Uludağ Butik Otelleri

En iyi 23 butik otel, en uygun fiyatlar

Uludağ Butik Otel Fiyatları

Kış sezonunun nabzını tutan Uludağ'da konaklama için pek çok alternatif bulunmakta. Uludağ butik otelleri ise her şey dahil konaklama sistemi, nezih bir ortamı ve pistte kayak yapanları çok rahatlıkla izleyebileceğiniz konuma sahip.

Kış aylarında sporcuların özellikle ilgi gösterdiği Uludağ'da tatil sezonu aralık ayı sonundan Mart ayı sonuna kadar karın durumuna göre devam etmektedir. Uludağ Kayak Merkezi'ndeki yer alan otel kategorileri arasında kış otelleri, 3 yıldızlı oteller, 4 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı oteller dağ evi ve Uludağ butik otelleri kusursuz hizmet anlayışları, farklı konseptteki odaları ve hemen hemen hepsinde hizmet veren kayak odaları ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Le Chalet Yazıcı Otel Uludağ Uludağ

Uludağ - Butik Otel - 10 Misafir Yorumu

Bursa'nın popüler kış turizmi merkezi Uludağ'ın eteklerinde yer alan Le Chalet Yazıcı Otel Uludağ, bir kayak okuluna, kiralık kayak ekipmanlarına ve bir terasa sahiptir. Isıtmalı rahat odalarıyla hizmet veren Le Chalet Yazıcı Otel Uludağ genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Uludağ'da 1. bölgede yer alan Le Chalet Yazıcı Otel kayakla ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz kayak ekipmanları kiralama gibi hizmetler vermektedir. Kayak odası için dışarıdan anlaşmalı bir merkezle hizmet sağlamaktadır. Tesis direkt telesiyej-teleskiye ve piste yakın konumda, kafesinden kayanları seyredebileceğiniz yakınlıktadır. Tesisin Sarıalan Teleferik'e mesafesi ise 6 km'dir. Le Chalet Yazıcı Otel Uludağ'ın tüm konaklama birimlerinde; düz ekran TV, oturma alanı, mini buzdolabı, emanet kasası, eşya dolabı,...

Uludağ butik otelleri ve Uludağ butik otel fiyatları, butik otellerin fotoğrafları, konumları, özellikleri ve iletişim numaraları ile bu sayfada listelenmektedir. Bu sayfada listelenen Uludağ butik otellerini ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Bu sayfada listelenen Uludağ butik otelleri içerisinden zevkinize ve bütçenize en uygun tesisi bulabilir hatta iletişime geçerek rezervasyonunuzu bile yaptırabilirsiniz.

Uludağ ve Uludağ butik otelleri yılın en kalabalık en yoğun dönemini kış aylarında ve sömestr tatili dönemlerinde yaşamaktadır. Bu sebeple sizler de kış sezonunda ve sömestr tatili zamanlarında Uludağ butik otelleri kategorisinde hizmet veren tesislerde konaklamayı planlıyorsanız kesinlikle erken rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Uludağ butik otelleri kategorisinde yer alan tesislerden konaklamak istediğiniz otele erken rezervasyon yaptırarak hem planladığınız zaman aralıklarında tatilinizi yapabilir hem de erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak daha uygun fiyatlara ekonomik bir konaklama yapabilirsiniz.

Uludağ Butik Otel Yorumları

9

Le Chalet Yazıcı Otel Uludağ

Le Chalet Yazıcı Otel Uludağ - 20 Mart 2018, Salı 12:27

Mimarisi çok şık

Çok güzel bir mimariye sahip, oteli genel anlamda çok şık buldum. Yemeklerde çeşit az olsa da lezzet ve kalite çok iyiydi. Ayrıca her şey çok tazeydi. Personeller çok ilgili ve çok yardımcılardı. Kesinlikle her yönden memnun kaldım ve yine geleceğim. Teşekkürler Le Chalet Yazıcı Otel Uludağ ailesi.