Nusaybin Otelleri

En iyi 3 otel, en uygun fiyatlar

Nusaybin Otel Fiyatları

Mardin'in tarihi ilçelerinden biri olan Nusaybin'de, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor…

Suriye ile sıfır noktasında yer alan Nusaybin, Tarihi İpek Yolu üzerine, Dicle Nehri ile Fırat Nehri arasındaki havzanın ortasında bulunuyor. Yani Mezopotamya'nın kuzey kısmında yer alan yerleşim bölgesi Nusaybin'in ta kendisi oluyor. Geçmişi M.Ö 4500 yıllarına uzanan Nusaybin, tarih boyunca Yukarı Mezopotamya'nın en büyük şehirlerinden biri olmuş. Bu nedenle de ilçe de gezip görerek bitiremeyeceğiniz kadar çok tarihi yapı bulunuyor.

Kasr-ı Serçehan Hotel Nusaybin

Nusaybin - Butik Otel - 2 Misafir Yorumu

Nusaybin merkezde iş, turizm, eğlence amaçlı konaklamalarınız ve toplantılarınız için benzersiz kalite anlayışıyla hizmet veriyoruz. Konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada bulunduran Kasr-ı Serçehan Hotel... Estetik ve konforla buluşun... Özgün mimarisi, günümüz dekorasyon anlayışı, konukların konfor ve rahatına uygun, çağın teknolojik yenilikleriyle tasarlanıp yaratılan 3 suit ve 1 geçişli toplam 40 oda.. Odalarda isteğe göre ayarlanabilen merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, uydu bağlantılı LCD TV, internet, müzik yayını, mini bar, saç kurutma makinesi, kartlı elektronik kapı kilitleri, yatak başında ve banyoda direkt telefon, çamaşır ve ütü servisi, dijital kasa, kettle makyaj aynası, yastık menüsü...

Geçmişte Mezopotamya'nın en büyük şehri olan Nusaybin'de, her gelir düzeyine uygun bir konaklama alternatifi mevcut…

Mardin'e turistik amaçlı olarak gelenler Nusaybin'de konaklamayı pek tercih etmiyorlar. Daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlıyor Nusaybin otelleri. Bu nedenle de bölgede çok sayıda konaklama seçeneği bulunmuyor ancak yine de kendinize uygun bir otel bulabilirsiniz Nusaybin'de. Nusaybin otelleri daha çok 2 yıldızlı otellerden oluşuyor. Nusaybin otellerinin konaklama birimlerinde, standart olarak sunulan tüm donanımlar mevcut. Ayrıca Nusaybin otelleri daha çok iş amaçlı konaklamalarda tercih edildiğinden, seminer ve konferanslar için de oldukça uygun ortamlara sahipler.

Eğer iş seyahati amacıyla Mardin'e gelmeyi planlıyorsanız, konaklamak için Nusaybin'i tercih edebilir ve Nusaybin otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Tarihi İpek Yolu üzerinde, Dicle Nehri ile Fırat Nehri arasındaki havzanın, yani Mezopotamya'nın kuzey kısmında bulunuyor Nusaybin. Zaten tarih boyunca Yukarı Mezopotamya'nın en büyük şehri olmuş. Geçmişi ise M.Ö. 4500 yıllarına dek uzanıyor. Suriye ile sıfır noktasında yer alan Nusaybin, pek çok tarihi yapıya ev sahipliği yapmasına rağmen, nedense daha çok iş seyahati amacıyla şehre gelenleri ağırlıyor.

Nusaybin otelleri, iş amaçlı konaklamalar için tercih edilmesinin yanı sıra, uygun fiyatlarıyla da ekonomik bir konaklama alternatifi olarak çıkıyor karşımıza. Bölgede çok otelin yer almaması ve otellerin standart hizmetler sunuyor olması dolayısıyla, Nusaybin otel fiyatlarının bir hayli uygun olduğunu söyleyebiliriz. Zaten Nusaybin otel fiyatlarını en çok etkileyen unsurlardan biri de otelin hizmet kalitesi. Otelin bulunduğu konum da Nusaybin otel fiyatlarını doğrudan etkiliyor. Genel olarak 2019 Nusaybin otel fiyatları ortalama 100 TL civarında.

Nusaybin otellerinde konakladığınız süre boyunca; Dara Harabeleri başta olmak üzere, Mor Yakup Kilisesi, Mor Evgin Manastırı, Anzavur Kalesi ve Marin Merdis Kalesi'ni görmeyi sakın ihmal etmeyin.

Siz de yakın bir zaman içerisinde, özellikle iş amaçlı olarak Mardin'e gelmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Nusaybin'i tercih edebilir ve bütçenize uygun olan bir Nusaybin otelinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Nusaybin otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Nusaybin Otel Yorumları

10

Kasr-ı Serçehan Hotel

Emrullah Günen - 29 Temmuz 2019, Pazartesi 21:40

Tavsiye ederim

Arkadaşımla gittim ve hizmetlerinden dolayı güler yüzlü elemanlarına teşekkür ederim. Mardin'e bir daha gidersem tercih edeceğim ilk otellerden biridir. Tekrardan teşekkürler. Tüm tatilci arkadaşlara tavsiye ederim.

10

Marin Merdis Kalesi

ela altındağ - 14 Mayıs 2014, Çarsamba 11:41

Marin Merdis Kalesi

Ben en az yüz kere gittim.

10

Anzavur Kalesi

aliye gürbüz - 13 Ocak 2014, Pazartesi 17:31

Anzavur Kalesi

Sağolun teşekkür ederim.