Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ayvalık Küçükköy Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ayvalık Küçükköy Otelleri

Ayvalık Küçükköy için {{ (filteredHotels).length}} / 3 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Ayvalık Küçükköy Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ayvalık Küçükköy yaklaşık 7 km uzunluğundaki ince kumlu ve sığ plajı ile yaz aylarında en çok turisti çeken bölge olmaktadır.
Küçükköy, Marmara Bölgesi'nin İstanbul'a yakınlığı ile de her fırsatta İstanbulluları ve yakın çevreden tatilcileri kendisine çeken Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde yer almaktadır.

Ayvalık Küçükköy Bölgesi'nde ılıman Marmara ikliminin görülmesi bu bölgeyi dört mevsim tercih edilir hale getirmiştir. Kısa tatiller, hafta sonu kaçamakları, yaz tatilleri ve bayram tatillerinde özellikle yerli ve yabancı turistler tarafından ziyaret edilen bir bölge olmaktadır.

Ayvalık Küçükköy'e tatil ve dinlence için gelen yerli ve yabancı turistlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde oteller dört mevsim açık olup misafirlerini ağırlamaktadır. Ayvalık Küçükköy otelleri içerisinde genellikle eski binalar korunarak restore edilmiş olup misafirlerini ağırlamaktadır. Ayvalık Küçükköy otelleri içerisinde butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar hizmet vermektedir.

Ayvalık Küçükköy otelleri genel olarak denize yakın ve yürüme mesafesinde yer alan tesislerdir. Hem denize hem de gezilip görülecek yerlere ve çarşıya yakın olması da Ayvalık Küçükköy otellerinin tercih edilmesini arttıran unsurlar olmaktadır.

Ayvalık Küçükköy otelleri yaz tatilinin de başladığı haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatillerinde oldukça yoğun olmaktadır. Gerek İstanbullular gerekse de yakın çevreden ilgi gören Ayvalık Küçükköy otelleri için erken rezervasyon yaptırmak önemlidir.

Ayvalık Küçükköy otelleri, otel fiyatları, otellerin fotoğrafları ve konumları ile bu sayfada yer almaktadır. Bu sayfa yer alan Ayvalık Küçükköy otellerini ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz ve konaklamak istediğiniz Ayvalık Küçükköy oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, huzur dolu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ayvalık'ın en sevilen sakin yeri arasında yer alır Küçükköy.
Küçükköy, Marmara Bölgesi'nin en çok tercih edilen yazılık ve tatil cenneti Ayvalık'a ilçesine bağlı semttir. Ayvalık Küçükköy ılıman Marmara iklimine sahip olmasından dolayı da dört mevsim ziyaret edilen bir yerdir.

Ayvalık Küçükköy'e gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok otel hizmet vermektedir. Ayvalık Küçükköy kategorisinde yer alan oteller arasında kent otelleri, butik oteller, apart oteller ve pansiyonlar gibi küçük oteller bulunmaktadır.

Ayvalık Küçükköy otelleri yılın yoğun dönemini yaz ayları olan haziran, temmuz ve ağustos aylarında ve bayram tatili dönemlerinde yaşamaktadır. Bu sebeple yaz tatilinde ve bayram tatillerinde Ayvalık Küçükköy otelleri kategorisinde yer alan tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz konaklamak istedikleri otele kesinlikle erken rezervasyon yaptırmaları yönünde olmaktadır.

Ayvalık Küçükköy otel fiyatları tesislerin konaklama yapan misafirlerine sunmuş olduğu olanaklara ve yine tesisin sağladığı imkanlara göre de farklılaşmaktadır. Yaz sezonu ve bayram haftası dönemlerinde Ayvalık Küçükköy otel fiyatları belli bir oranda artmaktadır. Ayvalık Küçükköy otel fiyatları üzerinde görülen bu tatil dönemlerinde yaşanan artıştan olumsuz yönde etkilenmemek için kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece yaz aylarında ve bayram tatili dönemlerinde konaklama yapmak istediğiniz otelde daha ekonomik fiyatlara tatil ve konaklama yapabilirsiniz.

Ayvalık Küçükköy otel fiyatları, otellerin fotoğrafları, konumları ve tesislerin ayrıntılı bilgileri ile bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfadaki listeden tüm Ayvalık Küçükköy otel fiyatları ayrıntılı olarak incelenebilmektedir. Ayrıca bu sayfadan beğendiğiniz ve konaklamak istediğini Ayvalık Küçükköy oteli ile iletişime geçerek ön rezervasyon da yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli, huzurlu ve güzel bir tatil geçirmenizi dileriz.

Ayvalık Küçükköy Hakkında
Dünyaca ünlü Sarımsaklı Plajı'na ev sahipliği yapan, tertemiz havası ve mis gibi doğasıyla hayranlık uyandıran bir tatil beldesi; Ayvalık Küçükköy…
Ayvalık Merkez'e 7 km mesafedeki bir ovaya kurulmuş küçük bir köydü Küçükköy. Tipik mimarisi ile göze çarpan Küçükköy, 1970 yılına kadar Ayvalık'a bağlı bir köy iken, bu tarihten itibaren belde halini almış. Küçükköy, İlkurşun ve Kahramanlar olmak üzere 3 mahallesi bulunuyor Ayvalık Küçükköy'ün. İlkurşun ve Kahramanlar mahalleleri ise, günümüzde Sarımsaklı olarak bilinen bölge aslında.

Marmara ikliminin görüldüğü Ayvalık Küçükköy'de, yaz ayları sıcak ve kurak, kış ayları ise yağışlı ve aşırı rüzgarlı geçiyor. Ege kıyılarına özgü olan imbat rüzgarı, Ayvalık Küçükköy'de de görülüyor. Yazın en sıcak günlerinde bile Ayvalık Küçükköy, oldukça rahatlatıcı bir havaya sahip oluyor bu rüzgar sayesinde.

Ayvalık Küçükköy beldesinin bir kısmını Sarımsaklı oluşturuyor. Dünyaca ünlü Sarımsaklı Plajı'da Ayvalık Küçükköy'de bulunuyor yani. Ayvalık Küçükköy'ün bitki örtüsü, doğal çam ormanları ile kaplı bir oksijen çadırı niteliğinde. Tertemiz havası ise, Ayvalık Küçükköy'ün en güzel özelliklerinden biri. Bölgede yer alan 2,5 milyon zeytin ağacının bir kısmı da Ayvalık Küçükköy sınırıları içerisinde bulunuyor.

Ayvalık Küçükköy'ün ekonomisi ise başta turizm olmak üzere, tarım, balıkçılık ve hayvancılığa dayanıyor. Ayvalık Küçükköy ve çevresinde daha çok Balkan muhacirleri yaşıyor ve bu muhacirlerin çoğu Boşnak kökenli. Dolayısıyla yaz aylarında Ayvalık Küçükköy'de Makedonya, Bosna-Hersek ve Kosova taraflarından gelen birçok turiste rastlayabilmek mümkün.

Son yıllarda Ayvalık Küçükköy belediyesi tarafından Kum Festivali organize ediliyor. Spor, folklor ve müzik gibi etkinliklerin yer aldığı bu festivalin, beldeye bir hayli hareketlilik getirdiğini ve turizmin gelişmesine önemli bir katkı sağladığını söyleyebiliriz.

Ayvalık Küçükköy otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
43
8
0 (850) 602 40 62
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Tuzla Mevkii 25. Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Gayet hoş ve keyifli bir tatil geçirdik.Odalarda ihtiyaç duyabileceğiniz her şey vardı (bardak, tabak, çatal vb.)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
4
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Bu kadar mutlu döndğüm başka bir tesiste kalmamıştım gerek Selim Bey Gerek Gerek annesi bize kendimizi evimizde gibi hisssettirdi köyün mistik konumu tarihi kalitesiyle birleşince kendinizi harika hissediyorsunuz tekrar gitmek için açıkçası can atıyorum Teşekkürler Selim Bey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Bu kadar mutlu döndüğüm başka bir tesiste kalmamıştım. Gerek Selim Bey, gerek annesi bize kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Köyün mistik konumu, tarihi, kalitesiyle birleşince kendinizi harika hissediyorsun. Tekrar gitmek için açıkçası can atıyorum. Teşekkürler Selim Bey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Her şeyi ile çok güzeldi şirin bir aile işletmesi çok genç bir işletmeci olan Selim Bey gayet profesyonel, çok ilgili, mekanı, odaları, ilgi alaka, kahvaltı kendi evinizde gibi rahat, huzurlu. Köy ise tam bir tarih eski taş evler sizi yoğun hayatın içinden çıkarıp alıyor. Köyün meydanında bulunan dükkanlarda çay ile taze Boşnak böreği yiyin, mantı yemeyi de unutmayın. Sarımsaklı ve Ayvalık da yakın. Plajlar gayet temiz. Laf aramızda hiç dönmek istemedik. Şimdiden bir dahaki tatili iple çekiyoruz. Selim Bey annesi, Meryem Hanım her şey için tekrar tekrar teşekkürler. Seneye görüşmek üzere. Sevgilerle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
7
0 (850) 602 40 62
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Tuzla Mevkii 25. Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Temel ihtiyaçlarınızı barındıran bir mutfak, güzel bir oda, temiz çarşaf ve havlu. Bizim ziyaretimiz esnasında çoğunlukla aileler vardı ve geceleri iyi bir uyku çekebiliyordunuz çünkü gürültülü değildi. Keyfi olarak şehir merkezine gitmek için bir araca ihtiyacınız var ama otel size yemek sunuyor ve orta boy bir yüzme havuzuna sahip. Biz sadece bir gün restoranda yedik ve yemeği beğendik. Huzurlu bir tatil geçirmek isteyenlere önerilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
6
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Giden bilir çöplük yolunu kullandığımız için öncelikle böyle yerde otelmi olur dedik. ancak evet olur, çok keyifli idi anne oğul çok hoş insanlar her şeyden öte bir işletmeden ziyade ablamın evine gitmiş ki :) kahvaltıları, otel temizliği ve her isteğimize çare olmaları bizi inanılmaz mutlu etti. misafirperverliğiniz için çok teşekkür ederim. Selamlar sevgiler...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Öncelikle işletmeden daha fazlası, bir aile ortamı var. Odamız çok temizdi ve sabah kahvaltısı çok güzeldi. Küçükköy eski Rum evleri, birçok sanatçının eserleri, yazarların, ressamların, şairlerin de bulunduğu, geceleri canlı müziği olan orijinal kafeleri ile şahane bir yer. Sadece köyün içi değil denizi ve gece Sarımsaklı'nın manzarası görülmeye değer. Denizi çok temiz ve sakin. ❤ Meryem Hanım bize köyü gezdirdi, özel önerdiği lezzetleri muhakkak denemenizi öneririm. Hem fazla para ödemiyorsunuz hem de karnınız çok güzel doyuyor. Ulaşımda da hiçbir sıkıntı yaşamıyorsunuz her saat kalkan otobüsler mevcut. Kalabalıktan uzaklaşıp kafa dinleyebileceğiniz her tatil rotanızda bulunması gereken bir yer. Şimdiden iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
9
0 (850) 602 40 62
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Tuzla Mevkii 25. Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Personeller ilgili, doğal ortamda güzel kahvaltılar ettik.Çok fazla bahsetmeyeceğim, gelin ve deneyimleyin :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 40 62
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Tuzla Mevkii 25. Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Mükemmel bir yer. Zevkle döşenmiş mimarisi, sakinliği, kahvaltısı, her şeyiyle süperdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
9
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Köy sit kapsamına alınmış. İyi ki öyle yapılmış. Doğal ve tarihi dokusu umarız bozulmaz. Ayvalığa yakın olması ve Sarımsaklıya çok yakın olması büyük avantaj. Zeytin ve Zeytin ürünleri harika. Hiç olmazsa bir defa gidilmeli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
8
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Şans eseri keşfettiğimiz Küçükköy'e hayran kaldık. Otel Ayvalık ve Sarımsaklı arasında. Aracınız varsa kesinlikle buraya gelin derim. Otel işletmecileri Selim Bey ve annesi de çok güleryüzlü ve ilgililer. Tüm yardımları için teşekkür ederiz. Bir de kahvaltıdaki güzel börekler için :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
8
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Cok guzel bi rum koyunde sakin aile ortamı bulunan nezıh bı oteldi sarımsaklı ve ayvalıkın tam orta noktasında aracınız varsa harıka bı konum kafa dinlemek için guzel biyer di selim bey ve annesi rahat edebılmenız için herdaim hazırlardı biçok yerlede anlasmaları var selim beyın selamını soyleyıp girmek guzeldi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Güler yüzlü misafirliği, ilgisi, alakası, konfor olarak tam bir aile hoteli olan bu hotele teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Havuzdu, saunaydı, kaydıraktı derdiniz yoksa temiz odada temiz çarşaflarda yatıp sessiz ve huzurlu konaklasam bir de sakin bir restoranda kahvaltımı yapsam bana yeter diyenler başka yerlerde macera aramanıza gerek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
9
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Havuzdu, saunaydı, kaydıraktı derdiniz yoksa temiz odada temiz çarşaflarda yatıp sessiz ve huzurlu konaklasam birde sakin bir restaurantta kahvaltımı yapsam bana yeter diyenler başka yerlerde macera aramanıza gerek yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Temiz, sakin ve kaliteli bir işletme, bir daha yolumuz düşürse tekrardan düşünmeden uğrayacağımız bir yer. Selim Bey ve ailesi sıcakkanlı samimi şekilde misafirlerini ağırlıyorlar. Sarımsaklı plajına 5 dakikalık mesafede, Küçükköy'ün nostalji kokan sokaklarında kalacağınız huzurlu bir işletme, teşekkür ederiz Sualtı Butik Otel ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
9
0 (850) 602 40 62
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Tuzla Mevkii 25. Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Havuz daima tertemiz, balkonda oturmak harika. Biraz küçük bir otel fakat çok güzel bir deneyim :) Önerilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Öncelikle Küçükköy çok güzel bir yerleşim bölgesi. Ve Sualtı Butik Otel de bu güzelliğe yakışır bir tesis. Kendi evinizde hissi oluşan bu tesis işletmesi samimi sıcak ve yardımsever işletmecisi Selim Bey sayesinde kalbimizi çaldı. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
8
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Otel ayvalık merkeze 6-7 km uzaklıkta bir köy içerisinde. Ayvalık'ın en iyi kumsalı olan Sarımsaklıya 2 km mesafede. Odaları temiz. Klima, Tv mevcut. İşletme sahipleri cana yakın insanlar. Biz bir gün erken çıkmak zorunda kaldık ve sıkıntı çıkartmadan para iadesi yaptılar. Kahvaltısı güzel. Ev yapımı limonatasını denemelisiniz. Araba için park yeri mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
9
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Ayvalık ve Sarımsaklı Plajı'nın arasında kalması, o keşmekeşten uzak fakat 5 dakikada gidilebilecek kadar da yakın olması büyük bir avantaj. Küçükköy, sanat ve kültür dolu mükemmel bir köy. Otelin otoparkının olması çok iyi. İşletmecisi Selim Bey ve annesinin önerdiği ve anlaşmaları olan yerlere gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Tatiliniz daha dolu ve kaliteli geçecektir. Otel butik bir otel olduğu için ufak tefek sıkıntıları olabiliyor. Fiyat/performans eğrisine vurulduğunda göze gelmeyecek şeyler. Temiz ve ferah. Kesinlikle öneriyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
9
0 (850) 602 40 62
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Tuzla Mevkii 25. Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Açık büfe kahvaltıda damak tadınıza uyabilecek hemen hemen her çeşite ulaşabiliyorsunuz, diğer öğünlerin fiyatı da cep yakmayan cinstendi, memnun kaldım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
9
0 (850) 602 40 62
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Tuzla Mevkii 25. Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Misafirperverlikleri için tüm otel personeline teşekkür etmek isteriz. Burada iyi vakit geçirdik ve güzel anılar edindik. Buraya gelmek isteyen herkese tavsiye ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 40 62
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Tuzla Mevkii 25. Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Tarihi dokuyu yansıtan taş evlerinizde ve etrafında pelikanlarla tatil yapmak çok hoştu. Herkesin senede bir defa uğraması gereken bir yer. Düşünenler ve uygulayanlara teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
9
0 (850) 602 40 62
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Tuzla Mevkii 25. Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Ailemle burada muhteşem 2 hafta geçirdik. Zeytin ağaçlarının arasında güzel kahvaltılar, bol bol oksijen ve huzur... Daha ne isteyebilirdik ki?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
7
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Internetten yorum uzere buldum burayi ve iyikide bulmussum. Cok begendik. Kucucuk bir rum köyünde, sessizlikte, araba trafiginden ve gurultusunden uzak, ter temiz havasi ile bizi etkiledi. Otel ter temiz ve yataklari rahat. Selim bey ve ailesi tarafindan isletilen bu otelde gercekten kafa dineleyebilirsiniz. Kahvaltisi acik bufe ve cesitler bol. Ben hic bir kusur bulamadim. Denize 2km mesafe. Seytan sofrasi ve sarimsakli plajlarina kolaylikla ulasabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Bayram tatilimiz için tercih ettik. Personelden ve hizmetlerden çok memnun kaldık. Yöre her yere yakın olduğu için ve güzel bir köy olduğu için memnun kalacağınıza eminim. Köyün tarih kokan sokakları ve sanat evleriyle ilginizi çekeceğini düşünüyorum. Sabah kahvaltısını mutlaka denemelisiniz. Aile işletmesi olduğu için de o samimi sıcak aile ortamını yaşamanızı tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sizin gibi değerli misafirleri ağırlamak güzeldi. Memnun kalmanıza sevindim. Tekrar kahvaltıya ve huzur dolu köyümüze bekleriz.

20 Ocak 2018, Cumartesi 19:40
43
9
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Çok güzel bir tatil geçirdik. Otel sahipleri çok misafirperver, aile ortamı gibi. Çok rahat ediyorsunuz. Odalar tertemiz, sabah kahvaltıları çok güzel ve temiz. Küçükköy sakin ve huzurlu bir ortam. Hem otel hem de yer olarak kalınması ve gezilmesi gereken bir yer. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel bir tatil geçirmenize katkımız olduysa çok memnun olduk Cengiz Bey. O sizlerin sıcaklığı ile karşılıklı bir aile ortamı ortaya çıkıyor. Tekrar görüşmek dileğiyle.

20 Ocak 2018, Cumartesi 19:38
43
9
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

3 Günlük Ayvalık Tatilimde otel ararken Sarımsaklı yolundaki tabelanın yönlendirilmesi ile gittiğimiz otelden çok memnun ayrıldık. Eşimde bende her yıl farklı şehirde ve otellerde konaklamayı seviyoruz bu sene de Ayvalıkta tatilimizi geçirme kararı aldık. Ayvalık otellerinin içinde temizliği ve kahvaltısıyla açık ara önde bir otel. Selim bey ve Annesi eşimle ve bizle ve tüm misafirlerle bizzat ilgilendi. köyün içinde çok güzel bir otel bir sonraki ayvalık ziyaretimde başka yer aramadan konaklayacağım. Plaj imkanıda sunuyorlar. Odalarda temiz ve bakımlıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
9
0 (850) 602 40 62
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Zeytin Arası Taş Evler Apart & Hotel
Tuzla Mevkii 25. Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Bulunduğu sokakta oturmak ve diğer misafirlerle sohbet etmek güzeldi. Ödediğimiz fiyatın karşılığını ziyadesiyle aldık,teşekkür ederiz :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İnanın kendi eviniz kadar rahat ve huzur dolu bir otel. Mükemmel bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Düşünceniz için çok teşekkürler, Muhsin Bey. Sizlerle tanıştığımıza çok memnun olduk. Her zaman bekleriz.

20 Ocak 2018, Cumartesi 19:37
43
10
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Gerçekten kaliteli hizmetin adresi burası. Personel ilgi, alaka gösteriyor. Tavsiye edilecek bir yer. Açık büfe kahvaltısı mükemmel. İstanbul'da en güzel mekanlarda verilen kahvaltılarla eşit seviyede. Tekrar görüşmek üzere Sualtı Butik Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Enes Bey sizleri ağırlamaktan çok keyif aldık. Güzel sohbetinizden dolayı teşekkür ederiz. Görüşmek dileğiyle.

20 Ocak 2018, Cumartesi 19:36
43
9
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Tam bir aile butik oteli. Hele börek ve ripitsa harikulade. Mutfağı ve mutfak ürünleri. Organik. Şimdiye kadar dışarıda yediğim en leziz ev yemekleri. Kutlarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
8
0 (850) 602 15 42
Sualtı Butik Otel
Sualtı Butik Otel
Çarşı Cad. No: 88
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Çalışanlar güler yüzlü ve çok ilgililer, tam bir aile oteli. Sabah kahvaltısı organik yöresel yiyeceklerden oluşuyor. Odalar gayet temiz ve ferah kesinlikle tavsiye ederim.Ayrıca dalış ve tekne turuda otel tarafından ayarlanabiliyor mavi tur mükemmeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
8
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Öncelikle Sami Bey'e de, Dilek Hanım'a da çok çok teşekkürler. Dilek Hanım elinin lezzeti olan insanlardan. :) Gidince göreceksiniz. Akşam avluda bıkmadan getirdiği demli çaylar için de ayrıca teşekkür ediyorum. Eğer istediğiniz otantik ve temiz bir ortamda kafanızı dinlemekse doğru yer. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Mahzen Butik Otel'de konaklamanızı hiç tereddüt etmeden öneririm. Şehrin gürültüsünden uzak birbirinden şık odalarıyla, lezzetli kahvaltısıyla, sıcak aile ortamıyla sizi zaten kendine çekiyor. Otele döndüğünüzde Dilek Hanım otel işletmecisinden daha çok ev sahibi edasıyla sizleri karşılıyor. Her şey çok kaliteli ve kesinlikle müşterilerinden maddi manevi hiç bir şey sakınmıyor. Kendisine ve ailesine çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok çok teşekkür ederiz. Tüm misafirlerimize amacımız rahat bir tatil geçirmelerini sağlamak.

19 Ağustos 2015, Çarsamba 20:50
43
10
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Kendi evimde bile bu kadar rahat, konforlu ve huzurlu bir keyif yaşayamıyorum. Otelin havasından da, büyülü atmosferinden de, Dilek ablanın marifetli ellerinden yenilen kahvaltı, börek ve enfes yemekler, Sami abinin sıcak sohbetinden tat almamak mümkün değil. Ayvalık'ta kesinlikle konaklanacak tek yer. Gülen yüzünüz hiç solmasın, ellerinize, kollarınıza sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler, elimizden geldiği kadar misafirlerimizi ağırlamaya çalışıyoruz.

3 Ocak 2015, Cumartesi 08:36
43
10
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Onca yer gezdik, onca otelde kaldık ama hiç bu kadar kendi evimizde gibi hissetmemiştik. Rüya gibiydi. Bundan sonra tatil için değil dostlarımız Dilek Hanım ve Sami Bey'i ziyarete sık sık gideceğiz. Her şey müthişti. Tekrar tekrar kendilerine teşekkür, sizlere de şiddetle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler.

9 Ekim 2014, Perşembe 21:13
43
10
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Dün akşam geldik, aklım orda kaldı. Otelin taş konsepti harika. Odadaki yatak, örgü tüller, uzun yastık sizi eskilere götürüyor. Kendinizi eski Türk filmlerindeki karakterlerle özdeşleştiriyorsunuz. Dilek Hanım'ın kahvaltısına diyecek yok. 2 gün kahvaltıda ayrı şeyler yedik, bol çeşitli kavun bile vardı. Ortam çok sıcak, aileden biri gibi ağırladılar. Köy ortamı da çok sessiz, herkesin birbirini tanıyıp selam verdiği samimi bir yer. 12 ay hizmet veriyorlar, gidip görmenizi şiddetle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler.

9 Ekim 2014, Perşembe 21:14
43
10
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Yolunuz düşerse değil, bu otelde kalmak için gidin Ayvalık Küçükköy'e. Sarımsaklı Plajı'nın mezbeleliğinden bunalmış olarak dolaşırken, Küçükköy'de keşfettiğimiz bu otel çölde bir vaha gibi geldi bize. Her şey aynen diğer yorumlardaki gibi harika ama en güzeli tanıştığımız insanlar, ev sahipleri ve kahvaltıya dalından kopmuş incir getiren komşular. Hepinize çok teşekkürler, yine görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler.

2 Eylül 2014, Salı 21:25
43
10
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Tavsiye üzerine gidip kahvaltı yaptığımız ve çok memnun kaldığımız bir işletme, evin mimarisi, eşyalar, el emeği çeyizler, her detayında ay çok güzel dedirten samimi anneanne eviniz gibi. Dilek Hanım'ın kendi yapımı yoğurdu mutlaka denenmeli. Portakal - çilek reçeli harika, masadan kalkmak istemeyeceğiniz gerçek serpme kahvaltının zevkine varabileceğiniz, bembeyaz tertemiz bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz yorumunuz için.

2 Eylül 2014, Salı 21:27
43
10
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Sessiz, sakin bir köyde tatil müthiş. Farklı bir deneyim için mutlaka denemekte fayda var. Yataklar çok temiz, banyo çok temiz, kahvaltı gerçekten köy kahvaltısı, çok iyi bir aile işletmesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
43
10
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Türk kahvesi, özellikle patlıcanlı sini böreği çok lezizdi, artık hep uğrak yerimiz olacak. Elinize ve emeğinize sağlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

teşekkür ederiz her zaman bekleriz

2 Eylül 2014, Salı 21:29
43
10
0 (850) 600 28 65
Mahzen Butik Otel
Mahzen Butik Otel
Küçükköy
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Eşimle gittiğimiz Ayvalık tatilimizde yiyebileceğimiz en güzel ve en önemlisi en temiz yemekleri yediğimiz tek yer diyebilirim. Ailenin hoş sohbeti, sıcaklığı yemeklerimize ayrı bir tat kattı. Yolu Ayvalık'tan geçen herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler Emel Hanım her zaman bekleriz, biz de sizden memnunuz. Mahzen Butik Otel

30 Temmuz 2013, Salı 12:32