Moshos Taverna

  • Balıkesir / Ayvalık / Cunda
  • Mithatpaşa Mahallesi Halk Caddesi No:12

Moshos Taverna

Canlı Yunan Müziği eşliğinde unutulmaz bir gece.

Ayvalık, Cunda Adası'na gelipde yunan tavernasında sirtaki yapıp bir kaç tabak kırmadan dönmek olurmu?

Mis kokulu tavernamızda, her gece yunan sanatçılar ve yöresel çalgılar eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Cunda Moshos Taverna 200 yıllık tarihi binası, atmosferi ve güleryüzlü personeli ile Yaz ve Kış ayları boyunca hizmetinizde.

11 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
11
Ufacık mantara 20 TL yazılmaz
2

-

Arkadaşlar rezillik diz boyu. Ufacık mantara 20 TL yazılmaz. Kişi başı masa ücreti kuver yazılır, 4 kişiye ayrı ayrı 16 TL yazılmış. 209 TL para ödeyip de doymadım, yazık, günah.

11
Çay istediğinizde
4

-

Çay istediğinizde yok derseler inanmayın, işlerine gelenlere veriyorlar.

11
Fiyatlar bence uçuk değil
10

-

Cunda'da denediğimiz diğer balık restoranlarından ve balık ekmekçilerden çok daha iyi bir mekan. Fiyatlar bence uçuk değil. 3 gr balığa 5 TL verene kadar 6 gr balıga11 TL vermek pahalılık değildir. Garsonlar ilgili ve yardımsever, servisi size sorup yapıyorlar. Tek sorun ekmek zamanlaması ama kızarmış sıcak ekmek beklemeye değer. Hesap ödemede aşağıya yuvarlama yapıyorlar, bahşiş oranı düşük ve değer.

11
Mezeleri çok leziz
10

-

Moshos Taverna mezeleri çok leziz, balıklar harika, özellikle de Ersin ve Yavuz şeflerle teşekkür ederiz.

11
En uygun fiyat ve kalite
10

-

Cunda'da gidilecek tek mekan. Eşsiz müzikleri, güler yüzlü servis elamanları, muazzam mutfağı, gerçek deniz balıkları harika ötesi. Cunda'da çok yer gezdik, en uygun fiyat ve kalite.

11
Kötü bir müşteri anlayışı
2

-

Garsonlar paralı ve parasız müşteriyi ayırmaya çalışıyorlar ama maalesef ticari kaygıları olduğundan müşteriyi ayıramayacak kadar kötü bir müşteri anlayışı.

11
Balık yemeğe gittik, balığımız gelmedi
4

-

Canlı taverna müziği dinleyip balık yemek için bu tavernaya gittik iki hanım arkadaş olarak. İçeride iki büyük müşteri grubu vardı. Mezelerden de seçtik, balığımızı bekliyoruz, gelmiyor. Yemeğin başında masamıza ekmek getirmeleri için 3 ayrı garsona ikaz yaptığımızda ancak ekmek geldiği için, kalabalık günde servisin de gecikeceğini öngördük ama hiç yapılmayacağını düşünemedik. 2 saat geçip hesabı isteyelim dediğimi.. Devamını Göster

11
Dikkatli olun
2

-

Hesaplara dikkat etmelisiniz. Masadaki sandalye sayısı kadar hesap geliyor. 6 kişilik masada 4 kişiyseniz 6 kişi ödüyorsunuz anlaşma yapsanız bile! İtirazınıza da "gelmeyin bir daha" diye cevap alıyorsunuz..

11
Bu işletmeye yakıştıramadım
6

-

Bu mekana üçüncü kez gittim. Fakat bu son gidişim oldu. Daha önceki seferlerde yediğim, oraya has değişik tatlardaki mezelerin yerine her yerde bulabileceginiz standart mezeler vardı. Fix menüde yer alan helva ve tatlı servisimiz yapılmadı. Hesapla ilgili de sakın sorun yaşayayım demeyin; sahibinin son sözü "bir daha gelmezseniz gelmeyin" oluyor. Üç yıldır herkese tavsiye ettiğim bu işletmeye yakışmayan bu davranışı.. Devamını Göster

11
Moshos Taverna görülmeli
10

-

Cunda'ya daha önceki gidişlerim adanın yoğun olduğu dönemlere denk geldiğinden Moshos Taverna'da yer bulma şansım olmamıştı. Özellikle hafta sonları 2 hafta sonrasına rezervasyon alamadıklarına şahit oldum. Geçen yaz Haziran ayının ikinci haftası gittiğimde keyifli bir gece ve leziz bir yemek şansı buldum. Moshos, Rum tavernası konseptinde bir mekan. Kendinizi gözlerinizi kapatarak Yunanistan'da bir adada hayal etm.. Devamını Göster

11
Giasou
8

-

Birbirinden güler yüzlü, ilgili garsonları ve lezzetli mezeleriyle şimdiden özlediğim bir yer oldu. Sahne alan grup da çok içten ve başarılıydı. Sıcacık gülümsemeleri ve harika şarkı seçimleri ile bana çok güzel bir akşam yaşattılar.