Nusaybin Otelleri

Mardin’in tarihi ilçelerinden biri olan Nusaybin’de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor…Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Nusaybin Otelleri

Toplam 2 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)

Nusaybin Otelleri ve Nusaybin Otel Fiyatları

Mardin'in tarihi ilçelerinden biri olan Nusaybin'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor…

Mardin'in ilçelerinden biri Nusaybin. Suriye sınırında, Kamışlı ilçesine komşu olan Nusaybin, ova üzerine kurulmuş bir ilçe olması dolayısıyla oldukça otantik bir atmosfere sahip.

Suriye ile sıfır noktasında yer alan Nusaybin, Tarihi İpek Yolu üzerine, Dicle Nehri ile Fırat Nehri arasındaki havzanın ortasında bulunuyor. Yani Mezopotamya'nın kuzey kısmında yer alan yerleşim bölgesi Nusaybin'in ta kendisi oluyor. Geçmişi M.Ö 4500 yıllarına uzanan Nusaybin, tarih boyunca Yukarı Mezopotamya'nın en büyük şehirlerinden biri olmuş. Bu nedenle de ilçe de gezip görerek bitiremeyeceğiniz kadar çok tarihi yapı bulunuyor.

Mardin'e turistik amaçlı olarak gelenler Nusaybin'de konaklamayı pek tercih etmiyorlar. Daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlıyor Nusaybin otelleri. Bu nedenle de bölgede çok sayıda konaklama seçeneği bulunmuyor ancak yine de kendinize uygun bir otel bulabilirsiniz Nusaybin'de. Nusaybin otelleri daha çok 2 yıldızlı otellerden oluşuyor. Nusaybin otellerinin konaklama birimlerinde, standart olarak sunulan tüm donanımlar mevcut. Ayrıca Nusaybin otelleri daha çok iş amaçlı konaklamalarda tercih edildiğinden, seminer ve konferanslar için de oldukça uygun ortamlara sahipler.

Eğer iş seyahati amacıyla Mardin'e gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Nusaybin'i tercih edebilir ve Nusaybin otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Geçmişte Mezopotamya'nın en büyük şehri olan Nusaybin'de, her gelir düzeyine uygun bir konaklama alternatifi mevcut…

Nusaybin Mardin'in tarihi ilçelerinden biri. Ova üzerine kurulmuş bir ilçe olan Nusaybin, Kamışlı ilçesine komşu olup, Suriye sınırında yer alıyor.

Tarihi İpek Yolu üzerinde, Dicle Nehri ile Fırat Nehri arasındaki havzanın, yani Mezopotamya'nın kuzey kısmında bulunuyor Nusaybin. Zaten tarih boyunca Yukarı Mezopotamya'nın en büyük şehri olmuş. Geçmişi ise M.Ö. 4500 yıllarına dek uzanıyor. Suriye ile sıfır noktasında yer alan Nusaybin, pek çok tarihi yapıya ev sahipliği yapmasına rağmen, nedense daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlıyor.

Nusaybin otelleri, iş amaçlı konaklamalar için tercih edilmesinin yanı sıra, uygun fiyatlarıyla da ekonomik bir konaklama alternatifi olarak çıkıyor karşımıza. Bölgede çok otelin yer almaması ve otellerin standart hizmetler sunuyor olması dolayısıyla, Nusaybin otel fiyatlarının bir hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz. Zaten Nusaybin otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlardan biri de otelin hizmet kalitesi. Otelin bulunduğu konum da Nusaybin otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genel olarak 2017 Nusaybin otel fiyatları ortalama 100 TL civarında.

Nusaybin otellerinde konakladığınız süre boyunca; Dara Harabeleri başta olmak üzere, Mor Yakup Kilisesi, Mor Evgin Manastırı, Anzavur Kalesi ve Marin Merdis Kalesi'ni görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, özellikle iş amaçlı olarak Mardin'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Nusaybin'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Nusaybin otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Nusaybin otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın