Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Balıkesir Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Balıkesir Termal Otelleri

Balıkesir için {{ (filteredHotels).length}} / 744 termal otelde gecelik en uygun fiyat bulundu.

  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Sertifikalı

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.point == '10' ? hotel.point : parseFloat(hotel.point) }}
{{ hotel.turu }}
{{ hotel.location }} / {{ hotel.il_adi }}
{{ hotel.phone_label }} Rezervasyon İçin Arayın {{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı Tesisi Ücretsiz Ara Tesisi Ücretsiz Ara
Öne çıkan teklif
{{ generateDiscountPrice(price.discount, price.price ) }} {{ price.currency }}
-{{ price.discount | number:0 }}%
{{ price.price }} {{ price.currency }}
Tesis Fiyatı
Otel Fiyatı
Otel Web Sitesi
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
{{kal_aff_data[price.providerId].name}}
Diğer Fiyatları Göster

Balıkesir Termal Otelleri

Balıkesir Termal Otelleri

Balıkesir Termal Otelleri

Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber tatil yolculuğuna çıkacaklar için sağlık ve tatili bir arada bulunduran termal oteller, popüler alternatifler arasında yer alıyor. Ege Bölgesi'nden vazgeçmeyenler ve termal tatil ayrıcalığından faydalanmak isteyen misafirler, bir bölümü Marmara'da bir bölümü de Ege'de bulunan Balıkesir Termal Otelleri ile en doğru tatil ve konaklama seçeneklerine ulaşabiliyor. Yöresel ve organik gıda ürünlerinin yanı sıra tarihi noktalarıyla öne çıkan; Güre, Edremit, Ekşidere, Ilıca, Pamukçu, Gönen ve Balıkesir Sındırgı Termal Otelleri, şifa ve huzuru bir arada barındıran harika konaklama alternatifleriyle dikkat çekiyor.

Bölgedeki butik otelleri görmek ve sundukları hizmetlere göz atmak için Balıkesir butik otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ayrıca sol taraftaki akıllı filtreleme seçeneklerini kullanarak size en uygun otel alternatiflerine daha kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Ilıca Termal Oteller

Balıkesir Ilıca Termal Oteller

Tatil için tercih edilen otel; günlük hayatın, sosyal çevrenin ve iş ortamı gibi faktörlerin beraberinde getirdiği stresten arınmak ve yoğun şekilde dolu olan bilinçaltını tazelemek için kişilerin her şeyden uzaklaşıp huzurla dinlenmesine olanak sağlıyor. Yeşilin binlerce tonu ve mavinin sonsuz güzelliğinin bir arada bulunduğu Balıkesir Termal Otelleri her şey dahil seçenekleriyle tüm mental olumsuzluklardan sıyrılıp son derece dingin bir ruh haline kavuşmanıza olanak sağlıyor. Misafirler otellerine ayak bastıkları andan itibaren iç huzura kavuşmakla beraber evlerini aratmayacak konfora sahip olan bir tatile başlama fırsatı yakalıyor. Öte yandan hem bu muazzam huzuru, konforu ve şifayı bir arada yaşamak isteyen hem de bütçelerini göz önünde bulunduran tatilciler, sitemizin sunduğu Balıkesir Termal Otelleri fiyatları ile diledikleri gibi rahat seçimler yapabiliyor.

Herkesin hayaline ve zevkine hitap eden, her şey dahil, havuzlu ve denize sıfır tatil otellerinin bulunduğu, Balıkesir'in turizm potansiyelinin en yoğun yaşandığı; Edremit, Pamukçu, Gönen, Sındırgı, Ekşidere, Güre ve Balıkesir Ilıca Termal Oteller bünyesinde, tamamen organik ve yöresel gıdalar misafirlerin beğenisine sunuluyor. Balıkesir, tarihi değere sahip yerleri barındırmasıyla da tatilcilerin ilgisini çekiyor. Örneğin milattan öncesinden günümüze kadar kullanılan Gönen Kaplıcaları, dünyanın en çok oksijen üreten ikinci yeri olan Edremit'in Kaz Dağları ve Güre'deki Tahtakuşlar Etnografya Müzesi misafirlerin en çok gezdikleri ve hayran kaldıkları bazı yerler olarak öne çıkıyor. Tüm bunlarla beraber şifalı kaplıcalarıyla sağlıklı ve huzurlu bir tatil imkânı sağlayan Balıkesir, tatilcilerin en çok tercih ettiği bölgelerden biri haline geliyor.

Balıkesir Termal Otelleri Fiyatları

Balıkesir Termal Otelleri Fiyatları

Balıkesir seyahat yönünü belirleyip, eşsiz bir doğanın, yöresel lezzetlerin ve alternatif termal sağlık hizmetlerinin içinde bulunduğu bir tatile doğru yola çıkan tatilciler için muazzam konaklama otelleri sunuyor. Kusursuz bir hizmeti hedef alarak her yönüyle misafirlerin tüm ihtiyaç ve beklentilerine eksiksiz cevap verebilen Balıkesir Termal Tatil Otelleri mükemmel SPA merkezleriyle yerli ve yabancı turistlerden tam not alıyor.

Termal otellerin Spa merkezlerinde;

 • Türk hamamı
 • sauna
 • buhar odası
 • çamur banyosu
 • sağlık havuzları
 • masaj hizmetleri
bulunuyor. Bunların yanı sıra çocuklu misafirler için de çocuklarının vakit geçirebilecekleri oyun alanları bulunan otellerde, yetişkin misafirler tüm hizmetlerden yararlanırken beraberinde getirdikleri çocukları da diledikleri gibi vakit geçirebiliyor. Havaalanı bulunan Balıkesir ulaşım noktasında da tatilcilerin herhangi bir zorlukla karşılaşmalarına olanak tanımıyor. Tüm ilçe ve beldelerdeki otellerden 3 km. ile 25 km. arasında uzaklığa sahip olan havaalanları, misafirlerin şehre indikten kısa bir süre sonra gerek toplu taşıma araçları gerek kiraladıkları otomobillerle otellerine ulaşabilmelerine olanak tanıyor. Bunun yanı sıra termal otellerin bulunduğu tüm ilçelerin birbirine yakın olması tek bir ilçede kalmayıp çevre ilçe beldeleri de gezmek isteyen tatilciler için de büyük bir fırsat tanıyor. Balıkesir Termal Otelleri ucuz konaklama ve çok çeşitli sosyal aktivitelerle yerli ve yabancı turistler için en avantajlı tatil alternatiflerinden biri haline geliyor.

Balıkesir Tatil

Dört mevsimin yaşandığı ülkemizde, yaz tatilleri kadar kış tatilleri de en popüler seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle termal otellerin sunduğu kaplıca özelliği, kış aylarında yapılacak tatil alternatiflerinin başında geliyor. Tam da bu noktada Balıkesir Termal SPA Oteller şehir hayatından bir süre uzaklaşmak isteyenler ve bazı sağlık sorunlarına çözüm bulmak isteyenler için en doğru seçimlerden biri olarak öne çıkıyor. Misafirler huzuru, sakinliği ve ruhsal dinginliği bir arada bulabildikleri bölge otellerinde, kaplıca sularıyla de sağlık anlamında iyileştirici bir hizmetle karşılaşıyor. Termal kaynaklar açısından Avrupa'da önemli bir yer edinen ülkemiz özellikle son yıllarda gerçekleşen yeni tesis yatırımlarıyla bu alanda ciddi bir gelişim sergiliyor. Balıkesir, termal otel kapsamında geleneksel kaplıca kültürüyle fizik tedavi yöntemlerini birleştirerek pek çok sağlık sorununa alternatif çözümler sunuyor. Bununla beraber bölgedeki oteller rehabilitasyon desteği gerektiren romatizmalı hastalıkların tedavi edilebildiği, termal bir merkez olma özelliği taşıyor.

Kaplıca suyunun insan üzerindeki etkilerini en doğru şekilde araştırıp uygulamaya koyan Balıkesir Termal Oteller 5 Yıldızlı seçenekleri ve üst düzey hizmetleriyle şifalı bir tatil olanağını beraberinde getiriyor. Otellerin içinde yaş ortalaması gözetmeden kireçleme ve bunun gibi çeşitli eklem rahatsızlığı olan misafirlere çözüm olabilecek termal havuzlar yer alıyor. Tatilciler tüm bu sağlık olanaklarından sadece yaz mevsimlerinde ve tatil sezonlarında değil dört mevsim olmak üzere istedikleri zaman faydalanabiliyor. 7'den 70'e herkes romatizma sorunlarına ve eklem sıkıntılarına en popüler ve en etkili alternatif tedavi şekillerinden biri olan termal kürler ve kaplıca sularıyla çözüm bulabiliyor.

Balıkesir Termal Otelleri Ucuz Konaklama

Tatilciler otel konforuna, personel yeterliliğine, hizmet kalitesine ve temizliğe önem verdiği kadar, bölgedeki doğa yapısına, meşhur yöresel tatlara, merkezi konuma ve diğer sosyal ortamların bulunabilirliğine de çok dikkat ediyor. Örneğin konakladıkları bölgelere yakın semt pazarlarının, AVM'lerin ve dükkanların olması, kaldıkları süre boyunca yöresel ürünler edinmek ve kişisel ihtiyaçlarını karşılamak adına büyük kolaylık sağlıyor. Edremit'te yetişen zeytinlerinden üretilen zeytinyağları, sabunlar ve Gönen'de meşhur olan iğne oyası işlemeleri misafirlerin beğenisini topluyor. Bunun yanı sıra bölge esnafının işlettiği çeşitli dükkanlar da tatilcilerin birçok ihtiyacına cevap verebiliyor. Balıkesir tatil yapma alternatifi olarak tüm bu özelliklerinin yanı sıra, mükemmel doğal güzellikleriyle de yerli ve yabancı turistleri kendisine çekiyor. Güre Otelleri'nin pencerelerine yansıyan Kaz Dağları'nın eşsiz manzarası ve bol oksijenli temiz havasını soluma fırsatı yakalayan misafirler, en taze ve tamamen organik yöresel gıdalarla da tatilleri boyunca sağlıklı bir beslenmenin tadını çıkarıyor. Dilerseniz bir otelde konaklamak için programınızı oluşturabilir ve Balıkesir'in güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz veya Balıkesir pansiyonları ve alternatiflerini keşfedebilirsiniz.

Balıkesir mutfağında önemli bir yeri olan kulak mantısı, mürdükaşı, sini böreği, Balıkesir mantısı ve daha birçok yöresel tatla beraber, balık ürünleri de bölgedeki yerli ve yabancı turistlerin damak tatları için büyük bir rol oynuyor. Ayrıca Balıkesir Kaplıca Termal Otel fiyatları bütçeye uygun olma özelliklerinin yanı sıra eşsiz doğa manzaralarının yanı sıra, mavinin sonsuz güzelliğini de tatilcilerin odalarına taşıyor. Bu sayede gün içinde yaptıkları sosyal aktivitelere, tattıkları yöresel lezzetlere ve gördükleri tarihi yerlere doyanlar, odalarına döndüklerinde muhteşem gün batımı manzarasıyla ruhlarını dinlendirme fırsatı yakalıyor. Siz de terapi niteliği taşıyan böylesine harika bir tatil yapmak için sitemizden Balıkesir termal otelleri denize sıfır alternatifleriyle zevkinize uygun bir rezervasyon yaptırabilirsiniz.

50 Kullanıcı Yorumu

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
50
0 (266) 333 31 23
Marjolaine Otel
Hayrettin Paşa Mah. Barbaros Cad. 16. Sok. No. 49
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Otelinizi gerçekten çok begendim konumu düzenı harıka özellikle çigdem hanıma çok teşekkürler harıka bırı herkese tavsiye ederım

50
0 (850) 602 49 33
Cunda S Pansiyon
Mithatpaşa Mah. Mevlana Caddesi 4.Sokak No:6
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Odalar tertemiz, kahvaltısı gayet doyurucu, işletme sahipleri çok güleryüzlü ve yardımseverler. Resimdekilerden daha güzel bir yer. Fiyat performans açısından çok başarılı bir yer. Kesinlikle tavsiye ederim

50
0 (850) 602 52 12
Eman Termal Otel
Emendere Mah. Ilıcalı Sok. No: 327/1
Sındırgı / Balıkesir
Türkiye
1

-

Suan oradayız. Tam anlamiyla kötü. Bu guzel yere bu hizmet yazikcok. Lokantasi temizlikten bi haber. Kapali hqvuzda hic gorevli yok. Yazik vallahi. Manzara yeri sahene ama hizmet _ lerde

50
0 (850) 600 25 23
Rengarenk Pansiyon
Fevzipasa - Vehbibey Mah. Barbaros Cad. No. 51
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Çok güzel otel Ayvalık merkezde cundaya yakın her yere 5 dakika odalar temiz tavsiye ediyorum herkese 5 gece kaldık çok memnum kaldık

50
0 (850) 602 24 56
Pehlivan Motel Restaurant
Aba Mevkii
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye
10

-

Tek kelime ile mükemmel bi yer. Aile işletmesi, tertemiz pırıl pırıl. Sahipleri Nurdan hanım mutfakta harikalar yaratıyor, Ali abi eşi, babamız gibi. Çalışanlar Azad, Nazmi, Deniz şahaneler çok çok tavsiye ediyorum, mutlaka gelin.

50
0 (266) 333 31 53
Villa Suite Otel Restaurant & Cafe
İskele Mah. Mehmet Peker Bul. No. 1
Edremit / Balıkesir
Türkiye
10

-

Cok memnun kaldik.cok iyi bir asci bir evsahibi.ve cok titiz bir hanim..guzel bir aile ortami..cok sevdik sizi.ayse hanim.murat bey ipek hanim fatma hanim..gorusuruz umuyorum .tskler

50
0 (266) 333 31 85
Yosun Konuk Evi
Hayrettinpaşa Mah. Fecir Sok. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Tesadüfen karşılaşan yerler ve insanlar daha güzeldir diyen ne kadar haklıymış. Tesadüfen bulduğumuz andan itibaren anlaşılıyor ne kadar temiz ve güvenilir bir yerde olduğunuz. En güzel yanı da güleryüzlü tatlı sahibi. Ayvalıka tekrar geldiğimde kalacağım yeri düşünmeme gerek kalmadı. Herşey için çok teşekkürler...

50
0 (266) 333 31 85
Yosun Konuk Evi
Hayrettinpaşa Mah. Fecir Sok. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz samimi sıcak bir ortamı olan karşımıza çıktığı için kendimizi çok şanslı hissettiğimiz güler yüzlü işletme

50
0 (266) 333 31 85
Yosun Konuk Evi
Hayrettinpaşa Mah. Fecir Sok. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Şehir merkezinde bir sokak arasında karşımıza çıkan tatlı bir Rum eviydi. İşletmecilerin güler yüzü, işletmenin temizliği ve şehir merkezine yürüyerek ulaşılabiliyor olması artı noktaları.

50
0 (266) 333 31 85
Yosun Konuk Evi
Hayrettinpaşa Mah. Fecir Sok. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Çok tatlı ve temiz bir yerdi. Sahipleri de çok güleryüzlüydü. Yine gelsem yine kalırım. Her şey için teşekkür ederiz :)

50
0 (266) 333 31 85
Yosun Konuk Evi
Hayrettinpaşa Mah. Fecir Sok. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

2 gecelik kısa tatilimizde Yosun Konuk Evinde kaldık. Bizim özellikle çok hassas olduğumuz temizlik konusunda bizden tam puan aldı. Ayrıca konumu itibari ile yeri çok güzel. Bunların hepsine Emine hanımın güler yüzü ve samimiyeti de eklenince huzur dolu 2 çok güzel günü Ayvalık'ta geçirmiş olduk. Artık bir sonraki ayvalık tatilinde de adres belli.

50
0 (850) 602 24 56
Pehlivan Motel Restaurant
Aba Mevkii
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye
10

-

Keşfedilmesini istemediğim nadir yerlerden biri. Ali abinin, Nurdan ablanın, çalışanların güler yüzlülüğü, sempatikliği, yemeklerin güzelliği, herşey harikaydı. İlk gidişimdi ama son değil tekrar ve tekrar gideceğim.

50
0 (850) 600 25 23
Rengarenk Pansiyon
Fevzipasa - Vehbibey Mah. Barbaros Cad. No. 51
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Doğa, tarih, deniz, koylar ve güneşin harmanlandığı Ayvalık 'ı anlamlı kılan bir diğer şey ise Rengarenk Pansiyon ? Bu eşsiz adayı en iyi sekilde temsil eden, bizlere ücretsiz rehberlik hizmeti sunan, misafirperverliğin ne demek olduğunu bir kez daha hatırlatan Hakan Bey ve personeline teşekkürü bir borç biliriz. Yine yeniden Ayvalık ve RENGARENK PANSİYON

50
0 (266) 333 34 63
Su Otel Cunda
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. No:4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Otel konum olarak Cunda?nın merkezinde ve gezmek istediğiniz her yere yürüyerek çok rahat ulaşabilirsiniz. Odalar ev samimiyetini sağlayabilecek şekilde temiz ve ferah. Zeki bey ve Sibel hanım ise tüm misafirlerine karşı çok sıcakkanlılar. Bir daha Cunda?yı ziyaret edişimde hiç tereddütsüz burayı tercih ederim

50
0 (266) 333 32 94
Naturland Bungalov Otel
Fener Mah karşısı, Kristal Dolum tesis yanı, Altınoluk Yolu Üzeri
Edremit / Balıkesir
Türkiye
10

-

Ailemle birlikte ilk defa gittiğim bu işletme Kazdağlarının eteğinde doğa harikası bir yerde dört gün kaldık gerçekten bizim için mükemmel bir tatil oldu Aile işletmesi olan güzel yerde adeta geniş aile olduk. Başta Erol bey olmak üzere prenses hanıma ve tüm çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

50
0 (266) 333 34 03
Hayat Altı Otel
Dumlupınar Cad. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
1

-

Tercih ettiğim için bin pişmanım keşke evde otursaydım çok kötü bir yer kesinlikle tavsiye etmiyorum

50
0 (850) 600 25 23
Rengarenk Pansiyon
Fevzipasa - Vehbibey Mah. Barbaros Cad. No. 51
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Ayvalik?ta bu fiyata bu temizlik ve güzellikteki odalari bulmaniz imkansiz hakan hocam gerek verdigi hizmet gerek ise muhabbeti ve yardimseverligi size aile ortamini hissettiriyor kahvaltilar gayet yeterli 8:30-10:30 arasi aksam döndüğünüzde yiyecek ve icecekleriniz ile birlikte rengarenk masalarda esiniz dostunuzla birlikte oturup muhabbet edebilirsiniz. Konumuda gayet iyi sadece araciniz ile geliyorsaniz gelmeden .. Devamını Göster

50
0 (850) 600 25 23
Rengarenk Pansiyon
Fevzipasa - Vehbibey Mah. Barbaros Cad. No. 51
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Oldukça tatlı bir hizmete sahip bir işletme. Çalışanları ve işletmecisi de çok hoş sohbet. Güvenilir bir pansiyon. Fiyat, hizmet, kalite 10 üzerinden 10

50
0 (850) 600 25 23
Rengarenk Pansiyon
Fevzipasa - Vehbibey Mah. Barbaros Cad. No. 51
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Bu fiyata bu hizmet çok iyi konumu da gayet güzel odaları temiz ve çok tatlı personelleri de aynı şekilde çok yardımcı oldular teşekkürler ??

50
0 (266) 333 31 53
Villa Suite Otel Restaurant & Cafe
İskele Mah. Mehmet Peker Bul. No. 1
Edremit / Balıkesir
Türkiye
1

-

Çok kötü bi işletme uzun yoldan geldik kahvaltı verilmedi 11.15de giriş yaptık odamız manzara görmeyen bi oda verildi bunu belirtmemize rağmen 500 tl karsılığında bişey verilmedi. Plaj yok ordaki plaj ve senzoglara gün içinde 100 tl ödedik gün size hiç yemeksiz 600 tlye geliyo ve odada saç kurutma makinası dahil bulunmuyo.. Hijyen konusunda eh işte 500 tllik bi hijyen yok diğer müşterilerden kalan diş macunu odada .. Devamını Göster

50
0 (850) 600 25 23
Rengarenk Pansiyon
Fevzipasa - Vehbibey Mah. Barbaros Cad. No. 51
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Bir gece yarısı düştü yolumuz ,tesadüfler sevdirdi bize bu sevimli pansiyonu.Evimiz gibi oldu. İşletmecisi Hakan Beyin samimiyeti ,hoş sohbeti,rahat odaları, güler yüzlü personeli aileden gibi olduk tekrar görüşmek üzere

50
0 (266) 333 32 38
Ada Naz Motel
Avşa Deniz Mah. Demet Sok. No. 3
Avşa Adası / Balıkesir
Türkiye
8

-

Ada nazda 4 gün konakladık muhteşem desem abartmam içi başka dışı başka güzel işletmecileri muhteşem insanlar terasına çık mangalıni semaverini yap bahçesi ayrı bi güzel teşekkürler ada nazzz kısmet olursa tekrar tekrar gidicem 08 03 2020

50
0 (850) 600 25 23
Rengarenk Pansiyon
Fevzipasa - Vehbibey Mah. Barbaros Cad. No. 51
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Tam ismine yakışan bir pansiyon rengarenk... Tertemiz oda,gülenyüzlü personel,yardımsever bir işletmeci daha ne olsunki.Denize mesafesi çok yakın Ayvalığa yolu düşenlerin uğrayabilecegı çok güzel bir aile pansiyonu biz oğlumuzla birlikte gönül rahatlığıyla kaldık gideceklere tavsiye edebiliriz Bize bu rahatlığı sunan işletmecisi Hakan Beye çok teşekkürler seneye yolumuzu tekrar düşüreceğiz inşallah

Tesis Yetkilisinin Cevabı
6 Ağustos 2020, Perşembe 22:25

Gözde hanım çok teşekkür ederiz slmlar 🖐️🖐️

50
0 (266) 333 31 23
Marjolaine Otel
Hayrettin Paşa Mah. Barbaros Cad. 16. Sok. No. 49
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Otelin konumu (her yere çok yakın, ulaşım çok rahat) ve verilen hizmet harika. Evinizde gibi hissediyorsunuz. Pandemi döneminde gittiğimiz için biraz tereddütte kalmıştık ama her şeye çok dikkat edilmiş, tüm önlemler özenle alınmıştı. Ayvalık'a düzenli giden biri olarak fiyat-performans açısından en memnun kaldığım otel diyebilirim.

50
0 (266) 333 31 53
Villa Suite Otel Restaurant & Cafe
İskele Mah. Mehmet Peker Bul. No. 1
Edremit / Balıkesir
Türkiye
10

-

Kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmek için mutlaka tercihiniz olmalı. Her şey çok güzeldi özellikle pandemi sürecine uygun, tertemizdi. Çok samimi karşılandık, teşekkür ederiz.

50
0 (266) 333 31 53
Villa Suite Otel Restaurant & Cafe
İskele Mah. Mehmet Peker Bul. No. 1
Edremit / Balıkesir
Türkiye
10

-

2 gece kaldık odalar çok temiz ve ferahtı. Personeller güleryüzlü, çok ilgililer. Yemekleri ve kahvaltıda muhteşemdi. Tekrar tekrar geleceğim bir yer. Tüm personele teşekkürler

50
0 (266) 333 31 53
Villa Suite Otel Restaurant & Cafe
İskele Mah. Mehmet Peker Bul. No. 1
Edremit / Balıkesir
Türkiye
1

-

(odanızdaki su ısıtıcısı sayesinde yaptığınız sıcak içeceğinizi yudumlayabilirsiniz) böyle bişey yok denize sıfır degil.Ek yatak yok

Tesis Yetkilisinin Cevabı
8 Ağustos 2020, Cumartesi 16:20

Engin bey kayıtlarımıza göre otelimizde konaklamış gözükmüyorsunuz, otelimizin tüm resimleri ve tanıtım videomuz profilimizde mevcuttur, saygılar.

50
0 (850) 602 35 15
Eyşan Pansiyon
Uğur Mumcu Cad. No : 32
Edremit / Balıkesir
Türkiye
10

-

Temizliği konukseverliği güler yüzlü sahipleri ile aile ortamını aratmayan çok şirin bir pansiyon. Sanırım artık tatil için gün sayacağımız yeni bir evimiz daha oldu.

Tesis Yetkilisinin Cevabı
6 Ağustos 2020, Perşembe 12:10

Yorumunuz için teşekkür ederiz Özgür Bey. Sizleri tanıdığımıza çok memnun olduk. Her zaman bekleriz.

50
0 (266) 333 31 85
Yosun Konuk Evi
Hayrettinpaşa Mah. Fecir Sok. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Bayram tatili için gittiğimiz Ayvalık'ta otel arayışı içerisine girdikten sonra gerçekten birçok otelin olduğunu gördük fakat oteller hiçbir zaman fiyat ile doğru orantılı iş çekilmiyor gerçekten çok pahalı olan oteller içerisinde huzur ve hikayesi yok Ayvalık sokaklarında dolaşırken yosun konuk evi ile tanıştık içeri girdiğimizde Emine Hanım bizi gerçekten çok sıcak karşıladı odanız var mı Diye sorduğumuzda Tabii k.. Devamını Göster

50
0 (266) 333 31 53
Villa Suite Otel Restaurant & Cafe
İskele Mah. Mehmet Peker Bul. No. 1
Edremit / Balıkesir
Türkiye
10

-

14 temmuz tarihinde giriş yapıp 18 temmuzda çıkış yaptık. Gerek Mülk sahibi Murat bey olsun. Gerek çalışan diğer arkadaşların ilgisi alakası olsun çok fazla memnun kaldık her sene uğramayı düşünüyoruz. Denize sıfır biryer olması ve yemeklerin lezzetli olması çok büyük bir artı. Odaların temizliği, personellerin bu pandemi sürecinde titizliği muazzamdı. Gerçekten çok fazla memnun kaldık, eksi olarak sayabileceğim bir.. Devamını Göster

50
0 (266) 333 31 53
Villa Suite Otel Restaurant & Cafe
İskele Mah. Mehmet Peker Bul. No. 1
Edremit / Balıkesir
Türkiye
10

-

Bayram için tercih ettik, o kadar memnun kaldık ki 1 hafta daha tatilimizi uzattık. Güleryüzlü ve sıcak karşılandık, kendimizi evimizde hissettiğimiz bir oteldi. Samimiyet, hijyen, yemeklerin kalitesi, her şey şahaneydi. Tekrar görüşmek üzere...

50
0 (850) 600 25 23
Rengarenk Pansiyon
Fevzipasa - Vehbibey Mah. Barbaros Cad. No. 51
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Tam ayvalika yakisir sirin,butik,tertemiz bir otel..ozellikle yeri harika? Ayrica bu sirin otelin sahibi hakan hocanin da ilgi ve alakasi icin kendisine ayrica tesekkur ederiz??

Tesis Yetkilisinin Cevabı
5 Ağustos 2020, Çarsamba 17:14

Çok teşekkür ederim yine bekleriz selamlar 🖐️

50
0 (266) 333 34 49
Hekatonisa Otel
Sakarya Mah. 3. Fethiye Cad. 7. Sok. No. 6
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Harika Ayvalık merkezde bir otel kendinizi evinizde hissettiriyor. O pişi kokusuyla uyanmak harika...Selen hanımdan mutlaka gezilecek yerleri bilgi alın sevgilerimle

Tesis Yetkilisinin Cevabı
5 Ağustos 2020, Çarsamba 17:16

Tatilinizde bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz sizleri misafir etmekten mutluluk duyduk tekrar görüşmek üzere iyi günler dileriz, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

50
0 (266) 333 31 85
Yosun Konuk Evi
Hayrettinpaşa Mah. Fecir Sok. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Bayram tatilimiz boyunca Yosun Konuk Evinde konakladık. Her şey çok çok güzeldi. Odaların temizliği, konumu, Emine Hanımın sıcak karşılaması ve hoş sohbeti :) tatilimizi güzel kıldıkları için tesise çok teşekkürler :)

50
0 (266) 333 33 43
Avşa Elmas Motel
Okullar Cad. No. 38
Avşa Adası / Balıkesir
Türkiye
10

-

Eşimle bayramda tatilimizi yaptık odaları gayet temiz ve güneş alıyor balkonunda sabah kahvaltımızı yapıp denize iki dakika mesafesi olmasının yanında işletmecileri güler yüzlü ve cana yakın kişilerdi çok memnun kaldık tavsiye ederimm?

50
0 (266) 333 33 43
Avşa Elmas Motel
Okullar Cad. No. 38
Avşa Adası / Balıkesir
Türkiye
10

-

Çok güzel bir otel temiz ve hijyenik gerçekten otelin sahipler filiz Hanım ve Önder Bey çok cana yakın ve sıcak insanlar ??

50
0 (850) 600 25 62
Sami Engin Apart Otel
Ocaklar Mah.Yosun Sok.No:1-3
Erdek / Balıkesir
Türkiye
10

-

evet hersey cok güzeldi fakat Eser bey arzu hanim burak bey hepiniz cok güzel insanlarsiniz herşey icin çok teşekkür ediyoruz seneye yine havuzda baliklama atlamak icin gelicem ? seneye görüşmek üzere ??

50
0 (266) 333 31 53
Villa Suite Otel Restaurant & Cafe
İskele Mah. Mehmet Peker Bul. No. 1
Edremit / Balıkesir
Türkiye
1

-

Burası el değiştirmiş sakın gitmeyin.burda yazan hiçbir şey yok paramızla rezil olduk

Tesis Yetkilisinin Cevabı
5 Ağustos 2020, Çarsamba 14:22

Sevgili İsmail Bey; otelin el değiştirdiği, yeni yönetim yeni anlayış mottosu ile işletilmekte olduğu doğrudur. Bununla beraber buraya yazdığımız her şey misafirlerimizin memnuniyeti için otelimizde mevcuttur ve kendilerine sağlanmaktadır. Ancak sizler otelimizin de kıyısında bulunduğu "ücretsiz plaj"da bulunan "özel cafe"lerden şezlong kiralayıp bunun ücretini de tarafımızdan talep ettiniz. Eğer otelimizin açıklamasını tekrar gözden geçirirseniz zaten şezlong hizmetimizin olmadığını göreceksiniz. Yarım gün konakladığınız için odamızın temizlik ücretini keserek size para iadenizi yaptık. Bizim için de çok önemli olan müşteri memnuniyeti ve şeffaflıkla birlikte bu ithamlardan dolayı sizi kınıyor, iyi günler diliyoruz. VİLLA SUITE OTEL

50
0 (850) 602 56 69
Deniz Pansiyon Erdek
Ocaklar mah. Zübeyde hanım Cad. Menekşe Sok. No: 88/2
Erdek / Balıkesir
Türkiye
10

-

O kadar pansiyonda kalmışımdır ama en beğendiğim bu pansiyon çıktı.Tertemiz ,Aziz bey ve eşi çok emek vermekteler pansiyonları için zaten bu da hemen ilk gün hissetriyor size.Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz,Erdek Ocaklara tekrar geldiğimde kalacağım yer burası.

50
0 (850) 602 49 33
Cunda S Pansiyon
Mithatpaşa Mah. Mevlana Caddesi 4.Sokak No:6
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Burası gerçekten nezih bir yer Güler yüzlü temiz hijyenik bir ortam sahil çok yakın park sorunu yok çarşısı yürüme mesafesinde hiç araç kullanmanıza gerek yok yemek için gürkanin yeri 10 üzerinden 10 ev yemekleri fiyat gayet iyi Ayvalık merkeze 10 dk araç ile Ayvalık merkez tam bir rezalet dar sokaklar ve uçuk fiyatlar Cunda tam kalınacak yer özellikle S pansiyon süper fiyatta çok uygun tercihiniz mutlaka burası ols.. Devamını Göster

50
0 (850) 602 03 84
Batu Suite Apart
Yiğitler Mah.
Avşa Adası / Balıkesir
Türkiye
10

-

Arkadaşımla kafa dinlemek için gittiğimiz Batu suit apartta ,temiz mi sorun olur mu diye düşünmeden rahat rahat tatilimiz yaptık bize bu rahatlığı ve temiz ortamı sağlayan her şeyimizle birebir kendi ilgilenen biricik apart sahibesi Ayşegül Hanıma her şey için çok çok tşk ediyoruz gönül rahatlığıyla gidip tatilinizi yapabilirsiniz... Biz bir daha gideceğimiz zamanın hayalini kurmaya başladık bile :))

50
0 (850) 600 25 62
Sami Engin Apart Otel
Ocaklar Mah.Yosun Sok.No:1-3
Erdek / Balıkesir
Türkiye
10

-

Geçtiğimiz ay tatil için ablam ve eniştem ile tercih ettiğimiz hayatımda şu zamana kadar gördüğüm en nezih, en cool, en nazik insanların işlettiği mükemmel apart. Denize 3 dakikalık yürüme mesafesinde. Odaları temiz ve çok sessiz. Kendinize ait mutfağınız olması benim için çok büyük bir artıydı. Misafirleri için düşündükleri mangal ayrılmış köşeniz de bile uyuyabilirdim :) Sevgili adaşım Arzu Hanım ve Sevgili Eser B.. Devamını Göster

50
0 (850) 600 87 51
Cunda Kıvrak Otel
Mevlana Cad. 12.Sok. No. 10
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
1

-

Otel konum olarak muhteşem fakat işletme berbat.otelde 3 gece 4 gündüZ 2020 yılı kurban bayramında kıZkardeşimle konakladım.Otelde asansör yok merdiven kullanacaksınız ve bavulunuzu kendiniz taşıyacaksınız.Bavulumu taşırken merdivenden düştüm resepsiyondaki personel kesinlikle yerinden kıpırdamadı.3 Ağustos Pazartesi sabah 8.50 civarı kamera kayıtlarına bakabilir otel sahibi. Oda temizliği yapılmıyor.aynı banyo havl.. Devamını Göster

50
0 (266) 333 33 43
Avşa Elmas Motel
Okullar Cad. No. 38
Avşa Adası / Balıkesir
Türkiye
10

-

filiz hnm cok guler yuzlu ilgili hotel temiz guvenilir denize cok yakin gonul rahatligiyla kalinabilecek bir otel gitmek isteyen arkadaslara tavsiye ederiz ilgilerinden dolayi cok tesekkurler filiz hnm

50
0 (266) 333 33 43
Avşa Elmas Motel
Okullar Cad. No. 38
Avşa Adası / Balıkesir
Türkiye
9

-

Filiz hanım oldukça güleryüzlü ve her konuda çok ilgiliydi. Odalar temiz ve otel denize çok yakın. Güvenle kalabilirsiniz tavsiye ederim

50
0 (266) 333 33 43
Avşa Elmas Motel
Okullar Cad. No. 38
Avşa Adası / Balıkesir
Türkiye
10

-

Çok güler yüzlüler odalar ve fiyatlar gayet iyi denize olan mesafesi çok kısa

50
0 (266) 333 34 27
Cunda Battalos Küçük Otel
Namık Kemal Mah. Çınarlı Çeşme Cad. 7. Sok. No. 7
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye
10

-

Tekrar merhaba Enver bey ve Sema hanım, dönüş yolundayız ama içimiz buruk. Sanki bi otelde değilde sanki amcamın oğlunun evine gelmiş gibiydim. Öncelikle o güzel karşılamanız, tertemiz odalarınız, harika kahvaltınız, hoş sohbetiniz, bize müşteri gibi değilde misafir gibi davranışınız ve ve ve en önemlisi paradan önce insan biriktirmeyi sevdiğinizi bize üst seviyede hissettirdiğiniz için hem kendi adıma hem ailem adı.. Devamını Göster

50
0 (266) 333 34 29
Marmada Hotel Marmara Adası
Okullar Mah. Aba Mevki No. 63
Marmara Adası / Balıkesir
Türkiye
10

-

Güleryüzlü çalışanları ve mükemmel işletmecisiyle kesinlikle çok kaliteli bir hotel sabah kahvaltısı harika odalar çok temiz yatakları çok rahat bence hotel adanın en iyi ve en doğal manzarasına sahip kesinlikle 10 puanı hakediyor ailem ile mükemmel bir bayram tatili geçirdik çok teşekkür ediyoruz. Artık tek adresimiz.

50
0 (850) 600 63 52
Nergiz Otel
İnönü Cad. No: 94
Erdek / Balıkesir
Türkiye
8

-

Beklentimizi düşük tutarak gelmiştik, tatilin iyisi kötüsü olmaz, yemekleri iyi çıksa bari diyorduk. Ama beklentilerimizi düşük tutunca memnun kaldık. Kahvaltı ve akşam yemeği veriyorlar şeflerini tebrik ederiz, bodrum ve marmariste gittiğimiz birçok otelde yemekleri beğenmediğimiz için dışarda yiyorduk Nergiz otelde tika basa doyduk sütlü tatlıları bize hitap etmedi ama şerbetli tatlıları mezelerii ve ana yemekleri.. Devamını Göster

50
0 (266) 333 32 47
Avşa Denizatı Otel
Ayanya Mevkii Çınar Koyu Küme Evleri No. 10/1
Avşa Adası / Balıkesir
Türkiye
10

-

Çınaraltı koyunda denize 200 metre uzaklıktaki denizatı hotelin Odalar temiz ve hijyen konusunda Mükemmel işletmecisi ve personelleri güler yüzlü kesinlikle tavsiye ederim TEŞEKKÜRLER.

Balıkesir Termal Otelleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular