Amasra Canlı Balık Restaurant

  • Bartın / Amasra
  • Küçük Liman Caddesi No:8

Amasra Canlı Balık Restaurant

Seneler önce Celil ve Tevfik Ayyıldız ‘ın babası Mustafa ve Murat Kazancı ile Mete Ayyıldız ‘ın dedesi Mustafa AYYILDIZ , engin tecrübelerini Amasra Çekiciler Çarşısında bulunan köhne bir balık lokantasında kendini yetiştirerek kazanmış.

Balık spesiyallerini deneyimleriyle, Canlı Balık Restaurant’ta devam ettirmeyi amaçlamış ve 1992 yılında rahmetli olduktan sonra çocukları ve torunları babadan oğula geçen tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdürüp bu günlere getirmişlerdir.

İlk ismi olan ‘ Canlı Balık Restaurant ’ı 1945 yılında kazanan mekan , 2003 yılında rahmetli Mustafa Ayyıldız’ın adını yaşatmak için Mustafa Amcanın Yeri Canlı Balık Restaurant olarak ismini değiştirmiştir.

Gücünü aile bireylerinin birbirleriyle olan kuvvetli bağından alan mekan kısa sürede ismini bulunduğu ilin dışına taşıyarak Türkiye’nin ve Dünyanın gözde mekanları arasına girmiştir.

9 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
9
Çok güzel bir denizi var
10

-

Bartın ilinin tüm ilçelerini bilirim çünkü ben oraya bağlı Kurucaşile ilçesindenim. Çok güzel bir denizi vardır, ayrıca koyları da balık koylarıdır.

9
Fiyat faiş
2

-

Güzel bir mekan bu doğru, lakin hizmet sıfırın altında. Hizmet almak çok zor, garsonlar üstün ırk, sizi dinlemiyorlar bile. Yemek sonrası tatlı söyledik bekle bekle ne gelen var ne giden, en son hesap öderken bir türlü gelmeyen tatlıların bile hesabını ödedik. Alkol almadık ama fiyat faiş. Yazık.

9
Güler yüzlü hizmetin tek adresi
10

-

Amasra'da yemek yenilebilecek tek nokta. Müthiş kadro, güler yüzlü hizmetin tek adresi.

9
Kalite/fiyat performansı sıfırın altında
2

-

Kalite/fiyat performansı sıfırın altında. Fiyatı kalitesinin çok üzerinde. Özetle, ismi görülünce kaçılacak bir yer.

9
Dostlarıma tavsiye etmeyeceğim
2

-

Mekanı beğendik ancak hizmet kalitesi sıfırın altında, yazık bu işletmeye, evlilik yıldönümü için Ankara'dan gittim pişman oldum. Bir daha asla diyorum, dostlarıma da tavsiye etmeyeceğim. İsim yapınca mı bozuldu acaba diyorum.

9
Servis almak da o kadar zor
4

-

Sürekli Amasra'ya geliyor ve özellikle Amasra Canlı Balık Restaurant'ı tercih ediyorduk, fakat yer bulmak zor olduğu gibi garson bulup da servis almak da o kadar zor, artık tercih etmiyoruz.

9
Salatası güzel
10

-

Mekan güzel ama hizmet koca bir sıfır.

9
Ballı yoğurt
8

-

Karadeniz'in içinde, coğrafi ve tabiat güzelliği ile yarımada olarak bir inci kolye gibi parlayan bu turistik beldemizde kaldığımız sürece Amasra'nın o nefis balığını ve salatasını tatmadan ayrılmayı bir eksiklik olarak gördük. Ailemizle birlikte Canlı Balık Restaurant'ta bu tadı güler yüzlü ve şahane bir deniz manzarasının altında giderdik. Bir de o güzelim ballı yoğurdu yiyerek buradan ayrıldık. Gidiniz. Bu lezzet.. Devamını Göster

9
Tek kelime ile muhteşem
10

-

Güler yüzlü çalışanları, şahane balıkları ve tadına doyulmaz meşhur Amasra salatası ile gerçekten muhteşemdi. Amasra'ya giderseniz uğramadan dönmeyin..