Abant Gölü
Neredekal.com
Bolu Mekanlar
Göl Restaurant & Bar

Göl Restaurant & Bar

₺ ₺ ₺ ₺
Salata + 2
Bu restaurant menüleri Salata,Türk Mutfağı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 6 Fotoğraf
1.5/5
Kötü
9 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Göl Restaurant & Bar Hakkında

Abant Gölü üzerindeki Büyük Abant Otel’inde yer alan tesisimiz muhteşem doğa manzarası ile misafirlerine hizmet vermektedir. Göl Restaurant & Bar; barbekü, et-mangal, sucuk-ekmek&sıcak şarap partileri ve Zengin Cafe Mönüsü ile damak zevkine düşkünleri, Grup Firuze ile müzik ruhun gıdasıdır diyenleri, bitki çayları ve nargile ile de geleneksel tatları arayanları tatmin etmek üzere hazırlanmıştır. Cuma ve Cumartesi günleri saat 21:30 dan itibaren canlı müzik dinleyerek eğlenebileceğiniz tesis her türlü yaş günü,nişan, düğün ve özel partiler için de hazırlanabilmektedir. Hava şartlarına bağlı olarak 1000 kişilik açık hava organizasyonlarına ev sahipliği yapabilmektedir.

Yorum / Değerlendirme

1.5/5
Kötü
9 değerlendirme
Göl Restaurant & Bar
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
2/5 Ortalama
22.07.2018
Ozge ince
Hizmet iyi değil
Muhteşem bir manzaraya sahip. Ancak işletme insanın keyfini kaçırıyor. Hizmet yok. Kendi paranızla hizmet almanız mümkün değil.
1/5 Kötü
18.11.2017
Tolga
Astronomik fiyatlar
40 TL’ye bildiğin 4 tane ızgara köfte, su, ekmek, nefes alıp vermek, her şey ücretli. Servis gayet yavaş. Astronomik fiyatlar gerçekten, gölün kenarında olması dışında hiçbir özelliği yok. Mecbur kalsanız bile gelmeyin derim.
0/5 Çok Kötü
17.08.2017
Misafir
Ortamın tadını kaçıran bir işletme
O güzel ortamın tadını kaçıran bir işletme. O güzel gezimizin bütün tadı kaçtı buraya uğradık diye, 4 kişi girdik, 2 kişilik kahvaltı istedik, bir garson ya da şefleri en az 4 kişilik kahvaltı verebileceklerini söyleyince kalktık gittik. Zorla kahvaltı yaptıracak adam. O ortama yakışan bir işletme değil. Esnaflık, işletmecilik, hizmet, çalışanlar sıfır. Yemeklerine gelince; yemediğim için bilmiyorum da isterse en güzel yemeği yapsalar bile ben böyle bir yere para vermem. Kimseye de tavsiye etmem.
1/5 Kötü
03.03.2017
Özge Ölçer
Ekmeğin parasını bile alıyorlar
Paranız mı çok? Direk buraya gelin. 1 kg et istedik, yarım kilo ya var ya yok. Adamlar getirdiği ekmeğin parasını bile alıyorlar. Su istemedik, bir sürahi su getirip bardak başına su parası kitlediler. Yemeğin yanına ikram meze filan yok. İsterseniz o da paralı. Neredeyse çatal, bıçak parası da alacaklar. Garsonlar suratsız, ilgisiz. Kısaca vasat bir yer. Bir kere gelirsiniz bir daha tövbe gelmem diyeceğiniz bir yer.
1/5 Kötü
10.01.2016
Engin engin
Fiyatlar pahalı
Fiyatlar çok pahalı, servis yavaş, çeşit az. 4 kişi serpme kahvaltı fiyatı 170TL. Bilginiz olsun.
Daha fazla yorum gör