Gustavia Restaurant & Cafe

  • Balıkesir
  • Bahçelievler Mah. Stadyum Cad. No: 22 (Atatürk Stadyumu Karşısı)

Gustavia Restaurant & Cafe

Balıkesir'de 2012 yılında kapılarını lezzete ve sizlere açan Gustavia, misafirlerine “'lezzete giden yol”' misyonunu adıyla hissettirmenin yanında, farklı tatlara uyarladığı zengin mönüsünü konforlu ve şık mekanlarında seçkin personeliyle sunarak da onların harika zaman geçirmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Gustavia, yılın tüm zamanlarında lezzetli sohbetlerin gerçekleştirebilmesi için kış bahçesi ve yaz bahçesi alternatiflerini misafirlerine sunarak, ev rahatlığını modern bir çizgide birleştiren bir mekan olarak tasarlanmıştır.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Yemekler enfes, hizmet mükemmel
10

-

Balıkesir'de gidilebilecek en kaliteli mekan. Yemekler enfes, hizmet mükemmel. Her zaman tercihimiz Gustavia Restaurant & Cafe!

3
Hizmet sıfırın altında
2

-

Hizmet sıfırın altında. İstenen ile gelen yemek arasındaki farkı söylememize rağmen özür dileyip aynısını geri getirmeleri, kalitenin sadece mekan boyamaktan ve ambalajdan ibaret olduğunu zannedenler için çok da ayıp değil tabi ki ve bu yemekten önce gelen garnitürleri sadece zeytin. Bence böyle güzel bir yerde daha fazla çeşit olmalı. Artıları; mekan temiz, o kadar. Teşekkürler.

3
Servis yavaş
2

-

Parayla her şeyi halledebileceklerini zannetmişler ama olmamış. Servis yavaş, fiyatlar abartı, garsonlar soğuk. Yazık orada çalışanlara.