Gaziantep Otel Rehberi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Alper Kaya

Gaziantep Otel Rehberi
Ali Nazik kebabı mı desek yoksa beyran mı? Patlıcan kebabı mı yoksa katmer mi? Yoksa hiçbiri değil de Antep fıstığı veya künefe mi? Gaziantep sofrasının size en çok hitap eden yiyeceklerini tahmin edebilmemiz zor ancak sizlere Gaziantep Gezi Rehberi konusunda yardımcı olabiliriz. Seyahat tarzınıza göre Gaziantep otelleri arasından hangilerini seçebileceğinize dönük bazı tavsiyelerde bulunabiliriz… Birbirinden farklı kategorilerde en güzel Gaziantep Otel önerilerimizi bu yazımızda sizler için derledik.

İş Seyahatleri İçin: Büyük Velic Hotel

Gaziantep Otel Rehberiİş seyahatlerinin konaklama konusunda ‘orta karar' kabul edilebilecek tesislerde geçmesi gerektiğini kim söylemiş? Kapalı havuzu, saunası, özel otoparkı ve Gaziantep Kalesi'ne 3 kilometre yakınlıkla ifade edilebilecek tam anlamıyla merkezi konumuyla Büyük Velic Hotel iş seyahatlerinde dahi Gaziantep'in keyfini çıkarabileceğiniz ilk adreslerden birisi.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

600 TL

En Uygun Fiyata Git

Şehir Merkezi İçin: Yılmazel Hotel

Gaziantep Otel RehberiGaziantep seyahatinden beklentisi şehrin merkezinde rahatça dolaşmak, gün içinde ya da günün sonunda soluklanmak ve bir sonraki güne hazırlanmak isteyen konukların kolayca ulaşabileceği; şehrin tam da merkezinde bir tesis olan Yılmazel Hotel beklentileri tam manasıyla karşılayabilecek bir otel.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

845 TL

En Uygun Fiyata Git

Hayvan Dostu Tesisler İçin: Novotel Gaziantep

Gaziantep Otel RehberiGerek evcil dostuyla seyahat ederken, gerekse onun olmadığı seyahatler de bile ‘hayvan dostu' olduğunu ilan eden tesislere öncelik verenler Gaziantep'te, üstelik şehrin en merkezi konumlarından birisi kabul edilebilecek Şehitkamil'de yer alan Novotel Gaziantep'i tercih edebilir. Novotel Gaziantep konumu itibariyle Gaziantep Arkeoloji Müzesi'ne 5, Zeugma Mozaik Müzesi'ne ise 10 dakika yürüme mesafesinde olup; çocuklara dönük özel oyun alanından manzarasıyla iştah açıcı terasına dek eşsiz bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

1224 TL

En Uygun Fiyata Git

Otantik Bir Deneyim İçin: Anadolu Evleri

Gaziantep Otel RehberiŞehrin merkezinde olsa da otantik dokusundan ödün vermeyen bir tesis arıyorsanız, Anadolu Evleri tam size göre. Eski dönemlerdeki Anadolu evlerinin yapılarına benzer şekilde iç tasarımı gerçekleştirilmiş olan tesis, merkezi konumuyla da Gaziantep'teki tatilinizin olabildiğince rahat geçmesini sağlayacaktır.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

924 TL

En Uygun Fiyata Git

Ailecek Tatil İçin: The Green Park Hotel Gaziantep

Gaziantep Otel RehberiOldukça merkezi bir konumda konumlanmış The Green Park Hotel Gaziantep; aile tatillerinizde Antep'i keşfederken sizlere kolayca ulaşabileceğiniz bir adres vaat etmektedir. Modern tasarımı, 200'e yakın oda kapasitesi ve terasından havuzuna dek her ayrıntısı düşünülmüş olanaklarıyla Gaziantep'e bir sonraki seyahatinizi daha şehirden ayrılmadan önce bir an önce planlamanıza vesile olacaktır.
Gaziantep Otel Rehberi

Gaziantep seyahatinizde ilham olması için Keşif Rehberi'nden Gaziantep'i Bir Kitap ve Bir Film Eşliğinde Keşfedin adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Daha fazla Gaziantep otellerini öğrenmek için aşağıya bakabilirsiniz;

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)