barındıran Kastamonu Ilıca Şelalesi ile ziyaretçi sayısı artmaktadır. Kastamonu tatilinizde Ilıca Şelalesi yakınında bulunan oteller sizlere kapılarına sonuna kadar açarken, hem keyifli zamanlar yaşamanızı hem de doğal güzelliklere şahit olmanızı sağlayacak.

Şelaleyi çevreleyen ağaçlar eşliğinde yürüyüşler yapmak ve yeni güzellikler keşfetmek ruhunuzu dinlendirecek detaylar arasında. Pınarbaşı ilçesindeki bu doğa harikası nokta size aynı zamanda masallardan çıkıp geldiğini hissettirecek.

Burada mutlaka elinizi şelalenin suyuyla buluşturun. Bir anda kendinizi buzulların arasında hissettirecek olan Ilıca Şelalesi'ni gerçekten tadacaksınız. Keşifleriniz sırasında köy içinde bulunan Bizans hamamını da kesinlikle görmelisiniz.

Yeşil doğanın içinde gizlenen şelalenin ardında; Valla Kanyonu'nu, Kastamonu Kalesi'ni ve Gideros Koyu'nu da gezi listenize ekleyip müthiş bir Kastamonu tatili yapabilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız.