Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Nevşehir Merkez Otelleri

Nevşehir Merkez için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Nevşehir Merkez Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Rengarenk balonların görsel bir şölen yaşattığı, peri bacalarının otantik atmosferine ev sahipliği yapan topraklardır Nevşehir.

Nevşehir, İç Anadolu Bölgesinde yer alan tarihi ve turistlik bir ilimizdir. Nevşehir özellikle Ürgüp ve Göreme açık hava müzeleri ile yurdumuzdan olduğu kadar dünyanın da dört bir tarafından ziyaret edilmektedir. Nevşehir'e gelenlerin ise konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir.

Nevşehir Merkez otelleri kategorisinde hizmet veren otel türleri içerisinde; kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar listelenmektedir. Her zevke ve bütçeye göre bir tesisin bulunduğu Nevşehir Merkez otelleri gezilip görülecek yerlere yakın ve toplu taşıma ulaşım ağının oldukça kolay olduğu bir noktada yer almaktadır.

Nevşehir Merkez otelleri kategorisinde lüks bir konaklama arayanlar yıldızlı otelleri ve kent otellerini tercih edebilecekleri gibi daha ekonomik bir konaklama arayanlar da pansiyon türünde hizmet veren tesisleri tercih edebilmektedirler.

Nevşehir Merkez otelleri, otellerin fiyatları, fotoğrafları, iletişim bilgileri ve tüm özellikleri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Nevşehir Merkez otelleri ayrıntılı olarak yer almakta ve incelenebilmektedir. Hatta dilerseniz bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Nevşehir Merkez oteli ile iletişime geçebilir ve ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Doğa olaylarının etkisi ile farklı toprak yapısının şekillendiği yegane yer olan Nevşehir dünyanın dört bir tarafından ziyaretçi akınına uğramaktadır.

Nevşehir, İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan turistlik bir ildir. İlin ev sahipliği yaptığı Ürgüp ve Göreme açık hava müzeleri yıl boyunca dünyanın dört bir tarafından ziyaret edilmektedir. Nevşehir'e gelen yüz binlerce yerli ve yabancı turistin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir. Bu oteller içerisinde; kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar sayılmaktadır.

Nevşehir Merkez'de hizmet veren bu oteller içerisinde her tesis kendi türünde verdiği hizmetlere göre farklı fiyatlara sahiptir. Nevşehir Merkez otel fiyatları da bu doğrultuda değişiklik göstermektedir. Nevşehir Merkez otel fiyatları tesislerin bulunduğu kategoriye göre değişiklik gösterdiği gibi her otelin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve imkanlara göre de değişmektedir.

Nevşehir Merkez otel fiyatları yaz sezonunda ve kış sezonunda da farklı fiyatlara sahiptir. Yaz aylarında tatil sezonunun da başladığı haziran, temmuz ve ağustosta Nevşehir Merkez otel fiyatları üzerinde belli bir miktar artış gözlenmektedir. Bu artıştan kimi oteller konaklama yapmak isteyen misafirlerinin olumsuz yönde etkilenmemeleri için erken rezervasyon kampanyaları düzenlemektedir.

Nevşehir Merkez otel fiyatları, otellerin bulunduğu lokasyona ve türüne göre de değişmektedir. Pansiyonlar daha ekonomik konaklama fiyatları sunarken yıldızlı oteller ve kent otelleri daha lüks bir konaklama ve biraz daha yüksek fiyatlar sunmaktadır.

Nevşehir Merkez otelleri,Nevşehir Merkez otel fiyatları, otellerin iletişim bilgileri, fotoğrafları ve tüm özellikleri bu sayfanın en üstünde listelenmektedir. Bu listeden tüm Nevşehir Merkez'de hizmet veren tüm otelleri inceleyebilir ve beğendiğiniz otele ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Nevşehir Merkez Hakkında

Tarihi ve doğal güzellikleri, sosyal yaşantısı, ünü şehir sınırlarını aşmış şaraplarıyla Nevşehir Merkez, Nevşehir'in nabzını tutuyor diyebiliriz…

Orta Anadolu'da Erciyes Dağı, Melendiz ve Hasan Dağları gibi eski yanardağların kül ve lavlarının birikmesiyle oluşmuş çok geniş bir plato üzerinde yer alıyor Nevşehir. Ülkemizin en uzun akarsuyu olan Kızılırmak'ın doğu-batı doğrultusunda derinliğine oyduğu bu plato, Kızılırmak Nehri'ne kuzeyden ve güneyden karışan yan suların açtığı derin vadilerle sık bir şekilde parçalanmış. İşte Nevşehir Merkez, Kızılırmak Platosu adıyla bilinen bu geniş ve yüksek düzlüklerin batı yamaçlarında yer alıyor.

Nevşehir Merkez'de karasal iklim tipinin etkilerine rastlanıyor; yazları sıcak ve kurak, kışları ise soğuk ve yağışlı geçiyor.

Nevşehir Merkez'in tarihi M.Ö 3000 yıllarına kadar uzanıyor. Tarih öncesi devirlerden bugüne dek pek çok uygarlığa beşiklik etmiş Nevşehir Merkez. Hititler, Persler, Makdedonyalılar, Selevkolar, Roma, Bizans, Selçuklu, Dulkadiroğulları ve Osmanlıların hüküm sürdüğü kent merkezinde, o dönemlerin izine rastlayabileceğiniz birçok tarihi yapı bulunuyor.

Bu anlamda özellikle Nevşehir Merkez'de bulunan Damat İbrahim Paşa Külliyesi kent merkezi açısından büyük bir önem taşıyor.

Nevşehir Merkez, Nevşehir'in sosyal yaşantısının nabzını tutuyor aynı zamanda. Üzüm üretiminde ülkemizin önemli şehirlerinden biri olan Nevşehir, üzüm şaraplarıyla da oldukça bilinen bir yer. Nevşehir Merkez'de bulunan restoranlarda ve kafelerde bu üzüm şaraplarının tadına bakabilirsiniz.

Nevşehir Merkez, Nevşehir'in diğer ilçelerine kolay ulaşım imkanı sağlıyor aynı zamanda.

Eğer yolunuz Nevşehir'e düşerse, kent merkezini ziyaret etmeyi lütfen ihmal etmeyin. Şimdiden keyifli tatiller geçeriz.

Nevşehir Merkez otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Nar Cave House
Nar Cave House

-

Odaları ve manzarası şahane

Olağanüstü mükemmel. Herkese tavsiye ederim, odaları ve manzarası şahane. Nezih kahvaltı ve Güler yüzlü personellere teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nar Cave House
Nar Cave House

-

Çok güzel mağara odalar

Çok güzel mağara odalar, sessiz, sakin bir otel. Plansız gittiğimiz iki günlük tatilimizi her yeri gezerek verimli geçirmemiz için bize yol güzergahı konusunda yardımcı olan otel sahibi ve diğer çalışanlar sıcakkanlı ve güler yüzlü. Hiç de öyle Göreme'nin göbeğinde pahalı otellere dünyanın parasını vermeden de otantik mağara odalarda kalabileceğiniz bir otel. Haritadan bakıp kafanız karışmasın. Nevşehir'de her yere çok çok yakın. Hele de büyük şehirlerde yaşayanlar için Göreme'ye, vs. uzaklığının lafı olmaz. Ufak tefek eksikleri gidermelerinde yardımcı olacak bir dilek-şikayet kutusu, vs. kullansalar, onun yardımı ile mükemmeli yakalayacak bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nar Cave House
Nar Cave House

-

Oda konseptleri çok güzel

3 günlük tatilimiz boyunca çok güzel ağırlandık. Oda konseptleri çok güzel. Güler yüzlü ve yardımsever personelleriyle Nar Cave House sahiplerine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nar Cave House
Nar Cave House

-

İkramların haddi hesabı yok

İstemeden veda ettik o güzel şehre, mükemmel otelimize ve muhteşem odamıza... Öncelikle ailemle geçirmiş olduğumuz 2 gece 3 günlük tatilimize çok fazla anlam yükleyen İşletme Müdürü Kadir Bey'e ve sorumlu Bahriye Hanım'a teşekkürlerimizi borç biliriz. Kapıdan girdiğinizde sımsıcak insanların hoş geldin demesiyle başlıyor rüya gibi tatiliniz. Sonrasında ki tertemiz odaları ve mis gibi kokan nevresimleri, yumuşacık havluları ile devam ediyor. Yemeklerin enfes tatlarını anlatacak kelime bulamıyorum zaten. Ve abartmıyorum çok uzak bir yerden, Kocaeli'nden düştü yolumuz Ürgüp' e, iyi ki de düşmüş. İnsana önce huzuru vadediyorlar ve bunun için ellerinden geleni yapıyorlar. Emeğinize, yüreğinize, ellerinize sağlık. Taş oyma odalarda kalıyorsunuz. Orijinal peri bacası içinde odalar. Yüz yıllar öncesinden yaşanmışlık ve buram buram tarih kokuyor. Böylesi bir yapıdan başka bir yerde bulamazsınız zaten. Yapılan ikramların haddi hesabı yok ve bunun için ekstra ücret talep edilmiyor. Tarladan gelen taptaze mısırımızı haşlayıp yedirmeden bizi yolcu etmeyen bir işletmeden bahsediyorum. Günümüz şartlarında hizmeti parayla hesaplamayan, önce memnuniyet diyen başka bir işletme görmedim. Bu arada işletme sahibi yakınımız falan değil. Normal rezervasyon misafirleriydik ama şimdi bir kapımız var Ürgüp'te her zaman çalabileceğimiz. Bu imkanı sağlayan ve emeği geçen herkese çok teşekkürler. Seneye ilk tatil planımızı yapıp rotamızı belirledik. Biraz fazla uzatmış olabilirim ama bir yanınız peri bacaları, diğer yanınız muhteşem bir vadi manzarası, böyle bir işletme hiçbir yerde bulamazsınız. Tek kelime ile mükemmel. Üstelik İşletme Müdürü Kadir Bey'in bölge ile ilgili engin bilgileriyle bizi önceden aydınlatmış olması gezilerimizi yaparken bize çok yardımcı oldu. Daha ne söylenebilir ki... Çok samimi olarak söylüyorum tavsiye edilecek bir mekan varsa işte orası tam da burası; Nar Cave Hotel. Bir misafirin aradığı her şey kesinlikle burada mevcut. Şiddetle tavsiye ediyorum. Şehir mükemmel, hizmet mükemmel. Samimi, içten ve sadece sizin memnuniyetinizi isteyen bir yere gitmek istiyorsanız mutlaka Nar Cave Hotel'e bir uğrayın derim. Pişman olmayacaksınız...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nar Cave House
Nar Cave House

-

Odalar çok iyi

Güler yüz, aile ortamı, odalar çok iyi, mutlaka gidilmeli. Çok iyi, ben çok memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nar Cave House
Nar Cave House

-

Çok otantik

Çok otantik, tarihi yer. Sıcakkanlı çalışanlar. Kaya işletmeleri çok güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nar Cave House
Nar Cave House

-

Güler yüzlü personel

Güler yüzlü personeli ile huzurlu bir tatil geçirdim. Nar Cave Hotel Kapadokya bölgesinin en harika hotellerinden bir tanesi. Teşekkürler Nar Cave Hotel çalışanları.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safir Hotel Nevşehir
Safir Hotel Nevşehir

-

Fiyatı ve temizliği

Kahvaltısı yavan olsa da, fiyatı ve temizliği dolayısıyla tercih edilebilir, tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zümrüt Hotel
Zümrüt Hotel

-

Sıcak su yoktu

Odada sıcak su yoktu ve de otelin soğuk olmasına rağmen petekler çalışmıyordu. Buz gibi odada kaldık. Hijyen diye bir şey yoktu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)