Abant Kasaba Restaurant & Dağ Evleri, Abant Gölü

Abant Kasaba Restaurant & Dağ Evleri

  • Bolu / Abant / Abant Gölü
  • Akçaalan Köyü Aksu Mevkii Abant Yolu 9. Km

Abant Kasaba Restaurant & Dağ Evleri

Doğadan akan suyla beslenen havuzlarımızda yetşien alabalıklarımız, yöresel ürünlerimizin ağırlıkda bulunduğu kahvaltı çeşitlerimiz vardır restaurantımızda.

Temiz hava eşliğinde bahcemizde mangal servisimiz arzu ettiğiniz takdirde güvecde mangalda ve tavada olmak üzere balık servisimizle hizmetinizdeyiz.

Kalitenin adı doğal güzeliklerin buluştuğu yer cocuklarınız rahatca eğlenebilceği oyun parkımızla Atv İle Doğa Turu Abant Saklı Bahçe, yaz sezonunda da hizmetinizdedir.

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
ailecek tabiatla içiçe makul bir tatil
8

-

Şömineli olan evde kaldık bu hafta sonu. Çok rahat ettik açıkçası, kendi evimizde gibiydik, Max ve Rodi adlı iki sevimli baba oğul köpeğin eşliğinde derede gezinti yaptık. Mekana zorunlu tutmadılar. En güzeli de oydu bence, mesela etimizi aldık, mangalı hazırladılar mangal yaptık. Şöminede patates közledik, kestane mevsimi olsaydı oda hoş olurdu. :) Ufak bir olumsuz tarafı; eşim, ben ve kayınvalidem ve 2 yaşındaki o.. Devamını Göster

5
Tavsiye ediyorum
10

-

Lüks yerine samimiyet sizin için ön planda ise tavsiye ediyorum. Oda-kahvaltı bir gece konaklama yaptık. Sabah bize sundukları kahvaltı ile bir tabur asker doyardı herhalde. Şömine ateşinin sesiyle uykuya dalmak da çok keyifli.

5
Salaş ve rahat evler
10

-

Her şey o kadar güzeldi ki... Tatil konusunda her şeyin gösterişli olmasını seven biri değilim ve burası tam benim gibiler için. Kahvaltısı zengin, insanları güler yüzlü, evleri salaş ve rahat, bahçesi ve piknik masaları çok güzel bir mekan. İki üç gecelik bir tatil için biçilmiş kaftan. Oraya gittiğinizde sizi karşılayan aşırı sevimli köpekler bulacaksınız, mekanda beni en çok tav eden o olmuştu. :)

5
Her şey çok güzeldi
10

-

Çok güzel insanlar, çok güler yüzlüydü. Kesinlikle tavsiye ederim.

5
Sıradan bir tesis
4

-

Sıradan bir pansiyon. Ahşap evlerdeki tuvalet ve banyo armatürleri bozuk. İşin esası Abant'ta tatil yapmak istiyorsanız yok bungalovdu, yok dağ evi idi, yok ahşap evdi gibi fantezi içeren ama içi boş ve hayal kırıklığı ile sonuçlanacak mekanlarda üstelik bir ton para harcayarak vakit ve nakit harcamak akıl karı değil. 150,00 TL verip iki kişilik (sadece oda ve kahvaltı dahil) konaklamanın cazip bir tarafı yok. Üste.. Devamını Göster

Yakınındaki Oteller