Çeşm-i Cihan Restaurant

  • Bartın / Amasra
  • Büyük Liman Cad. No:21

Çeşm-i Cihan Restaurant

1983' den beri faaliyette olan Çeşm-i Cihan Restaurant şu anda, 300 kişilik kapasitesi ile; içinde 28 çeşit sebzenin bulunduğu Amasra salatasıyla, günlük taze balık çeşitleriyle, her türlü alkollü ve alkolsüz içecekleri ile balık çorbası ile, yemekten sonra alabileceğiniz ballı yoğurdu ve macunuyla, harika büyük liman manzarasıyla, seçkin ve güler yüzlü personeliyle siz müşterilerimizin hizmetinizdedir.

Restaurantımızda, günlük ve mevsimlik balık çeşitleri olarak; mezgit, barbun, kalkan, palamut, çinakop, hamsi, istavrit, iskorpit, lüfer, çupra, levrek' in yanında ara sıcak olarak midye tava, kalamar, karides, sigara böreği ve patates cipsi mevcuttur.

Acılı ezme, rus salatası, haydari, tarator, cacık, pilaki peynir, kızartma soğuk mezeler arasındadır. Taş fırınlarda yapılan çöven ekmeği ve günlük taze meyve çeşitlerimiz mevcuttur.

Grup yemeklerinde ve turlarda en iyi şekilde gereken hizmeti vermekteyiz.

16 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
16
Memnun kaldım
8

-

Mekanın konumu güzel, salata muhteşem, mevsim balıkları gayet iyi idi. Tatlılar idare eder. Memnun kaldım.

16
Müşteriye doymuş
1

-

Beklemekten yemeğe ulaşamadığımız için maalesef güzel çirkin diyemeyeceğim. Hiç tavsiye etmiyorum. Adamlar müşteriye doymuş, ne yiyeceğimizi bile sormuyorlar.

16
Meşrubat adı altında on beş TL
1

-

Kazıklanmak istemiyorsanız gitmeyin. Bir buçuk litre suya meşrubat adı altında on beş TL ödedik. Gerisini siz düşünün.

16
Salataya balık fiyatı yazıyorlar
1

-

Hizmet kalitesi fiyata göre çok vasat. Bir salataya balık fiyatı çeken restoran, paranıza yazık edip gitmeyin.

16
Hamsi dışında diğer balıklar kötüydü
1

-

Turla gittik sınırsız doyana dek balık dendi ama ilave isteyince garsonlar neredeyse dövecekti. Hamsi dışında diğer balıklar berbattı. Hem küçük hem de çok kurumuş. Hiç tavsiye etmem. Daha yemeğimiz bitmeden yüksek sesle yeni tur geldiği söylendi. Bir kolumuzdan tutup atmadıkları kaldı.

16
İlgisiz ve özensiz servis
1

-

3 Eylül 2016 tarihinde gittim. İlgisiz ve özensiz servis, kaba garsonlar... Bakımsız, özensiz servis, salatadan kurtlar çıkıyor. Bu işyerini hiç kimse denetlemiyor mu? Asla kapısından bile bakmam. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

16
Balıktan lezzet alamadık
2

-

İnternetten en güzel balık restoranı diye araştırıp gittik. Balıklar bol yağda, çok uzun süre kızarttığınız için çok kuru ve kötüydü. Balıktan lezzet alamadık.

16
Müşteriye ilgi sıfır
2

-

Müşteriye ilgi sıfır, turla misafir olarak geldiğimiz için herkes doğal olarak cam kenarında, manzaralı şekilde yemeğini yemek istedi, fakat çalışanlar her masayı işgal ettiğimizi ileri sürüp misafirperverlikten uzak bir şekilde muamele gösterdi. Ödeme konusunda kredi kartı ile ödeme alamadıklarını, başta içeceklerin menüye dahil olduğu belirtilmesine rağmen, ödeme aşamasında içeceklerin menü dışında ekstra olduğunu.. Devamını Göster

16
Öyle bir fiyat geliyor ki
2

-

Buraya turla gidip de memnun kalan arkadaşlar bir de tur harici ferdi gidin, bakalım aynı memnuniyeti duyacak mısınız? Öyle bir fiyat geliyor ki, manzara umurunuzda bile olmuyor. Bir de garsonlar son derece kaba.

16
Sıfır hizmet
2

-

Gidip 1 TL bile vermeyin. Manzara adı altında sıfır hizmet, sıfır üstü sıfır. Diyecek kelime yok. Sakın gitmeyin, gittiğinize pişman olursunuz.

16
Porsiyonları küçük ve pahalı
2

-

Hayatta hiç bu kadar kazıklanmış hissetmemiştim kendimi. Porsiyonları çok küçük olmasına rağmen çok pahalı. Servis desen sıfır, garsonlar müşterilerin yüzüne bakma zahmetine dahi katlanmıyor. Hiçbir güler yüz yok, ilgi yok, lezzet desen balıklar kesinlikle taze değil. Amasra'da son gideceğiniz restoran olsun.

16
Kesinlikle tavsiye etmiyorum
2

-

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Öncelikle menüsünde yazan 3 kişilik porsiyonu iki kişilik olarak getiriyorlar ve porsiyonları çok küçük. Lezzet desen Amasra'da yenilen taze balık sıfatını taşımıyor. Garsonlarından çay istiyorsunuz "çay demleniyor" diyorlar. Biz ailecek 20 dakika çayın demlenmesini bekledik. Garson "çay yok" dedi şaka gibi. Üstelik restoran sorumlusunun yorumu da “'çalışanlarımız eğitimsiz”.. Devamını Göster

16
Amasra'da hayal kırıklığı
2

-

Sadece aldığınız para haram olsun diyorum. Kazık atmanın da bu kadarı pes yani. Sadece bir kez o parayı alırsınız, ne biz ne de dostlarımız asla sizi tercih etmeyecegiz. Özrünüz kabahatinizden daha büyük. Turlarla gelirseniz bol balık yersiniz hem de ucuz olur, iki kişi çok az balık yersiniz ve çok para ödersiniz, garsonumuzun yorumu. Amasra sınıfta kaldı. Kaldığımız Belvü Otel de çok pisti. Bir gecelik için 150 TL .. Devamını Göster

16
Yediğim en ilginç salata
8

-

Balıklar, servis güzel. Salata hayatımda yediğim en ilginç salata. Deniz kenarında, manzarası çok güzel bir yer.

16
Sadece rezalet
2

-

Bu hafta sonu kafile ile gittik, özellikle istavritten zehirlendik. Salata salata dedikleri hiçbir şey değildi. Ödenen hesaplar ise bir facia. Sabaha kadar kızım otobüste kustu. Buraları kim pohpohlayıp bu hale getiriyor bilemiyorum. Ama yanlış yapıyorlar. Nasılsa kafile bir daha gelmez diye bayat balığı verdiler bize. Köfte yiyienler de oldu (4 köfte 20 TL) Ey gezmeyi seven ahali! Her şeyin olduğu gibi bunların so.. Devamını Göster

16
Tavsiye etmem
2

-

Günübirlik Amasra seyahatimizde öğle yemeği için Çeşm-i Cihan Restaurant'ı tercih ettik. Balık taze, salata lezzetli, mekan da güzeldi; ancak eğer bizim gibi herhangi bir tura dahil olmazsanız ve 4 kişi giderseniz yemek için çok ciddi bir rakam ödemek zorunda kalabilirsiniz. Turla gelenler sınırsız balık ve salata için kişi başı 17.5 TL öderken biz 4 porsiyon balık, 4 şalgam suyu, 1 salata, 1 porsiyon kalamar ve 1 p.. Devamını Göster