Şahin Tepesi Şelale Restaurant

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Kebap + 3
Bu restaurant menüleri Kebap,Türk Mutfağı,Kahvaltı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
2.9/5
Ortalama
8 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Şahin Tepesi Şelale Restaurant Hakkında

Kazdağı’nın eteklerinde Edremit Körfezi’ne nazır bir yamaçta yeşillikler içinde, masaların altından buz gibi suların körfezin muhteşem manzarası eşliğinde, balık ve öğlen gündüz vakti köy kahvaltısını yiyebileceğiniz mekanlardan biridir... Muhteşem manzarasıyla Kaz Dağları’nın iyi mekanı. Mis gibi havası ve müthiş doğası vardır. Organik olarak yetiştirilen mahsulleriyle köy kahvaltısının tadına doyamayacaksınız. Deniz mahsüllerini, mekanımızın içindeki şelalede yetiştirerek, misafirlerimize eşsiz bir sunum ile alabalık yemenin keyfini doya doya yaşatıyoruz.

Yorum / Değerlendirme

2.9/5
Ortalama
8 değerlendirme
Şahin Tepesi Şelale Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
10.06.2019
Gulten Doğan
Her şey en doğalından
Tereyağı yayıktan, peynir bizzat özel bakım keçilerin sütünden, sucuk özel olarak kasaba yaptırılan, zeytin ve zeytinyağı bizzat kendi üretimleri vs vs. Her şey en doğalından, en kalitelisinden. Sucuk, ekstra, menemen ekstra, şu ekstra, bu ekstra değil. Her şey bol bol ve lezzetli. Ayrıca çok temiz, mutfak göz önünde. Bu kadar geziyorum, böyle güzel ve lezzetli kahvaltısı, mezeleri olan doğal bir yer göremedim. Herkese tavsiye ederim.
0/5 Çok Kötü
15.08.2016
Misafir
Çok pahalı bir yer
Altınoluk’ta buradan daha iyi manzarası olan restoranlar var, bu fiyata dünyanın en lüks restoranında yemek yiyebilirsiniz. Çok pahalı bir yer. Gitmeyin derim, paranıza yazık.
5/5 Mükemmel
23.07.2015
Şükran unluer
Çok beğendik
Çok beğendik. Mezeler çok lezzetli. Mutlaka kuzu çevirmeyi deneyin. Harika manzara, makul fiyatlar. Bir akşam güneşi orada batırmanızı tavsiye ederim.
1/5 Kötü
07.06.2015
Zeki
Afaki fiyatlar
Bir mekana böyle yorum yapmak istemezdim fakat afaki fiyatlar. Bir malın ederi vardır ama burası direk yüzsüzlük... Güzel bir gün sonunda moraliniz için gitmeyin arkadaşlar.
1/5 Kötü
12.08.2014
sinan
Manzara
Sadece manzara güzel.
Daha fazla yorum gör