Nizip Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Nizip Otel Tavsiyeleri

2

Beğer Hotel

Mehmet - 10 Aralık 2015, Perşembe 17:10

Çok pahalı

Otel temiz fakat resepsiyondaki arkadaş çok soğuk. Müşteri memnuniyeti hakkında hiçbir şey bilmiyor. Ayrıca çok pahalı, 80 liradan bir kuruş aşağı yapmıyorlar.

Nizip Otel Fiyatları

Nizip ilçesinin tarihi milattan önce 2000 yılına kadar dayanmaktadır.

Nizip, Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Gaziantep ilinin en büyük ilçesidir. Nizip'in tarihi milattan önce 2000 yılına kadar uzanmakta olup Nizip tarihler boyunca birçok uygarlığa ev sahipliği yapmış bir yerdir.

Nizip ilçesi son dönemlerde özellikle yurt içinde artan kültür turizmleri ile çok sık ziyaret edilmektedir. Nizip'e gerek iş için gerekse de kültür turları ile gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategoriklerde birçok otel hizmet vermektedir.

Nizip otelleri içerisinde hizmet veren otel kategorileri içerisinde kent otelleri, yıldızlı oteller, apart oteller, butik oteller ve pansiyonlar göze çarpmaktadır. Nizip otelleri en yoğun dönemini yaz aylarında yaşamaktadır. Tatil sezonunun da başladığı yaz aylarında Nizip otellerinde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Nizip otelleri, otellerin fiyatları, fotoğrafları, ayrıntılı bilgileri ve iletişim numaraları bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Nizip otellerini inceleyebilirsiniz. Hatta beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Nizip oteline ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Nizip Otel Fiyatları

Antep Fıstığı ve zeytin bahçelerinin diyarı Nizip.

Nizip, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Gazintep'in en büyük ilçesidir. Nizip'te antep Fıstığı ve zeytin bahçeleri yoğunluktadır. Karasal iklime sahip olan ilçede yetişen zeytinlerin aroması ve kokusu oldukça yoğundur. Nizip ilçesinde toplanan zeytinlerin kendine özgü aroması bu ikllime sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Bu sebeple de Nizip'in zeytinyağından elde edilen sabunları meşhurdur. Öyle ki 1960'lı yıllarda Türkiye'nin sabun ihtiyacının %90'ı Nizip ilçesinden karşılanmaktaydı.

Nizip, Zeugma Antik Kenti, diğer adıyla Belkıs harabelerine sadece 8 kilometre mesafede yer almaktadır. Nizip'e gerek tarihi dokusu gerekse de ticaret amacıyla yıl içerisinde yerli ve yabancı on binlerce turist gelmektedir. Gelenlerin ise Nizip'te konaklayabilecekleri arklı kategorilerde pek çok otel hizmet vermektedir. Tüm yıl açık olup misafirlerini ağırlayan bu oteller içerisinde; tatil otelleri, kent otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller, pansiyonlar, apart oteller ve butik oteller listelenmektedir.

Nizip otel fiyatları ise bu listede yer alan otellerin bulunduğu her bir kategoriye göre farklılaşmaktadır. Her kategori oteli farklı konaklama fiyatları sunmaktadır. Pansiyonlar daha ekonomik fiyatlar sunarken, kent otelleri, yıldızlı oteller daha lüks konaklama ve pansiyonlara oranla bir nebze daha yüksek konaklama fiyatları sunmaktadır.

Nizip otel fiyatları sadece otellerin bulunduğu kategoriye göre değil otelin konaklama yapan misafirlerine sunduğu imkanlara ve olanaklara göre de değişmektedir. Sonuçta her otelin imkanları ve olanları farklıdır veya kısıtlıdır.

Nizip otelleri, Nizip otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ile birlikte özellikleri ve iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında listelenmektedir. Bu listeden tüm Nizip otellerini ve otel fiyatlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Nizip oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Şimdiden keyifli ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.