Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Giriş
02.07.22
Çıkış
03.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0

Fiyat Aralığı

Kendi bütçenizi belirleyin
0 TL - 200 TL
200 TL - 400 TL
400 TL - 600 TL
600 TL - 800 TL
800 TL +

Konsept/Tema

Aile Dostu

Tesis Türü

Pansiyon

Uzundere Pansiyonları:

Uzundere için 0 otel listelendi.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun tesis bulamadık
Arama tarihini değiştir
Arama lokasyonunu değiştir

Erzurum’un köklü tarihi ile dikkat çeken ilçesi Uzundere, konaklamak için gelen ve uygun bütçeli bir konaklama arayışında olan ziyaretçilerini Uzundere pansiyonlarında ağırlıyor.

Bünyesinde çok sayıda medeniyetin izine rastlanan Uzundere, gerek tarihi değerleri gerek doğal güzellikleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Erzurum’dan yaklaşık 2 saatlik bir araç yolculuğunun ardından ulaşılabilen ilçede görülmesi gereken değerlerinde başında ise; Tortum Gölü, Balıklı Köyü ve Öşvank Kilisesi’si geliyor. Tüm güzellikleriyle Erzurum’un merak uyandıran ilçelerinden biri olan Uzundere’de bu nedenle hatırı sayılır bir konaklama seçeneği de bulunuyor.

Gelen ziyaretçiler bütçelerine ve zevklerine göre bu tesislerden kendilerine en uygun olanı seçerek rezervasyon yaptırabiliyor. Uzundere pansiyonları ise özellikle uygun bütçeli bir konaklamanın ilk tercihlerinden oluyor.

Büyük bir kısmı oda-kahvaltı konseptinde hizmet veren Uzundere pansiyonları, tesislere göre farklılık göstermekle birlikte kahvaltılarını zengin açık büfe, serpme ya da kahvaltı tabağı olarak servis edebiliyor. Apartla ile birlikte en uygun bütçeli tesislerden biri olan pansiyonlar, yılın dört mevsim, aralıksız hizmet veriyor. Tesis odaları her mevsim açık olması sebebiyle ısıtma sistemli ve klimalı olmasıyla dikkat çekiyor.

Uzundere pansiyonları genellikle merkezi bir konumda, çevre restoran ve kafelere yürüme mesafesinde konumlanıyor. Böylece tüm konuklar dilerse bölgenin meşhur yemeklerini tatmak ve sevdikleriyle keyifli zamanlar geçirme fırsatı bulabiliyor. Tüm bunların yanı sıra bazı tesislerin kendilerine ait bir restoranı da bulunabiliyor.

Uzundere pansiyon fiyatları ise oda-kahvaltı ya da sadece konaklama olarak tercih edilmesi durumunda farklılık gösteriyor. Genellikle yalnız konaklama satın alınan odalarda, konuklar dilerse ek ücret ile kahvaltı da satın alabiliyor. Siz de yakın zamanda bir Uzundere seyahati gerçekleştirecek ve uygun bütçeli bir Uzundere pansiyonu arayışına girdiyseniz, sayfamız üzerinden fiyatları karşılaştırarak size en uygun tesisi bulabilirsiniz.

Şimdiden iyi tatiller dileriz.

Uzundere Pansiyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uzundere bölgesinde Covid sertifikalı tesisler var mıdır?
Uzundere bölgesindeki Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı Güvenli Turizm Sertifikalı otelleri Uzundere Pansiyonları - En Uygun Uzundere Pansiyon Fiyatları sayfamızda bulunan filtre alanını kullanarak filtreleyebilir, size en uygun tesisleri inceleyebilirsiniz.
Uzundere Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri nelerdir?
Uzundere Pansiyonları için en popüler tesis özellikleri: Kahvaltı dahil.
Uzundere Pansiyonları için ödeme yöntemleri nasıldır?
Uzundere Pansiyonları için Otelde ödeme,taksitli ödeme seçenekleri bulunan tesisleri filtre alanımızı kullanarak inceleyebilirsiniz.