Moshos Taverna

₺ ₺ ₺
₺ ₺
Deniz Mahsülleri + 4
Bu restaurant menüleri Deniz Mahsülleri,Türk Mutfağı,Kahve,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
3.1/5
Çok İyi
14 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Moshos Taverna Hakkında

Canlı Yunan Müziği eşliğinde unutulmaz bir gece. Ayvalık, Cunda Adası’na gelipde yunan tavernasında sirtaki yapıp bir kaç tabak kırmadan dönmek olurmu? Mis kokulu tavernamızda, her gece yunan sanatçılar ve yöresel çalgılar eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Cunda Moshos Taverna 200 yıllık tarihi binası, atmosferi ve güleryüzlü personeli ile Yaz ve Kış ayları boyunca hizmetinizde.

Yorum / Değerlendirme

3.1/5
Çok İyi
14 değerlendirme
Moshos Taverna
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
1/5 Kötü
07.08.2017
koray aktas
Ufacık mantara 20 TL yazılmaz
Arkadaşlar rezillik diz boyu. Ufacık mantara 20 TL yazılmaz. Kişi başı masa ücreti kuver yazılır, 4 kişiye ayrı ayrı 16 TL yazılmış. 209 TL para ödeyip de doymadım, yazık, günah.
2/5 Ortalama
17.06.2017
İzel bürcü
Çay istediğinizde
Çay istediğinizde yok derseler inanmayın, işlerine gelenlere veriyorlar.
5/5 Mükemmel
25.09.2015
oktay
Fiyatlar bence uçuk değil
Cunda’da denediğimiz diğer balık restoranlarından ve balık ekmekçilerden çok daha iyi bir mekan. Fiyatlar bence uçuk değil. 3 gr balığa 5 TL verene kadar 6 gr balığa 11 TL vermek pahalılık değildir. Garsonlar ilgili ve yardımsever, servisi size sorup yapıyorlar. Tek sorun ekmek zamanlaması ama kızarmış sıcak ekmek beklemeye değer. Hesap ödemede aşağıya yuvarlama yapıyorlar, bahşiş oranı düşük ve değer.
5/5 Mükemmel
25.09.2015
oktay
Fiyatlar bence uçuk değil
`Cunda`’da denediğimiz diğer balık restoranlarından ve balık ekmekçilerden çok daha iyi bir mekan. Fiyatlar bence uçuk değil. 3 gr balığa 5 TL verene kadar 6 gr balıga11 TL vermek pahalılık değildir. Garsonlar ilgili ve yardımsever, servisi size sorup yapıyorlar. Tek sorun ekmek zamanlaması ama kızarmış sıcak ekmek beklemeye değer. Hesap ödemede aşağıya yuvarlama yapıyorlar, bahşiş oranı düşük ve değer.
5/5 Mükemmel
01.09.2015
sabri ata onur
Mezeleri çok leziz
Moshos Taverna mezeleri çok leziz, balıklar harika, özellikle de Ersin ve Yavuz şeflerle teşekkür ederiz.
Daha fazla yorum gör