Uzundere Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Uzundere Hakkında

Uzundere Gezilecek Yerler

Uzundere Otel Fiyatları

Erzurum'un 3 bin yıllık tarihi ile medeniyetlerin beşiği olan ilçesi Uzundere, yerli-yabancı fark etmeden tüm ziyaretçilerine huzur dolu bir seyahatin kapılarını açıyor…

Etiler, İskitler, Persler, Doğu Roma ve daha nice medeniyetin izine rastlanan Uzundere'de oldukça çeşitli bir kültürel yapı hakimdir. Köklü tarihinin etkisi ile ilçe, bünyesinde barındırdığı tarihsel değerlerinin yanı sıra muhteşem bir doğal güzelliğe de ev sahipliği yapmaktadır. Sahip olduğu tüm bu güzellikler Uzundere'yi bölgenin en görülesi ilçelerinden biri konumuna getirmiştir. Tortum Gölü, Balıklı Köyü ve Öşvank Kilisesi bölgede görülmesi gereken durakların yalnızca birkaçıdır. Hal böyle olunca ilçede konaklama birimlerinin sayısı da her geçen gün artış göstermektedir. Uzundere otelleri gerek sunduğu olanaklar gerekse geniş yelpazeye sahip fiyatları ile her bütçeden ve zevkten ziyaretçiye hitap etmektedir.

Genellikle oda-kahvaltı olarak hizmet veren Uzundere otelleri, tesislere göre farklılık göstermekle birlikte sabah kahvaltılarını zengin açık büfe ya da kontinental olarak sunmaktadır. Otellerin bir kısmı apart oda biçiminde iken bir kısmı ise pansiyon olarak hizmet vermektedir. Ev konforundan vazgeçemeyen ve kalabalık konaklamalar için her zaman apart oteller ön plana çıkarken, çift konaklamaları için pansiyonlar tercih edilebilmektedir.

Tesislerin bir kısmı çevre lokanta ve restoranlara yürüme mesafesinde yer almakta olup, bazılarının kendi özel restoranı da bulunmaktadır. Siz de bölgenin meşhur yemeklerini tatmak ve birbirinden güzel durağını ziyaret etmek için Uzundere otellerini tercih edebilirsiniz.

Uzundere otel fiyatları ise geniş bir aralığa sahip olması nedeniyle her bütçeye hitap etmektedir. Oda-kahvaltı ya da yalnızca konaklama tercih ettiğinizde de fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Üstelik sayfamız üzerinde bölgedeki tüm tesislerin fiyat karşılaştırmalarını yaparak 2020 Uzundere otel fiyatları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün.

Şimdiden iyi tatiller dileriz.