Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Ayvalık Altınova Otelleri

Ayvalık Altınova için {{ (filteredHotels).length}} / 6 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Ayvalık Altınova Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Zamana meydan okuyan tarihi evleriyle Ayvalık’ın en şirin beldelerindendir Altınova...

Ayvalık’ın özellikle yaz turizmi açısından oldukça rağbet gören beldelerindendir Altınova. Tipik Akdeniz ikliminin etkisi altındaki bölgede yazlar oldukça sıcak ve kurak geçmektedir.

Altınova halkının büyük bir bölümü turizm ve balıkçılıkla uğraşmaktadır. Bu sebeple de Ayvalık Altınova’daki otellere her geçen gün yeni bir tesis daha eklenmektedir.

Altınova’da 1888 tarihinde inşa edilen zeytinyağı imalathanesi bulunur ve köklü tarihiyle ilgi çekici bir yapıdır. Ayrıca Altınova'daki evlerin pek çoğu tarihidir ve hoş bir mimariyle yapıldıklarından bütünlük içerisindedirler.

Ayvalık Altıonva otellerinde konaklarken 18 km'lik sahil şeridinde gönlünüzce denizin ve kumsalın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca bölge sörf, kano ve su kayağı gibi çeşitli faaliyetlerde bulunmak için de uygun doğa ve atmosfer şartlarına sahip.

Ayvalık Altınova otelleri veya pansiyonlarında geçireceğiniz keyifli tatiliniz boyunca çeşitli balık restoranlarında afiyetle taze ve leziz balık çeşitlerinin, mezelerin ve salataların tadına bakabilir ve zengin ege mutfağının tadına doyabilirsiniz. Dönerken sevdiklerinize de zeytinyağı götürüp hediye etmeyi unutmayın deriz.

Ayvalık Altınova Hakkında

Temiz denizi, kumsalı, zamana meydan okuyan tarihi evleriyle Ege'nin şirin beldesi Altınova...

Ayvalık'ın beldesi olan Altınova, güneyinde Dikili ve Bergama, kuzeyinde ise Ayvalık ile komşudur.

22000 civarındadır Altınova'nın toplam nüfusu.

Eski adı kutsal ve şifa getirici kaynak anlamına gelen Ayazmend olan Altınova'nın tarihi MÖ 3000 yıllarına kadar uzanmaktadır. Yüce Atatürk, 1934'deki ziyaretinde ovadaki sapsarı buğday başaklarını görünce Altınova adını vermiştir bu verimli topraklara.

Bölge halkı olan Bizanslıların bölgeyi terk etmesinden sonra gelen Türkmenler bu bölgede Karesi Beyliğini kurmuşlardır. 1361'de Osmanlı topraklarına katılan Altınova, 1919'da Yunanlıların işgaline uğrar ve 1922'de işgalden kurtarılır.

Kışların ılık ve yağışlı, yazların ise sıcak ve kurak geçtiği Akdeniz İklimi hüküm sürmektedir Altınova'da.

Altınova'daki halk geçimini tarım, balıkçılık ve turizmden sağlamaktadır.

Altınova'da günümüze ulaşan tarihi eserler ise Hacı Bayram Cami, Şeyh Muyyiddin Cami, Selimiye Mahallesindeki tarihi camiler, 1888 tarihinde inşa edilen zeytinyağı imalathanesi ve tarihi evlerdir.

18 km'lik sahil şeridinde gönlünüzce denizin ve kumsalın tadını çıkarabilir, sörf, yelken, kano, su kayağı, balık avcılığı ve su altı sporları yapabilir, sahildeki çay bahçelerinde gün batımını izlerken çayınızı yudumlayabilir, balık restoranlarında afiyetle taze ve leziz balık çeşitlerinin, mezelerin ve salataların tadına bakabilir, yanınızda olmayan sevdikleriniz için yörenin enfes zeytinyağlarından satın alabilirsiniz.

Altınova yakınlarındaki Ayvalık, Cunda Adası, Gömeç, Edremit, Küçükkuyu, Altınoluk, Kaz Dağı Milli Parkı, Akçay, Ören, Bergama, Kozak Yaylası, Dikili, Bademli ve Foça'yı ziyaret edebilirsiniz.

Ayvalık'a 13 km, İzmir'e 144 km, Balıkesir'e ise 150 km uzaklıkta olan Altınova'ya kendi aracınızla gelebileceğiniz gibi özellikle yaz aylarında diğer şehirlerden düzenlenen otobüs seferleriyle de ulaşabilirsiniz.

Ayvalık Altınova otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Temizlik, yemek, personel

Bedava deseler zamanım daha değerli derim. Hayatımda kaldığım en kötü otel. Eylülün ilk haftası Ege turumda 3 gün kaldım. 4 gün rezervasyon yapsaydım eminim 3. güne tahammül bile edemezdim. Mahalle arasındaki bazı pansiyonlar bile daha iyi. Sözde 5 yıldızlı bir tesiste ben, kalmadı, yok kelimesini duymamalıyım. İçecek öğleden sonra gelecek denebiliyorsa daha ne beklenir! Temizlik, yemek, personel davranış, içecek, havuz, yazacak çok şeyim var ama kısacası bir tatilden bekleyeceğiniz her şeyi kötü, paranıza yazık olur!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maya Otel
Maya Otel

-

Çok rahat bir otel

Maya Otel'de kaldım. Çok güzel imkanlar sunuluyor, çok rahat bir otel. Herkesin Maya Otel'de kalmasını tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özen Pansiyon
Özen Pansiyon

-

Denize sıfır bir yer

Ali kardeşimin otelinin kıymetini bilmeyenlere yazıklar olsun derim. Denize sıfır bir yer. Her şeyi daha da güzelleştirecek olan kardeşime başarılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Maya Otel
Maya Otel

-

Mutlu ve huzurlu bir tatil

Maya Otel, Altınova'nın incisi. Kesinlikle rahatlıkla tatilinizi geçireceğiniz bir aile oteli. Temizlik, samimiyet ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz sıcacık bir yer. Denizi, kumu, sahili muhteşem, havası tertemiz, sakin, dingin ve enerjinizi depolayacağınız bir tatil vaat ediyor size. Maya Otel'de sizi mutlu ve huzurlu bir tatil bekliyor. Hiç düşünmeden mutlaka gelin bu otele, pişman olmayacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Herkese tavsiye ederim

Dün giriş yaptık otele. Her şey dahil olarak fiyat gayet makul, bayram tatili olmasına rağmen çalışanlar çok ilgili ve samimi. Beş gece buradayız. Bugün ikinci günüm ve herkese tavsiye ederim. Kahvaltı, yemekler ve ara öğünler harika. Havuz ve deniz daha ne gerekir bir tatil için?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Mobilyalar eski

Tatilbudur ve Washington Hotel Ayvalık tam bir başarısızlık abidesi. 2017'de otel yenilenmiş diyor. Bize bir oda verdiler. Dillere destan, mobilyalar eski, duvarlar iyi değil, mobilyalar kirli, pis bir hotel. Bir gün mecburiyetten kalıp rezervasyonumuzu iptal ettik. Çocuk havuzunun kenarında sarı tortu, ortalıkta eleman yok, tam bir fiyasko oldu bizim için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özen Pansiyon
Özen Pansiyon

-

Deniz kenarında şirin bir pansiyon

Pansiyon kendi plajı olan, deniz kenarında şirin bir pansiyon. Temizlik olarak 5 üzerinden 1, plajı 5 üzerinden 4, personel olarak 5 üzerinden 5. Daha temiz, tertipli, Altınova'nın incisi ve şirin bir yer olabilir. Çünkü denize sıfır bir yer. Gündüz cıvıl cıvıl bir aile yeri olan pansiyon, gece ise garip seslerin olduğu bir yer haline büründü. Yani gece aileye uygun değildi. Belki sadece bizim kaldığımız geceydi ama değerlendirmek gerekirse durum bu. Aslında verdiğim notların ortalaması 1 değil ama sırf bu nedenle 1 verdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Lezzet diye bir şey yok

Bugün otelde ikinci günümüz. İki gündür sıcak su yok, nasıl bir sorunsa çözemediler. Yemeklerini güzel diye duymuştum ama ne görsel ne de lezzet diye bir şey yok. Temizlik, ondan bahsetmek bile istemiyorum, fincanlar, çatal, bıçaklar kötü. Plaj dedikleri yer yol kenarı bir yer. Havuza hiç yaklaşmadık bile. Sekiz günlük bir rezervasyon yaptırmıştık, şu an çok pişmanız. Sarımsaklı'ya bir daha gelirim ama bu otele asla...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Havuzu büyük

Arkadaşlar herkese merhaba, şu an oteldeyim. 5 yıldız denmiş ama bana sorarsanız 4 yıldız, resimleri orijinal, sadece aksesuarlar yok, çiçek falan. Havuzu büyük, çok temiz değil ama girilebilir, denizine hiç gitmedim, bataklık diye duyduk burada. Sarımsaklı Plajı'na gidiyorum, 5-10 dakika, orası süper, şezlong, şemsiye 30 lira, otelin yemekleri normalin altı, oda temizliği 3 günde 1'miş, çok da temizlemiyorlar açıkçası. Odada çalışmayan bir şey yok. Animasyon güzel, canlı müzik falan, çalışanlar ilgili. Asansör yok, 3 adet su kaydırağı var, benim kanaatim 10 üzerinden 5. Gezilecek yerler Cunda Adası, Sarımsaklı Plajı, Şeytan Sofrası, gemi turu kesin yapın. Soru atarsınız cevaplarım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Çalışmayan klima

Tatilimi 5 kelime ile özetlemek istiyorum: 1- Deniz (bataklık). 2- Hijyen (bol saçlı banyo ve yataklar). 3- Konfor (pansiyon muadili). 4- Yemekler ( 3 çeşit.) 5- Doğa (yatakta, yemekte envaı çeşit sinek ve böcek besliyorlar otelde). Bir de Facebook sayfalarına baktım, gülmekten hala kendime gelemedim. :) Bana mikrofon uzatsalardı keşke de 3 gün konuşsaydım. :) Vallahi rezil bir tatil istiyorsanız, ben inanmam, gözümle görmem lazım illa diyorsanız, tatilinizi yaptıktan sonra bu şikayet bölümünde buluşuruz nasılsa arkadaşlar. :) Yanınıza sinek öldürmek için bir aparat, havuzdan kapacağınız mikrop için antibiyotik, yemeklerden çıkacak kılları temizlemek için büyüteç, banyodaki saçları ve tıkanmış duşu açmak için lavabo pompası, olmayan telefonla şikayet edemeyeceğiniz için mutlaka bir telefon, çalışmayan klima için yelpaze almayı unutmayın. :) Bu arada otelde asansör olmadığı, belboy da sizi iplemediği için 3. kata 3 koca valizi sırtlayarak çıkarınca kas yaptık, bu da olayın iyi tarafı. :) Deneyin ve görün arkadaşlar, anlatılmaz yaşanır. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Deniz yok bir kere

Gerçekten hayatımın en kötü tecrübesi diyebilirim. Bir kere deniz yok. Havuz leş gibi. Mikrop kaptık 3 gün serum yemek zorunda kaldım. Odalarda böcek, banyoda, yataklarda hatta yemeklerin içinde tanımadığınız insanların saç kılları. :( mide bulandırıcı. Bir de Facebook sayfalarından müşteri yorumları yaptırıyorlar ne kadar akrabaları varsa. :) Yorum yazmak imkansız facebook sayfalarına çünkü yoruma kapalı. Gerçekten o Facebook sayfasındaki yorumlarına aldanıp giden arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun. :) Bol kıllı bir tatil sizi bekliyor, iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altın Otel Ayvalık
Altın Otel Ayvalık

-

Deniz çok güzel

Çalışanlar ve otel sahibi Naci Bey çok ilgili. Otel tertemiz, yemekler harika. Şiddetle tavsiye ederim. Manzara, deniz çok güzel. Altın Otel Ayvalık'a teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Hijyen sıfır

Kesinlikle gitmeyin. İyi yorum yazanlara şaşıp kaldım. Hijyen sıfır. Zaten sitedeki resimlerle hiçbir ilgisi yok otelin. Çok eski ve çok pis. Günde 5 kez havlu değişimi için resepsiyona indim. Yine de değiştirmediler. Odalarda telefon yok, zaten bu her şeyin özeti. Her şey dahil konsepti Türkiye'de bir tek bu otelde uygulanıyormuş. Eksiklerinin açıklaması bu. Diğer oteller yanlış uyguluyormuş. Asla gitmeyin. Evinizde oturun, en azından mideniz bulanmaz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Havuz oldukça pis

Hijyen sıfırın altında, sözde oda temizleniyor, eski çarşafları düzeltiyorlar, havlular zaten bıraktığınız gibi. Yemek çeşidi orta seviye, hakkını yemiyim lezzet olarak fena değil. Havuz çok pis, çoluk çocuklar dikkatsizce giriyor. Deniz desen denize sıfır diyor ama deniz yok. Girmek imkânsız. Kısacası paranızı boşuna zayi etmeyin bir pansiyona gidin daha iyi..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Yemekler yetersiz

Yemekler yetersiz. Sırada çok bekleniyor. Zaman geçirmek için bilinçli olarak yemekleri çıkarmıyorlar. Her şey dahil deniyor ama 2 içecek alırsan 3.'sü verilmiyor, masadaki insanlar boşta kalıyor. Barda çalışanlar alkol veriyor ancak Tayfun Bey 2 taneden fazla alkol verdirmiyor. Bana, "git patrona söyle" dedi. Ben de söyledim. Patron Emre Bey de, "işletmelerde böyle oluyor, vermiyoruz" dedi. Ben birçok kez böyle yerlere gittim; ancak ilk kez böyle bir durumla karşı karşıya kaldım. Kimseye tavsiye etmiyorum. Deniz oldukça taşlı ve bataklı, hiçbir şekilde girilmiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

İçme suyu yok, odalar kötü

Eksi puan verme şansım olsaydı keşke. İnanın hayatımda böyle bir işletme, böyle bir işletme anlayışı, bu kadar kötü bir otel görmedim. Resimlerle alakası yok. Pis odalar, balçık deniz, bol sinek, 3 çeşit yemek var ve içme suyu yok. Yöneticilik anlayışı kötü. Otel benim olsa asla benim demem saklanırım. :) Hayatımda geçirdiğim en kötü tatil için teşekkürler Washington Hotel Ayvalık :) Bir daha inşallah görüşmemek üzere :) Asla gitmeyin yorumları dinlemedim. Çok pişmanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Akşam eğlencesini beğenmedik

Kesinlikle rezalet bir işletme ve deneyimsiz personel diyebilirim. Vaadedilen nerdeyse hiçbir şeyin gerçekleşmediği bir yer. Deniz girilebilecek cinsten değil, resmen bataklık, çamur yığını. Yemeklerde çeşit yok, üstelik açık büfe denmesine rağmen bazı yemeklerin aşçının kişi başı belirlediği sayıyla tabağımıza yemek konmasıyla şaşkına döndük. Böyle olmamasını söylediğimizde de çirkin bir üslupla karşılaştık. Akşam vakitlerinde oturduğumuz masalardan kaldırıldık. Yani ukala bütün personelleri bir otele toplamışlar. Odamızda televizyon çalışmıyordu. Odamız biz uyarmadan temizlenmedi. Uyardıktan sonra temizlenmiş hali de temizlenmiş gibi değildi gerçi. Akşam eğlencesi de vasat bir halde. Sabah sularımız kesikti. Kısacası saçma sapan bir otel. Kesinlikle paranızı çöp etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Resimlerle alakası yok

Aile oteli diye geldik gelmez olaydık. Bu yıl Ayvalık'ta bir aile otelinde tatil yapmak istedim. İstemez olaydım. Otel inanılmaz eksik. Resimlerle alakası yok. Deniz yok. Yemek yok. Yol yok. Odalar kötü. Asansör yok. Telefon yok. Yok,yok,yok. Ama en rahatsız eden şey otelin eksiklerini kapatmak için sanırım dikkati animasyona çekmek fikri. Çok büyük bir strateji hatası. Bir daha asla gelmem. Aklı olan gitmesin.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Eğlence yok

Kesinlikle çok kötü, paranızı, zamanınızı boşa harcamayın, temizlik sıfır, yemekler idare eder, eğlence sıfır, plaj yok, denizi pis, bir hafta almıştık zor bekledik çıkmayı, lütfen bu fotolarla insanları kandırmayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Denizi hiç güzel değil

En berbat denize sahip otel, deniz değil bildiğin bataklık balçık, girmek adım atmak mümkün değil, leş gibi küçücük bir plaj, havuz tatili yapmak isteyenler için düşünülebilir belki ama denize girmeyi düşünüyorsanız sakın ola bu bataklığa gelmeyin, paranızı ziyan etmeyin derim... Tatilbudur önerisiyle geldik 5 gecelik rezervasyonumuzu 2. günde sonlandırarak farklı bir otele geçiş yaptık. İlgi, alakası ve destekleri için Tatilbudur.com'a teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Yemeklerde çeşit yok

Biz gittik, siz gitmeyin. Netteki fotoğraflara aldanıp gittik; ama fotoğraflarla hiç alakası olmayan bir otel. Kötü bir yer. Her şey dahil diye gittik ama neredeyse her şey ücretli. Yemeklerde çeşit yok. Açık büfe ama köfteyi, döneri aşçı kendisi servis ediyor ve sayıyla tabaklara koyuyor. Temizlik kötü. Uyarmadan odalar temizlenmiyor. Odada TV var; ama çalışmıyor. Otelde çalışanlar ilgisiz. Deniz var ama bataklık. Girmek imkansız. Yani verilen paraya kesinlikle yazık. Bu otele gidip paranıza ve tatilinize yazık etmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Yemekler pek iyi değil

Aslında gerçekleri saklamasalar özellikle tatil acentaları çok daha sorunsuz olacak. Özellikle Tatilbudur'dan aldığımız tatilde ilk sorduğumuz denizdi. Mükemmel cevabını aldık. Ancak deniz tam bir hayal kırıklığı. Odalar idare eder. Yemekler pek iyi değil. Dondurma yok. Havuz çok iyi. Animator ekip kabus hiç profesyonel değil. Yönetici yok. Kimin ne yaptığı belli değil. Oturmamışlık hakim. Kesinlikle fotolara aldanmayın. Tek gerçek resim havuz. Biz plaja kimse uğramadığı için güneşlenirken rahat ettik. Zavallı çalışanların mutsuzluğu çok belli ama yine de otele sahip çıkmaya çalışıyorlar. Sonuç eski bir otel ama el değiştirdiği için oturmamış. Çok eksik var. İşte iyi ki havuz ve bahçe manzarası var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Biz ettik siz etmeyin

Bütün okuduğumuz yorumları abartıyorlardır diyerek ciddiye almayarak 10 saat süren çileli bir yolculuktan sonra biraz dinlenip hemen denize atlama hayali ile otelin tozlu yollarına ulaştık. Abartmıyorum bizim köyün yolu daha düzgün. Hiçbir şey resimlerdeki gibi değil. Deniz yok zaten. Bataklık. Yenilenmiş diye bize pazarlanan otel tadilattan çıkmış ve oturmamışlık otelin her yerinde. Yöneticiler uyuyor mu diye bağıracaktım ki daha sonra adının Emrah Bey dünyadan bihaber. Plaj yok, yemek saçma sapan, çalışması gereken hiçbir şey çalışmıyor (klima, tv...) her yer sinek. Yöneticiler aynaya bakacaklarına biraz otel düzenine baksalar belki o kadar çalışan insanın emekleri de, bizim yılda sadece 1 kere çıkabildiğimiz tatilim de çöp olmayacak. Biz ettik siz etmeyin, biz gittik siz gitmeyin...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Yetkili hariç güler yüz görmedik

Başta mutfak şefi Çetin Bey'e güler yüzü, alakası ve yardım severliğinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz. Otelin sahibinden, çalışanlarına aynı şekilde güler yüz beklerdik ama maalesef. Oda temizliği yoktu. Anca şefleri koridorda personeli azarlıyor ama icraat yok. Tuvalet kağıdını inip resepsiyondan kendiniz alıyorsunuz. Havuzdan bir çıktık odamıza bırakılan müşterilerin eşyaları. Deniz balçık mikrop yuvası.. Çok kötüydü.. İnşallah bir daha böyle bir tatil yerine denk gelmeyiz..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Eski ama kötü değil

Yemekler lezzetli, sivrisinek asla yok, karasinek haliyle açık hava, her çeşit yemek çıkıyor, garsonlar ve hizmet güzel. İstekler geri çevrilmiyor, kötü yorumları hak etmiyor belki otel eski ama kötü değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Bina temizliği yok

Bakımsız, kirli, plaj yok, oda temizliği yok, bina temizliği yok, hizmet sıfır. Vaktinizi, paranızı harcamayın.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Yemekte her gün tavuk, bulgur

Ben böyle bir otel görmedim. Sahili yok, her yer sinek, yemekte her gün tavuk, bulgur ve makarna. Temizlik sıfır. Hiç tavsiye etmem. Geldiğim daha 2 gün oldu.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altın Otel Ayvalık
Altın Otel Ayvalık

-

Sineklik yoktu

3 yıl önce sadece 1 gece dayanabildiğimiz otelimsi. Aşırı sıcaktı kaldığımız oda ve klima da doğru düzgün çalışmıyordu. Odada bolca sivri sinek olması da cabası. Yani, otel iddiasındaki bir yer, bari cama, kapıya iki sineklik koysaymışsınız. Neyse, biz kaçıp kurtulduk hemen ama Ayvalık Altınova'da bu kadar az alternatif olunca böyle kötü bir tesis bile yokluktan ekmek çıkarabiliyor. Belki de üzerinden geçen zamanda kendini düzeltmiş olabilir, bilemem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Akşamları sivrisinek istilası

Havuz dışı her şeyi sorun. Personel amatör, turizm lisesi öğrencileri. Yemekler asla tercih edilmez. Akşamları sivrisinek istilası. Ben pişman oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Altın Otel Ayvalık
Altın Otel Ayvalık

-

Eşsiz bir manzaraya sahip

Eşsiz kumada karşısında mükemmel denizi ve kumsalıyla Ayvalık'ta sakin bir tatil için ideal.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Görmeniz gereken bir yer

Mutlaka gelip, görmeniz gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safa Motel Konukevi
Safa Motel Konukevi

-

Kötüleme amaçlı bir yazı değil

24-29 Ağustos tarihlerinde eşimle birlikte yaz tatili için gittiğimiz Safa Motel ciddi anlamda tam bir felaketti. Fotoğraflara ve yorumlara bakarak, internet üzerinden ödemesini yaparak aldığımız ve çok büyük olmasa da güzel olacağı umudu ile gittiğimiz yerin eski bir huzur evi olduğunu ve çok eski odalarla, gösterilenlerle alakasız bir yer olduğunu gördük. Kötüleme amaçlı bir yazı değil, sonuçta herkes para veriyor, kimsenin parası boşa gitmesin. Çok yazık cidden ne plajı var, klima, TV çalışmıyor, banyoda sular akmıyor. Otel bomboş zaten, konaklayan yoktu bizim dışımızda. Benim tatilim rezil oldu bir başkasınınki olmasın isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Safa Motel Konukevi
Safa Motel Konukevi

-

Samimi ortam

Samimi ortam. Sevecen insanlar, güler yüz işte en önemli konu hangi ultra lüks otelde samimiyet var. Orada insanlar sizi gözleriyle kucaklıyor, öyle sıcaklar yani. İki senedir gidiyorum hatta bu yaz 10 gün arayla gittim Ağustos sonu tekrar gideceğim. Yaşlısı, genci hep iç içe orada. Ben biri 21 diğeri 24 yaşında olan iki oğlumla gittim. Siz hangi otelde gördünüz bayrama has hazırlık, insanlar birkaç günlük tanıdığı çocuklara karınca kaderince harçlık verdiler. Çocukların sevincini görmeliydiniz. Hele hele ev yemekleri personelin güler yüzü. Bu yazıları okuyan arkadaşlar, siz boş verin, gidin, görün bir daha ayrılamayacaksınız. Safa Motel Konukevi, hepinize her şey için teşekkürler. Ağustos sonu oradayım. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
Safa Motel Konukevi
Safa Motel Konukevi

-

Kesinlikle tavsiye ediyorum

Merhabalar, Ayvalık'ta kafa dinlemek ve eğlenceyi bir arada yaşatan çok farklı ve çok nezih bir motel, ailemle 2 senedir gitmekteyiz ve bundan sonrada gitmeye devam edeceğimizi düşünüyorum. Çalışanların güler yüzü ve her şeyinizle alakadar olmaya çalışan yardımcı tutumu artı bir özellik. Yemekleri harika hatta günün arta kalan kısmında Ayvalık tostunu birde buradan denemenizi tavsiye ederim. Havuzu ve akşam eğlenceleri çok zevkli, her yaşa hitap eden bir motel, kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (1)
Safa Motel Konukevi
Safa Motel Konukevi

-

Güzel bir tatil keyfi

Merhaba, babamın arayıp bulduğu bir yerdi burası. Biraz tereddütlüydüm hatta babamın tercihinden oldukça şüpheliydim fakat bayram boyunca süper bir tatil geçirdim. Tabi bunda motelin işletmecisi ve çalışanlarının güler yüzlü hizmeti en ufak ihtiyacımıza kadar ilgilenmelerinin büyük etkisi bulunmakta. Ayrıca motelin havuzuna bayıldık, odalar ufak belki ama sonuçta 5 yıldızlı bir otel değildi gittiğimiz ki Ayvalık'a giden tüm arkadaşlarıma da özellikle önermeye başladım Safa Motel Konukevi'ni.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safa Motel Konukevi
Safa Motel Konukevi

-

Güler yüzlü, eğlenceli insanlar

Harika bir yerdi, sessiz sakin aile ortamı. İş için Ayvalık'a gittim o zaman bir gece kalmıştım, çok memnun kaldım. Bayramda eşimi çocuklarımı alıp gittim. Harika çalışanları, güler yüzlü eğlenceli insanlardı. Çok iyi ağırladılar, en ince ayrıntılara kadar yardımcı olmaya çalıştılar. Kurban Bayramı'nda tekrar gitmeyi düşünüyoruz inşallah. Aşağıdaki yorumu okuyunca gerçekten üzüldüm, kesinlikle anlatıldığı gibi bir yer değil. Gidip görmelisiniz.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safa Motel Konukevi
Safa Motel Konukevi

-

Tam aile yeri

Bayram için oradaydık ve iş arkadaşlarımla gittik. Gayet güzel temiz ve güler yüzlü çalışanların olduğu bir yerdi. Tam bir aile yeriydi. Sahilin olmaması zaten yazıyor. Biz çok iyi ağırlandık ve çok memnun kaldık. Akşam eğlenceleri, ortam, çalışanlar çok iyiydi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ailenizi, çocuğunuzu alıp rahatlıkla gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safa Motel Konukevi
Safa Motel Konukevi

-

Odalar çok eski

Maalesef bu motel için 5 günlük ön ödeme yaparak rezervasyon yaptırdım. Eşim ve çocuklarımla vardığım zaman karşılaştığımız manzara tam bir trajedi oldu. Her taraf toz toprak. Odalarda elektrikler bile yok. Sahili bile yokmuş. Odalar temiz değil ve çok eski. Yatak örtüleri ve havlularda saç ve lekeler vardı. Kötü bir manzara. Otele giriş yapmadan paramızı alıp gitmek istedik fakat otel sorumlusu bunun mümkün olmadığını söyledi. Tüketici haklarına başvurarak paramı geri alacağım. Kesinlikle yanından bile geçmeyin derim. Şu an aynı parayı ödeyerek 3 yıldızlı adam gibi bir otelde tatil yapıyorum. Biz üzüldük ve yıprandık, sizin de başınıza gelmesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Safa Motel Konukevi
Safa Motel Konukevi

-

Aile ortamı

Mükemmel bir aile ortamı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

En son kalınabilecek otellerden

Vasatın tamamen altında bir otel. Etap Altınel değil; vasatın altındael olmuş. Bu kadar mı bakımsız bırakılır bir yer. Ne personel ne de odalar beş para etmez. Çok çağ dışı kalmış. O paraya kalınabilecek bir yığın 5 yıldızlı oteller mevcut. Kesinlikle tavsiye etmem. Resepsiyondaki yetkililerle anlaşmak için her konuyu elli kere tekrar etmek gerekiyor. Havuz harici her yer berbat konumda. Yemeklerde çeşit çok az ve fazla sıradan lezzetsiz. Denize gelince; kum olmuş balçık ve pis. O güzelim Ayvalık'a hiç yakışmayan bir yer olmuş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Washington Hotel Ayvalık
Washington Hotel Ayvalık

-

Güzel bir tatil

Ayvalık'ta geçirdiğimiz keyifli tatil için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)