Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
15 Haziran Per.
Çıkış
16 Haziran Cum.
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Filtreler

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 800 TL
800 TL - 1.800 TL
1.800 TL - 3.000 TL
3.000 TL - 5.000 TL
5.000 TL +

Konsept/Tema

Aile Dostu
Şehir Oteli
Çocuk Dostu
İş Seyahati Oteli
Engelli Dostu

Tesis Türü

Apart Otel

Olanaklar

Araba Kiralama
Resepsiyon
Klima

Gaziantep Günlük Daireler:

5 tesis listelendi.
Bize yapılan ödemeler sıralamayı nasıl etkiler?
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Gaziantep Günlük Daireler yakınındaki oteller
Şu an Gaziantep bölgesinde listeleyebileceğimiz bir tesis bulunmuyor.
Bölgeye en yakın aşağıdaki tesisleri incelemenizi öneririz:
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Karataş, Şahinbey, Gaziantep
Gaziantep merkezine 6.9 km uzaklıkta
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.
Apart Otel
Neredekal Değerlendirme5/5 Mükemmel
(1 yorum)
Karataş, Şahinbey, Gaziantep
Gaziantep merkezine 6.3 km uzaklıkta
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.
Apart Otel
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Alaybey, Şahinbey, Gaziantep
Gaziantep merkezine 940 m uzaklıkta
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Alaybey, Şahinbey, Gaziantep
Gaziantep merkezine 560 m uzaklıkta
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.
Apart Otel
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
İncilipınar, Şehitkamil, Gaziantep
Gaziantep merkezine 700 m uzaklıkta
Bu tesiste aradığın tarihler için fiyat bilgisine ulaşamadık. Tarih değiştirerek yeniden deneyebilirsin.
Gaziantep Günlük Daireler Hakkında

Konaklama

5 tesis

Popüler Otel

Gül Dünya Konaklama

Gecelik Başlangıç Fiyatı

520 TL
Gaziantep Tatil Yerleri
Gaziantep Hakkında İpuçları
Sakin Sezon
Aralık
Yılın bu dönemi bölgede konaklama fiyatları en düşük seviyede.
Yoğun Sezon
Temmuz
Bölgede yılın en hareketli zamanı. Konaklama fiyatları bu dönem en yüksek seviyeye ulaşıyor.
Ortalama Fiyat
1400 TL
Ortalama fiyat, bölgede hizmet veren tesislerin gecelik konaklama fiyatlarının ortalaması alınarak oluşturuldu.

Gaziantep Bölgesindeki Villalar

Ramazan Bayramı Villaları

Gaziantep Günlük Daireler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gaziantep bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Gaziantep bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Gaziantep Günlük Kiralık Evler - Daire Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Gaziantep Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Gaziantep Günlük Daireler için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Gaziantep Günlük Daireler için ödeme yöntemleri nasıldır?
Gaziantep Günlük Daireler için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.

Gaziantep Günlük Kiralık Daireler

Gaziantep Günlük Kiralık Daireler

Gaziantep günlük kiralık daireler; konuklarına rahat ve konforlu bir tatil vadeder. Güneydoğu Anadolu ile Akdeniz bölgelerinin arasında konumlanmış olan Gaziantep; tarihi, kültürü ve yemekleri ile ünlüdür. Sanayi ve gelişmişlik bakımından Türkiye'nin önde gelen illerinden olan şehir, ayrıca geleneksel mutfağıyla hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgisini çekmeyi başarır. 

Şehitkamil ve Şahinbey olmak üzere iki metropol ilçeye ayrılmış olan Gaziantep dünyanın hâlâ yaşanılan en eski kentlerinden biri olma özelliğine de sahiptir. Bölgede farklı çağ ve devletlere ait pek çok kalıntıya rastlamak mümkündür. Emek’teki günlük kiralık dairelerde konaklayarak Zeugma Mozaik Müzesi ve Rumkale gibi turistik noktalara yürüyerek kısa sürede ulaşabilirsiniz. Şehrin sahip olduğu bu çeşitlilik farklı tatil anlayışına sahip kişilerin bölgeyi tercih etmesini sağlar.

Gaziantep Günlük Daire Kiralama

Gaziantep Günlük Daire Kiralama

Gaziantep'te günlük kiralık daireler konusunda oldukça geniş bir yelpaze bulunur. Şehirde farklı genişlik ve dizaynları sahip ev seçenekleri bulmak mümkündür. 1+1, 2+1 ve 3+1 günlük kiralık dairelere şehrin farklı noktalarında konumlanmıştır. Bölgedeki tesislerin genişlikleri konaklayacak kişi sayısını da etkileyen bir unsurdur. Bu dairelerde 1 - 2 kişilik küçük grupların yanı sıra 6 - 8 kişilik kalabalık aileler de birlikte kalabilir. Günlük kiralık daireler Gaziantep otellerinden farklı olarak mutfak, banyo ve salon gibi farklı oda alternatiflerine sahiptir. 

Gaziantep Günlük Kiralık Dairelerde Sunulan Olanaklar

Gaziantep Günlük Kiralık Dairelerde Sunulan Olanaklar

Gaziantep'teki günlük kiralık daireler konuklarına rahat ve konforlu bir tatil sunmayı amaçlar. Bu tesislerin hemen hemen hepsinde uzun bir günün ardından dinlenebileceğiniz geniş yataklar, giysilerinizi ve özel eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz bir dolap alanı ve ayaklarınızı uzatıp evinizdeymiş gibi dinlenebileceğin bir oturma alanı bulunur. Bu tesislerde yarıca 24 saat sıcak su, kablolu yayın bulunan televizyon ve yiyecek - içecek hazırlayabileceğiniz bir mutfak alanı da mevcuttur. 

Bölgedeki kiralık daireler konforu arttıran çeşitli olanaklara rastlamak da mümkündür. Örneğin Gaziantep havuzlu günlük kiralık daire seçenekleri sıcak yaz günlerinde yüzerek serinleyebilirsiniz. Bu tesislerin sunduğu havuz olanağı konuklara güneşlenebilme imkânı da sağlar. Bölgede ayrıca otel konseptinde hizmet sunan tesisler de mevcuttur. Bu günlük dairelerde konuklara temiz havlu ve buklet paketi gibi konfor sağlayacak eşyalar sağlanır. Ayrıca resepsiyon hizmetleri ve yemek olanakları sağlayan günlük kiralık daire seçenekleri de mevcuttur.

Gaziantep Günlük Dairelerde Konaklarken Gezilebilecek Yerler

Gaziantep Günlük Dairelerde Konaklarken Gezilebilecek Yerler

Gaziantep oldukça köklü bir tarihe sahiptir. Bu eski şehirde görülmesi gereken pek çok tarihî ve turistik mekân bulunur. Bu çeşitlilik sebebiyle bölgeyi ziyarete edecek olan kişilerin öncesinde ayrıntılı bir gezi planı oluşturması tavsiye edilir. Gaziantep’te gezilecek yerler dendiğinde akla ilk gelenlerden biri elbette bölgedeki çarşı ve pazarladır. 

Hanlar bölgesinde yer alan Bakırcılar Çarşısı da bölgedeki en eski alanlardan biridir. Çeşit çeşit bakır işçiliği ürünlerin sergilendiği bu çarşıda atölyelere rastlamak da mümkündür. Bölgedeki bir diğer önemli çarşı alanı ise Almacı Pazarı’dır. Şehitkamil bölgesinde bulunan bu çarşı alanı çeşitli yöresel ürünleri bulabileceğiniz bir yerdir. Gaziantep, doğal güzellikleriyle de öne çıkar. Şehirgösteren’deki dairelerde konaklayarak sabahları Dülükbaba Mesire Yeri’nde yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Gaziantep’te yapılabilecek aktiviteler arasında bölgenin tarihini daha iyi anlamanıza yardımcı olacak müzelerini ziyaret etmek de yer alır. Şehirdeki Zeugma Müzesi aynı isimdeki antik kente yapılan çalışmalar sonucunda elde edilen eserlerin sergilendiği bir alandır. Dünyaca ünlü “Çingene Kızı Mozaiği” de burada sergilenir. Bölgede ayrıca şehrin kurtuluş mücadesindeki rolünü anlamanızı sağlayacak çeşitli müzeler de mevcuttur. Şahinbey Savaş Müzesi ve Gaziantep Kahramanlık Panorama Müzesi gibi alanlar şehrin Kurtuluş Savaşı sırasında vermiş olduğu zorlu mücadeleyi anlayabilmenizi sağlar.

Gaziantep’in bir diğer ünlü özelliği ise gastronomik zenginliğidir. Tarihî İpek Yolu güzergâhında bulunan şehir, 252 çeşit yemek türüne ev sahipliği yapar. Beyran, yuvalama, patlıcan kebabı ve katmer gibi pek çok lezzetli yemeği Gaziantep restoranlarında deneyebilirsiniz.

Gaziantep Konaklama Seçenekleri

Gaziantep Konaklama Seçenekleri

Gaziantep konaklama seçenekleri açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Şehirde otel, pansiyon, apart ev günlük kiralık daire gibi pek çok farklı konaklama alternatifi bulunur. Bu tesisler konum açısından da farklı seçeneklere sahiptir. Şehrin merkez ilçeleri olan Şahinbey ve Şehitkamil’de bu tesisleri bulabilmek mümkün olur. Gaziantep 1+1 günlük kiralık daireler ev konforunu otel olanaklarıyla birleştiren seçeneklere sahiptir. Bu dairelerde ihtiyaç duyduğunu sakin ve huzurlu ortamı bulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Gaziantep Günlük Kiralık Daireler

Uygun Fiyatlı Gaziantep Günlük Kiralık Daireler

Gaziantep günlük kiralık daire fiyatları konusunda geniş bir yelpazeye sahiptir. Bölgede her bütçeye uygun tesis bulabilmek mümkündür. Şehirdeki dairelerin fiyatları bulundukları konum, genişlikleri ve sahip oldukları olanakları gibi farklı özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Daire ücretlerini etkileyen bu faktörleri göz önünde bulundurarak bir tesis tercihinde bulunmak mümkündür.

Tesislerin ulaşım olanaklarına olan yakınlıkları fiyatı etkileyebilecek bir unsurdur. Kişisel aracınız varsa şehir merkezine daha uzak noktalardaki günlük kiralık evleri tercih ederek şehrin gürültüsünden uzakta uygun fiyatlı bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Şahinbey’deki günlük kiralık daireler, Gaziantep Havalimanı’na yakın bir konumda bulundukları ve huzurlu bir atmosfere sahip oldukları için dikkat çeker. Siz de bu dairelerde konaklayabilirsiniz. 

Havuz gibi ek olanaklar da daire fiyatlarına etki eden unsurlar arasında bulunur. Eğer seyahatini Gaziantep sokaklarını keşfederek geçirmeyi planlıyorsunuz havuzlu tesisler yerine yalnızca konaklama hizmeti sunan daireleri seçebilirsiniz. Bu şekilde bir konaklama planı oluşturmak da tatilini çok daha uygun fiyatlara gerçekleştirebilmenizi sağlar.