Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Haritayı Görüntüle

Kategori

Aktivite-Eğlence
Dalış Turu

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Bartın Yapılacak Şeyler ve Görülecek Yerler:

Bartın civarında yapılacak 3 aktivite.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Henüz Puanlanmamış
Bartın

Forestanbul

Ücretli
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
4.3/5 Mükemmel
(4.3 değerlendirme)
Bartın
Dalış Turu
Çalışma saatleri bilinmiyor
Henüz Puanlanmamış
Bartın

Bartın Yapılacak Şeyler ve Görülecek Yerler

Eşsiz doğası ve geçmişi günümüze taşıyan tarihi ile mutlaka görülmesi gereken bir kent olan Bartın'da pek çok keyifli aktivite sizleri bekliyor.

Karadeniz'in en güzel şehirlerinden biri olan Bartın, eşsiz doğası ve geçmişi günümüze taşıyan tarihi ile mutlaka görülmesi gereken bir kent. Yolunuz Bartın'a düştüyse emin olun ki burada yapacak pek çok keyifli aktivite sizi bekliyor.

Bartın bölgemizde yapılacak şeylerin başında yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz, muhteşem doğayı keşfetmek geliyor. Konaklama seçenekleri için uygun Bartın otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Ormanlar, yaylalar, milli parklar ve eşsiz doğal ortamlardaki şelaleler, mağaralar, sahiller, plajlar, koylar Bartın'da gezebileceğiniz yerlerden. Özellikle Ardıç Yaylası, Uluyayla, Gezen Yaylası, Küre Dağları Milli Parkı, Ulukaya Şelalesi, Göldere Şelalasi Bartın'da mutlaka görmenizi önerdiğimiz yerlerin başında geliyor.

Şayet yaz aylarında Bartın'da bulunuyorsanız yapmanızı tavsiye ettiğimiz şeylerden biri de Karadeniz2in masmavi ve tertemiz sularının keyfini çıkarmak. İnkumu Plajı, Kapısuyu Plajı, Amasra Plajı, Güzelcehisar Koyu Bartın'ın en popüler plajlarından. Bu plajlarda bol bol yüzebilir, su sporları yapabilir, güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Tarihe ilginiz varsa ve Bartın'ın tarihi yapılarını keşfetmek isterseniz Kuşkayası Yol Anıtı, Bartın Fatih Camii, Amasra Küçük Kilise, Amasra Kalesi, Amasra Cenova Şatosu, Amasra Müzesi'ni gezebilirsiniz.

Bartın denince akla ilk gelen yerlerden biri de her mevsim farklı bir güzelliğe bürünen Amasra. Bu şirin ve güzel ilçeyi gezmek Bartın'da yapılacak en keyifli şeylerden biri.