Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ayvalık Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ayvalık Pansiyonları

Ayvalık için {{ (filteredHotels).length}} / 314 pansiyonda gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Ayvalık Pansiyonları

Ayvalık Pansiyonları

Ayvalık hem bölge, hem yöre insanı hem de eşsiz coğrafyasıyla ülkemizin en gözde tatil bölgelerinden biri. Tarihi sokakları ve bölge içerisinde bulunan dokusuyla sizlere değerinizi baştan sona hissettirecek. Ayvalık pansiyonları ve fırsatlı konaklama avantajları için siz de Neredekal üzerinden erken rezervasyon yapma şansını yakalayın. Ayvalık butik otelleri üzerinden bağlantı linkini tıklayarak en çok tercih edilen konaklama fırsatlarını yakalamanız mümkün. Siz de bölge içerisinde olan avantajlı tatil fırsatlarını kısa süre içerisinde yakalayabileceksiniz.

Ayvalık Otel Pansiyon

Ayvalık Otel Pansiyon

Ayvalık otel pansiyon listesi içerisinde yer alan fırsatları yakalamak ve kaliteli konaklama fırsatlarını yakalamak için anahtar kelime: erken rezervasyon. Bu sayede istediğiniz tesiste en uygun fiyata konaklama şansını elde etmiş bulunacaksınız. Kaliteli bir tatil için gereken bütün özellikleri barındıran bölge içerisinde konaklamanızı yüksek standartlı bir şekilde düşük fiyata da oluşturarak, ihtiyaçlarınıza yönelik bütün adımları atabileceksiniz. Ayvalık pansiyon fiyatları genellikle birbirine yakın. Bu yüzden de konaklama yapacağınız tesisin, sizin için en uygun fırsatları bir araya getirdiğinden emin olmalısınız. Neredekal üzerinde olan kullanıcı geri dönüşleri sayesinde siz de konaklama için seçtiğiniz tesisin en uygun koşullarda hizmet sunup sunmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayvalık merkez pansiyonları arasında tercihlerinizi yaparak bölgeyi tanımak ve bölge kültürüyle iç içe olmanın yaşattığı dokuyu sonuna kadar yakalayabileceksiniz. Seçenekler için Ayvalık otelleri sayfasına göz atabilirsiniz.

Ayvalık halihazırda sahip olduğu kültürüyle, yeni yeni keşfedilen bir tatil beldesi aslında. Ege sahil kasabaları arasında tercih edilen diğer koylara kıyasla, çok daha bakir olduğunu söylemek mümkün. Bu sayede tatil için tercih edilen rahatlık ve huzur gibi özellikleri yöre insanı başta olmak üzere bütün bir doğa içerisinde yakalayabileceksiniz. Ayvalık aile pansiyonları gibi konularda da size ve ihtiyaçlarınıza karşılık verecek. Çünkü bölge insanının zaten taşkınlık yapan insanlara karşı tutumu net.

Ayvalık Cunda Pansiyon

Ayvalık Cunda Pansiyon

Ayvalık Cunda Adası içerisinde bulunan pansiyonlar bölgenin ve ruhunu size baştan sona yaşatacak. Cunda sahili başta olmak üzere bölge içerisinde yer alan Aşıklar Tepesi, Rahmi Koç Müzesi, Taş Kahve ve meşhur kilisesiyle sizlere alışılagelmiş tatil anlayışınıza yeni bir soluk kazandıracak. Küçük bir bölge içerisinde bu kadar çok şeyin bir arada olması ve Ayvalık kıyı şeridi ile karşı karşıya olması tercih sebepleri arasında yer alıyor. Bölgenin bir diğer adı olan Alibey Adası, Ege'de yer alan Türkiye'nin en büyük 4. adası olarak dikkat çekiyor. Ayvalık ucuz tatil arayışınız varsa bölgede bütçenize uygun konaklama fırsatlarını kısa süre içerisinde yakalayabileceksiniz. Cunda Adası'nda yer alan pansiyonlar arasında tercih yapmakta zorluk çekiyorsanız, Neredekal üzerinden rezervasyon yaptırarak siz de kısa süre içerisinde konaklamanız için gereken fırsatları bir araya getirin.

Ayvalık Pansiyon Fiyatları

Ayvalık Pansiyon Fiyatları

Ayvalık pansiyon fiyatları, tatil zamanınıza ve rezervasyon tarihinize göre değişiklik gösteriyor. Her bütçeye uygun pansiyonlar bölge içerisinde bulunuyor. Bölgede yer alan konaklama fırsatları kadar Ayvalık gezilecek yer seçeneklerinin de fazla olması bu noktada bir rekabet doğurmuş. Bu rekabet de turistlerin bütçelerine yansıyor. Çünkü konaklama noktasında en iyi hizmeti en uygun fiyata vermeyi başaran tesisler olumlu geri dönüş alarak en yüksek puanı almayı başarmış. Siz de bu opsiyonlar arasında ihtiyaçlarınıza uygun konaklama fırsatlarını yakalayabileceksiniz. Ayvalık yarım pansiyonadresleri arasında isteklerinize uygun olarak opsiyonlar arasında tercih yapabileceksiniz. Bölgeye gittiğinizde zaten alternatifi bol olan adalar ve tatil fırsatları arasında kısa süre içerisinde tercih yapabileceksiniz. Ayvalık tam pansiyon tatil hizmetleriyle de sizlere bölge dokusunu, mutfağını ve kültürel yaşantısını baştan sona gösterecek.

Ayvalık yöre insanının kültür seviyesinin bu kadar yüksek olması da turistlerin tercih etmesinde yer alan bir diğer faktör. İnsanlar sizleri delen bakışlar atmıyorlar ve tok bir şekilde ellerindekini sizinle paylaşabiliyor. Yöre insanın geçim kaynakları arasında yer alan toprak ürünleri, zeytin başta olmak üzere bölgenin ruh sağlığına da olumlu etkide bulunmuş. Zeytinyağı sayesinde bütün yemeklerinde sağlıklı dokunuşlara sahipler. Bölgede tatilinizden tam keyif almanız için Ayvalık denize sıfır pansiyon sonuçlarından yararlanmanızda fayda olacak. Bu sayede tatilinizi baştan sona keyif içerisinde yaşayabileceksiniz.

Ayvalık Yarım Pansiyon Oteller

Ayvalık yarım pansiyon otelleri bölge içerisinde olan tarihi dokuyu bozmadan, turistler için hizmetlerini sunuyor. Ayvalık plajı, adaları ve içerisinde barındırdığı doğal alanlarıyla sizlere muazzam bir deneyim yaşatacak. Bölgeyi ziyaret etmeye başladığınız ilk andan, tatilinizi sonlandıracağınız ana kadar tatil anlayışınızı bölge size baştan sona tekrar yaşatacak. Ayvalık yarım pansiyon otelleri tercih ederek, bölgenin yemek kültürünü ve alternatif alanlarını da keşif edebilirsiniz. Her şey dahil pansiyonlar genellikle bölgede tercih edilmiyor. Çünkü bölgenin sahip olduğu kültürel miraslar, bölgeye gelen kişilerin aslında bölgede en çok tercih ettiği alanların da başında yer alıyor. Ayvalık apart pansiyon gibi tercihleriniz için bir maden gibi. Bütçenize uygun konaklama fırsatlarını kısa süre içerisinde bulabileceksiniz.

Ayvalık hem Balıkesir'in hem de Ege Bölgesi'nin en saklı doğal güzelliklerini içerisinde barındırıyor. Bodrum ya da Marmaris gibi tatil beldeleri ile kıyaslandığında ne denizi ne suyu ne de bölgenin coğrafyasında bir eksiklik görmeniz aslında mümkün değil. Fakat bölgenin sahip olduğu tatil kültürünün daha çok fazla keşfedilmediğinden bakir topraklar arasında istediğiniz gibi tatil yapabileceksiniz. Yöre insanı çok sevecen ve misafirperver. Diğer tatil bölgeleriyle yine kıyaslamak gerekirse, para her ihtiyacınız için anahtar değil bu bölge içerisinde. Ayvalık butik pansiyon konusunda olan alternatifleriyle sizlere ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü opsiyonu sunacak. Bu sayede siz de ihtiyaçlarınıza yönelik konaklama avantajlarını yakalayabileceksiniz. Ayvalık günlük pansiyon arıyorsanız da eğer, bölge içerisinde yine Neredekal üzerinden rezervasyon yapabileceğiniz bir çok tesis sizleri bekliyor olacak.

Ayvalık Merkez Pansiyonları

Ayvalık merkez pansiyonları Ayvalık'ı gezmeniz açısından en avantajlı lokasyonlardan. Ayvalık'ta gezecek çok fazla yer var. Ayvalık gezilecek yerler arasında baştan sona bütün bölgenin dokusunu aslında yazabiliriz. Ancak listemiz kısıtlı, o yüzden sizin tatilinizde olan zamanınızı en iyi değerlendirebileceğini yerleri listeye ekleyerek tercihinizi yapmanıza yardımcı olalım. Bölgenin tatil dokusunu baştan sona yakalayabileceğiniz, Tarihi Rum evleri ve Ayvalık Çarşısı'nı merkez kabul ederek sizlere alternatif rotaları aktaracağız. Unutmadan bölgede araç trafiği çok fazla olduğundan trafik ve park gibi durumlar biraz sıkıntı yaşatıyor. O yüzden olabildiğince yürüyerek gezmenizde fayda olacak. Ayvalık pansiyonları yine bölge içerisinde gezerek de tercih edebileceksiniz. Şimdi size Ayvalık'ta gezebileceğiniz yerlerden kısaca söz ettik.

Bir diğer adıyla Cunda Adası, 22 Ayvalık adasından birisi. Cunda ise aralarında en büyük ada. Alibey Adası olarak anılması ise, Cumhuriyet'in ilk yıllarında gelen Yunan saldırılarına karşı ilk savunmanın yapılan yerlerinden biri olmasından kaynaklanıyor. Türkiye'nin yapılan ilk boğaz köprüsü de yine bu bölgede inşa edilmiş. Ayvalık ve Alibey Adası arasında yer alan yakınlık da sizin gezmenizi oldukça kolaylaştıracak. İçerisinde yer alan çarşı, Taksiyarhis Kilisesi, Rahmi Koç Müzesi, Aşıklar Tepesi ve Tımarhane Adası tatilinizi keyifli geçirmeniz için sizleri bekliyor olacak.

Badavut Plajı ya da sahili Ayvalık bölgesinin en çok tercih edilen sahillerinden biri. Bölgenin yöre insanının daha sık tercih ettiği Badavut, daha sığ ve daha temiz bir su sunuyor. Suyu biraz daha serin olmasına karşın, temiz bir plaj içerisinde siz de istekleriniz doğrultusunda su aktivitelerinizi ve plaj aktivitelerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Plaj yaklaşık 1.5 kilometre uzunluğu ve 50 metre genişliğiyle sizin de ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek.

Ayvalık Denize Sıfır Pansiyon

Ayvalık deniz sıfır pansiyon, genelde Badavut Plajı'nın olduğu bölgelerde seçilir. Badavut Plajı ya da Badavut Sahili Ayvalık bölgesinin en çok tercih edilen sahillerinden biri. Bölgenin yöre insanının daha sık tercih ettiği Badavut, daha sığ ve daha temiz bir su sunuyor. Suyu biraz daha serin olmasına karşın, temiz bir plaj içerisinde siz de istekleriniz doğrultusunda su aktivitelerinizi ve plaj aktivitelerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Plaj yaklaşık 1.5 kilometre uzunluğu ve 50 metre genişliğiyle sizin de ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek.

Saatli camii bir diğer ismi ile Agios Yaniis Kilisesi, bölgenin sembol yapıtlarından biri. Mübadele dönemi ardından kilisenin uğradığı restorasyon sonrasında camiye çevrilmesiyle, bölge insanının inanç yapısına da evirilmesi kolaylaştırılmış. 1850 yılında inşa edilen yapı 1928 yılında camiye çevrildi. Kilise içerisinde yer alan ikonlar ve semboller üzerine boya vurularak kapatılmış ve çan kulesi de minareye devşirilmiş. Bir kilise mimarisinde, cami kullanılması Türk insanı için şaşkınlık veren bir doku değil ancak, bu kadar az revizyonla uygulanan bir yapı içerisinde siz de şaşıracaksınız.

Taksiyarhis Anıt Müzesi, Ayvalık merkezde yer alan kentin ilk kilisesi. Kilise olarak kullanılmasının ardından, bölgede yaşanan mübadele sonrasında bir dönem kendini su deposu olarak buluyor. 2012 yılında restorasyona girerek müze olarak misafirleri kabul etmeye devam ediyor. Kullanılan materyaller ve ilk dönem kiliselerini aratmayan taş oymacılığıyla sizlere kaliteli bir manzara ve keyif yaşatacak. Siz de bu sayede doğası ve coğrafyasıyla iç içe olduğunuz Ayvalık da buna ek olarak müzelerle de keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Ayvalık Günlük Pansiyon

Ayvalık günlük pansiyon fırsatlarından yararlanmanızın şimdi tam zamanı. Ayvalık bölgesinde gezeceğiniz çok fazla yer var. Bunlardan biri de Şeytan Sofrası. Şeytan Sofrası, kaliteli bir manzara beklentisi olan ve iyi bir fotoğraf çekmek ya da çekinmek isteyenlerin tercih etmesi gereken bir numaralı yer. Ayvalık şehir merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta yer alan bölge içerisinde Şeytan'ın ayak izi olduğuna inanılan bir iz de bulunuyor. Demir kafes içerisine alınan bu iz ve eşsiz manzarayla siz de beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabileceksiniz. Arzu ettiğiniz tatil dokusuna bu noktada ulaşmak hiç de zor değil. O yüzden yapmanız gereken tek şey bölge içerisine geldiğinizde mutlaka bozuk para ve kurdele alarak bölgeyi ziyaret etmek. Çünkü şeytan sofrasına batıl bir inanç gereği bozuk para atmak şans getiriyor. Dileğinizi tutarak, parayı içine atıyorsunuz. Parayı içinden kimin topladığını tahmin etmek çok güç.

Ayvalık merkeze 5 kilometre uzak olan Küçükköy, Ayvalığı ziyaret edenler için sıklıkla tercih edilen yerler arasında yer alıyor. Sanat ve tasarım konusunda içerisinde barındırdığı imkanlarla, bölge insanı kadar gelen turistlerin de dikkatini çekiyor. Siz de bölgeyi ziyaret ederek tatil anlayışınıza yeni bir soluk kazandırabileceksiniz. Özellikle gezilecek yerlerden kalıcı kazanımlar keşfetmek istiyorsanız, bölge içerisinde yer alan imkanlar sizi baştan sona etkileyecek. O yüzden siz de ziyaretlerinizde, tekrar ziyaret edeceğinizi hissedeceksiniz.

Sarımsaklı Tabiat Parkı bölgenin en çok tercih edilen doğal alanlarından biri. Bölge içerisinde turistlerin bu kadar akın etmesine karşın hiçbir bozulma ya da değişiklik söz konusu değil. Tabiat parkının içerisinde yer alan plaj ise Ege'nin en az deforme olmuş plajlarından birisi ve en temiz sularından birine sahip. 7 kilometre boyunca uzanan plaj içerisinde kum denizi bulunuyor. Deniz çok berrak ve oldukça keyifli. Siz de ihtiyaçlarınıza yönelik olarak bölge içerisinde yapacağınız tercihlerde mutlaka Sarımsaklı'da denize girerek bölgeyi ziyaret etmelisiniz.

Ayvalık Apart Pansiyon

Tatil yapmak istiyorsanız, bütçeniz de kısıtlıysa Ayvalık ucuz tatil olanakları tam size göre. Ayvalık'a nasıl gidilir merak ediyorsanız, üç farklı güzergah üzerinden siz de ulaşım sağlayabileceksiniz. Hava, kara ve deniz üzerinden ulaşım sağlanan bölgeye, istekleriniz doğrultusunda siz de güzergah oluşturarak gidiş ve dönüş yapabileceksiniz. Balıkesir Koca Seyit Havalimanı'ndan isterseniz transfer araçlarıyla kısa süre içerisinde Ayvalık'ta olabilirsiniz. Deniz güzergahında ise buna paralele bir güzergah olarak tekne turları ve taşıma araçlarıyla siz de deniz seferleriyle ulaşım sağlayabileceksiniz. Kara yollarıyla ise kuzeyden Edremit üzerinden Akçay güzergahından geliniyor. Güneyden ise Bergama yolundan Dikili üzerinden güzergah sürdürülebiliyor. Bölgenin eşsiz coğrafyası düşünüldüğünde, tatil için bölgeyi tercih ederek siz de büyük kazanımlar elde ederek ölümsüz bir deneyim yaşayacaksınız. Kısa süre içerisinde tatil rezervasyonunuzu Neredekal üzerinden yaparak, bütçenize uygun en kaliteli tesisleri kısa süre içerisinde yakalayabilirsiniz.

Bölgenin ekstradan Çanakkale, Balıkesir ve İzmir'e olan yakınlığı tatil için giden kişilerin en büyük tatil sebeplerinden biri. Bu sayede tatilinize eşsiz bir fırsat yakalatmak sizin için de mümkün olacak. Bölge içerisinde gezebileceğiniz yerlerin bu kadar fazla olması, tatilinizi eşsizleştirebilecek bir çok olguyu da sizin için beraberinde sunuyor.

Ayvalık denildiğinde en önemli olgu zeytinyağlı yemekleri ve birbirinden hoş tatlıları. Tamamen kullandıkları yemeklerinde bulunan sağlıklı öğeleriyle sizlere doyumsuz bir lezzet sunacak. Ayvalık bölgesinde olan yemek kültürünü güçlü bir hale getiren unsurlar arasında yer alan sağlıklı tüketicilik, genel olarak bölge halkının sağlıklı yaşama tutkusuna da yansımış bulunuyor. Adı anılan bir diğer önemli yiyecek olan Ayvalık tostu ise, bölgenin dokusunun ne kadar farklı yiyeceklere gebe olduğunu sizlere gösterecek cinsten. Bu sayede tükettiğiniz yiyecek için beklentilerini baştan sona değiştirecek ve kullanılan materyalleri gördüğünüzde şaşıracaksınız. İçerisine salam, sosis, ketçap, mayonez, domates ve kaşar peyniri gibi birçok şey koyulan bu tostu, iki ekmeğin arasına sıkıca presleyerek hazırlarlar. Oldukça doyurucu olduğu gibi lezzetli de. Ahtapot salatası ise bir diğer sıklıkla tercih edilen yemek. Bu bölgeye ve yöreye ait yemekte sizleri inanılmaz keyifli bir doku bekliyor olacak.

50 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 602 11 09
Ali Gür Apart Pansiyon
Ali Gür Apart Pansiyon
İlk Kurşun Mah. Sahil Yolu
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Eşimle birlikte her sene mutlaka konakladığımız kendimizi evimizde gibi hissettiğimiz aile apartı... Ali Gür Apart Pansiyon'a çok teşekkür ediyoruz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 11 09
Ali Gür Apart Pansiyon
Ali Gür Apart Pansiyon
İlk Kurşun Mah. Sahil Yolu
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Dünyada pek çok yerde tatil yaptım, gördüğüm en samimi ve keyifli apart otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 11 09
Ali Gür Apart Pansiyon
Ali Gür Apart Pansiyon
İlk Kurşun Mah. Sahil Yolu
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Çok çok kötü bir yer. Oda kalmadığı için girişteki bir odada kaldık. Rutubetli ve aşırı pis bir banyo, ve kirli nevresimler… İşletmecilerinde şikayetlere dikkat ettiği yok. Berbat da bir kahvaltı. Bir daha gitmem ve asla tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 51 09
Ayışığı Otel Cunda
Ayışığı Otel Cunda
Namık Kemal Mah. Selamet Cad. No. 33
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Cunda merkezde şirin bir edebiyat konseptli otel. Orhan Veli odasını öneririm. Kışın bedava bitki çayı servisleri var. Mis gibi sabun kokan çarşaflarda uyanıp bir Orhan Veli şiiri mırıldanarak sahile inebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 97 11
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda
Namık Kemal Mah. Belediye Sok. No. 18
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Yeni yılın ilk günlerinde soğuk bir hafta sonu dinlencesini sıcak ve samimi karşılaması ve yaklaşımları ile ısıtan, muhteşem kahvaltısı ile Nesrin Hanım'ın maharetli ellerinden midelerimize bayram ettiren 😊. Oda konseptleri ferah, temiz ve konforlu olan şirin bir pansiyon. Kesinlikle tavsiye ediyorum 👍🎯

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 97 11
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda
Namık Kemal Mah. Belediye Sok. No. 18
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Cunda'nın merkezinde şirin mi şirin bir otel burası. Yaz sonu gittiğimiz 3 günlük tatilde, otelin temizliğinden, uzun uzadıya yaptığımız kahvaltılardan, kahvaltı sonrası ikramlardan ve özellikle Mine Hanım'ın misafirperverliğinden oldukça memnun kaldık. Önümüzdeki senelerde Cunda'ya geldiğimizde, yine bu güzel yerde kalmak istiyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 97 11
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda
Namık Kemal Mah. Belediye Sok. No. 18
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Kasım ayı sonunda 2 gün kaldığım bu şirin mi şirin pansiyonda harika vakit geçirdim. Hani huzurun adresi desem eksik mi olur bilemedim. Nesrin Hanım bu yazacaklarım size ne güzel bir kalbiniz var be becerikli elleriniz var o reçeller, börekler enfes. Odalar mis gibi tertemiz. Elinize, emeğinize sağlık. İşletme müdürü Gökhan Bey size de sonsuz teşekkürler. Cunda'da başka bir yer aramam artık. Sağ olun, var olun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sağolun çok tesekkur ederiz. Görüşleriniz bizi çok mutlu etti. Sizleri ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduk. Tekrardan görüşmek dileğiyle.

29 Kasım 2019, Cuma 17:08
50
10
0 (850) 600 60 52
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon
Gazi Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Çamlıbayır Sokak No:42
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Manzarası mükemmel. Bahçe müthiş. İşletme insana değer veren kişilerden oluşuyor. İster kitap oku o bahçede ister sohbet et. Temiz, ekonomik ve lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 82 53
Eolya Konukevi
Eolya Konukevi
Sakarya Mah. Cumhuriyet Cad. 11.Sok. No. 11
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

24 Eylül-18 Ekim tarihleri arasında 24 gün boyunca Eolya Konukevi'nde eşimle birlikte kaldık. Adeta kendimizi evimizde hissettik. Her sabah güler yüzle karşılandık. Muhteşem ev kahvaltısını keyifle yedik. İşletme sahipleri hem kibar hem sevecen hem de nitelikli insanlar. Bir de Vildan Hanım gibi muhteşem bir yardımcıları var. Hijyen ve temizlik olarak da çok memnun kaldık. Bizce her yönüyle mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 98 64
Mavi Beyaz Konukevi
Mavi Beyaz Konukevi
Hayrettin Paşa Mah. Barbaros Cad. Gülbahar Sok. No. 18
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Deniz manzarası muhteşemdi. Kahvaltı güzel, oda temizdi. Çok memnun kaldım. Kesinlikle öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 81 55
Chez Nebahat Konukevi
Chez Nebahat Konukevi
Fevzipaşa-Vehpibey Mah. Barbaros Cad. No. 81
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Başka Sinema Festivali'ne başka şehirlerden gelecekler için Chez Nebahat ideal bir konuk evi. Neboş'un pırasalı böreğine doyamayacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 07 48
Maya Otel
Maya Otel
Anafartalar Cad. Tatlısu Mevkii No. 37
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Huzur, güler yüz, ilgi, samimiyet ve bol oksijen arıyorsan tam yeri… Yusuf abi ve Gülsüm abla çok kaliteli insanlar. Kızım Asel hala Yusuf abi (dede), Gülsüm abla (anneanne) sizleri soruyor. Bizler ve kızımız sizleri ve otelinizi çok sevdik. Herkese tavsiye ediyorum. Konumu çok güzel. Kendinizi evinizde hissediyorsunuz. Seneye görüşmek üzere diyerek her şey için çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 84 23
Mavi Pansiyon
Mavi Pansiyon
41 Evler Sardunya Sokak No:10
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İlk defa gittim ve çok beğendim. Oda güzel. Manzara muhteşemdi. Kahvaltı süper. Yetkililer ilgiliydi. Tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 81 55
Chez Nebahat Konukevi
Chez Nebahat Konukevi
Fevzipaşa-Vehpibey Mah. Barbaros Cad. No. 81
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Biz "Chez Nebahat" ten dün ayrıldık, şimdiden özledik. Nebahat Hanım'ın güler yüzü, ilgisi takdire şayandı. Filiz Hanım'ın hazırladığı kahvaltının üzerine kahvaltı tanımam. Her şey mükemmeldi. Artık bizden kurtulamazsınız. Yine geleceğiz, hem de koşa koşa. Sevgilerimizi gönderiyoruz. Bizi unutmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 07 48
Maya Otel
Maya Otel
Anafartalar Cad. Tatlısu Mevkii No. 37
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İşletme sahipleri güler yüzlü, gayet kibar insanlar. Temiz, rahat bir mekan. Denize çok yakın, kahvaltıları doyurucu. Gelmek isteyenlere mutlaka öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 15 22
Zeytin Pansiyon
Zeytin Pansiyon
Fevzi Çakmak Mah. Dalkıran Mehmet Ağa Cad. 19. Sok. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Ayvalık merkezde buram buram tarih kokan, harika bir butik otel temizliği, kahvaltısı, gezi yerlerine olan ulaşım kolaylığı ve her şeyden önemlisi Atilla Bey ve Sevgi Hanım'ın samimi, mütevazı ev sahipliği sayesinde kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir tatil için tavsiye edebilecek en güzel yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 60 52
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon
Gazi Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Çamlıbayır Sokak No:42
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Huzur arıyorsanız doğru yerdesiniz! İlk kez pansiyonda kaldım, muhteşem manzarası, Hande Hanım ve Alaattin Bey'in samimiyeti beni büyüledi. Çalışan personel de olmak üzere herkese sonsuz teşekkürler. Önümüzdeki sene aynı oda ve aynı tarihte yine siz yüreği güzel insanlarla birlikteyim. İyi ki tanıdım sizleri. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 49 33
Cunda S Pansiyon
Cunda S Pansiyon
Mithatpaşa Mah. Mevlana Caddesi 4.Sokak No:6
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Öncelikle sitenizde Cunda S Pansiyon'u tanıttığınız ve yorumları paylaşma olanağı sağladığınız için teşekkürler. Çünkü aslında sizinle tanıma ve gitmek konusunda istek duyduk. Sayenizde çok değerli ve kıymetli bu aileyi tanıdık. Biz 7 gün konakladık. 2.5 yaşındaki kızım ve eşimle geçirdiğim sımsıcak, harika bir tatil oldu. Hikmet Hanım, Halil Bey ve kızları Büşra öyle sıcak insanlar ki kendi evimiz gibi hissettirdikleri için binlerce teşekkürler. Tekrar tekrar görmek isteyeceğimiz adeta ailemiz oldular. Kahvaltı süper. Oda temizliği harikaydı. Kızımızla beraber uyuduğumuz için düzen hazırlanmıştı. Tekrar teşekkürler, kucaklar dolusu sevgiler. Ps: Ceko geleceğiz o yer senin sanma. ;)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 60 52
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon
Gazi Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Çamlıbayır Sokak No:42
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Güzel ve şirin bir yer. Şayet tekrar Ayvalık'a gidecek olsam tekrar kalmayı düşünebileceğim yerlerden bir yer. Sahipleri ve çalışanları çok içten ve samimi insanlar. Yolda gelirken kızım rahatsızlanmıştı. Sağ olsunlar çok yakından ilgilendiler. Hepsine tekrardan teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 77 31
Cunda Zehra Teyze'nin Evi
Cunda Zehra Teyze'nin Evi
Taksiyarhis Kilisesi İçi Namık Kemal Mah. No: 7
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Taş aile odasında kaldık, altı kişi, çok rahat ettik. Ben böyle büyük bir oda görmedim. Resmen bir ev. 2 yatak odası, bir salon, çok ferah. Salonda iki pencere var. Odalarda da var. Rutubet yok, ekonomik. Dört kişi fiyatına, altı kişi kaldık. Her yer orijinal, taş ve tuğladan. Banyolar çok farklı. Harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 03 35
Cunda Ada Pansiyon
Cunda Ada Pansiyon
Namık Kemal Mah. Ayvalık Cad. Nejat Sok. No: 11/A
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İlk defa geldiğimiz Cunda'da tesadüfen Arzu Hanım'a rast geldik. Harika kahvaltısı, güler yüzü ve misafirperverliği için çok teşekkürler. Seneye de adresimiz belli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 82 53
Eolya Konukevi
Eolya Konukevi
Sakarya Mah. Cumhuriyet Cad. 11.Sok. No. 11
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Güzel bir tatil geçirdik. Her şey çok güzeldi. Temizlik çok iyiydi. Kahvaltı harikaydı.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 77 31
Cunda Zehra Teyze'nin Evi
Cunda Zehra Teyze'nin Evi
Taksiyarhis Kilisesi İçi Namık Kemal Mah. No: 7
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Tam bir aile işletmesi. Temiz, sakin, merkeze yakın, huzur ve güven içinde kalabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 03 35
Cunda Ada Pansiyon
Cunda Ada Pansiyon
Namık Kemal Mah. Ayvalık Cad. Nejat Sok. No: 11/A
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Cunda Adası'nda üç gün kalıp, şans eseri böyle bir yerde konaklama imkanı bulduğumuz için kendimizi bin bir kere çok şanslı hissettik. Bir kadın olarak, hemcinslerimi böyle işinde usta ve çok başarılı görmek beni çok mutlu ediyor. Arzu Hanım'ın güler yüzü, ev sahipliği ve şahane kahvaltıları bizi her gün bir öncekinden daha çok sevindirdi. Gözümüzü her sabah çeşit çeşit kahvaltıya açıp, akşam pansiyonun altındaki Hasanaki Meyhane'sinde dinlediğimiz şarkılarla çok keyifli vakit geçirdik. Ailecek güzel bir tatil yaptıysak bunda sevgili Arzu Hanım'ın payı çok büyük. Kesinlikle deneyimlemelisiniz. Kendisine çok teşekkürler, tekrar görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 97 11
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda
Namık Kemal Mah. Belediye Sok. No. 18
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Pansiyonun sahibi Mine Hanım'ın ve diğer çalışanların ilgili tavırları ve Cunda ile ilgili yönlendirmeleri sayesinde çok güzel bir tatil geçirdik. Özellikle kahvaltısı çok güzeldi. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 15 22
Zeytin Pansiyon
Zeytin Pansiyon
Fevzi Çakmak Mah. Dalkıran Mehmet Ağa Cad. 19. Sok. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Ayvalık merkezde, her yere yürüme mesafesinde bir tesis. Her yer mis gibi, kahvaltı mükemmel. Kendimizi aile ortamında hissettik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 07 48
Maya Otel
Maya Otel
Anafartalar Cad. Tatlısu Mevkii No. 37
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Samimiyetleri, içtenlikleri ve misafirperverliklerinden dolayı Yusuf Bey ve Gülsün Hanım'a teşekkür ederiz. Maya Otel sahile 150 metre uzaklıkta. Sahile çamlıklar arasından gidiliyor. Kumsalı ve denizi mükemmel Gülsün Hanım hijyen noktasında taviz vermeyen, sohbeti mükemmel bir bayan. Yusuf Bey'in ilgi ve alakası sizi evinizde hissettirecek. Doyurucu lezzetli sabah kahvaltılarıyla bence üç yıldızı hak edecek bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 07 48
Maya Otel
Maya Otel
Anafartalar Cad. Tatlısu Mevkii No. 37
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Maya Otel müthiş, ilgilenmek konusunda üstlerine insan tanımam. Birbirinden lezzetli ikramlar olsun hiçbir kusur yoktu. Tek kelime ile harikaydı. Hiç yabancılık çektirmediler. Herkesin gelmesini tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 49 33
Cunda S Pansiyon
Cunda S Pansiyon
Mithatpaşa Mah. Mevlana Caddesi 4.Sokak No:6
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Cunda S Pansiyon'u, Halil abinin sözleriyle anlatayım "İnsanlar tatile çıktıklarında ne arar? Güler yüz ve temizlik bu ikisini sağlayabildikten sonra memnun kalırlar." İşte S Pansiyon tam böyle bir yer. Yemyeşil sevimli bir bahçe içinde tertemiz bir yer. Halil abi ve eşi Hikmet abla güler yüzlü, samimi son derece yardımsever insanlar. Bize müşteri gibi değil de konukları gibi davranan, kahvaltının ardından masada oturup sohbet edebildiğimiz, gidip göreceğimiz yerler hakkında bilgi alabildiğimiz ender rastlanan insanlardan. Kaldığımız süre boyunca rahatsız olduğumuz yahut eksikliğini hissettiğimiz hiçbir şey olmadı. Konumu merkeze yakın, odalar balkonlu ve manzaralı, araba park sorunu yok, ücreti çok makul. Cunda'ya gidecek tüm arkadaşlarıma gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim ve Cunda'ya bir daha yolum düşerse elbette kalmak isteyeceğim bir yer. Cunda'dan mutlu ayrılmamı sağladıkları için teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 03 35
Cunda Ada Pansiyon
Cunda Ada Pansiyon
Namık Kemal Mah. Ayvalık Cad. Nejat Sok. No: 11/A
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Tam bir aile ortamı. Güler yüzlü, samimi insanlar. Arzu ablam, Ercan abim her şey için çok teşekkür ederim. Bir hafta yapmış olduğum tatilden inanılmaz keyif aldım. Kahvaltı için söylenecek söz yok, çok güzel. Akşam Hasanaki Meyhanesi zaten tam bir harika. Mezeleri olsun, ilgi, alaka hep beraber söylenen şarkılarla inanılmaz güzel bir ortam. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Seneye görüşmek üzere güzel insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (266) 333 31 17
Ayvalık Konak 58
Ayvalık Konak 58
Dalkıran Mehmet Ağa Cad. No. 6
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İşletme sahibi Doğan Bey başta olmak üzere herkese çok teşekkürler. Huzurlu, mutlu kendinizi evinizde hissetmek isterseniz mutlaka Konak 58'e uğramanızı tavsiye ederim. Kesinlikle tekrar geleceğim bir yer. Herkese düşünmeden tavsiye ederim. Şehir merkezine yakın, harika bir yer. Konukseverlik ve güler yüzlülüğü ile bize mükemmel bir konaklama sağlayan Doğan Bey ile kesinlikle tanışıp, konuşun derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (266) 333 31 17
Ayvalık Konak 58
Ayvalık Konak 58
Dalkıran Mehmet Ağa Cad. No. 6
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Kendinizi müşteri değil misafir gibi hissediyorsunuz. Konumu gayet güzel bir yerde. Doğan Bey ve eşi çok ilgililer. Odalar temiz ve otel standartlarında. İlk tatilimizdi. Biz gerçekten memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (266) 333 31 17
Ayvalık Konak 58
Ayvalık Konak 58
Dalkıran Mehmet Ağa Cad. No. 6
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Odalar mis gibi beyaz sabun kokuyor. Kesinlikle çok temizdi. Her şey için, mükemmel ev sahipliğiniz için teşekkürler. Bir daha gelsek kesinlikle kalırız dediğimiz bir yer oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 32 58
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu
150 Evler Atatürk Bul. No. 404
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Başka bir pansiyonu beğenmeyip çıkarak buraya geldik. Kemal abi, Semra abla ve pansiyondaki herkes çok ilgili ve mütevazı insanlardı. Sanki eskiden beri tanışıyormuşuz gibi bizimle ilgilendiler, çok sıcakkanlılardı. Tam bir aile pansiyonu, gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 98 90
Saatli Konak
Saatli Konak
Fevzipaşa Mahallesi Muradiye Çarşı Aralığı No: 20
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Leyla Hanım ve kızı evinizde olduğunuzu hissettiriyor. Konum olarak çok iyi. Kahvaltı güzel. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 32 58
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu
150 Evler Atatürk Bul. No. 404
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

3 arkadaş bayram tatilini burada geçirdik. Gerçek bir aile pansiyonu. :) Sıcacık insanlar, tertemiz odalar, mis gibi bir kahvaltı. İstediğimiz her şey mevcuttu. Tekrardan teşekkür ederiz. Umarım yine görüşürüz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 07 48
Maya Otel
Maya Otel
Anafartalar Cad. Tatlısu Mevkii No. 37
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Maya Otel'de 7 kişilik ailecek bir grup olarak kaldık. Otelin konumu özellikle gezmek isteyenler için her yere yakındı. Denizi, ağaçları, havası muhteşemdi. Otelin sahipleri çok güler yüzlü ve ilgililerdi. Gülsüm Hanım'ın kahvaltıları çok lezzetli, odaları çok temizdi. Teşekkürler Maya Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 49 33
Cunda S Pansiyon
Cunda S Pansiyon
Mithatpaşa Mah. Mevlana Caddesi 4.Sokak No:6
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

3 gece kaldığımız pansiyonda her şey çok güzeldi. Buradan kendilerine tekrar teşekkür ederiz. Konumu, kahvaltısı, temizliği aklımızda kalanlar. Mutlaka tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 59 60
Zeynep Hanım Konukevi
Zeynep Hanım Konukevi
Hamdibey Mah. Alibey Camii Cad. No. 14
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Ayvalık tatiliniz için bu oteli tercih etmeden önce, ayırtmayı düşündüğünüz odanızın özel banyo, tuvalet ve oda büyüklüğü bilgileri dahil tüm detaylarıyla öğrenmenizi, bir sürprizle karşılaşmamak için gerekirse otel sahiplerinden kalacağınız odanın "fotoğrafını" istemenizi önemle tavsiye ediyoruz! Kahvaltısı gayet güzel olan butik otelin, "konaklama" kısmında da aynı özeni görmek isterdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 15 22
Zeytin Pansiyon
Zeytin Pansiyon
Fevzi Çakmak Mah. Dalkıran Mehmet Ağa Cad. 19. Sok. No. 4
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İlk Ayvalık tatilimizde rezervasyon yaptırdığımız otelle yaşadığımız sorun sonrası tesadüfen rastladığımız; Atilla Bey ile Sevgi Hanım'ın misafirperverliğiyle, odalarının temizliğiyle, kahvaltılarımıza gösterdikleri özenle, otel içi dekorasyon detaylarıyla ve konumuyla hayran kaldığımız bu butik oteli herkese tavsiye ederiz. Ayvalık'taki butik otellerin genelinde ortak kullanım alanı olan banyo & tuvalet, bu otelde her odada özel olarak bulunuyor. Bundan sonraki her Ayvalık ziyaretimizde gözü kapalı konaklayacağımız tek adres. İlgi ve alakanız için tekrar teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 60 52
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon
Gazi Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Çamlıbayır Sokak No:42
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İlk defa bir pansiyonda kaldık. Sahipleri güler yüzlü ve sıcakkanlı idiler. Bahçesi, manzarası ve Ayvalık Merkez'e olan konumu harika. Ayrıca aracınızı park edip Ayvalık Merkez'e yürüyerek gidip otopark derdinden kurtulabilirsiniz. Yalnızca odaların biraz elden geçmesi gerektiğini düşünüyoruz. Kendileri de bu durumun farkındalar. Kısacası bu fiyata güzel bir tercih.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 32 58
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu
150 Evler Atatürk Bul. No. 404
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Ayvalık'a tatil için geldiğimiz ve kalacak yer ararken tesadüfen önünden geçerken tanıştığımız sıcak ve mükemmel bir aile pansiyonu. Kemal abi ve eşine bizi aile ortamında ağırladıkları için çok teşekkür ederiz. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle. Bu arada hayatınızda hiç bir yerde göremeyeceğiniz temizlikte bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 32 58
Sadri Aile Pansiyonu
Sadri Aile Pansiyonu
150 Evler Atatürk Bul. No. 404
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Ayvalık'a tatil için geldiğimiz ve kalacak yer ararken tesadüfen önünden geçerken tanıştığımız sıcak ve mükemmel bir aile pansiyonu. Kemal abi ve eşine bize aile ortamında ağırladıkları için çok teşekkür ederiz. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle (bu arada hayatınızda hiçbir yerde göremeyeceğiniz temizlikte bir yer).

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 60 52
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon
Gazi Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Çamlıbayır Sokak No:42
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İşletme sahipleri, Hande abla, Alaattin abinin yakınlığı ve samimiyeti, pansiyonlarının ise konumu ve manzarası itibariyle gidip görülmesi gereken sıcak ortam... :-)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 600 60 52
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon
Gazi Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Çamlıbayır Sokak No:42
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Muhteşem manzarasıyla sıcacık bir aile ortamı. Hande ablanın harika yemekleriyle akşam yapılan sohbetler çok keyifliydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 60 52
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon
Gazi Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Çamlıbayır Sokak No:42
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Geçen yıl da konakladığımız cennet yere bu yıl da arkadaş grubumuzla 4 aile geldik, geçen yıl o kadar huzurlu, mutlu, rahat bir tatil geçirdik ki bu güzelliği arkadaşlarımız da tatsın istedik. Yine doyamadığımız bir tatil yaptık. Hande abla ve Alaattin abi yine bizlere kucak açtılar ve mükemmel sohbetleri, Hande abla yemekleri, Alaattin abi sanatıyla yine konuşturdular. En kısa zamanda tekrar gideceğiz. Bu güzelliği tatmayı herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 60 52
Limon Ağacı Pansiyon
Limon Ağacı Pansiyon
Gazi Kemal Paşa Mahallesi Atatürk Bulvarı Çamlıbayır Sokak No:42
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Mesleğim gereği (müzisyen) turnelerde bir sürü otelde kalma şansım olduğundan kıyas yapabilme olasılığım bayağı yüksek. Bugüne kadar hiçbir yerde evinden uzaklaştığını hissetmeden tatil yapacağım aklıma gelmezdi. Bu pansiyonda sahiplerinin güler yüzü, ilgisi, alakası, Hande ablanın mezeleri, köpeklerin, kedilerin bile farklı, kuşların farklı öttüğü, Alaattin abinin esprileri, misafirperverliği tartışılmazdı. Dostlarımla birlikte harika bir tatil yaptırttılar bize, kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 03 35
Cunda Ada Pansiyon
Cunda Ada Pansiyon
Namık Kemal Mah. Ayvalık Cad. Nejat Sok. No: 11/A
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Arzu ablam sıcak, pozitif enerjisi, ilgisi, her şeyiyle harika. Sıcacık, aileniz gibi hissettiğin, sımsıcak bir yer. Kahvaltısı harika, 5 yıldızlı otellerle yarışır. Yorumlara bakıp tercih etmiştik, kesinlikle çok iyi her şeyiyle. Gidin, kalın, ne demek istediğimi o zaman daha iyi anılacaksınız. Teşekkürler Melek, Meltem, Mert, Mehtap. Demir ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 07 48
Maya Otel
Maya Otel
Anafartalar Cad. Tatlısu Mevkii No. 37
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

En başta güzellik Yusuf Bey'in ilgisi, alakası, güler yüzlülüğü. Otelin yeri Ayvalık Merkez'den 25 dakika mesafede. İçerisi tertemiz, gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz. Tabi en önemli ayrıntı Yusuf Bey'in sağlam Beşiktaşlı olması, Beşiktaşlılar bilir bu aşkı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (266) 333 31 17
Ayvalık Konak 58
Ayvalık Konak 58
Dalkıran Mehmet Ağa Cad. No. 6
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Pansiyon değil net butik otel formatı. Otel odasından hiçbir farkı yok. Her şey mükemmel, odalar tertemiz. Kahvaltı efsane. Doğan Bey ve eşi Burcu Hanım Konak 58'i o kadar titizlikle yapmışlar ki kesin görülmelidir. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Güler yüz dememe gerek bile yok. O kadar sıcaklar ki... Teşekkürler Doğan abi, teşekkürler Burcu abla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Ayvalık Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Son 3 günde, Neredekal kullanıcıları Ayvalık için ₺ den başlayan fiyatlarla çift kişilik oda buldu. Ortalama fiyat 0 ₺ dir.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu gece için Ayvalık otellerinde ₺ ile ₺ fiyatları arasında otel buldu.

Son 72 saatte, kullanıcılar bu hafta sonu için Ayvalık otellerinde ₺ den başlayan fiyatlarla oda buldu. 4 yıldızlı otel fiyatları ₺ den başlıyor.

Neredekal aracılığıyla en çok aranan oteller Sarımsaklı, Cunda, Çamlık, Ayvalık Altınova semtlerindedir.

Arama formunda gelen Yakınımdaki Oteller alanına tıklayarak, konumunuza yakın otelleri listeleyebilirsiniz.