Antakya Apartları

En iyi 37 apart otel, en uygun fiyatlar

Antakya Apart Otel Fiyatları

Tarihi ve birbirinden leziz yemeklere sahip mutfağıyla Antakya yıl içerisinde binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Antakya apart otelleri ise gelen turistlerin konaklamadaki ilk tercih ettiği otel kategorisi.

Yıl içerisinde gerek tarihi keşfetmek gerek eşsiz lezzetlerle bezeli Hatay mutfağını tatmak gerekse de tatil için Antakya'ya gelenlerin konaklamada tercih edebilecekleri farklı kategorilerde birçok tesis hizmet vermektedir. Bu tesisler arasında; butik oteller, kent otelleri, yıldızlı oteller, tatil otelleri, özel belgeli oteller ve Antakya apart otelleri hizmet vermektedir.

Zengin tarihi, köklü kültürü, muhteşem lezzetler sunan dünyaca ünlü mutfağı ve doğal güzellikleri ile Antakya gezginlere unutulmaz bir tatil sunuyor.

Antakya apart otelleri genellikle üniversite öğrencilerinin, kalabalık arkadaş gruplarının, küçük çocuklu ailelerin ve evinin konforunu tatilde de arayanların tercihi olmaktadır. Üniversiteli arkadaş grupları hep birlikte bir apart dairede konaklamalarını gerçekleştirebilecekleri için konaklama ücreti de kalanlar arasında paylaşıldığından dolayı oldukça uyguna gelmektedir.

Antakya apart otelleri; mutfak, banyo - tuvalet, yatak odası ve oturma odasının bulunması dolayı mini bir stüdyo daire gibidir. Stüdyo daire gibi olmasından dolayı da hem çocukların daire de sıkılmaması hem de standart bir otel odasından daha büyük olması küçük çocuklu aileleri cezbetmektedir.

Antakya apart otelleri ve Antakya apart otel fiyatları bu sayfada listelenmektedir. Ayrıca bu sayfada sadece apart oteller ve apart otel fiyatları değil, otellerin fotoğrafları, konumları, iletişim bilgileri ile listelenmektedir. Bu listeden bütçenize ve zevkinize göre bir tesis bulabilir ve iletişime geçerek ön rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Antakya'da turizm özellikle son yıllarda hızla gelişiyor. Turizmin gelişmesiyle beraber pek çok otel ve konaklama tesisi de Antakya'da hizmete giriyor. Kalitelerini ve hizmet standartlarını devamlı yükselten Antakya otellerinde fiyatlar da her bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Antakya otelleri farklı kategorilerde yer aldığı için Antakya otel fiyatları da buna bağlı olarak farklılık gösteriyor. Şehir merkezinde yer alan ve kent oteli kategorisinde bulunan Antakya otellerinde fiyatlar yıl içinde fazla değişiklik göstermiyor. Merkezde bulunan Antakya otellerinde fiyatlar ortalama 65-70 TL'den başlıyor.

Tatil oteli, butik otel kategorosinde bulunan Antakya otellerinde fiyatlar ise sezona göre farklılık gösteriyor. Daha çok bahar ve yaz aylarında talebin attığı bu Antakya otellerinde fiyatlar yüksek sezonda ortalama 90-100 TL'den başlıyor.

Antakya otel fiyatlarına hemen her otelde kahvaltı da sunuluyor. Ancak isteğe göre konaklamanızı tam pansiyon yapmanız da mümkün. Bu durumda odanız için ödeyeceğiniz ücret biraz daha artıyor.

Yılın her dönemi misafirlerine hizmet vermeye devam eden Hatay Antakya otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak için erken rezervasyon dönemlerinde odanızı ayırtabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz Antakya otelinde hem yüksek sezonda hem de uygun fiyatlarla konaklama yapabilirsiniz.