Antakya Pansiyonları

En iyi 37 pansiyon, en uygun fiyatlar

Antakya Pansiyon Fiyatları

Ülkemizin lezzet duraklarından olan Antakya, kültürel değerleri, doğal ve tarihi güzellikleri ile ziyaretçilerine dolu dolu bir seyahat olanağı sunuyor.

Genelinin oda – kahvaltı olarak hizmet verdiği Antakya pansiyonları, aile, arkadaş grupları ya da yalnız konaklamak için oldukça uygun. Büyük bir kısmı konukların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş tesislerin odalarında, özel banyo ve ücretsiz Wi-Fi erişimi temin edilirken, sabah kahvaltıları açık büfe ya da kontinental olarak sunuluyor.

Zengin tarihi, köklü kültürü, muhteşem lezzetler sunan dünyaca ünlü mutfağı ve doğal güzellikleri ile Antakya gezginlere unutulmaz bir tatil sunuyor.

Bir kısmının ilçe merkezine, yöresel lezzetler sunan restoranlara ve çarşıya yakın konumda yer aldığı Antakya pansiyonları ziyaretçilere bu yönü ile avantajlı bir konaklama hizmeti sunuyor. Kısacası sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz tesisler, konumu ve hizmetleri ile aradığınız tüm özelliklere sahip.

Üstelik diğer konaklama alternatifleri ile kıyaslandığında uygun bütçesi ile ön plana çıkan Antakya pansiyon fiyatları, geniş bir aralığa sahip. Büyük bir kısmında erken rezervasyon fırsatı da yer alıyor. Siz de hemen sitemiz üzerinden kolaylıkla erişebileceğiniz 2019 Antakya pansiyon fiyatları içerisinden bütçenize en uygun olanına rezervasyonunuzu yaptırıp, seyahatiniz için ilk adımı atabilirsiniz.

Antakya'da turizm özellikle son yıllarda hızla gelişiyor. Turizmin gelişmesiyle beraber pek çok otel ve konaklama tesisi de Antakya'da hizmete giriyor. Kalitelerini ve hizmet standartlarını devamlı yükselten Antakya otellerinde fiyatlar da her bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Antakya otelleri farklı kategorilerde yer aldığı için Antakya otel fiyatları da buna bağlı olarak farklılık gösteriyor. Şehir merkezinde yer alan ve kent oteli kategorisinde bulunan Antakya otellerinde fiyatlar yıl içinde fazla değişiklik göstermiyor. Merkezde bulunan Antakya otellerinde fiyatlar ortalama 65-70 TL'den başlıyor.

Tatil oteli, butik otel kategorosinde bulunan Antakya otellerinde fiyatlar ise sezona göre farklılık gösteriyor. Daha çok bahar ve yaz aylarında talebin attığı bu Antakya otellerinde fiyatlar yüksek sezonda ortalama 90-100 TL'den başlıyor.

Antakya otel fiyatlarına hemen her otelde kahvaltı da sunuluyor. Ancak isteğe göre konaklamanızı tam pansiyon yapmanız da mümkün. Bu durumda odanız için ödeyeceğiniz ücret biraz daha artıyor.

Yılın her dönemi misafirlerine hizmet vermeye devam eden Hatay Antakya otellerinde uygun fiyatlarla konaklama yapmak için erken rezervasyon dönemlerinde odanızı ayırtabilirsiniz. Böylece seçtiğiniz Antakya otelinde hem yüksek sezonda hem de uygun fiyatlarla konaklama yapabilirsiniz.