Kapadokya Öykü Evi Cave Hotel'den Kaçırılmayacak Tatil Fırsatı, Konaklama Önerileri

Kapadokya Öykü Evi Cave Hotel'den Kaçırılmayacak Tatil Fırsatı

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Editor

Kapadokya Öykü Evi Cave Hotel'den Kaçırılmayacak Tatil Fırsatı

Kapadokya'nın en özel otellerinden biri olan Öykü Evi Cave Hotel, konaklamalarınız için sunduğu indirim ve fırsatlar ile tatil keyfini doyasıya yaşamanızı sağlayacak.

Yeryüzünün en mucizevi ve harika doğasına sahip gizemli bir coğrafya… “Güzel atlar ülkesi” olarak bilinen muhteşem bir yer… İsmine Kapadokya denen eşsiz bir güzellik… Ve Kapadokya’nın sakin, huzurlu, mistik bir tülle örtülü gizemli köyü Ayvalı…

Bu etkileyici tabloyu tamamlayan masalsı bir ev Kapadokya Öykü Evi Cave Hotel

2007 yılında hizmete açılan Kapadokya Öykü Evi Cave Hotel, Kapadokya bölgesinin en özel otellerinden biri. Ayvalı’nın muhteşem manzarasına sahip bir vadi üzerinde kurulu olan otel sıra dışı bir mimari ve konsepte sahip. Otelde odaların tamamı farklı şekilde dizayn edilmiş ve dekorasyonun ana teması “renkler”. Otel toplam 6 odadan oluşuyor ve her odaya farklı bir renk hakim.

Kapadokya Öykü Evi Cave Hotel’de tüm odaların kendine ait terası var. Sabah odanızda kuş cıvıltıları ile uyanıp odanızın terasına çıktığınızda karşınıza yeşilliklerle örtülü muhteşem vadi manzarası çıkıyor. Bu manzara eşliğinde yapacağınız köy kahvaltısı ile güne unutamayacağınız güzelliklerle başlamış oluyorsunuz.

Öykü Evi Cave Hotel

Kapadokya’nın güzelliklerini masalsı atmosferi eşliğinde keşfedeceğiniz bir gezi ve tatil istiyorsanız Öykü Evi Cave Hotel size eşsiz bir fırsat sunuyor. 1 Nisan 2013 tarihine kadar Öykü Evi Cave Hotel’de yapacağınız 3 gecelik konaklamalarda 2 gece, 4 gecelik konaklamalarda ise sadece 3 gece ücreti ödeyeceksiniz.

Bayram tatilleri ve özel günlerin dahil olmadığı, nisan ayına dek sürecek olan bu kampanyayı kaçırmayın, Kapadokya’da kaliteli ve konforlu bir konaklama fırsatını en ekonomik şekilde yakalayın.

Unutamayacağınız güzellikte bir tatil için Öykü Evi Cave Hotel sizleri Kapadokya’ya bekliyor…

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)