Şahin Tepesi Şelale Restaurant

  • Balıkesir / Edremit / Altınoluk
  • Dogran köyü yolu 2 km kücüksu mevkii altınoluk

Şahin Tepesi Şelale Restaurant

Kazdağı'nın eteklerinde Edremit Körfezi'ne nazır bir yamaçta yeşillikler içinde, masaların altından buz gibi suların körfezin muhteşem manzarası eşliğinde, balık ve öğlen gündüz vakti köy kahvaltısını yiyebileceğiniz mekanlardan biridir...

Muhteşem manzarasıyla Kaz Dağları'nın iyi mekanı. Mis gibi havası ve müthiş doğası vardır. Organik olarak yetiştirilen mahsulleriyle köy kahvaltısının tadına doyamayacaksınız.

Deniz mahsüllerini, mekanımızın içindeki şelalede yetiştirerek, misafirlerimize eşsiz bir sunum ile alabalık yemenin keyfini doya doya yaşatıyoruz.

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Her şey en doğalından
10

-

Tereyağı yayıktan, peynir bizzat özel bakım keçilerin sütünden, sucuk özel olarak kasaba yaptırılan, zeytin ve zeytinyağı bizzat kendi üretimleri vs vs. Her şey en doğalından, en kalitelisinden. Sucuk, ekstra, menemen ekstra, şu ekstra, bu ekstra değil. Her şey bol bol ve lezzetli. Ayrıca çok temiz, mutfak göz önünde. Bu kadar geziyorum, böyle güzel ve lezzetli kahvaltısı, mezeleri olan doğal bir yer göremedim. Her.. Devamını Göster

8
Çok pahalı bir yer
1

-

Altınoluk'ta buradan daha iyi manzarası olan restoranlar var, bu fiyata dünyanın en lüks restoranında yemek yiyebilirsiniz. Çok pahalı bir yer. Gitmeyin derim, paranıza yazık.

8
Çok beğendik
10

-

Çok beğendik. Mezeler çok lezzetli. Mutlaka kuzu çevirmeyi deneyin. Harika manzara, makul fiyatlar. Bir akşam güneşi orada batırmanızı tavsiye ederim.

8
Afaki fiyatlar
2

-

Bir mekana böyle yorum yapmak istemezdim fakat afaki fiyatlar. Bir malın ederi vardır ama burası direk yüzsüzlük... Güzel bir gün sonunda moraliniz için gitmeyin arkadaşlar.

8
Manzara
2

-

Sadece manzara güzel.

8
Kahvaltı için pahalı
4

-

Manzara güzel, fakat servis çok yavaş. Öte yandan, kahvaltı mekanına göre gayet pahalı.

8
Fiyatlar uçuk
8

-

Manzara süper, hizmet güzel, yemekler güzel, fiyatları ise fecaat. Çok pahalı.

8
:)
10

-

Muhteşem ortam. :)