Çanakkale Otel Rehberi

Yorum Yok

Konaklama Önerileri Merve Aygün Engin

Çanakkale Otel Rehberi
Ülkemizin en güzel şehirlerinden olan Çanakkale, sadece yemyeşil doğası ve plajlarıyla değil, Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı ve içinde yer alan şehitlik anıt ve abideleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor. Kahramanca savaşıp, vatanlarını canları pahasına koruyan ve kısıtlı imkanlarla destan yazan atalarımızın yattığı yer olan Çanakkale, her daim ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Keşif Rehberi'mizde bulunan Çanakkale Gezi Rehberi'ni okuyarak Çanakkale seyahatinizi kolaylıkla planlayabilirsiniz. 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma Günü'nde Görülmesi Gereken Yerler adlı yazımızda detaylıca belirttiğimiz Gelibolu ve Çanakkale'deki şehitlik ve abideleri ziyaret etmek tüyleri diken diken eden bir deneyim sunuyor. Bu çok değerli yerleri kolayca ziyaret edebileceğiniz konaklama önerilerimizi sizler için derledik.

Şahi Orfoz Otel

Çanakkale Otel RehberiKüçük bir sahil kasabası olan Gelibolu, şehitlik abidelerinin olduğu bölgeye yaklaşık bir saat mesafede yer alıyor. Gelibolu merkezde konaklayıp, kolayca bu bölgeye ulaşabilirsiniz. Şafi Orfoz Otel de merkeze çok yakın konumda olan Güneyli'de, denize sıfır bir konumda yer alıyor. Leziz yemekler yiyip konforlu bir konaklama yapabileceğiniz otelden, Gelibolu bölgesini rahatlıkla keşfedebilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

700 TL

En Uygun Fiyata Git

Gelibolu Dilmaç Otel

Çanakkale Otel RehberiGelibolu merkezde sade ve temiz odalarıyla konforlu bir konaklama deneyimi sunan Gelibolu Dilmaç Otel, yarımadayı keşfetmek için ideal bir konumda yer alıyor. Yakın zamanda yenilenen otel, güleryüzlü personeliyle de misafirlerine her konuda yardımcı oluyor. Burada konaklayarak Gelibolu çarşı, sahil şeridi ve şehitlik anıtlarını kolayca ziyaret edebilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

520 TL

En Uygun Fiyata Git

Hotel Kale 17

Çanakkale Otel RehberiÇanakkale merkezde yer alan Hotel Kale 17, zarif dekorasyonu ve merkezi konumuyla Çanakkale'nin en çok tercih edilen otelleri arasında bulunuyor. Teras katında muhteşem bir deniz manzarası sunan otelden, yakın konumda olan feribot iskelesine gidebilir, tarihi yarımadaya bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

850 TL

En Uygun Fiyata Git

Troia Tusan Hotel

Çanakkale Otel RehberiÇanakkale'nin Güzelyalı ilçesinde yer alan Troia Tusan Hotel, muhteşem bir deniz manzarası sunuyor. Merkeze yakın konumu ve konfor ve şıklığı bir arada sunan stiliyle ziyaretçilerine rahat bir konaklama hizmeti sunan otelden, merkez ve yarımadaya kolayca ulaşabilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

914 TL

En Uygun Fiyata Git

Can Can Apart Otel

Çanakkale Otel RehberiÇanakkale merkezde yer alan Can Can Apart Otel, merkezi konumu, misafirperver personeli ve tertemiz odalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Şehirde gezilecek yerler hakkında detaylı bilgiler vererek misafirlerine her konuda yardımcı olan işletme çalışanları, bu oteli adeta bir aile evine dönüştürüyor.
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Crowded House Hotel

Çanakkale Otel RehberiEceabat'ta, Seddülbahir Köyü ve Ertuğrul Koyu'ndaki şehitliğe yakın konumda yer alan Crowded House Hotel, temiz odaları ve sade dekorasyonuyla konuklarına konforlu bir konaklama hizmeti veriyor. Leziz kahvaltısı sonrasında Gelibolu ve çevresini otelden kolaylıkla keşfedebilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

470 TL

En Uygun Fiyata Git

Sunsan Hotel Çanakkale

Çanakkale Otel RehberiÇanakkale merkezde yer alan Sunsan Hotel Çanakkale, modern tarzı ve konforlu odalarıyla dikkat çekiyor. Merkezi konumu ve tertemiz odalarıyla misafirlerini karşılayan tesiste, leziz bir kahvaltı yapmanız kaçınılmaz. Merkezi konumu sebebiyle de Çanakkale ve çevresini rakat bir şekilde gezebilirsiniz.

Tesis Fiyatı

03 Haziran 2022 giriş oda fiyatı

881 TL

En Uygun Fiyata Git
Çanakkale Otel Rehberi

İster Çanakkale merkezde, ister Gelibolu bölgesinde konaklayın, bu listedeki otellerden kahraman şehitlerimizi ve Çanakkale merkezini kolay bir şekilde ziyaret edebilirsiniz. Tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz…

Popüler Blog Başlıkları

Son İncelenenler
E-mail bültenimize abone ol. Türkiye'yi bizimle keşfet :)