Cafe'N Bistro Amasra

  • Bartın / Amasra
  • Küçük Liman Caddesi No:1/1

Cafe'N Bistro Amasra

Cafe'N & Bistro Amasra. Ortam sıcak içkiler buz gibi...

1995 yılında Nabar Cafe&Pub olarak Batı Karadeniz’in incisi Amasra'da sizleri ağırlamaya başladık. İşletmemiz hizmete girdiğinden bugüne yerli ve dışarıdan gelen misafirlerimizin vazgeçilmez duraklarından biri olup ve benzersiz sohbetlere mekân olduk.

Haziran 2011 yılı itibariyle -Cafe'N & Bistro Amasra olarak üç katlı otantik yeni işletmemizde yiyecek- içecek hizmetleri vermeye başladık. Amacımız; Cafe'N & Bistro Amasra'da geniş içki çeşitleri ve damak tadınıza uygun lezzetler ile nezih ve kaliteli bir ortamda günün heyecanını dilediğiniz şekilde yaşamanız.

1995'ten bu yana sizler için en iyisini, en güzelini hedefledik. Bizleri ziyaret ederek bu keyfi bizimle beraber yaşayın. Gelin günün ve gecenin keyfini beraber yaşayalım.

Günün telaşı içinde geçen zamanın ve günlük kent yaşamının içinde yok olacağınızı, yok olduğunuzu hissettiğinizde dingin ve huzurlu bir ortamda nefes almak ve güzel bir gün geçirmek mümkün. Amasra'nın büyüleyici atmosferi eşliğinde, denizin karşısında; çayınızı ve kahvenizi yudumlamaktan ya da alkollü ve alkolsüz içecek çeşitlerini tatmaktan mahrum kalmayın.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller