Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Kızıltepe Otelleri

Kızıltepe için {{ (filteredHotels).length}} / 1 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Kızıltepe Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Mardin'in ilçelerinden olan Kızıltepe, tarihsel ve kültürel zenginliğin yanı sıra farklı konaklama seçenekleri de sunuyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin turizm merkezlerinden biri olan Mardin'de yer alır Kızıltepe. Tarih boyunca önemli bir yerleşim ve ticaret merkezi olan Kızıltepe özellikle son yıllarda değişen ve gelişen çehresiyle konaklamada da farklı alternatifler sunmaya başlamıştır.

Kızıltepe'de yer alan oteller genellikle ilçe merkezinde bulunmaktadır. Kent oteli tarzında olan Mardin Kızıltepe otelleri konum olarak Mardin il merkezine de yakındır. Mardin ve çevre ilçelerden Kızıltepe otellerine ulaşım oldukça kolaydır.

Kızıltepe otelleri Mardin'in mistik atmosferine uyumlu yapılardır. Mardin'de yer alan konak tarzı otellere Kızıltepe'de de rastlamak mümkündür.

Kızıltepe otelleri fiyat olarak da her bütçeye hitap etmektedir. Ekonomik ve uygun fiyatları ile Kızıltepe otellerinde hem rahat hem de ekonomik bir konaklama yapma imkanınız vardır.

Kızıltepe geziniz esnasında dilerseniz yakın çevredeki otelleri de tercih edebilirsiniz. Mardin otelleri de Kızıltepe ve Mardin seyahatinizde ideal konaklama tesisleridir.

Mardin'in; eski adı Koçhisar yeni adı Kızıltepe olan ilçesidir.

Kızıltepe, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan medeniyetler beşiği Mardin'in ilçesidir. Mardin Kızıltepe'de ilk yerleşim ve uygarlıkların kuruluş tarihi milattan önceki yıllara kadar uzanır. Bu tarihin ne kadar eskiye uzandığı, tarihi eserler ve bugün harabe haline gelmiş eski yerleşim merkezlerinde bulunan kalıntılardan anlaşılmaktadır. Bölgede en çok hüküm süren uygarlıklardan biri olan Artukluların 1200 yıllarda yapılan ve günümüzde de halen ibadete açık olan tarihi cami bu bilgileri doğrulamaktadır.

Mezopotamya'nın uçsuz bucaksız topraklarının seyredildiği bu tarihi ve turistlik bölgeye yıl içerisinde yüz binlerce yerli ve yabancı turist gelmektedir. Kış aylarında ve yaz aylarında ziyaretçilerini ağırlayan Kızıltepe'de konaklamada kalınabilecek farklı kategorilerde oteller hizmet vermektedir.

Kızıltepe otel fiyatları ise yaz aylarında ve kış aylarında farklıdır. Yaz aylarında özellikle haziran, temmuz ve ağustosta Kızıltepe otel fiyatları diğer ayları oranla bir nebze de olsa artmaktadır. Bunda yaz aylarında tatilinde başlamasının büyük etkisi vardır.

Mardin Kızıltepe otel fiyatları hizmet veren otellerin bulunduğu kategoriye göre de değişmektedir. Her kategorideki otel misafirlerine farklı konaklama fiyatları sunmaktadır. Kızıltepe otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre farklılaşmamaktadır. Otellerin konaklayan misafirlerine sunmuş olduğu imkanlar ve olanaklarda Kızıltepe otel fiyatları üzerinde etkilidir.

Mardin Kızıltepe otelleri, Kızıltepe otel fiyatları, otel fotoğrafları, otellerin özellikleri ve iletişim bilgileri bu yazının hemen üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Mardin Kızıltepe otelleri ve Mardin Kızıltepe otel fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilir ve beğendiğiniz otele ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Kızıltepe Hakkında

Kültürel zenginliği, köklü tarihi ve mistik atmosferi ile Kızıltepe, Mardin'de görülmeye değer yerlerdendir.

Kızıltepe, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde, Mardin'de yer alan bir ilçedir. Mardin şehir merkezine 21 km uzaklıkta yer alan Kızıltepe, Nusaybin, Ceylanpınar, Derik ilçeleri ile komşudur. Kızıltepe'nin güneyinde ise Suriye bulunur. Kızıltepe, 1931 yılında ilçe statüsü kazanmıştır.

Güneydoğu Anadolu'daki pek çok yer gibi Kızıltepe de çok eski bir yerleşim yeridir. İlçenin kuruluşu milattan önceki tarihlere dayanmaktadır. Mardin Kızıltepe tarih boyunca önemli bir yerleşim merkezi olmuştur; çünkü hem Tarihi İpek Yolu üzerinde yer almaktadır hem de Mezopotamya'nın verimli toprakları üzerindedir. Kızıltepe'de Selçuklu, İlhanlı, Memlük, Karakoyun, Akkoyun, Artuklular, İran devletleri hüküm sürmüş, daha sonra bu topraklar Osmanlı Devleti'nin yönetimine geçmiştir.

Mardin Kızıltepe, gün geçtikçe gelişen bir ilçedir. Özellikle ilçe merkezinde modern yapılaşma son yıllarda oldukça hız kazanmıştır. Çevre köyler de bu gelişime ayak uydurmaktadır.

Kızıltepe'de yer alan tarihi yapıların pek çoğu Artuklular döneminden kalmıştır. İlçe tarih boyunca pek çok yağma ve savaş gördüğü için tarihi yapıların birçoğu günümüze ulaşamamıştır. Kızıltepe'de günümüzde görülebilecek tarihi yapılar arasında camiler, mescitler, türbeler, değirmenler, köprüler ve höyükler yer almaktadır.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin ve Mardin'in turizm potansiyelinden Kızıltepe de faydalanmaktadır. Ülkemizdeki önemli turizm merkezlerine olan yakınlığının yanı sıra sahip olduğu tarihsel ve kültürel varlıklar da bu turizm potansiyelini arttırmaktadır.

Özellikle son yıllarda Mardin Kızıltepe'de pek çok otel hizmete girmiştir. Genellikle ilçe merkezinde yer alan Kızıltepe otelleri şehri ziyarete gelenlerin rahatlıkla konaklayabileceği tesislerdir.

Güneydoğu Anadolu'nun zengin kültürü ve köklü tarihi ile iç içe, mistik bir atmosferde yapacağınız bir tatil ve konaklama için Kızıltepe, Mardin'de sizleri bekliyor…

Kızıltepe otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Dunaysır Otel
Dunaysır Otel

-

Jeneratör sesi

Jeneratör sesinden uyuyamamıştım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dunaysır Otel
Dunaysır Otel

-

Tereddütsüz deneyin

Yolunuz Mardin Kızıltepe'ye düşerse bu oteli tereddütsüz deneyin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)