Mardin Otel Rehberi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Mardin Otel Rehberi
Güneydoğu Anadolu'nun kendisine özgü lezzetleri, geleneksel el sanatları ve hediyelik eşyalarıyla her yıl özellikle yerli turistlerin ilgi odağı olan şehirlerinden birisi Mardin. Osmanlı'dan miras, gümüş işleme sanatı telkâriden her köşe başında rastlayabileceğiniz renk renk Mardin sabunlarına; Menengiç kahvesinden envai çeşit bakır ürüne dek hediyelik eşyanın en otantik versiyonlarına rastlayabileceğiniz bu şehirde Gurs Vadisi, Mardin Müzesi, Kasımiye Medresesi, gibi köklü geçmişten kaynaklanan zengin değerler ve bir o kadar da zengin tarihi mekânlar bulunuyor. Siz de Mardin'i keşfetmek için öncelikle Mardin Gezilecek Yerler adlı yazımızı inceleyebilir, sizin için derlediğimiz Mardin otelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

İç Dekorasyona Önem Verenlere: İzala Hotel

Mardin Otel Rehberiİç mimarisi ile klasik bir Mardin yapısı izlenimi uyandıran, üç kata yayılan toplamda 45 odalı bir tesis olan İzala Hotel, dört mevsim hizmet vermektedir. Tavanlarındaki işlemelerden odaların havasına apayrı bir doku kazandıran avizelere, eski tip hamam tasarımlarından koridorlarındaki detaylara dek iç dekorasyonuyla ve manzarasıyla Mardin'de geçen vaktinize estetik bir tat kazandıracak olan İzala Hotel'i Mardin seyahatinizde tercih edebilirsiniz.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Şehir Merkezinde Olmayı Sevenlere: Mesopotamia Garden Hotel

Mardin Otel Rehberiİlçelere veya yakın bölgelere gün içinde tercihe bağlı ziyaretlerde bulunabileceğini ancak konaklamasının mutlaka şehir merkezinde olması gerektiğini düşünenlere, Mardin'in merkezine 2,5 kilometre kadar uzak olan Mesopotamia Garden Hotel tavsiye edilebilir. Modern bir mimari ile iç tasarımı geliştirilen bu hotel kalabalık iş seyahatleri veya bölge toplantıları için özellikle tercih edilebilecek adreslerin başında geliyor. İhtiyacınız olan her şey Mesopotamia Garden Hotel'de mevcut.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Açık Hava Olmadan Yapamayanlara: Shmayaa Hotel

Mardin Otel Rehberi''Şehir merkezi çok da önemli değil, zaten şehri keşfetmeye geldik'' diye düşünenler, Mardin'de Midyat başta olmak üzere merkezi ilçe hüviyetindeki destinasyonlardaki seçeneklerini araştıracaktır. Midyat'ta yer alan Shmayaa Hotel ise her şeyden önce açık hava altındaki masalarıyla gündüzü ayrı, gecesi apayrı güzel bir şehir olan Mardin'de size olabilecek en huzurlu atmosferi sunuyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Tatilinin Her Anında Tarih Arayanlara: Artuklu Kervansarayı

Mardin Otel RehberiSiz de konaklama seçeneklerini incelerken hem oldukça kolay erişilebilir bir konumda olan hem otopark sorunu olmayan hem de farklı çeşitte odalarıyla tatil anlayışı farklı olan her turiste hitap eden hem de tarihi dokuyla sarmalanmış bir tesis arayanlardan mısınız? Tarihi dokusu bozulmadan ve üstüne üstlük katma değer üretecek bir biçimde otele dönüştürülmüş bir konak, sizin için tam isabet olacaktır.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Lüks Arayanlara: Yay Grand Hotel

Mardin Otel RehberiTatilden beklentisi rahatlık ve temizlik olanlar için Diyarbakır yolu üzerinde bulunan Yay Grand Hotel, Otoparkı, valizler için ayrı bir alanı, ütü ve çamaşırhane olanakları ile birlikte her yere ulaşım konusunda elverişli olan, hem tatil hem de iş seyahati için oldukça doğru bir tercih olacaktır.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.
Mardin Otel RehberiMardin otelleri seçkimizin yanı sıra, Mardin'deki bütün oteller arasından kendi seçiminizi yapmak isterseniz Mardin Otelleri listesi sizin için bir tık yakında!

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)