Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Cunda Girit Mutfağı

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 5
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Salata,Balkan,Türk Mutfağı,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 5 Fotoğraf
4.2/5
Mükemmel
8 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Yorum / Değerlendirme

4.2/5
Mükemmel
8 değerlendirme
Cunda Girit Mutfağı
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
23.03.2019
Misafir
On numara beş yıldız
Gerçekten de on numara beş yıldız. Cunda Adası’na mezeleriyle ve duruşuyla çok şey vermiştir.
5/5 Mükemmel
05.11.2011
Misafir
Daima kalite
Biz yıllardır Lyra Restaurant'ın müşterisiyiz, kaliteli ürünleri ve servisi ile adı geçen birçok mekandan iyi bir çizgisi vardır. Cunda'nın gidilecek en iyi balık restaurantıdır. Fiyatları da verilen kalitenin yanında oldukça iyidir.
5/5 Mükemmel
05.11.2011
mustafa karacan
Daima kalite
Biz yıllardır Lyra Restaurant'ın müşterisiyiz, kaliteli ürünleri ve servisi ile adı geçen birçok mekandan iyi bir çizgisi vardır. `Cunda`'nın gidilecek en iyi balık restaurantıdır. Fiyatları da verilen kalitenin yanında oldukça iyidir.
1/5 Kötü
13.09.2011
ayten kalamış
Fahiş fiyat
Burada balık yemek gibi bir gaflete düştül. Ramazan bayramı tatilinde gittiğimiz bu restoranda fahiş bir fiyat politikası, geç gelen servis, suratsız adeta sizi dövecek edasıyla size hizmet etmeye çalışan kaba saba bi garson eşliğnde yenilen yemek ne kadar keyifli olursa o kadar keyifli ve zevkli bi yemekti, ayrıca yağın içinde yüzen ve kafaları dahi temizlenmeyen papalinaları görünce çağırdığımız garsonun tavrı görülmeye değerdi, kısacası fahiş fiyat ve suratsız ayrıca kötü mutfağıyla gerçekten görülmeye değer bir mekan. :(
5/5 Mükemmel
07.07.2011
Misafir
Eksiksiz hizmet
Gerek mezeleriyle gerekse temizliğiyle, balıkların tazeliği ve güler yüzlü eksiksiz hizmetiyle keyifle yemek yenilebilecek dört dörtlük bir mekan. Eğer Cunda Adası'ndaysanız mutlaka Cunda Girit Mutfağı'na uğrayın ve farkı tadın.
Daha fazla yorum gör