Mavi Yeşil Balık Restaurant

  • Bartın / Amasra
  • Büyük Liman Cad. Plaj Üstü

Mavi Yeşil Balık Restaurant

Yeşil sessizce maviye yaklaştı... Mavi yeşili görünce ürperdi, derin sulara daldı... Amasra'nın eşsiz manzarası ve doğası benzersiz tatlarla birleşiyor...

Mavi Yeşil Balık Restaurant seçkin konuklarına sunduğu üstün hizmet kalitesiyle, Fatih Sultan Mehmet'in cennet olarak tarif ettiği şirin bir Karadeniz ilçesi olan Amasra'nın kalite ve üstün lezzet durağı.

Mavi Yeşil Balık Restaurant'a Hoşgeldiniz...

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Balıkları ve servisini beğendim
10

-

Kaldığım otelde "nerede balık yenir" diye sorduğumda aldığım cevaplarda adı geçen 3 mekandan biri "mavi-yeşil"di... Gerek gösterilen ilgi, gerek servis hızı, gerekse de salata ve balıklar çok iyiydi. Fiyatlar da diğer mekanlardan kesinlikle daha pahalı değildi. Ben ve ailem memnun kaldık.

5
Sakın gitmeyin
2

-

2 kişi gittik ama aç kalktık. Porsiyonlar küçücük, bir de çalışanlar saygısız. Aynı zamanda pahalı. Müşteri memnuyeti önemli değil, nasıl olsa bir defa gelirler diye düşünuyorlar. Sakın gitmeyin.

5
Tercih etmeyin
2

-

Eşimle evlilik yıldönümü yemeği için gittik, balık 45 dakikada geldi, salatadaki yeşillikler çürüktü. İlgi alaka yok, ayrıca kirli. Gitmeyin.

5
Hüsranla ayrıldık
2

-

Bir hafta öncesinden rezervasyon yaptırdığım Mavi Yeşil Restaurant'a bir grup arkadaşımla geldim. Fakat gereken ilgi ve alakayı göremedik. Mekanın temizliği berbattı. Masaların altı yemek artıklarıyla doluydu, servis çok kötüydü. Üstelik daha önce anlaşmış olduğum balıkları servis tabağında göremedim. Zevkle geldiğimiz mekandan hüsranla ayrıldık...

5
Teşekkürler
10

-

Amasra'ya kalabalık grup gittik. Başka bir işletme biz fiyat sorduk diye rezervasyon yapmadı ve hiç ilgilenmedi. Sonrasında Mavi Yeşil Balık Restaurant'a gittik. Güler yüzlü personeli ve sahibi Tuncer Bey'e sonsuz teşekkürler. Herkese tavsiye ediyorum. Yemekleri, mekanın temizliği, güler yüz ve ilgisiyle dört dörtlük.