Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Sarımsaklı Otelleri

Sarımsaklı için {{ (filteredHotels).length}} / 68 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Sarımsaklı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Sarımsaklı, Balıkesir'in Ayvalık ilçesi, Küçükköy Beldesi'ne bağlı bir sahil yöresidir. Ancak Sarımsaklı plajlarının ünü öyle çok yayılmıştır ki, Küçükköy'ü geçmiş ve Ayvalık'a kadar yetişmiştir.
Sarımsaklı, Balıkesir Ayvalık'a 8 km. uzaklıkta yer alır. Cunda, Ayvalık'ın bir kolu ise, Sarımsaklı için de Ayvalık'ın diğer kolu demek mümkündür. Merkez karmaşasından uzakta, ancak merkeze de yakın bir yerde konaklamak isteyenler için Ayvalık Sarımsaklı otelleri birebir olacaktır. Aynı zamanda otel fiyatları da merkeze oranla daha düşüktür.

Ayvalık Sarımsaklı'da doksanın üzerinde Turizm Bakanlığı ve belediye belgeli otel bulunmaktadır. Otellerinin birçoğu da bu ünlü 22 adet plajda bulunmaktadır. Kimi plajların isimleri, üzerlerinde yer alan ünlü otellerle anılsa da, plajlar halka aittir.

Ayvalık Sarımsaklı'da daha çok tatil otelleri bulunur. Az sayıda ise butik otel göze çarpar. Ayvalık Sarımsaklı'ya gelen turist sayızı yaz aylarında nüfusun 4 - 5 katına çıkabilmektedir. Bu nedenle butik oteller yerine daha çok Sarımsaklı tatil otelleri tercih edilmiştir.

Tatilinizi Ayvalık Sarımsaklı'da geçirmeyi düşünüyorsanız eğer, sizin de bir tatil otelini tercih etmeniz yerinde olacaktır. Tatil otellerinin birçoğu plajın hemen gerisinde kurulmuştur. Bu nedenle Sarımsaklı tatilcilerin birçoğu aslında, bu harika plajlar için glemektedir.

Sarımsaklı otelleri, sadece denize bağlı kalmamış, beraberinde tesis içinde, açık havuz, çocuk havuzu gibi imkanlar da yaratmıştır. Kimi Sarımsaklı otellerinin özel kumsalları vardır. Yine jogging alanları, su sporları hizmetleri sağlayan tatil otelleri de mevcuttur.

Ayvalık Sarımsaklı otel işletmecileri, ulaşımı siz misafirleri adına daha rahat kılmak için, İzmir Adnan Menderes Havaalanı'ndan ve Bandırma Havalanı'ndan servis hizmeti de sağlamaktadır.

Küçükköy beldesi içerisinde bir yarımadanın ismi olan Sarımsaklı, güzelliği ile ünlenmiş ve tüm Küçükköy Beldesi'ne ismini vermiştir.
Ayvalık Sarımsaklı'nın en çok bilinen yönü ise pırıl pırıl uzanan kumsallarıdır. Ege'nin en uzun kumsallarından birine sahip olan Sarımsaklı plajlarında denize girmek için Ege'nin ve Marmara'nın birçok yöresinden gezginler gelmektedir.

Şifalı kumları ile cezbedici olan bu kumsallar, yeşillikler, birbirinden güzel Ayvalık Sarımsaklı tesisleri, yüzlerce adet restoranla donatılmıştır. Daha çok ailelerin tercih ettiği Ayvalık Sarımsaklı kumsalları ve Sarımsaklı otelleri yörenin en güvenilir yerlerindendir.

Ayvalık Sarımsaklı'da deniz turizminin yanında, sarımsak taşından yapılmış evleri, yüzyıllar öncesinden kalmış kiliseleri ve camileri de ilgi çekici mekânlardandır. Ayvalık Sarımsaklı'ya tatile gelen birçok kişi harika denizinden kendini alabildiği sürece, bu tarihi yerlere de göz atmaktadır.

Tatilinizi Ege'nin kuzeyinde geçirmek, binlerce yıllık tarih ile yoğrulmuş dantel gibi koylarda dinlenmek isterseniz Ayvalık Sarımsaklı otellerinde konaklayabilirsiniz. 2018 Sarımsaklı otel fiyatları, Ege Bölgesi'nin en uygun seçeneklerini oluşturuyor. Bunda en büyük etkenlerden birisi de Ayvalık Sarımsaklı'da hizmet veren yüzlerce tesis olması.

Ayvalık Sarımsaklı 2018 otel fiyatlarının oldukça uygun olduğu pansiyonları araştırabilir, biraz daha kalite ve şıklık arıyorsanız Sarımsaklı butik otellerini tercih edebilirsiniz. Lüks otellerin de bulunduğu yörede Ayvalık Sarımsaklı 2018 otel fiyatları yıldızlı tesislerde biraz daha fazla olsa da Ege Bölgesi'nin geneline göre oldukça uygun kalmaktadır.

Sarımsaklı Hakkında
Kısa sürede ülkemizin adından en çok söz ettiren tatil beldelerinden biri haline gelen Sarımsaklı, her sezon altın sarısı kumsalı ve masmavi denizini görmeye gelen ziyaretçilerini büyük bir coşkuyla kucaklar.

Ayvalık'ın Küçükköy beldesinin sınırları içerisinde yer alan Sarımsaklı bugün özellikle de yaz aylarının aranan tatil beldelerinden biri oldu. 2013 yılı itibariyle Ayvalık'a bağlı bir mahalle olan Sarımsaklı, ilçe merkezine yaklaşık 8 km mesafede yer alıyor ve merkezden minibüsler ile ulaşım sağlanabiliyor. Beldenin birbirinden ünlü 22 adet plajı bulunuyor ve bu plajların her biri ayrı bir güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Sarımsaklı kumsallarının toplam uzunluğu ise kesintisiz 5 kilometre. Şehir gürültüsünden uzaklaşıp keyifli bir deniz tatili düşleyenlerin tercih ettiği yerlerden biri olan bölge, aynı zamanda pek çoğumuzun da emeklilik hayallerini süslüyor. Bu nedenle Sarımsaklı'nın özellikle de yaz aylarında yalnızca ülkemizden değil, dünyanın pek çok yerinden ziyaretçi ağırlamasına şaşmamak gerekiyor.

Beldede gündüz saatlerinde muhteşem denizin ve kumsalın keyfini çıkaran tatilciler için bölgede yapılabilecek çok sayıda aktivite de bulunuyor. Bunlarda biri hiç şüphesiz beldenin harika denizini keşfetme olanağı sunan yemekli ve eğlence dolu tekne turlarına katılmak. Üstelik adalara düzenlenen bu turlarda ziyaretçiler bölgenin kendine has zeytinyağlılarını ve nefis balıklarını deneme şansı bulabiliyorlar.

Beldeden 2 kilometre mesafede çam ağaçları arasından çıkılan bir tepe olan Şeytan Sofrası ise sahip olduğu bir diğer muhteşem değerdir. Mutlaka görülmesi gereken bir manzaraya sahip olan tepe aynı zamanda gün batımının en güzel izlendiği yerlerden biri. Huzurlu ve romantik saatler geçirmek ve gün batımını izlemek isteyenler burada bol bol fotoğraf çekebilirler. Tüm bunların yanı sıra beldede sakin bir yaşam hakim olsa da gece eğlencelerinden hoşlananlar için de disko ve bar gibi alternatifler de bulunuyor.

Yazların sıcak, kışların ise ılık ve yağışlı geçtiği Sarımsaklı'da iklimin deniz turizmine elverişli olması ve bölgede çok sayıda konaklama biriminin yer alması, her geçen gün beldeye duyulan ilginin de artmasına vesile oluyor. Kısacası Sarımsaklı mavi bayraklı plajlarında tatilin keyfini çıkarmak, birbirinden güzel lezzetlerini deneme fırsatı bulmak ve harika manzarasını seyre dalabilmekte için bir kez olsun görmeniz gereken yerlerin başında geliyor.

Sarımsaklı otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
50
10
0 (850) 602 03 32
Koşan Otel
Koşan Otel
Kahramanlar Mah. No: 5
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Otelin konumu çok güzel. Denize yakın, odaların temizliği 10 numara, sabah kahvaltısı gayet yeterli. Her şeyden önce otel sahipleri çok güler yüzlü ve ilgili. Özellikle Mehmet ve İbrahim Bey'e çok teşekkürler. İnşallah seneye tekrar görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 49 53
Yılmaz Motel
Yılmaz Motel
İlk Kurşun Mah. Atatürk Bulvarı Azembey Sok. No:3
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İki bayan olarak gitmemize rağmen hiç sıkıntı yaşamadık, gayet güvenilir, güzel, temiz bir tesis. Çalışan arkadaşlar güler yüzlü, samimi, nazik. Çok lüks aramayanlar için gayet iyi ve ekonomik. Plaja yürüme mesafesi üç - dört dakika. Sarımsaklı'ya gideceğimiz zaman tekrar uğrayacağımız bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 03 32
Koşan Otel
Koşan Otel
Kahramanlar Mah. No: 5
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Odalar son derece temiz ve bakımlı. Otel denize çok yakın. Otelde aile üyeleri çalışmakta, son derece ilgili ve güler yüzlü insanlar. Tebrik ederim, çok güzel bir tesis işletiyorlar. Kesinlikle tavsiyemdir. Buradan İbrahim ve Mehmet Bey'e çok teşekkürler, anneleri hanımefendiye saygılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 10 68
Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı
Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı
İlkkurşun Mah. Cumhuriyet Cad. Simpaş önü
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Arkadaşlarımla birlikte iki hafta bu otelde kaldık. Biz oteli sadece geceleri yatmak için kullandık. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Her gün yeniden temizlik istedik ve eksiksiz şekilde yapıldı. Otel çalışanları iyi niyetli ve güler yüzlü insanlardı. Otelin kahvaltısını çok beğendik. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 602 10 68
Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı
Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı
İlkkurşun Mah. Cumhuriyet Cad. Simpaş önü
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Normalde yorum yapmayı sevmeyen biriyim ancak çeşitli sitelerde yapılan kötü yorumları gördükten sonra dayanamadım. Öncelikle herkese el insaf demek istiyorum. Otel özellikle aileler için çok ideal bir oteldi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Yemekler çok çeşitli değildi ancak çok lezzetliydi. Verdiğimiz paraya oranla çok iyi bir hizmet aldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 10 68
Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı
Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı
İlkkurşun Mah. Cumhuriyet Cad. Simpaş önü
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Bu otele yapılan kötü yorumları anlamakta güçlük çekiyorum. Biz ailecek yaklaşık iki hafta kaldık ve imkânımız olsaydı çok daha fazla kalırdık. Otel çalışanları ve yönetimi çok kibar ve iyi niyetli insanlardı. Verdikleri güzel hizmet için hepsine teşekkür ederim. Odalar temizdi ve istendiği takdirde tekrar temizlik yapılıyordu. Yemekler güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 10 68
Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı
Club Ürgenç Hotel Sarımsaklı
İlkkurşun Mah. Cumhuriyet Cad. Simpaş önü
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Çok keyifli bir tatil geçirdiğimiz güzel bir oteldi. Otel fiyat olarak çok uygun bir oteldi. Verdiğimiz paraya göre değerlendirdiğimizde bu oteli beğenmemek nankörlükten başka bir şey olmazdı. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. İstediğiniz zaman yeniden oda temizliği yapılıyordu. Yemekler lezzetli ve çeşitliydi. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 27 75
Murat Reis Ayvalık
Murat Reis Ayvalık
Şeytan Sofrası Yolu Üzeri No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Sessiz, sakin ve huzurlu bir tatil için tercih edebileceğiniz bir oteldi. Otel çok temiz ve bakımlıydı. Otel personeli samimi ve arkadaş canlısı insanlardı. Otel hem Ayvalık merkeze hem de plaja çok yakındı. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Otel hayvan dostuydu ve yeşillikler içindeydi. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 27 75
Murat Reis Ayvalık
Murat Reis Ayvalık
Şeytan Sofrası Yolu Üzeri No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Eğer buraya yolunuz düşerse gönül rahatlığıyla bu otelde konaklayabilirsiniz. Otelin genel olarak dekorasyonu çok iyiydi. Odalar çok güzeldi. Otelin özellikle kahvaltısını çok beğendik. Denizi çok güzel bir oteldi. Otel personeli güler yüzlü ve samimi insanlardı. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 27 75
Murat Reis Ayvalık
Murat Reis Ayvalık
Şeytan Sofrası Yolu Üzeri No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Ayvalık bölgesinde tatil yapmak isteyen herkese önerebileceğim güzel bir oteldi. Otel çok güzel ve bakımlıydı. Odalar temiz ve bakımlıydı. Yemekler çok lezzetli ve bakımlıydı. Otelin denizi sıcak ve güzeldi. Otel çalışanları çok kaliteli ve iyi niyetli insanlardı. Herkese tavsiye edebileceğim bir oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 27 75
Murat Reis Ayvalık
Murat Reis Ayvalık
Şeytan Sofrası Yolu Üzeri No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Otelin dekorasyonu çok güzel ve moderndi. Odalar çok temiz, bakımlı ve konforluydu. Bahçe manzaralı bungalov tarzı odalarda konakladık. Otelin sahili ve bahçesi çok güzeldi. Denizde fazla ileri gitmenizi önermem çünkü denizanaları tarafından saldırıya uğrayabilirsiniz. Havuzu çok güzeldi. Yemekler çok lezzetliydi ve çeşitliydi. Otel çalışanları çok kibar ve iyi niyetli insanlardı. Her türlü ihtiyacımızı giderdiler. Herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
8
0 (850) 602 27 75
Murat Reis Ayvalık
Murat Reis Ayvalık
Şeytan Sofrası Yolu Üzeri No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Otelin konumu çok iyiydi. Alanya merkeze çok yakındı. Özellikle Bungalov tarzı odalarda konaklamanızı öneririm. Hem deniz manzarası hem de denize yakın olması sebebiyle normal odalara göre çok daha avantajlıydı. Otelin hayvan dostu olması çok iyiydi. Otel doğasıyla, hayvan sevgisiyle ve temiz olmasıyla bizi çok mutlu etti. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 27 75
Murat Reis Ayvalık
Murat Reis Ayvalık
Şeytan Sofrası Yolu Üzeri No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Otel çok temiz ve bakımlı bir oteldi. Yemekleri genel olarak güzeldi. Özellikle kahvaltısı çok güzeldi ve çeşit açısından yeterliydi. Otel çalışanları güler yüzlü ve ilgili insanlardı. Denizi çok temiz ve bakımlıydı. Çok derin değildi. Huzur verici ve rahatlatıcı bir tatil için herkese öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 27 75
Murat Reis Ayvalık
Murat Reis Ayvalık
Şeytan Sofrası Yolu Üzeri No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Arkadaşlarımla birlikte geldiğimiz bu otelde çok keyifli bir tatil geçirdik. Otelin çok güzel ve huzur verici bir doğası vardı. Hem ormanı hem de denizi çok güzeldi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Yemekler çok lezzetli ve çeşitliydi. Otelin konumu çok iyiydi. Hem merkezin stresinden ve kalabalığından uzaktı hem de merkeze çok yakındı. Herkese teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 27 75
Murat Reis Ayvalık
Murat Reis Ayvalık
Şeytan Sofrası Yolu Üzeri No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Etrafındaki diğer otellerde göre daha pahalı olan bir oteldi. Ancak etrafındaki otellere göre verdiği hizmet çok daha kaliteliydi. Öncelikle yemeklerden bahsetmek istiyorum. Otelin yemekleri çok lezzetliydi ve çeşit açısından yeterliydi. Denizi çok temiz ve kumluktu. Açıklarda denizanası olması dışında herhangi bir sorun yoktu. Odalar çok temiz ve bakımlıydı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 27 75
Murat Reis Ayvalık
Murat Reis Ayvalık
Şeytan Sofrası Yolu Üzeri No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Otelin çok güzel bir konumu vardı. Yeşil ile mavinin buluştuğu, dinlendirici ve huzur verici bir oteldi. Otel personelleri çok ilgili ve alakalıydı. Özverili ve çalışkan olmaları sayesinde tatilimiz çok daha keyifli hale geldi. Odalar çok temiz ve bakımlıydı. Denizi çok temizdi. Otelin yemekleri çok güzeldi. Özellikle kahvaltısına bayıldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 71 77
Hotel Amphora
Hotel Amphora
Atatürk Bulvarı No: 64
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Otel her şeyi ile çok güzeldi. Son derece temiz ve huzurlu bir yerdi, bu otelden çok güzel dinlenerek ayrıldık. Otelin hem kahvaltısını hem de akşam yemeklerini çok beğendik. Odamız biraz küçük olsa da ferahtı ve manzarası çok güzeldi. Otelin denizini de havuzunu da kullandık ve her ikisinden de memnun kaldık. Bizlerle ilgilenen personeller çok cana yakındı ve her isteğimizi anında yerine getirebilmek için çok çabaladılar. Bizim için çok güzel bir tatil oldu, bu oteli herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 27 75
Murat Reis Ayvalık
Murat Reis Ayvalık
Şeytan Sofrası Yolu Üzeri No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Otelden memnun kaldık. Otel konum olarak güzel bir yerde bulunuyordu. Otelin kayak imkanları kullanışlıydı ve kayak eğitmeni başarılı biriydi. Personeller güler yüzlüydü ve bizim memnuniyetimiz için ellerinden geleni yapıyorlardı. Otelin ortak kullanım alanları her daim tertemizdi. Odamızı sevdik, konforlu ve temizdi. Otelin hamamını çok beğendik. Otel fiyat performans açısından güzeldi. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 03 32
Koşan Otel
Koşan Otel
Kahramanlar Mah. No: 5
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Bu sene burada annemle 2. kalışımız ve odaların temiz ve bakımlı olması olsun, otel sahiplerinin ilgili olması olsun iki seferde de oldukça memnun kaldık. İleriki senelerde de Sarımsaklı'ya geldiğimizde burada kalmayı düşünüyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 16 51
Gamze Otel Sarımsaklı
Gamze Otel Sarımsaklı
Kahramanlar Mahallesi ,İstiklal Caddesi
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Hizmet sıfır. Otelde kaldığımız odayı temizletmek için anahtarımızı resepsiyon görevlisi somurtkan bayana saat 11:00'de bıraktık. Saat 14:03'de sahilden telefonla resepsiyondaki somurtkan bayanı aradık odamızın temizliğini öğrenmek için, 1 saate temizlenir dedi. 14:50'de tekrar aradık, temizlenmediğini söyledi. Sahilde güneşten yandık dedik. "Bana ne, beklemeseydiniz" dedi. Tepki gösterdiğimizde temizlik personeline bağırarak, "bunların odası bugün temizlenmeyecek" dedi. Uzun boylu çalışan biri ise saat 15:00'den sonra temizlik yapılmadığını kabaca ifade etti. 7 gece kalacağımız oteli 3 gece kalarak terk ettik. Tatilimizi zehreden çalışanlara hakkımızı helal etmiyoruz. Yemekler idare eder, personel vasat altı, hizmet vasat altı, sadece otel sahibi Hikmet Bey ve eşi güler yüzlü ve iletişimleri iyi. İnsanı vezir de eden, rezil de eden çalışanlarıdır. Gamze Otel Sarımsaklı, sınıfta kaldın. Otel için verdiğim 5 puan da 10 numara adam olan Hikmet Bey'e.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 89 61
Cem Gül Apart Otel
Cem Gül Apart Otel
İlkkurşun Mh. Deniz Cd. N:80
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Buradaki iyi yorumlara aldanıp gittik. Odaya ilk girdiğimizde gerçekten temiz ve yeni gözüküyor çoğu şey. Ama sonradan anladık ki çalışmıyor. Banyo giderleri tıkalı, duşu bir gölet içinde alabiliyorsun. Çamaşır makinesi ve televizyonu çalışmıyordu (diğer eksiklikleri saymıyorum, bunlar bizim için en önemlileri olduğu için vurguluyorum). Belki odamızı değiştirirler diye ilettik sorunları ama sanki bunun suçlusu bizmişiz gibi daha önce hiç bir müşterimiz böyle bir şikayette bulunmadı dediler. Peki gelip bakın daha apartta ilk günümüz dedik. Siz çalıştıramamışsınızdır dediler. En son çalışmadıklarına ikna olunca da gayet nazik olmayan bir şekilde beğenmiyorsanız kapı orada dediler. Tabi biz rezervasyonu önceden yaptırdığımız için ve başka otellerde boş yer olmadığı için kalmak zorunda kaldık. Zaten onlar da başka yer bulmamızın zor olduğunu bildikleri için bu kadar rahat kapıyı gösterdiler diye düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bize güler yüzle doğru düzgün çözüm üretselerdi gerçekten idare edebilirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 16 51
Gamze Otel Sarımsaklı
Gamze Otel Sarımsaklı
Kahramanlar Mahallesi ,İstiklal Caddesi
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Odaları, temizliği ön taraftaki odalarının manzarası gayet güzel. Kahvaltı ve akşam yemeği çok güzel. Kahvaltı ve akşam yemeğinde çeşit bol. Kahvaltıda külahta bal ve ballı ılık süt benim en sevdiklerim. Çorbasından tatlısına her şey çok lezzetli, yapanların ellerine sağlık. Kahvaltıda su ücretsiz. Akşam yemeğinde ücretli. Bu bölgede hizmet verenlerin genelinde sabah akşam su ücretli. O nedenle bu otelde kahvaltıda ücretsiz olması + puan bence. Odalarda küçük sabunlar, duş jeli, şampuanlar, oda terlikleri var. Havlular temiz. Personel gayet ilgili. Kumandanın pili bitti diye hemen yenisini getirdiler mesela. Olumsuz yanları internet giriş katı dışında pek çekmiyor. Odada küçük bir buzdolabı olsa daha iyi olur. Havuz severler için maalesef havuz yok. Biz kişi başı 100 TL'ye kaldık. Genel olarak odaları yemekleri personelin ilgisi gayet iyi. Teşekkürler Gamze Otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
7
0 (850) 602 50 37
Musho Otel
Musho Otel
Küçükköy Mah. Sarımsaklı Blv. 6. Sokak No:9
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Biz ailece memnun ayrıldık. Odalar günlük temizleniyor. Yemek büfesi çok iyi olmasa da yiyebileceğin bir şeyler mutlaka var. İki kızım sabah kahvaltıda sadece külah yediler desem yeridir. Çok fazla beklentiniz olmazsa memnun ayrılabileceğiniz bir tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 600 34 40
Acem Hotel
Acem Hotel
Cumhuriyet Caddesi İlkkurşun Mahallesi
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Otele buradaki yorumları okuyarak gittik. Sarımsaklı'da denize sıfır bir otel, havuzu çok küçük, biz oteli Tatil.com'dan aldık o sebeple mi bilmiyorum ama zemin kattaki odada kaldık. Odalar çok küçük, temizlik yeterli değil, kahvaltı ve akşam yemeği özensiz. Sonuçta Ayvalık'ta bir otel; ne zeytini, ne reçeli hiçbiri lezzetli değildi. Kaldığımız odanın duşu kırıktı. Resepsiyondaki kızlar yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyorlar ama yeterli değil. Otelle ilgili tek artı sabah 5'de geldik, otobüs erken geldi. Bizi bekletmeyip odaya almaları oldu. Diyeceğim o ki standartlarınız ne, bilmemekle beraber bir butik otel kalitesinde bile olmamış bu oteli tekrar tercih ederken bir daha düşünün derim ben.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 49 53
Yılmaz Motel
Yılmaz Motel
İlk Kurşun Mah. Atatürk Bulvarı Azembey Sok. No:3
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Ailem ile rahatlıkla kalabileceğim en güvenilir, en samimi, güler yüzlü hizmetleriyle gerçek aile ortamı kesinlikle tavsiye edebileceğim tek adres. İşletmecileri Doğan Bey'e ve eşi Hüsna Hanım'a teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
4
0 (850) 602 15 49
Sarımsaklı Royal Otel
Sarımsaklı Royal Otel
Kahramanlar Mah. Barbaros Cad. No: 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Öncelikle asla pek bir beklenti içinde olmayın. Fiyatlar ortalama olarak çoğu otelle aynı. Sabah kahvaltı ve akşam yemeğinden oluşuyor. Akşam yemekleri gerçekten güzel, 10-12 adet meze, turşu çeşitleri, salata çeşitleri, çorba gibi seçenekleriniz var fakat tek bir ana yemek çıkıyor. Sabah kahvaltısı ise tam bir fiyasko, öğrenci yurtlarından farksız. En azından koydukları ürünlerin nispeten kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Denize sıfır, denizi gayet güzel, temiz. İçeceklerin tamamı su dahil ücretli. Sofralarda örtü yok, sandalyelerde minder yok, inanılmaz can acıtıyor, bunlar çok ufak detaylar ama aynı fiyat bandında bulunan otellerde bunlar hayli hayli mevcutken, olmaması eksi bir puan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
5
0 (850) 600 77 96
Dobra Hotel
Dobra Hotel
İlkkurşun Mah. Deniz Cad. Zafer Sok. No: 1
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Hotelin sitesine yaptığım yorumu paylaşmıyorlar. Deniz süper. Yemekler fiyata göre iyi. Anadolu çocukları çalışıyor, çalışkanlar ama eğitim gerekli. Ucuz olsun derseniz tercih edilebilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 49 53
Yılmaz Motel
Yılmaz Motel
İlk Kurşun Mah. Atatürk Bulvarı Azembey Sok. No:3
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Kesinlikle tavsiye ederim. Kalınacak yerlerden en iyisi. Sahibi iki çift sizi güzel karşılıyorlar ve ilgileniyorlar. Teşekkür ederiz her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 602 24 74
Karakaş Motel
Karakaş Motel
Sahil Boyu
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Gelin, gönül rahatlığıyla kalın. İki gün sürmüyor kendinizi evinizde hissetmeniz. Ailenizle de gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla da. Deniz yirmi adım, sahil tertemiz. Sahipleri de güzel adamlar. Murat abi sürekli pozitif, Kadir abi candan adam. Helal size…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 03 32
Koşan Otel
Koşan Otel
Kahramanlar Mah. No: 5
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Tam anlamıyla iyi bir aile ortamına sahip. Sahipleri her şeyinizle tek tek ilgileniyor baya. Mehmet Bey ve İbrahim Bey olmak üzere teşekkürler. Koşan ailesi inşallah seneye yine Koşan'dayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 25 08
Şato Otel
Şato Otel
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Otel için yapabileceğim tek iyi yorum resepsiyon personelinin ilgisiydi. Onun dışında her şey bir felaketti. Gördüğüm en kötü otellerden birisiydi. Yemekler kötüydü, kahvaltı daha da kötüydü, temizlik hemen hemen hiç yoktu. Odalarımız rutubet kokuyordu, camlar hiç silinmemişti, üç yaşındaki yeğenim bile otelden ayrılırken temiz otele mi gidiyoruz diye sordu. Hiç kimseye tavsiye etmiyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 49 53
Yılmaz Motel
Yılmaz Motel
İlk Kurşun Mah. Atatürk Bulvarı Azembey Sok. No:3
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Tatil anlayışı herkesin ayrıdır. Yılmaz Motel işletmesi güler yüzlü, anlayışlı, sizi ailenin bir üyesi olarak gördüğünden rahat ve huzur veriyorlar. Bundan sonra ikinci evimiz olduğunu ailece kabullendik. Odaları temiz, kahvaltı mükemmel, daha ne olabilir ki? Doğan Bey'e ve eşi Hüsna Hanım'a teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 27 06
Alder Otel
Alder Otel
Sarımsaklı Yolu Hülya Avşar Blv.
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Yukarıda bahsedildiği gibi bir restorasyon, temizlik falan yok. Yorumların çoğu gerçeği yansıtmıyor. Şu an an itibariyle bu oteldeyim ve hiç de temiz, güzel falan değil. 3 gündür buradayız, daha oda temizlenmedi. Yan tarafında akan dere korkunç kokuyor ve su denize karışıyor. Üzgünüm ama kimseye tavsiye etmiyorum. Biz de zaten planladığımızdan erken çıkacağız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 58 39
Efsanem Hotel
Efsanem Hotel
Küçükköy Mah. Bosna Bul. Okul Sok.
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

25 Ağustos'ta bir gece kaldık. Cumartesi-pazar için gitmiştim. Buradaki yorumlara ve resimlere bakarak güzel diye düşündüm ve oteli aradım. Telefona bir bayan çıktı, yer var mı, fiyat nedir diye sordum. Sitede fiyat 360 TL idi, bayan 425 dedi. Ben çocuk için ücret alıyor musunuz dedim. Evet, yarı fiyat dedi ama sitede 360 TL yazıyordu, çocuk için ücret alınmıyormuş dedim. A öyle mi, tamam o zaman öyle olsun dedi ve rezervasyon yaptırdık. Anlayacağınız ne koparırlarsa. Otel dıştan çok güzel binası ama içi kötü. Resimlere aldanmayın, biz bir gece kalacağımız için önemli olan temiz yatacak yerdi. Oda ve banyo temiz, eşyalar çok eski, havlular falan ama bu da sorun değil. Gelelim yemek konusuna. Yemekler lezzetsiz, bizim kaldığımız gece mönüde domates çorbası, ekşili köfte, bulgur pilavı ve kabak graten vardı. Böyle yazınca kulağa hoş geliyor ama görüntü, lezzet kötüydü. Her iddiaya varım, o köfteler soya kıyması karışıktı, domates çorbası eh işte, bulgur pilavı yemedim yorum yapamayacağım ama kızım sevdi, yedi. Kabak gratenin de adıyla uzaktan yakından alakası yok, kabaklı bulamaç gibi bir şeydi. Bu ana yemeklerin başına bir aşçı koymuşlar, suratsız, okul yemekhanesi gibi servis yapılıyor. Şimdi böyle okuyunca tabi aman ne olacak diyebilirsiniz belki ama insan kaç para verirse versin güler yüz ve kaliteli hizmet istiyor. Tatlı diye küçük plastik kaplara su muhallebisi mi, jöle mi, sütlaç mı ne olduğu belli olmayan bir şey koymuşlar, kimse de cevap vermedi. Açık büfe salata ve meze vardı, çeşit de çoktu, aman bunlardan yesek yeter dedik, birçoğundan da aldık, içlerinden sadece soğuk pırasa yemeği gibi bir şey vardı. Ben onunla karnımı doyurdum. Zaten mezelerden bir kaşık alan kimse kalkıp ikinciyi almamıştı. Yani yazık, günah, o kadar yiyecek çöpe gidiyor. Bence aşçılarını değiştirseler iyi olur, çok çeşit yapıp göz boyayacaklarına az ama öz yapsalar daha iyi. Kahvaltıya gelecek olursak; yani verdiğim paraya bitmez. Daha acıdım. Ben Balıkesirliyim. Sarımsaklı, Ayvalık, Balıkesir Merkez neresi olursa olsun en ucuz serpme kahvaltı 25 TL'dir ve dünyanın çeşidini getirirler ve kalitelidir de. Aklım almıyor nasıl bu kadar kötü ve kalitesiz hazırlamışlar. Lafta açık büfe ama alacak doğru düzgün bir şey yok, aman domates, peynir, ekmek yersin diyor insan ama peynir yenecek gibi değil. Üç çeşit peynir koymuşlar. Ben kaşar aldım, işte kötünün iyisi diyelim. Ya merak ediyorum o peynirleri nereden aldılar. En basit BİM'den, A101'den alsalar daha güzeldir. Ha ama haklarını yemiyim, sigara böreği vardı, bittikçe de getirdiler. Gerçekten lezzetliydi, içinde galiba lor vardı, çok ince olduğundan pek anlaşılmıyordu. İyi olan bir şey var, o da plajın otele yakın olması ve ücretsiz şezlong bulunması. Ayrıca otelde havuz da var ama küçücük. Zaten Sarımsaklı denizi dururken havuza gireni görmedim. Benim deneyimim ve düşüncelerim böyle, inşallah yardımcı olur gitmeyi düşünenlere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 24 92
Mostar Butik Hotel
Mostar Butik Hotel
Küçükköy Mah. Barbaros Cad .Güneş Sok. No. 3
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Aile ile kalınabilecek ideal bir hotel. Yeniden kalacağız ve tavsiye ederiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
2
0 (850) 602 11 09
Ali Gür Apart Pansiyon
Ali Gür Apart Pansiyon
İlk Kurşun Mah. Sahil Yolu
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Tek avantajı plaja yakın. Eşyalar kirli, kırık. Eşyaların üzerinde otelde konaklayanların tarihlerini attıkları yazılar var. 2012'den hatıra notları vardı. Şaka gibi bir yer. Bayram tatilini fırsata çevirmiş yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 89 61
Cem Gül Apart Otel
Cem Gül Apart Otel
İlkkurşun Mh. Deniz Cd. N:80
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Gayet keyifli, temiz, güler yüzlü insanlar. Ev sahipliğiniz için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 03 32
Koşan Otel
Koşan Otel
Kahramanlar Mah. No: 5
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Biz anne-kız 4 kişi gittik. İşletme sahipleri çok güler yüzlü, sıcak ve samimi (ki bence bu her şeyden önemli). Sorunumuz olduğunda hemen ilgilendiler. Bir isteğimizi geri çevirmediler. Akşamları onlarla sohbet etmek çok keyifliydi. :) Çok güzel, rahat edebileceğiniz bir aile ortamı. Güvenle tercih edebilirsiniz. Denize olan yakınlığı ile de hiç sıkıntı çekmedik. Sorunsuz, çok güzel bir tatil geçirdik. Tekrar görüşmek üzere, sanırım seneye yine Koşan Otel'deyiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 49 53
Yılmaz Motel
Yılmaz Motel
İlk Kurşun Mah. Atatürk Bulvarı Azembey Sok. No:3
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İşletme sahibi Doğan Bey ve eşinin size her konuda yardımcı olacağına emin olarak mükemmel bir aile ortamında tatilinizi yapabilirsiniz. Temiz odaları ve samimi kişilikleri ile evinizin rahatlığında size bir tatil imkanı sunuyorlar. Kesinlikle şiddetle tavsiye edebileceğim nadir konaklama yerlerinden biridir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 95 93
Olcay Otel
Olcay Otel
Kahramanlar Mah.Hürriyet Cad.No:28
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Temmuz ayındaki memnuniyetimizden sonra bayram tatilimiz için de kuzenimle Olcay Otel'i tercih ettik. En yoğun bayram zamanı olmasına rağmen hep aynı güler yüz ve anlayışla samimi yaklaşımları için çok teşekkür ederiz. Pelin Hanım'ın güler yüzü ve yakınlığı bizi kendi evimizde gibi hissettirdi. Her şey için teşekkür ederiz. Biz mutlaka tekrar geleceğiz. Sarımsaklı'da kalacak yer arayan herkese şiddetle tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler Esra Hanım her zaman bekleriz. : )

29 Ağustos 2018, Çarsamba 16:57
50
1
0 (850) 602 24 84
Şenocak Motel
Şenocak Motel
Küçükköy Mah.Güneş Sok.No:5
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Yorumlara bakıp tercih ettik ancak çok büyük hayal kırıklığına uğradık. Kaldığımız 5 gün boyunca çarşaflar bir kez bile değişmedi. İşletme sahibinin bize olan soğuk ve suratsız tavırları yüzünden çok rahatsız olduk. Ayrıca ücretsiz şezlong hizmetleri de var denilmesine rağmen yoktu. Aracımız için park hizmeti de sağlanmadı. Bir daha kesinlikle tercih etmem bu pansiyonu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
6
0 (850) 600 34 40
Acem Hotel
Acem Hotel
Cumhuriyet Caddesi İlkkurşun Mahallesi
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Konumu güzel ancak yemekler çok özensizdi. Kahvaltısı çok zayıf, çeşit var gibi görünüyor ama aynı peynirin farklı baharatlarla süslenmiş hali. Akşam yemeği de aynı şekilde lezzetsizdi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 602 03 32
Koşan Otel
Koşan Otel
Kahramanlar Mah. No: 5
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Beklentimiz fiyata göre düşüktü, fakat bizi inanılmaz şaşırttılar, çok ama çok memnun kaldık. Tertemiz, sıcacık bir aile yeri. Sahipleri çok sıcak, ilgililer. Herkese kesinlikle tavsiye ediyoruz. Çok teşekkür ederiz her şey için Koşan Otel ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 89 62
Zafer Motel
Zafer Motel
Deniz Cad. Sahil Yolu Üzeri
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Tek kelimeyle kötü. Yataklar sert, yastıklar pis, hele tuvalet kötü durumda. Fazla söyleyecek bir şey bulamıyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 11 09
Ali Gür Apart Pansiyon
Ali Gür Apart Pansiyon
İlk Kurşun Mah. Sahil Yolu
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Hayatımda gördüğüm en pis yer. Yastıklar kirden kapkara, mutfak eşyaları pis, eski ve eksik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 602 24 92
Mostar Butik Hotel
Mostar Butik Hotel
Küçükköy Mah. Barbaros Cad .Güneş Sok. No. 3
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Hayatım boyunca bir daha asla ve asla gelmeyeceğim ve rezervasyon yapmayacağım tek yer bu oteldir. Aynı odayı iki ayrı kişiye kiralayacak kadar küstah ve konuşma adabı olmayan çalışanları yüzünden burada stres sahibi olduk, bu otel yüzünden. Otel sahibinin ilk yapması gereken rezervasyon yapan şahıslara konuşma adabı öğretmek olmalı. Kimse bu otele gelmesin mahsur kalırsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 30 57
Fila Hotel
Fila Hotel
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Yemekler kötü, odalar pis, fiyat beş yıldızlı otelin fiyatı. Resmen kazık. Yataklar kötü ve çok küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
9
0 (850) 600 29 11
Tunan Motel
Tunan Motel
İlkkurşun Mahallesi Atatürk Bulvarı. N:154
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

2018 Temmuz'unda ailecek konakladığımız Tunan Motel'den çok memnun kaldık. Güler yüzlü personel, temiz ve yeterli havuzuyla, denizi ve sahiliyle her şey güzeldi. Kahvaltı ve akşam yemeği yeterliydi. Bir daha yolum Sarımsaklı'ya düşürse, tercihim Tunan Motel olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
1
0 (850) 600 83 00
Hotel Mare Ayvalık
Hotel Mare Ayvalık
Kahramanlar Mah. Atatürk Bulv. Ankara Otel Sok. No. 2
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

İyi değil! Paranızla rezil olmak dedikleri bu. Gelmeyin çok pis ve sıfır konfor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
50
10
0 (850) 600 85 53
Varol Otel
Varol Otel
Cumhuriyet Cd. Sahil Yolu N:26
Ayvalık / Balıkesir
Türkiye

-

Uzun yıllar Sarımsaklı'ya geldik. 2016 yılında balayı için tekrar oraya geldim ve Varol Otel'i tercih ettik. Bahçesi çok güzel, personeli güler yüzlü, odalar güzel. Buraya bir daha ki sefere bebeğimle geleceğim dedim ve nasip oldu. Bu yıl daha oğlum 9 aylık idi ve oradaydık. Hiç zorlanmadık. Beşik verildi ve çorbaları tereddütsüz yedirdim. Her şey için çok teşekkürler. Seneye 2 çocuk ile orada olmak dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)