Merkezköyler
Neredekal.com
Bartın Mekanlar
Pierre Loti Kahvesi

Pierre Loti Kahvesi

₺ ₺ ₺ ₺
Kahve
Bu restaurant menüleri Kahve mutfak türünden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
4.5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Pierre Loti Kahvesi Hakkında

Bir kuğu gibi süzülür Haliç’in tepesinde. Eşsiz manzarası nefesinizi kesecek kadar büyüleyicidir. Özellikle güneş batarken, turuncuya dönen gökyüzü bir anda ele geçirir sizi. Kusursuz bir tablo gibi görünür İstanbul, Pierre Loti’den bakılınca. Zaman durur orada, sadece Haliç manzarı, siz ve demli çayınız vardır o anda. Her şeyi sıfırlamak için iyi bir başlangıçtır Pierre Loti Kahvesi. İstanbul’un ruhuna dokunmak istiyorsanız, bu eşsiz manzarayı seyretmeden geçmeyin.

Yorum / Değerlendirme

4.5/5
Mükemmel
3 değerlendirme
Pierre Loti Kahvesi
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
5/5 Mükemmel
22.07.2014
ahmet dursun
Restoran harikaydı
Restoran harikaydı. Vezir azam kebabına doyamadık. Sadece kahve içmek için indiğimiz alt cafede memnun kalamadık. Garsonlar çok yavaş, bir kahve 1 saatte geldi.
4/5 Mükemmel
20.02.2013
Misafir
Manzarasıyla dinlendiren mekan
Haliç manzarası eşliğinde demli bir çay içebileceğiniz bir mekan. Bir ara sık sık gidip günün keyfini çıkarırdım. Bir hafta sonunuzu Pierre Loti Kahvesi'ne giderek değerlendirin derim. Manzaraya ve teleferik yolculuğuna bayılacaksınız.
4/5 Mükemmel
20.02.2013
Habibe Tokgöz
Manzarasıyla dinlendiren mekan
~Haliç~ manzarası eşliğinde demli bir çay içebileceğiniz bir mekan. Bir ara sık sık gidip günün keyfini çıkarırdım. Bir hafta sonunuzu Pierre Loti Kahvesi'ne giderek değerlendirin derim. Manzaraya ve teleferik yolculuğuna bayılacaksınız.