Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Sarımsaklı Otelleri

Sarımsaklı için {{ (filteredHotels).length}} / 68 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Sarımsaklı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sarımsaklı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesi, Küçükköy Beldesi'ne bağlı bir sahil yöresidir. Ancak Sarımsaklı plajlarının ünü öyle çok yayılmıştır ki, Küçükköy'ü geçmiş ve Ayvalık'a kadar yetişmiştir.

Sarımsaklı, Balıkesir Ayvalık'a 8 km. uzaklıkta yer alır. Cunda, Ayvalık'ın bir kolu ise, Sarımsaklı için de Ayvalık'ın diğer kolu demek mümkündür. Merkez karmaşasından uzakta, ancak merkeze de yakın bir yerde konaklamak isteyenler için Ayvalık Sarımsaklı otelleri birebir olacaktır. Aynı zamanda otel fiyatları da merkeze oranla daha düşüktür.

Ayvalık Sarımsaklı'da doksanın üzerinde Turizm Bakanlığı ve belediye belgeli otel bulunmaktadır. Otellerinin birçoğu da bu ünlü 22 adet plajda bulunmaktadır. Kimi plajların isimleri, üzerlerinde yer alan ünlü otellerle anılsa da, plajlar halka aittir.

Ayvalık Sarımsaklı'da daha çok tatil otelleri bulunur. Az sayıda ise butik otel göze çarpar. Ayvalık Sarımsaklı'ya gelen turist sayızı yaz aylarında nüfusun 4 - 5 katına çıkabilmektedir. Bu nedenle butik oteller yerine daha çok Sarımsaklı tatil otelleri tercih edilmiştir.

Tatilinizi Ayvalık Sarımsaklı'da geçirmeyi düşünüyorsanız eğer, sizin de bir tatil otelini tercih etmeniz yerinde olacaktır. Tatil otellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde kurulmuştur. Bu nedenle Sarımsaklı tatilcilerin birçoğu aslında, bu harika plajlar için glemektedir.

Sarımsaklı otelleri, sadece denize bağlı kalmamış, beraberinde tesis içinde, açık havuz, çocuk havuzu gibi imkanlar da yaratmıştır. Kimi Sarımsaklı otellerinin özel kumsalları vardır. Yine jogging alanları, su sporları hizmetleri sağlayan tatil otelleri de mevcuttur.

Ayvalık Sarımsaklı otel işletmecileri, ulaşımı siz misafirleri adına daha rahat kılmak için, İzmir Adnan Menderes Havaalanı'ndan ve Bandırma Havalanı'ndan servis hizmeti de sağlamaktadır.

Küçükköy beldesi içerisinde bir yarımadanın ismi olan Sarımsaklı, güzelliği ile ünlenmiş ve tüm Küçükköy Beldesi'ne ismini vermiştir.

Ayvalık Sarımsaklı'nın en çok bilinen yönü ise pırıl pırıl uzanan kumsallarıdır. Ege'nin en uzun kumsallarından birine sahip olan Sarımsaklı plajlarında denize girmek için Ege'nin ve Marmara'nın birçok yöresinden gezginler gelmektedir.

Şifalı kumları ile cezbedici olan bu kumsallar, yeşillikler, birbirinden güzel Ayvalık Sarımsaklı tesisleri, yüzlerce adet restoranla donatılmıştır. Daha çok ailelerin tercih ettiği Ayvalık Sarımsaklı kumsalları ve Sarımsaklı otelleri yörenin en güvenilir yerlerindendir.

Ayvalık Sarımsaklı'da deniz turizminin yanında, sarımsak taşından yapılmış evleri, yüzyıllar öncesinden kalmış kiliseleri ve camileri de ilgi çekici mekânlardandır. Ayvalık Sarımsaklı'ya tatile gelen birçok kişi harika denizinden kendini alabildiği sürece, bu tarihi yerlere de göz atmaktadır.

Tatilinizi Ege'nin kuzeyinde geçirmek, binlerce yıllık tarih ile yoğrulmuş dantel gibi koylarda dinlenmek isterseniz Ayvalık Sarımsaklı otellerinde konaklayabilirsiniz. 2018 Sarımsaklı otel fiyatları, Ege Bölgesi'nin en uygun seçeneklerini oluşturuyor. Bunda en büyük etkenlerden birisi de Ayvalık Sarımsaklı'da hizmet veren yüzlerce tesis olması.

Ayvalık Sarımsaklı 2018 otel fiyatlarının oldukça uygun olduğu pansiyonları araştırabilir, biraz daha kalite ve şıklık arıyorsanız Sarımsaklı butik otellerini tercih edebilirsiniz. Lüks otellerin de bulunduğu yörede Ayvalık Sarımsaklı 2018 otel fiyatları yıldızlı tesislerde biraz daha fazla olsa da Ege Bölgesi'nin geneline göre oldukça uygun kalmaktadır.

Sarımsaklı Hakkında

Kısa sürede ülkemizin adından en çok söz ettiren tatil beldelerinden biri haline gelen Sarımsaklı, her sezon altın sarısı kumsalı ve masmavi denizini görmeye gelen ziyaretçilerini büyük bir coşkuyla kucaklar.

Ayvalık'ın Küçükköy beldesinin sınırları içerisinde yer alan Sarımsaklı bugün özellikle de yaz aylarının aranan tatil beldelerinden biri oldu. 2013 yılı itibariyle Ayvalık'a bağlı bir mahalle olan Sarımsaklı, ilçe merkezine yaklaşık 8 km mesafede yer alıyor ve merkezden minibüsler ile ulaşım sağlanabiliyor. Beldenin birbirinden ünlü 22 adet plajı bulunuyor ve bu plajların her biri ayrı bir güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Sarımsaklı kumsallarının toplam uzunluğu ise kesintisiz 5 kilometre. Şehir gürültüsünden uzaklaşıp keyifli bir deniz tatili düşleyenlerin tercih ettiği yerlerden biri olan bölge, aynı zamanda pek çoğumuzun da emeklilik hayallerini süslüyor. Bu nedenle Sarımsaklı'nın özellikle de yaz aylarında yalnızca ülkemizden değil, dünyanın pek çok yerinden ziyaretçi ağırlamasına şaşmamak gerekiyor.

Beldede gündüz saatlerinde muhteşem denizin ve kumsalın keyfini çıkaran tatilciler için bölgede yapılabilecek çok sayıda aktivite de bulunuyor. Bunlarda biri hiç şüphesiz beldenin harika denizini keşfetme olanağı sunan yemekli ve eğlence dolu tekne turlarına katılmak. Üstelik adalara düzenlenen bu turlarda ziyaretçiler bölgenin kendine has zeytinyağlılarını ve nefis balıklarını deneme şansı bulabiliyorlar.

Beldeden 2 kilometre mesafede çam ağaçları arasından çıkılan bir tepe olan Şeytan Sofrası ise sahip olduğu bir diğer muhteşem değerdir. Mutlaka görülmesi gereken bir manzaraya sahip olan tepe aynı zamanda gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri. Huzurlu ve romantik saatler geçirmek ve gün batımını izlemek isteyenler burada bol bol fotoğraf çekebilirler. Tüm bunların yanı sıra beldede sakin bir yaşam hakim olsa da gece eğlencelerinden hoşlananlar için de disko ve bar gibi alternatifler de bulunuyor.

Yazların sıcak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Sarımsaklı'da iklimin deniz turizmine elverişli olması ve bölgede çok sayıda konaklama biriminin yer alması, her geçen gün beldeye duyulan ilginin de artmasına vesile oluyor. Kısacası Sarımsaklı mavi bayraklı plajlarında tatilin keyfini çıkarmak, birbirinden güzel lezzetlerini deneme fırsatı bulmak ve harika manzarasını seyre dalabilmekte için bir kez olsun görmeniz gereken yerlerin başında geliyor.

Sarımsaklı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Herkese tavsiye ederiz

İlgi ve alakalarından dolayı Oktay Bey'e, Sitem Hanım'a, Pelin Hanım'a ve diğer çalışanlara çok teşekkür ederiz. Güzel bir tatil geçirdik. Otel temiz, düzenli, gürültüden uzak ve sakin. Lokasyon olarak çok iyi bir bölgede. Gelecek olan herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

İlaç gibi geldi

Başka yerde rezalet gecen 2 gün üzerine burası ilaç gibi geldi. Odaların bakımlı ve temiz olması, personelin ilgili, güler yüzlü olması otel için artı bir avantaj. Otele giriş yapılmasında etkili olan otel resepsiyon çalışanlarına teşekkür ederiz. Sadece sabah kahvaltısı olarak çalışan otelinizin akşam yemeği ve gün içerisinde sıcak içecek temin edilebilmesi dileğiyle. Teşekkürler Olcay Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dobra Hotel
Dobra Hotel

-

Personel iyi

Otel güzel, yemekler güzel. Havuz derin biraz. Millet girmeye korkuyor. Personel iyi. Süleyman başefendi mübarek devamlı güler yüzlü. Diğer garsonlar efendi. Hayt huyu yapan yok. Süleyman buradan teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Marine
Hotel Marine

-

Çalışanları güler yüzlü

İki yıldır gelip kaldığımız tertemiz ve çalışanları güler yüzlü bir otel. Herkese tavsiye ederiz. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Good price

Koşan Hotel is very much. A good hotel with a good price and good price is very close and are very respectful.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Temizel Hotel
Grand Temizel Hotel

-

Havuzu çok güzel

Bayıldım, çok güzel bir otel. Yalnız şezlong sıkıntısı var biraz. Onun dışında yemekler güzel. Odalar temiz, havuzu çok güzel. Çalışanlar çok saygılı. Animasyonları çok güzel. Kısacası çok memnun kaldık. Oğlumla beraber gittik. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Memnun kalacaksınız

Sitem Hanım ve Oktay Bey'in işlettikleri Olcay Otel'den memnun kaldığımız için teşekkür ederiz. Gelecek olan arkadaşlara da tavsiye ederiz. Memnun kalacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz Mehmet Bey yine bekleriz.

8 Ağustos 2018, Çarsamba 12:26
Ege Soley Otel
Ege Soley Otel

-

Ödediğime parayı sonuna kadar hak etti

Konum olarak çok iyi. Plaj otelin dibinde ve ücretsiz olması bir avantaj. Personel kibar, ilgili ve güler yüzlü olmasından dolayı çok memnun kaldım. Otelin en sevdiğim yanı kahvaltı ve aksam yemeği yerken izlediğim manzara güzeldi. Kahvaltı ve aksam yemeği çeşitli ve gayet iyiydi. Memnun kaldım. Ulaşım konusunda merkezi bir konuma sahip. Gezip görmek istediğim yerlere kolayca ulaşabildim. Temiz bir otel. Odasında klima ve TV mevcut. Ödediğime parayı sonuna kadar hak etti.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aleyna Apart
Aleyna Apart

-

5 yıldızlı otel havasında geçti

Temizlik konusunda hiç tereddüt etmeyin. 5 yıldızlı otel havasında geçti. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Amphora
Hotel Amphora

-

Odaları, temizliği, ferahlığı

Odaları, temizliği, ferahlığı çok güzel. En önemlisi güler yüzlü, harika çalışanlarıyla kesinlikle gidilmesi gereken harika bir otel. Kafedeki çalışan Mikail ve diğer arkadaş, restoran şefi, hepsi işlerini severek ve en iyi şekilde yapıyorlar. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Tam bir aile ortamı

Otelin temizlik ve hijyen koşulları çok iyi. Hizmet kalitesi mükemmel. Tam bir aile ortamı. Oktay Bey güler yüzlülüğü ile aileden biri gibi. Dilek ve niyet neyse yüzüne o yansımış.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Şükriye Hanım. Her zaman bekleriz.

6 Ağustos 2018, Pazartesi 14:28
Gamze Otel Sarımsaklı
Gamze Otel Sarımsaklı

-

Yemekleri enfes

Babamların tavsiyesiyle 3 yaşındaki oğlum ve eşimle gittiğim bir otel. İyiki gitmişiz diyerek şu an yoldan yorum yazıyorum. Aile dostu, çalışanından patronuna kadar hepsi samimi ve o kadar sıcakkanlılar ki... Çocuğumuzla da sanki dedesi gibi anneannesi gibi abileri gibi ilgilendiler. Her konuda yardımcı oldular sağ olsunlar. Yemekleri de enfesti. Buraya gidip bir şeylerden memnun olmayan kişide uyumsuzluk problemi vardır bence. O kadar net söylüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cem Gül Apart Otel
Cem Gül Apart Otel

-

Bebeğimizle çok rahat ettik

Merhabalar ben Ağustos 1 ile 5 tarihleri arasında Cem Gül Apart'ta kaldım. Her şey o kadar güzel ki işletme sahipleri çok güler yüzlü ve yakın, yemekler şahane, deniz oldukça güzel. Bebeğimizle gitmemize rağmen çok rahat ettik. Tuvalet gerçekten çok küçük, odalar tertemiz. Yalnız böyle güzel bir işletme de suyun parayla satılması yanlış. Bu konu haricinde hiç bir problem yaşamadık. Her şey için teşekkürler. Seneye görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Sarayevo
Hotel Sarayevo

-

Çocuklu aileler tercih edebilir

Çocuklu ailelerin tercih edebileceği tatlı bir otel. Yemekler şahaneydi. Konum olarak da diyecek sözüm yok. Sadece odalar biraz ufaktı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gamze Otel Sarımsaklı
Gamze Otel Sarımsaklı

-

Keyifle tatil yapabilirsiniz

Tesadüfen keşfettiğimiz bir otel. Öncelikle aile sıcaklığında güvenilir bir yer. Keyifle tatil yapabilirsiniz. Ayrıca zeytinyağlıları da müthiş.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytaş Otel
Aytaş Otel

-

Denizi muhteşem

Ailecek bir tatil yaptık ve çok güzel geçti. Zaten hep ailelerin olduğu bir otel ve bundan dolayı çok nezih bir ortamı var. Otelde temizlik çok iyi, yemekler çok güzel ve konum olarak da çok iyi bir yerde bulunuyor. Denizine hayran kaldım. Böyle keyifli bir deniz olamaz. Yaptığımız en güzel tatildi. Kesinlikle bir dahaki tatilimizi de burada değerlendireceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytaş Otel
Aytaş Otel

-

Hem şehre yakın hem sakin

Öncelikle konum olarak güzel bir yerde olduğunu söylemek isterim. Şehre çok yakın ama çok da sakin bir yerde olması çok avantajlı bana kalırsa. Bakımlı bir otel. Çok keyifli, ağaçlarla dolu bir bahçesi var. Tertemiz hava ciğerlerinize doluyor. Biz ailecek gittik ve bebeğimizle çok rahat ettik. Restoranı tertemiz ve yemekleri de çok güzeldi. Tekrar gelmeyi dört gözle bekliyoruz. Sevgiler ve teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aytaş Otel
Aytaş Otel

-

Kaliteli ortam güzel tatil

Yemekleri çok lezzetliydi ve çeşit de fazla denebilecek seviyedeydi. Temizlik konusunda gayet dikkatlilerdi. Plajı bakımlı ve çok da sakindi. Yer kapmaca olayı asla yoktu. Fiyatı da verdiği hizmete göre çok uygun. Dinlenmek isteyenler, huzurlu bir tatil arayanlar için gidilebilecek ilk adres. Ayrıca kalite de çok yüksek. Tatile gelenler hep aile. Biz çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kalif Hotel
Kalif Hotel

-

Otel sahipleri çok ilgili

1 haftalık güzel bir tatil geçirdiğimiz otel. Odalar çok temiz ve konforluydu. Otelin hem sahipleri hem de personeli çok yardımsever ve iyi niyetliydi. İlk gün otelde yaşadığımız sorunu çözmek için elinden geleni yapan otel sahiplerine çok teşekkür etmek istiyorum. Yemekler çok güzel ve her damak tadına uygun çeşit var. Tekrar gelmeyi düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kalif Hotel
Kalif Hotel

-

Bu bölgede daha iyisi yok

Genel olarak temiz bir otel ancak restoran kısmında biraz daha özen gösterilmesi gerekiyor. Bu bölgede bulunan en güzel otellerden biri. Hem denize hem de merkeze çok yakın. Yemekler çok güzeldi ve fiyat açısından yorum yapmak gerekirse bu fiyata çok iyi hizmet veriyorlar. Genel olarak çok memnun kaldım, herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kalif Hotel
Kalif Hotel

-

Tesadüf eseri gelen mutluluk

Otel aramak amacıyla internette gezerken tesadüfen rastladığım bu otele kuşku ile gelmeme rağmen çok memnun olarak ayrıldım. Yemekler çok güzeldi, sanki annem yapıp yollamıştı. Odalar çok temiz ve konforluydu. Plaj otele çok yakın ve şezlong sıkıntısı çekmiyorsunuz. Fiyat hizmet açısından baktığımızda gayet uygun bir oteldi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Acem Hotel
Acem Hotel

-

Denizi çok güzel

Denizi çok güzel. Ailenizle huzurlu bir tatil geçirmek için güzel bir otel. Odaları temiz, evinizdeki rahatlığı yakalayacağınız bir yer. Yemekler güzel, personel güler yüzlü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Billurcu Otel
Billurcu Otel

-

Yemek haricinde her şey ücretli

Öncelikle 18-30 yaşları arasındaysanız ve bekarsanız kesinlikle Ayvalık, Sarımsaklı, Cunda'dan uzak durun. Eğlenecek bir yer olmaz mı? Var ama içi boş, arkadaşlar. Otele gelecek olursak sabah yemeği ve akşam yemeği dahil kalacaksanız yemek haricinde her şey ücretlidir. Buna su da dahil. Ayrıca genel olarak akşamları çevrede çok pis bir koku oluşuyor. Otel dışarıdan kurumsal gibi görünüyor ama 120 odalı oteli 10 kişi yönetiyor desem nokta atışı yapmış oluruz. Otelde ücretsiz Wi - Fi mevcut, adam akıllı bağlanamadım. Otele dışarıdan su dahi soksanız ücreti hesabınıza yazabiliyorlar. Otelde, odalarda mini bar var ama içinde sadece 2 su bulunmakta. Sonuçta bir ticarethane herkes buradan ekmek yiyor, çok da kötülemek istemiyorum ama eğer müşteri memnun olarak ayrılırsa işletme açısından artı bir puandır. O yüzden tavsiye olarak hizmet kalitesini yükseltmelerini, güler yüz ve müşterilerine esneklik göstermelerini tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karakaş Motel
Karakaş Motel

-

Leziz ve ihtişamlı yemekler

2018 - 29 Temmuz buradayız. Süper ötesi bir yer, temiz odalar, dehşet kahvaltı, ihtişamlı bir yemek, leziz ötesi... Bir daha hep buradayız. 10m sahil - sıfır, garaj yeri kendilerinin, daha ne olsun. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Tavsiyelerini mutlaka dinleyin

Biraz geç oldu yorumum ama 1 ay önce kaldığım bu otel muhteşem, tam aile yeri, özellikle otelin sahibinin annesi çok tontiş, bir teyze ve gidip görmemiz gereken yerlerde tavsiye ettiği neresi varsa çok güzel, çok memnun kaldık. Tavsiyelerini dinleyin bize bir de İstanbul'a ulaştınız mı diye aradılar gerçekten çok tatlı insanlar kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

Tam bir aile oteli

Biz çok memnun kaldık, yemekleri çok güzel odaları çok temiz tam aile oteli. Seneye tekrardan gelmeyi düşünüyoruz, personeli güler yüzlü hepsine teşekkür ediyoruz ailecek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

Personelleri güler yüzlü

Odaların içindeki mini mutfaklar çok işe yarıyor, personelleri güler yüzlü ve ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alder Otel
Alder Otel

-

Denize çok yakın

5 günlük bir tatil için geldik... Bu kadar güzel bir tatil geçireceğinizi ummuyorduk. Çalışanlar o kadar ilgili ve güler yüzlü ki insanı çok mutlu ediyor. Odalar temiz ve geniş. Denize çok yakın... Yemekler çok güzel... Sakin bir tatil isteyen herkese ısrarla tavsiye edilir... Teşekkürler Alder Otel ailesi

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

Her gün farklı lezzetler

Odaları temiz, yemekleri çok güzel ve taze, bebeğimiz için bile her gün farklı ev yapımı çorbalar çıktı. Biz ailece çok memnun kaldık personelin ilgisine teşekkürler. Seneye inşallah yine oradayız. Taş ailesinden Zafer Motel'e sevgiler teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Varol Otel
Varol Otel

-

Her sene gidiyoruz

Yemekleri güzel odaları temiz bahçesi harika. Çalışanları çok ilgili. Tam bir aile oteli. Denize mesafesi gayet iyi. Her sene gittiğimizde yenilenmiş bir yanını görmek hoşumuza gidiyor. Bu sene beğenmediğimiz tek yanı park yataklar oldu. Mutlaka yenilenmeli çok yıpranmışlardı. Dikkate alınacağını umut ediyoruz. İnşallah seneye gene oradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

Bakımsız bir yer

Yaptığım en yanlış seçimdi, odalar logar kokuyor, bakımsız bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Tam bir aile yeri

Kardeşimle bir hafta bu otelde konakladık. Tam bir aile yeri. Çok samimi ve ilgililer. Odalar temiz, kahvaltısı güzel, plaja yakın, hiç bir olumsuz bir şeyle karşılaşmadık. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Koşan ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle.

23 Temmuz 2018, Pazartesi 20:14
Efsanem Hotel
Efsanem Hotel

-

Çalışanların güler yüzlülüğü

Sarımsaklı'da tatilinizi geçirebileceğiniz açık ara en iyi otel. Konum itibariyle sakinliği, çalışanların güler yüzlülüğü, lezzetli yemekleri ve tertemiz odaların yanı sıra, birbirinden güzel insanların işlettiği bir aile oteli. Otele giriş yaptığımız andan çıkışımıza kadar çok sıcakkanlı karşılandık, tatilimizden çok zevk aldık. Bir sonraki tatilimizde görüşmek üzere. Özellikle Murat Bey'e ve Emine teyzeye çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Sahipleri dünya tatlısı insanlar

Sahipleri dünya tatlısı. Başka bir yere yapılan yanlış bir rezervasyon üstüne Ayvalık'a gelmiş bulunduk ve tesadüfen bu otelin önünde oturmuş, nerede kalacağız diye ağlarken, biz iki öğrenciyiz, otel çok tatlı bir şekilde bize kapılarını açtı. Hemen tertemiz oda, uygun fiyatlar, resepsiyon... Sahipler her konuda çok yardımcı oldu ve yandı sandığımız tatilimiz çok çok güzel bir tatile dönüştü ve bunun payında en büyük yer bu otelindir. Eğer kalmayı düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeden, gönül rahatlığıyla kalın deriz. Çok Çok sevgilerle ayrılıyoruz otelden, herkese iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz İlayda Hanım yine bekleriz. 😊

25 Temmuz 2018, Çarsamba 21:50
Efsanem Hotel
Efsanem Hotel

-

Yemekleri lezzetli

Çok keyifli... Sakin, temiz, yemekleri lezzetli olsun diyorsanız... Doğru adrestesiniz... Ailece güven ve huzurlu geçirdiğimiz tatil için otel ailesine çok teşekkürler... Seneye tekrar görüşmek üzere... Herkese tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Acem Hotel
Acem Hotel

-

Yemekleri çok güzel

İyi ki 2013 yılında da olduğu gibi bu yılda da tatilimi burada geçirdim. Otel harika. Gönül rahatlığı ve keyifle ailenizle birlikte tatilinizi geçirebileceğiniz çok güzel bir yer. Personel gayet güler yüzlü ve ilgili. Yemekleri çok güzel. Her şey için çok teşekkürler, çok güzel bir tatil geçirmemize neden oldunuz. Bir dahaki tatilde görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Efsanem Hotel
Efsanem Hotel

-

Yemekler, otel, güler yüz

Bir tatilin sonuna daha geldik. Her şey çok güzeldi. Yemekler, otel, güler yüz... Teşekkürler Murat Bey.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Denize yakın

Harika bir otel. Denize yakın. Sanki bir otelde değil de bir yakın akrabanızda kalmış gibi. Seneye yine Koşan Otel'deyiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Ayvalık’ta kalacaklara tavsiye ederim

İşletme sahipleri çok samimi ve ilgili. Odalar çok temiz ve uygun fiyatlı. Özellikle motor için yer imkânı sağlamaları da ayrı güzel. Ayvalık'ta kalacaklara tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Temizel Hotel
Grand Temizel Hotel

-

Çocuklu aileler için ideal

Otel 5-10 yaş çocuklu aileler için ideal ancak gençler için bir şeyler düşünülmemiş yiyecek ve içecekler güzel; ancak her şey dahil sisteminde gerçekten her şey dahil olmalı. Belli bir sistem dahilinde günde kişi başı iki dondurma, mini bardaki yiyecek ve içeceklerin 5 ve üzeri gece kalanlar için fiyata dahil edilmesi yine hamam, sauna ve masajlardan faydalanmada fiyata dahil edilmeli diye düşünüyorum. Ayrıca 15-20 yaşlarındaki gençler için eğlence saatleri düşünülmeli. Animatörler yetersiz. Bundan 3 yıl önce de gelmiştim gösteri ve skeçlerinde bir değişiklik yok. Aynı filmi izliyor gibi oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Huzurla hizmet verdiler

Sarımsaklı'da iki gün kalmayı planlarken bir hafta kalmamıza sebep Olcay Otel'dir. Konaklamada önceliğim olan mekan temizliği, düzeni ve müşteri isteklerini saygı ile karşılamaları takdir edilesi. Ayrıca otel çalışanlarına da işletme sahiplerince saygılı davranılmış ki huzurla hizmet verdiler. Samimiyetle Olcay Otel'i tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Leyla Hanım. 😊

17 Temmuz 2018, Salı 14:24
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Tekrar gidecek olsam yine aynı oteli tercih ederim

Öncelikle her şey için teşekkür ederim. Her şey çok güzel ve mükemmeldi. Sarımsaklı'da kalınabilecek temiz, güzel ve en uygun otellerden biri. Çalışanların yaklaşımları gayet iyi. Sıcak ve samimi tavırlar aile ortamı hissini veriyorlar. Sarımsaklı'da sabahtan akşama kadar dolanıp sonunda kalacağım otel dediğim yer. Tekrar tatile gidecek olsam yine aynı oteli tercih ederim. Çalışanların yaklaşımları gayet iyi. Sıcak ve samimi tavırlar aile ortamı hissini veriyorlar. Sarımsaklı'da sabahtan akşama kadar dolanıp sonunda kalacağım otel dediğim yer. Tekrar tatile gidecek olsam yine aynı oteli tercih ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Nuran Hanım, yine bekleriz. 😊

17 Temmuz 2018, Salı 14:25
Efsanem Hotel
Efsanem Hotel

-

Samimiyet ve güler yüz

Çok keyif aldığımız bir tatil oldu. Otelin temizliği ve çok leziz zeytinyağlı yemekleri mükemmeldi. Sahipleri ve çalışanları çok samimi ve güler yüzlü. Efsanem Hotel ailesine çok teşekkür ediyorum seneye görüşmek üzere. Sevgiyle kalın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Efsanem Hotel
Efsanem Hotel

-

Otel personelinin gösterdiği ilgi

Sarımsaklı'da kalabileceğiniz merkezin kargaşa ve gürültüsünden uzak kafanızı dinleyeceğiniz en güzel otellerden biri. Tam bir aile ortamı. Hatta eşim ani çıkan işi nedeniyle İstanbul'a dönmek zorunda kalınca ben ve çocuklarım hiç yabancılık çekmeden tatilimize devam ettik. Bunun için de otel sahiplerinin ve personelin gösterdiği ilgi ve alaka için ayrıca teşekkürler. Yemekler çok lezzetli ve açık büfe çok zengin. Odalar temiz yataklar rahat. Deniz yürüme mesafesi denizin dibindeki kumları sayabilirsiniz ve küçük balıklar ayaklarınızın altında dolaşıyor. Bundan sonraki tatillerimizdeki tek adresimiz. Her şey için çok teşekkürler Efsanem Hotel. Bizi evimizde gibi hissettirdiğiniz için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Mükemmel 6 gün geçirdik

Güzel yorumları okuduktan sonra rezervasyonumuzu yaptırdığımız gibi geldik ve hanesine eksi yazılacak en ufak bir şeyle karşılaşmadık. Kesinlikle tercih edilmesi gereken bir işletme. Arkadaşımla her şeyiyle mükemmel 6 gün geçirdik, bir sonraki tatilimizde görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz, gelecek yıl görüşmek dileğiyle.

17 Temmuz 2018, Salı 01:14
Dobra Hotel
Dobra Hotel

-

Mini bar bile yok odalarda

Bugüne dek gittiğim en kötü oteldi, buradaki iyi yorumlara gerçekten inanmayın. Ben temmuz ayında konakladım tesiste, öncelikle taahhüt edilen hiçbir şey yok. Odalarından başlayayım; mini bar bile yok odalarda. Gece susasanız su bulmanıza imkan yok çünkü değil odanız, otelin genelinde restoran hariç sebil yok. Gelelim yemeğe; yemek saatlerini otel kendi belirlemiş, voucherda yazildigi gibi değil, öyle açık büfe de değil, set menü var, aşçı tabldot gibi koyuyor tabağınıza. Neredeyse tüm hafta öğlen, akşam dışarıda yemek zorunda kaldık çünkü çıkan yemekler kuru fasulye, bulgur pilavı, hazire tavuk şinitzel, hele kahvaltı her gün aynı şeyleri yemekten mahvolduk. Bar sadece havuz başında var. Sabah 10, akşam 10 çalışıyor, bir gün 10'u beş gece bir bardak su istedim, ekstraya girer dedi. bardaki bey. Tüm içecekler de karton bardakta veriliyor. Havuza gelirsek; her yeri 2 metre derinlikte, sabit, ben gibi yüzme bilmeyenlerdenseniz bütün gün çocuk havuzunda takılırsınız. Odalar iki günde bir temizleniyor, tuvalet kağıdı yarım rulo bırakılıyor, yanınızda yedek götürmenizi tavsiye ederim. Kısacası bizim tatilimiz çok kötü geçti, bir daha bırakın bu oteli, Sarimsaklı'ya dahi ayak basmaya tövbe ettik, burada yazdıklarımın inanın eksiği yok fazlası var, buradaki iyi yorumlara aldanıp gitmiştim, lütfen elinizi vicdanınıza koyup yorum yapın, insanlar parayı kolay kazanmıyor sonuçta, hepimizin alın teri. Benim tatilim mahvoldu, sizinkisi olmasın, aman diyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Odalar temiz ve bakımlı

Tatilimi yine bu otelde geçirdim. Güler yüzlü aile ile güzel bir tatil oldu. Her zaman ilgili, samimiler. Odalar temiz ve bakımlı. Sabah kahvaltısı çeşit bol. Fiyat gayet makul. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Serap Hanım, tekrar görüşmek dileğiyle.

17 Temmuz 2018, Salı 12:25
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Temiz ve konforlu

Gayet temiz ve konforlu bir aile oteli. Sahipleri çok iyi ve anlayışlı, teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Odalar ferah ve güzel

Sarımsaklı'ya gelip kalacak yer arayan herkese şiddetle tavsiye ederim. Otelde temizlik ve hijyene fazlasıyla özen gösteriliyor. Odalar ferah ve güzel. Oktay Bey ve ekibi o kadar güler yüzlü ve samimi ki sanki uzun zamandır tanışıyormuşsunuz gibi. Beş yıldızlı otelde soğuk ve sevimsiz bir tatil yerine sıcacık ve içten insanların olduğu bir tatil isterseniz bu otel tam yeri.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz Esra Hanım. 😊

16 Temmuz 2018, Pazartesi 10:55
Otel Paris
Otel Paris

-

Tek iyi yanı denize sıfır

Otelin tek iyi yanı denize sıfır konumda olması ve müşterilerine şezlong ve şemsiye vermesidir. Bunun dışında otelden bir yere gitmek isterseniz aracınız olması lazım, yoksa merkeze uzak ve sakin bir yerde. Otel beklediğimizden daha kirliydi. Kaldığımız odanın balkonunda çöp suyu kurumuş kalmıştı. Banyosu biz gelmeden su sızdırmış, lavabonun altında su birikmişti. Otelde sadece iki kişi çalışıyor. Bunun birisi zaten resepsiyon görevlisi. Kahvaltı açık büfe olarak sunuluyor ama çok çeşitli değil, fazla bir şey beklemeyin. Eğer otelde zaman geçirmeyecekseniz, sadece yatmak için kullanacaksanız uygun bir oteldir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)