Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Sarımsaklı Otelleri

Sarımsaklı için {{ (filteredHotels).length}} / 67 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Sarımsaklı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sarımsaklı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesi, Küçükköy Beldesi'ne bağlı bir sahil yöresidir. Ancak Sarımsaklı plajlarının ünü öyle çok yayılmıştır ki, Küçükköy'ü geçmiş ve Ayvalık'a kadar yetişmiştir.

Sarımsaklı, Balıkesir Ayvalık'a 8 km. uzaklıkta yer alır. Cunda, Ayvalık'ın bir kolu ise, Sarımsaklı için de Ayvalık'ın diğer kolu demek mümkündür. Merkez karmaşasından uzakta, ancak merkeze de yakın bir yerde konaklamak isteyenler için Ayvalık Sarımsaklı otelleri birebir olacaktır. Aynı zamanda otel fiyatları da merkeze oranla daha düşüktür.

Ayvalık Sarımsaklı'da doksanın üzerinde Turizm Bakanlığı ve belediye belgeli otel bulunmaktadır. Otellerinin birçoğu da bu ünlü 22 adet plajda bulunmaktadır. Kimi plajların isimleri, üzerlerinde yer alan ünlü otellerle anılsa da, plajlar halka aittir.

Ayvalık Sarımsaklı'da daha çok tatil otelleri bulunur. Az sayıda ise butik otel göze çarpar. Ayvalık Sarımsaklı'ya gelen turist sayızı yaz aylarında nüfusun 4 - 5 katına çıkabilmektedir. Bu nedenle butik oteller yerine daha çok Sarımsaklı tatil otelleri tercih edilmiştir.

Tatilinizi Ayvalık Sarımsaklı'da geçirmeyi düşünüyorsanız eğer, sizin de bir tatil otelini tercih etmeniz yerinde olacaktır. Tatil otellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde kurulmuştur. Bu nedenle Sarımsaklı tatilcilerin birçoğu aslında, bu harika plajlar için glemektedir.

Sarımsaklı otelleri, sadece denize bağlı kalmamış, beraberinde tesis içinde, açık havuz, çocuk havuzu gibi imkanlar da yaratmıştır. Kimi Sarımsaklı otellerinin özel kumsalları vardır. Yine jogging alanları, su sporları hizmetleri sağlayan tatil otelleri de mevcuttur.

Ayvalık Sarımsaklı otel işletmecileri, ulaşımı siz misafirleri adına daha rahat kılmak için, İzmir Adnan Menderes Havaalanı'ndan ve Bandırma Havalanı'ndan servis hizmeti de sağlamaktadır.

Küçükköy beldesi içerisinde bir yarımadanın ismi olan Sarımsaklı, güzelliği ile ünlenmiş ve tüm Küçükköy Beldesi'ne ismini vermiştir.

Ayvalık Sarımsaklı'nın en çok bilinen yönü ise pırıl pırıl uzanan kumsallarıdır. Ege'nin en uzun kumsallarından birine sahip olan Sarımsaklı plajlarında denize girmek için Ege'nin ve Marmara'nın birçok yöresinden gezginler gelmektedir.

Şifalı kumları ile cezbedici olan bu kumsallar, yeşillikler, birbirinden güzel Ayvalık Sarımsaklı tesisleri, yüzlerce adet restoranla donatılmıştır. Daha çok ailelerin tercih ettiği Ayvalık Sarımsaklı kumsalları ve Sarımsaklı otelleri yörenin en güvenilir yerlerindendir.

Ayvalık Sarımsaklı'da deniz turizminin yanında, sarımsak taşından yapılmış evleri, yüzyıllar öncesinden kalmış kiliseleri ve camileri de ilgi çekici mekânlardandır. Ayvalık Sarımsaklı'ya tatile gelen birçok kişi harika denizinden kendini alabildiği sürece, bu tarihi yerlere de göz atmaktadır.

Tatilinizi Ege'nin kuzeyinde geçirmek, binlerce yıllık tarih ile yoğrulmuş dantel gibi koylarda dinlenmek isterseniz Ayvalık Sarımsaklı otellerinde konaklayabilirsiniz. 2018 Sarımsaklı otel fiyatları, Ege Bölgesi'nin en uygun seçeneklerini oluşturuyor. Bunda en büyük etkenlerden birisi de Ayvalık Sarımsaklı'da hizmet veren yüzlerce tesis olması.

Ayvalık Sarımsaklı 2018 otel fiyatlarının oldukça uygun olduğu pansiyonları araştırabilir, biraz daha kalite ve şıklık arıyorsanız Sarımsaklı butik otellerini tercih edebilirsiniz. Lüks otellerin de bulunduğu yörede Ayvalık Sarımsaklı 2018 otel fiyatları yıldızlı tesislerde biraz daha fazla olsa da Ege Bölgesi'nin geneline göre oldukça uygun kalmaktadır.

Sarımsaklı Hakkında

Kısa sürede ülkemizin adından en çok söz ettiren tatil beldelerinden biri haline gelen Sarımsaklı, her sezon altın sarısı kumsalı ve masmavi denizini görmeye gelen ziyaretçilerini büyük bir coşkuyla kucaklar.

Ayvalık'ın Küçükköy beldesinin sınırları içerisinde yer alan Sarımsaklı bugün özellikle de yaz aylarının aranan tatil beldelerinden biri oldu. 2013 yılı itibariyle Ayvalık'a bağlı bir mahalle olan Sarımsaklı, ilçe merkezine yaklaşık 8 km mesafede yer alıyor ve merkezden minibüsler ile ulaşım sağlanabiliyor. Beldenin birbirinden ünlü 22 adet plajı bulunuyor ve bu plajların her biri ayrı bir güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Sarımsaklı kumsallarının toplam uzunluğu ise kesintisiz 5 kilometre. Şehir gürültüsünden uzaklaşıp keyifli bir deniz tatili düşleyenlerin tercih ettiği yerlerden biri olan bölge, aynı zamanda pek çoğumuzun da emeklilik hayallerini süslüyor. Bu nedenle Sarımsaklı'nın özellikle de yaz aylarında yalnızca ülkemizden değil, dünyanın pek çok yerinden ziyaretçi ağırlamasına şaşmamak gerekiyor.

Beldede gündüz saatlerinde muhteşem denizin ve kumsalın keyfini çıkaran tatilciler için bölgede yapılabilecek çok sayıda aktivite de bulunuyor. Bunlarda biri hiç şüphesiz beldenin harika denizini keşfetme olanağı sunan yemekli ve eğlence dolu tekne turlarına katılmak. Üstelik adalara düzenlenen bu turlarda ziyaretçiler bölgenin kendine has zeytinyağlılarını ve nefis balıklarını deneme şansı bulabiliyorlar.

Beldeden 2 kilometre mesafede çam ağaçları arasından çıkılan bir tepe olan Şeytan Sofrası ise sahip olduğu bir diğer muhteşem değerdir. Mutlaka görülmesi gereken bir manzaraya sahip olan tepe aynı zamanda gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri. Huzurlu ve romantik saatler geçirmek ve gün batımını izlemek isteyenler burada bol bol fotoğraf çekebilirler. Tüm bunların yanı sıra beldede sakin bir yaşam hakim olsa da gece eğlencelerinden hoşlananlar için de disko ve bar gibi alternatifler de bulunuyor.

Yazların sıcak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Sarımsaklı'da iklimin deniz turizmine elverişli olması ve bölgede çok sayıda konaklama biriminin yer alması, her geçen gün beldeye duyulan ilginin de artmasına vesile oluyor. Kısacası Sarımsaklı mavi bayraklı plajlarında tatilin keyfini çıkarmak, birbirinden güzel lezzetlerini deneme fırsatı bulmak ve harika manzarasını seyre dalabilmekte için bir kez olsun görmeniz gereken yerlerin başında geliyor.

Sarımsaklı otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ayvalık Çınar Hotel
Ayvalık Çınar Hotel

-

Müşteriye ilgi sıfır

Kesinlikle tavsiye etmiyorum... Merdivenler leş gibi, çalışanların birbirlerinin arasında iletişim yok. Odada bulunan kötü kokudan dolayı oda değişikliği yapacağını söyleyen yönetici, çok komik, elde tutulur yanı olmayan bahanelerle akşam saat 18:00'de değişiklik yapamayacağını söylüyor... Müşteriye ilgi sıfır. Küçük çocuğumuz su istemiş görevliden, 1 bardak ve suyun ücretli olduğunu söylüyorlar, çok komik. 1 bardak su çocuk için. Söylenecek çok fazla bir şey yok Ayvalık Çınar Hotel için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Temizel Hotel
Grand Temizel Hotel

-

Böcekli oda

5 yıldızlı dediler gittik. Böcekli oda verdiler. Balkona çıkamadık, ilk gece kapıyı kapalı tutun dediler, yaptık. İkinci gece bir baktık böcekler odaya kadar girmişler. Çocukların üstünde geziyorlar. Şikayet için, indim bir dayak yemedim. Hemen bir oda ayarladılar. Gece belli olmadı, sabah baktık ki mutfak üstü. Erken çıkış için anlaştık, halen 2 günlük paramı yollayacaklar. Oyalayıp duruyorlar. Halen bir sonuç yok. Ses kayıt dinleyip dönecekler, oradan oraya oyalıyorlar. Puan da bilerek yüksek verdim ki yorumumu koysunlar diye.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Marine
Hotel Marine

-

Gerçekten çok güzeldi

Ailemle üç yaz tatili geçirdim. Gerçekten çok güzeldi. Güray Bey'e sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

Mükemmel hizmet

Biz de Zafer Motel'de ailece tatilimizi yapıp çok memnun kaldık. Motel çalışanlarına ve işletme sahibine verdikleri mükemmel hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Kısmet olursa 2018 yazında da sizlerleyiz. Zafer Motel'e selamlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

Personelin ilgisi

2017 yaz sezonunda ailemle birlikte tavsiye üzerine gittiğimiz Zafer Motel'de 5 gün konakladık. Personelin ilgisi, yemekleri, temizliği, denize sıfır oluşu, konumunun merkezde olması... Kısaca her yönden biz çok memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alder Otel
Alder Otel

-

Kendi plajı var

Denize sıfır ve kendi plajı olması çok güzeldi. Kendi plajı olması sebebiyle de huzurlu ve sakin bir konumda. Tek sıkıntı yemeklerdi, ehhh idare eder kıvamında...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Musho Otel
Musho Otel

-

Gayet güzel bir ortam

Gayet güzel bir ortam. Odaları, yemekleri, personelin ilgi, alakası harika. Hepsine teşekkürler. Gitmek isteyenlere tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Musho Otel
Musho Otel

-

Odalar yeni ve temizdi

Kötü yorumlar aklımızda şüphe oluşturdu ancak tesise gittiğimizde o kadar da olmadığını fark ettik. Tesis yetkilisi ile görüştüğümüzde bu konuyu aktardı, haksızlık yapılmış bence. Odalar yeni ve temizdi. Personel daha profesyonel olmuş, birçok şey rayına girmiş, biz herhangi bir sorun yaşamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Musho Otel
Musho Otel

-

Yemekleri gayet lezzetli

Odaları geniş, genel olarak temiz bir otel. Yemekleri gayet lezzetli ve çeşit çok. Personeli güler yüzlü ve uyumlu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Toka Otel
Toka Otel

-

Yemekler 0

Sakına gitmeyin, pişman olursunuz. Personel diye bir şey yok. İşletmenin yeni sahipleri var. Ben 03.08.2017'de gittim. Personel diye yoldan bulduğunu almışlar. Yemekler 0, çeşit zaten yok. Tavsiye etmem. Biz kabus yaşadık, zaten otelde yıldız filan yok. İnternet de yok, var dediler bize, biz 1 hafta kaldık, kimse girememiş internete.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarımsaklı Royal Otel
Sarımsaklı Royal Otel

-

Ev yapımı yemek

Bence yukarıda yazılanlar anlamsız, cümlelere katılmıyorum. Ben ve ailem 5 yıl her yaz gidiyoruz. Fiyat çok uygun. Ev yapımı yemek servisi var. Tamam, kahvaltı için aynı şey söylenemez ama ben ve ailem kendi evimiz gibi rahat ediyoruz. Eleştiri yaparken dikkat edilmesi gereken gittiysen Sarımsaklı Royal Otel'e memnun kalacaksın. Kalmayanlar da diğer hotellere gidebilirler yani, nokta.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Musho Otel
Musho Otel

-

Oda konsepti hoş

Bir gece konakladık, oda konsepti hoş ve hotel daha çok yeni, ama maalesef odamızda sigara içilmiş ve banyodaki ışık çok karanlıktı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Akkuşlar
Otel Akkuşlar

-

Her yere yakın

Çok memnun kalacağınız bir otel. Her yere yakın. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak özellikte.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Paris
Otel Paris

-

Hotel et je le recommande

J'ai passé deux nuits dans cet hotel et je le recommande! Situé en face de la mer Jai pue voir de magnifique couché de soleil. En ce qui concerne l'hôtel les chambres dont très spacieuse, propre et la literie très confortable ! La chambre où j'ai dormi avait vue sur la mer. Personnel accueillant et au petit soin pour ses clients. La plage de l'hôtel est à quelques mètre et face aux îles!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Karakaş Motel
Karakaş Motel

-

Temiz, kaliteli, harika

Huzurlu, sıcacık bir yuva gibi, güler yüzlü insanların bir araya geldiği bir işletme. Temiz, kaliteli, harika bir yer. Seneye inşallah tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Varol Otel
Varol Otel

-

Emniyetli ve huzurlu oluşu

Annemle çıkmış odluğumuz tatilde Varol Otel'i tercih ettik fakat otelin plajında yaşanan tatsız olay yüzünden yarım bırakmak zorunda kalacaktık. Murat Bey'in göstermiş olduğu hassasiyet ve bize vermiş olduğu güvenden dolayı davam ettik. Bir otelde en önemli olan emniyetli ve huzurlu oluşudur, bunu bize sağlayan Murat Bey'e çok teşekkür ederiz. Seneye görüşmek ümidiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Musho Otel
Musho Otel

-

Her gün temizlik yapılıyor

Eylül ayında ailece bir hafta Musho Otel'de kaldık. Odalarda her gün temizlik yapılıyor, havlu ve çarşaflar her gün değiştiriliyor. Yemekler de güzel. Plaj kısmı biraz sorunlu, otel müşterilerinin olduğu bölüm belli değil, başkaları da girebiliyor. Yine de memnun kaldık. Gidilebilecek bir otel. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mardia Beach Hotel
Mardia Beach Hotel

-

Resimlerle alakası yok

Biz yarın sabah ilk işimiz savcılığa gitmek olacak ve gereken her yere başvuracağız. Bayramımız zehir oldu ve bizim gibi birçok ailenin. Resimlerle alakası yok. Sakın gitmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Çınar Hotel
Ayvalık Çınar Hotel

-

Bence çok güzel

Bu otel için yorumlarında kötü diyenler yanılıyorlar. Bence çok güzel. Çalışanları ve işleten Berat ve Berkant Beylere teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mardia Beach Hotel
Mardia Beach Hotel

-

Fiyat konfor olarak gayet güzel

Şu anda oteldeyim bugün son günüm. Açıkçası ben bir sorun yaşamadım. Yemekler güzeldi, ben beğendim. Havuzu güzel fakat ufak bir havuzu var. Ben havuzcu olmadığım için bunu sorun etmedim. Herkesin yazdığı koku konusuna gelince, otelin yanındaki villanın borularından oluşan bir sorun olduğu için otelin içine ve giriş kısmına bir koku yayılmıştı, o sorun da çözüldü. Koku falan yok an itibari ile. Otele girip merdivenlerden çıkarken bile sabun kokusu alıyorsunuz. Temizlik konusunda en ufak bir sorun görmedim. 900 liraya 3 kişi 4 gün güzel bir tatil yaptık biz. Tabiki 5 yıldızlı bir otel kalitesi yok ama 900 lira para verip de öyle bir şey beklemek hadsizlik olur. Bu otele bir daha gelmemek için tek nedenim Sarımsaklı'nın bizzat kendisi olabilir. Çünkü sıkıcı ufak bir yer ama otel gayet güzel. Fiyat konfor olarak gayet güzel. Son olarak keşke açık menüsünde daha fazla seçenek olsaydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Otel gayet temiz, odalar kullanışlı

Eylül ayında iki gün konakladık. Bu sitedeki yorumlara bakıp tercih ettik. İşletme sahipleri çok samimi, güler yüzlüler. Her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Otel gayet temiz, odalar kullanışlı. Açık büfe kahvaltı var, bol çeşit mevcut. Anlaşmalı bir plajı var otele yürüme mesafesinde. Sözün kısası güvenerek kalabileceğiniz bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gamze Otel Sarımsaklı
Gamze Otel Sarımsaklı

-

Konumu, odaları ve yemekleri

Eşimle birlikte 9 gece konakladık. Otel personeli, konumu, odaları ve yemekleri oldukça iyiydi. Güzel, keyifli bir tatil geçirdik. Hikmet Bey ve diğer çalışanlara teşekkür etmekle birlikte herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Güler yüz, ilgi, alaka

İstanbul'dan geldik ailemizle. İki sezondur geliyoruz. Aile oteli olması birinci tercihimiz. İnsan kendisini evindeymiş gibi hissediyor. Güler yüz, ilgi, alaka harika. Nimet annemiz, Çetin amcamız, İbrahim kardeşimiz, oğlu Çetin, eşi Özlem Hanım'a sonsuz teşekkürler ediyoruz. Kan ailesi olarak herkese tavsiye ederim. Saygılarımla, Mustafa Kan, Ata Kan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Güzel bir aile ortamı

Yaklaşık 4 senedir burada kalmaktayız. Çok memnunuz. Güzel bir aile ortamı, güler yüzlü bir hizmet içerisindeyiz. İnşallah seneye de geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yasmin Otel Ayvalık
Yasmin Otel Ayvalık

-

Sıcacık aile ortamı

2 Eylül'den 10 Eylül'e kadar oradaydık. Yasmin Otel Ayvalık sayesinde tatile doyamadık. Muhteşem yemekleri, güler yüzlü personeli ve sıcacık aile ortamı sayesinde çok memnun kaldık. Tertemiz, huzurlu bir ortam... Müşterilerin önerilerini ve şikayetlerini ciddi alan Hüseyin Bey'e ve asil evlatlarına sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Plaja çok yakın

Almanya'dan yaklaşık 12 yıldır Koşan Otel'de kalmaktayım. Çok memnunum. Temizlik, müşteri hizmeti, otel sahiplerinin müşterilerine gösterdiği ilgi, alaka, tam bir aile ortamı. Plaja çok yakın, otopark sıkıntısı yok, odalar yenilenmiş, tam konfor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Megaş Otel
Megaş Otel

-

Odadaki her şey eski

Bayram tatilinde geri ödemesiz yer ayırttım ama eşimin durumundan gidemedim. Bayramdan önce hemen işletme sahibini arayıp gelemeyeceğimi, iptal edemediğimden dolayı da ileriki tarihe alınmasını rica ettim, kırmadılar. 2. kez rezervasyon değişikliği yaptığımda bana 50 TL ödemem gerektiğini söylediler telefonda, ben telefonda acentenin onlara ceza kestiğini düşündüm. Daha sonra telefonla acenteyi aradığımda otelle alakalı olduğunu öğrendim. Zaten otel parasını almıştı, acente de komisyonunu kesmişti. Adamlar resmen fırsatçılık yaptı anlayacağınız. Ayrıca gittiğimizde ne kahvaltı vardı ne de akşam yemeği. Müşteri memnuniyeti 0. Çantaları odaya bile çıkarmaya tenezzül etmeyip asansörün önüne bırakıp gitmiş eleman. Otel zaten çok vasat, klima deseniz bir çalışıyor bir çalışmıyor, odadaki her şey eski. Plaj denize çok uzak, 2 km yürüyorsunuz, klima bir çalışıyor bir çalışmıyor, duşakabin yok, odalar pis. Kesinlikle böyle işletmelere paranızı kaptırmayın!

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mardia Beach Hotel
Mardia Beach Hotel

-

Yemekler lezzetsiz

Hayatımda gördüğüm en kötü oteldi. Böyle bir şeyi bu otelden başka bir yerde göremezsiniz. Otele girer girmez kötü bir kokuyla karşılaşıyorsunuz. Temizlikçilere kokuyu söylediğimizde sadece gülüyorlar. Yemekhanede yemek yemek imkansız, içeride kötü bir koku var. Yemekler lezzetsiz. Banyoda boyalar kafanıza düşüyor. Biz bir gece zor dayandık. Kesinlikle kapatılması gereken bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

Çalışanlarının güler yüzleri

Biz beş gün 5 gece kaldık, doyamadık oralara. Otel çalışanlarının güler yüzlerine, yemeklerine, her şey çok güzeldi. Çok güzel ağırladılar, seneye Allah izin ederse yine oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Şenocak Motel
Şenocak Motel

-

Kahvaltısı ayrı güzellik

Öncelikle şunu belirteyim, tatilimize 3 gece kalalım diye geldik ama vaktimiz olsaydı bu şirin ve sıcak yerde çok uzun vakitler geçirmek isterdik. Çalışanların samimiyetinden, güler yüzlerinden tutunda, motelin temiz ve ferah olmasından her şeye dört dörtlük bir yer. Özellikle kahvaltısı ayrı güzellik ve temizlikte. Lafın kısası eğer kalacak yer konusunda kararsızsanız Şenocak Motel kesinlikle tercihiniz olmalı. Tekrar her şey için teşekkür ediyorum buradan ve oğulları umarım iyi bir mühendis olursun. ;) Saygılarım ve sevgilerimle. Tekrar görüşmek dileğiyle. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sarımsaklı Royal Otel
Sarımsaklı Royal Otel

-

Kahvaltısı çok kötüydü

Tesadüfen kaldığımız bir oteldi. Sadece sezon sonu fiyatının uygunluğu ve manzarası için tercih ettik. Tek uygun yönü buydu. Onun dışında odalar 10 yıl önceden kalmış gibi, bakımsız ve sevimsiz. Hiçbir sempatikliği yok. Sabaha kadar yandaki mekanın bangır bangır müziği çaldı. Sabah kahvaltısı çok kötüydü. Plajda kendine ait ufak bir kısmı var. Tek güzel yanı deniz manzarası idi. Genel olarak maddi imkanım olsaydı kesinlikle başka bir yer tercih ederdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Türkevi Butik Otel
Türkevi Butik Otel

-

Mis gibi kahvaltıları

Çok yakın zamanda Türkevi Butik Otel'de kaldık. 3-4 günlük tatilimizin mükemmel geçmesinde çok büyük payları var kesinlikle. Misafirlerini karşılarken de uğurlarken de çok profesyoneller, Duygu'nun mis gibi kahvaltılarıyla güne başlamak çok keyifli. :) Arda Bey tüm tavsiye ve ilginiz için teşekkürler. Sevgiler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Acem Hotel
Acem Hotel

-

Personel ilgili

2017 Kurban Bayramı'nı ailece Acem Hotel'de geçirdik! Tek kelime harika! Temiz, personel ilgili, güler yüzlü, kahvaltı ve akşam yemeği bol çeşit, lezzetli, kesinlikle aç kalamazsınız. Ayrıca lobi barının olduğu bölümde tost, hamburger, vs. her şey var ve fiyatlar uygun, her şey var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alder Otel
Alder Otel

-

Odaların temizliği

Geçirdiğim en güzel bayram tatiliydi. En baştan Alder Otel'in bütün çalışanlarına çok teşekkür ederim. İlgileri, alakaları muhteşem, çocuklara olan yaklaşımları harika, yanlarından hiç ayrılmadı çocuklarımız. Plajın temizliği, odaların temizliği, her şey çok güzeldi. Tekrar görüşmek üzere. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Alder Otel
Alder Otel

-

Aile ortamında hissettik

Huzurla dinlenebileceğiniz güzel bir yer. Ailemizle içimiz rahat aile ortamında hissettik. Bu fiyata bu hizmet başka yerde bulamazsınız. Şiddetle tavsiye ediyoruz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

İkinci evimiz diyebilirim

Zafer Motel'in en azından 7 senelik müşterisiyiz. Ailece gideriz, ikinci evimiz diyebilirim. Müşterilerine çıkış yaptıktan sonra bile ücretsiz oda açıp duş imkanı sağlayan tek işletmedir. Yorum yapan bir bayanın çıkış yaptıktan sonra, bedava ailece ücretsiz yemek yedikten sonra olumsuz yorum yapmasına üzüldüm. Gözümle görmesem inanırdım. :) Teşekkür etmesi gerekirdi. Siz hep böyle kalın, herkese buradan tüm işletme personeline bir kez daha teşekkür ediyoruz Saka ailesi, sizi seviyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

Yemekleri oldukça güzel

1 hafta konakladığımız Zafer Motel'den biz çok memnun kaldık. Bundan sonra da herkese tavsiye edeceğim işletmelerden biridir. Olumsuz yorum yapanlara şaşırıyorum. Personeli ilgili, yemekleri oldukça güzel. Biz teşekkür ederiz, bize ailece huzurla geçirttiğiniz tatil için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Gamze Otel Sarımsaklı
Gamze Otel Sarımsaklı

-

Yemekleri harika

Süper bir yer. Kaç senedir Ayvalık'ta tatil yapıyorum, böyle bir otel yok, güler yüzlü, sıcakkanlı, cana yakın sahibi Hikmet amca ve eşi Gülşen abla, çocukları ve çalışanları ile harika tatil yapılası bir yer, yemekleri harika, sebzeler tarladan sofraya, tam bir aile yeri. Herkesin gidip tatil yapmasını tavsiye ederim. Not: Tatil yapmasanız da gidip bir kahvesini için, herkese kapısı açık. Faydalı mıydı?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Koşan Otel
Koşan Otel

-

Odalar gayet temiz

Bu yaz tatilini orada geçirdik eşimle birlikte. Gayet güler yüzlü insanlar hepsi de, inanılmaz memnun kaldık. Odalar gayet temiz, bakımlı, kahvaltısı açık büfe, ne istersen mevcut. Bir daha yolumuz düşerse kesinlikle Koşan Otel'de kalırız diyoruz eşimle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Billurcu Otel
Billurcu Otel

-

Bayat yiyecekler

Kasaba oteli. Sakın ama sakın gitmeyiniz. Paranıza, zamanınıza yazık. Köhne, toplama eşyalarla düzenlenmiş, hijyenden yoksun, rengi grinin tonlarına dönmüş havluları, nevresimleri olan, klimaları çalışmayan (her şikayet edene farklı bahaneler söyleyen) bir otel. Yemekler vasatın altında bile diyemeyeceğim bir seviyede (margarine tereyağı diye savunan, bayat yiyecekleri servis eden, pipeti bile kağıtlı bulundurmayıp garsonun elinde getirdiği), servis personeli çevreden toplanmış emekli, yaşlı beyler. Denize 200 metre diyorlar ama kuş bakışı iki yüz metre (otel önünden yürüyerek en az beş yüz metrede ulaşırsınız). Sahilde duş ve tuvalet yok. Otoparklarının var olduğunu söylüyorlar ama sokağı gösteriyorlar otopark olarak. Havuz diye nitelendirilen suya parmağınızı bile sokamazsınız, pislik akıyor her yerinden. Otel yönetimi ve çalışanları hiçbir turizm otelcilik eğitimi almamış yerli halktan oluşuyor. Zavallı bir mekan (otel demeye dilim varmıyor). Geç saatte gittiğimiz için sabahı oturarak bekleyip arkamıza bakmadan kaçtığımız mekan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Olcay Otel
Olcay Otel

-

Bir dediğimizi iki etmediler

Yaz döneminde Temmuz ayında ve Kurban Bayramı'nda 2 ayrı defa konakladık. Oktay Bey ve Pelin Hanım sağ olsunlar bir dediğimizi iki etmediler. Güzel kahvaltı, plaja yakınlık, temizlik, güler yüz ve uygun fiyat çok memnun kaldık tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Seda Hotel
Seda Hotel

-

Denize neredeyse sıfır

2014 yılında keşfettiğimiz ve 4 senedir muhakkak uğradığımız yer. Sahipleri ilgili ve de alakalı. Odalar tertemiz ve de kahvaltısı oldukça tatmin edici. Açıkçası otel değil de evimde kalıyormuş gibi hissettiriyorlar. Denize neredeyse sıfır olması ve plajda kendisine ait şezlong ve şemsiyeleri olması kalabalık sahilde en büyük artısı. Bir daha Balıkesir'e tatile gideceksem yine kesinlikle tercihim olacaktır. Teşekkürler Seda Hotel ailesi…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Çınar Hotel
Ayvalık Çınar Hotel

-

Yemekler yenmeyecek kadar kötü

Otel güzel ama yemek yemeyi hayal bile etmeyin, kötünün de kötüsü, dışarıda yerim otel iyi olsun derseniz olabilir ama yemekler yenmeyecek kadar kötü, öğlenki yemeyi başka bir biçime çevirip akşam tekrar sunuyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

Havlu vermiyorlar

İnternetten bulup, yorumlara aldanıp 3 gün önce 2 oda tutarak gittik, öncelikle odalarda gider sorunu var sürekli bir WC kokusu var. Odalarda sabun yok, WC kağıdı yok, istediğimiz halde gelmedi (çalışanlar yüzünüze şok olmuş gibi bakıyorlar, çok anormal bir şey istendi gibi). Temizlik 2 günde bir yapılıyor. Havlu vermiyorlar, arkalarından bağırıp istemeniz gerekiyor. Çarşaflar lekeli, havlular çiviye asıldığı için delik. Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri var. Sabah kahvaltı zeytin, peynir, simit. Akşam tek çeşit sulu ve kuru -ayrıca değişmeyen meyve sadece karpuz. Tatlı falan beklemeyin. Akşam yemeği dağıtan bir aşçı var ki, korkarak tabaklara yemek koyuyor. Ayrıca çeşitli zeytinyağlılar var ama tabağınıza bakıp lokmalarınızı sayıyorlar, rahatsız oluyorsunuz, rahat rahat alamıyorsunuz bile. Oldu ki yarım saat geç kaldınız, yemek bitiyor. Tüm içecekler ücretli, bir gün kahve 5 TL, ertesi gün 6 TL oldu. Sabah demlenen çay akşam servis ediliyor ve 2 TL. Tesisten gündüz çıktık ve akşam yemeğine kalabilir miyiz diye rica ettik. Tabi ki cevabını aldık. Yemekleri aldıktan sonra bunlar ekstraya giriyor denmesin mi? Oysa ki yemekte boğulsak bir şişe su bile ekstra. Bunu baştan söylüyorlar -ama yemekleri aldıktan sonra ekstra olduğunu söylüyorlar. Anlayacağınız son dakikaya kadar kazıklamak peşindeler. Kesinlikle memnun kalmadık, bunu yetkili İstem Hanım'a telefonda konuşup anlattım. Keşke ordayken söyleseydiniz dedi. Söylememize gerek var mı acaba, çalışanlarınızı bizden iyi tanıyorsunuz. Burası nasıl bir işletme? Çok şaşkınım. Paranızla rezil olmak istiyorsanız buyurun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zafer Motel
Zafer Motel

-

Oda kötü kokuyordu

Motel çok pis. 25 numaralı odaya tuvalet kokusu sinmiş iğrenç bir moteldi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çocuğumla rezil oldum. 250TL'ye 1 gece kaldım. Ben böyle rezil bir motel görmedim. Sarımsaklı'nın en kötü moteliydi. Duş almayı bırakın pislikten yüzümüzü yıkayamadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Çınar Hotel
Ayvalık Çınar Hotel

-

Odaların temizliği yapılmıyordu

Yemekler lezzetsizdi. Odaların temizliği yapılmıyordu. Etstur'daki yetkili otele ait plaj olduğunu söylemişti fakat yoktu. Gecelik 450 TL asla edecek bir otel değildi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Temizel Hotel
Grand Temizel Hotel

-

Yemek çeşidi yok

Grand Temizel Hotel 5 yıldızlı değil 3 yıldızlı olsa olurdu. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Pansiyonda kalın, paranız cebinizde kalsın. Yemek çeşidi yok, her şeyin ucuzuna gidilmiş. Hijyen yok, mini bar ücretli, dondurma ücretli, hamama giriş ücretli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Milano Hotel
Grand Milano Hotel

-

Hijyen kötü

Tek kelimeyle çok kötü. Sakın bu otele gitmeyin derim. Hijyen yok, yemekleri hiç yiyemedik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayvalık Çınar Hotel
Ayvalık Çınar Hotel

-

Memnun kalmadım

Bir dost tavsiyesi olarak alın lütfen. Bu kadar güzel yeri, konumu olan bir otel tecrübesiz ve güler yüzlü olmayan resepsiyon personeli, doğru dürüst temizlik yapmayan temizlik personeli, kirli tabak, bardak, kaşık, çatal servis eden restoran personeli… Sayın otel yönetiminin bilgisine. Selamlar. Not :07.08.2017 – 14.08.2017'de misafirinizdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Grand Temizel Hotel
Grand Temizel Hotel

-

Hamam paralı

Maalesef hayal kırıklığına uğradık, nasıl 5 yıldızlı bir otel, hamam paralı, dondurma paralı, mini buzdolabındaki su hariç her şey paralı. Açık büfe fiyasko, gelmeyin, tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)