Bay Nihat Restoran - Cunda

  • Balıkesir / Ayvalık / Cunda

Bay Nihat Restoran - Cunda

Cunda Adası'na gelip te Bay Nihat' ta yemek yemeden ayrılmak mümkün değil. İşletme Sn. Ahmet Nihat Bekit tarafından 1978 yılında hizmete açılmıştır.

Cunda Adası'nı ziyaret eden spor siyaset sanat ve iş dünyasının bir çok ünlü ismini ağırlayan müessese, bir anlamda Cunda Adası'na ev sahipliği yapmaktadır.

Müessese başta temizliği olmak üzere, Rumlardan kalma sarımsak taşları ile bezenmiş tarihi binası ve otantik atmosferi ile ziyaretçilerini tarihi bir yolculuğa sürüklüyor.

21 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
21
Mezeleri taze ve leziz
10

-

Mezeleri gerçekten taze ve lezizdi. Sunumu ve servisleri geç de olsa güzeldi. Sadece personellerle ilgili bir problem yok değil, ona da en kısa zamanda çözüm bulacaklarını düşünüyorum.

21
Mezeler çok lezzetli
8

-

Gayet temiz ve güzel bir mekan, ürünler lezzetliydi. Özellikle mezelere bayıldık, fiyatlar bazı yerlere kıyasla iyiydi.

21
Fiyatlar orta karar
10

-

Güzel olan her şey zordur. Eğer damak tadınıza uygun bir mutfak arıyorsanız Bay Nihat doğru adres. Fiyatlar ucuz değil ama pahalı da değil. Orta karar diyebilirim. Ben tat odaklıyım ve çok memnun kaldım teşekkürler.

21
Garsonlar inanılmaz derecede ilgisiz
1

-

Garsonlar inanılmaz derecede ilgisiz. 2-3 kez söylemeden bir şey gelmiyor. Ayrıca fiyatları gereksiz şişkin. Verdiğiniz paranın karşılığında lezzetli bir şey alamıyorsunuz. Kısaca her yönüyle kötü. Kesinlikle tavsiye etmem.

21
Garsonlarınızdan bir tanesinin tavrı
2

-

Merhabalar, bu maili ne kadar ciddiye alınır veya okur musunuz bilmiyorum ama bir tüketici olarak bunu yazmak zorundayım.03.06.2017 akşamı iki kişi restoranınızda yemeğe geldik, siparişlerimizi verdik ve aşırı bir yoğunluk olmamasına rağmen siparişlerimiz yarım saat sonra geldi, hatta bazılarının kalmadığı 1 saat sonra söylendi. Garsonlarınızdan bir tanesinin tavrı çok ama çok saygısızdı. İçeceğimizin 15 dakika gelm.. Devamını Göster

21
Garsonlar son derece ilgisiz
2

-

Lezzet için diyecek şey yok ama hizmet iyi değil. Garsonlar son derece ilgisiz ve suratsız. Yaşanan gecikmelerde özür dilemek yerine müşteriyi suçlamak Bay Nihat Restoran – Cunda klasiği. Bir daha asla...

21
Hesap utanmazca yüksek
2

-

Burada balık değil keriz ağırlıyorlar. Hesap utanmazca yüksek. Bir kez gelen bir daha gelmeyeceğini biliyorlar. Bu nedenle vahşice hesap istiyorlar.

21
Lezzetsiz balıklar
2

-

İlgisiz garsonlar, vermek zorunda olduğunuz bahşiş, lezzetsiz balıklar, kirli zemin. Daha fazla söze gerek yok.

21
Lezzetsiz mezeler
2

-

Ederinden çift kat fazla fiyatlandırma politikasıyla yola çıkmış, lezzetsiz mezeler, ağır iş yapan garsonlar… Adam başı 165 TL ödediğimiz, hiçbir anlamı olmayan, asla tavsiye bile edemeyeceğim mezelerin var olduğu restoran. Hijyen ve servis konusuna gelince, masa üzeri silme tüy (yeşilliklerin yıkanıp yıkanmadığından bile emin değilim), servis ise; istemediğimiz halde pişirip balığımızı getirmeleri, yavaşlıkları, 10.. Devamını Göster

21
Hesap biraz fazla tuttu
2

-

İki kişilik ödediğimiz hesap bir hayli fazla geldi. Garsonlar da çok özverili değildi. Eşim ve oğlum ile gittim, balığın yanında kola istedik. Beni yadırgayarak "Balığın yanında kola?" diye soruyor, balığın yanında ayran da istesem getirmesi gerekir. Her balık lokantasına giden alkol içecek diye bir kural mı var?

21
Tavsiye etmem
2

-

Küçük bir levrek, bir salata, kavun, 20'lik rakı; 240 TL hesap. Hiç kimsenin gitmesini tavsiye etmem.

21
Fiyatlar yüksek
4

-

Mezeler, sunum iyi sayılır, ama fiyatlar can yakıyor! Bu kadar pahalı olmaması gerekli, harcamalarınızda dikkatli olun.

21
Fiyatlar da kaliteli
4

-

4 kişi 250 TL hesap geldi. Fiyatlar da kaliteli. :))

21
Güzel ve rahat
10

-

Temiz, güzel, rahat bir restoran.

21
Güzel ancak pahalı
6

-

Yemekler çok güzel. Lakin her şey çok az geliyor ve çok pahalı, hem de anormal pahalı.

21
Dikkat
4

-

Yiyecekler ve servis vasat, fiyat ve lezzet dengesi bozuk. On beş tane papalinaya 30 lira yazılmış. 6 tek meze ve bir 35'lik rakıya 230 TL hesap getirdiler. Böyle seviyorsanız gidin tabi.

21
Bir daha mı? Asla
4

-

Garsonlar kibar, limonlar dantelli, masalar şık, meğerse yiyeceğiniz kazığın ön hazırlığıymış bunlar. Berbat kalamar 18 TL, kuver diye gelen 1 su yarım ekmek 15 TL, varın balığı siz hesap edin. Kar yaptığını sanıyorlar. Bir daha mı? Asla.

21
Fahiş fiyat, sıradan mezeler, kötü balık
2

-

Mekana bayram döneminde gittik. Hizmet tamamen sürümden kazanmaya dönmüş maalesef. Gecemiz berbat oldu. Keyif almadık, üstüne de çok yüklü bir hesap geldi. Mezeler sıradandı, kalamar kötüydü. İstanbul'da çok sıradan bir balıkçı da bile daha iyisini yersiniz. Balık bir saatte geldi , üstelik de pişmemisti. Masalar sıkış tepiş vs. Bayram dönemlerinde kesin gitmeyin, diğer zamanlarda da bir kez daha düşünün derim. Mark.. Devamını Göster

21
İşte bu dedirten bir şey yok
4

-

Ben bu tesise hem gazetelerin eklerinde, hem de televizyon kanallarında hep tavsiye edildiği için ailemle 18 Temmuz akşamı gittim. Kalamar iyi değildi. Zeytinyağlılar veya diğer servisler arasında da işte bu dedirten bir şey yoktu. Ancak gelen hesap gerçekten ama gerçekten olması gerekenin çok üstündeydi. Mekanın tanıtımı çok yapıldığı için sanırım bu hale gelmiş. Ünlü oyuncu, sanatçı vs. ile aynı ortamda yemek yeme.. Devamını Göster

21
Balık mı? Fazla para mı?
2

-

Bugün yemek yiyen yerli yabancı tüm müşteriler gelen hesaba pes dediler. Balık yemek isteyen istediği yere gitsin ama fazla para vermek isteyen mutlaka Bay Nihat Restoran'a gitsin.

21
Cunda'nın en kaliteli balık restoranı.
10

-

Bay Nihat, Cunda'nın en kaliteli balık restoranıdır. Cunda'ya her gidişimde keyifli bir akşam yemeği için Bay Nihat'ı tercih ederim. Benim gibi mezeye düşkünseniz, burası sizleri fazlasıyla memnun edecektir. Fiyatları, sunumu ve lezzetli yemeklerine göre makul.