Uludağ Apartları

En iyi 24 apart otel, en uygun fiyatlar

Uludağ Apart Otel Fiyatları

Kış ve kayak tatillerinin vazgeçilmez adreslerinden biri olan Uludağ'da, samimi bir konaklama alternatifi; Uludağ apart otelleri…

Uludağ apart otelleri, Uludağ Milli Parkı yolu üzerinde, dağın yamacında yer alıyorlar daha çok. Çoğu Uludağ apart oteli, özel girişli dairelerden oluşuyor. Dairelerde özel mutfaklar bulunuyor. Geniş bahçelere sahip olan Uludağ apart otelleri, bahçede sinema geceleri ve bisiklet kiralama gibi olanaklar sunuyor misafirlerine. Uludağ apartlarında konakladığınız süre boyunca yerel ve organik ürünlerle hazırlanan kahvaltıyla güne başlayabilir, enfes bir mangal şöleni ile de günü sonlandırabilirsiniz.

Uludağ apart otel fiyatları ise sezona bağlı olarak oldukça değişken. Kar sezonu açıldığında Uludağ apart otel fiyatları biraz artış gösterebiliyor. Sömestr gibi özel dönemler ise Uludağ apart otel fiyatlarının en yüksek olduğu zamanlar. Ancak Uludağ apart otel fiyatlarının oda fiyatı olarak ücretlendirilmesi, kalabalık gruplara ekonomik bir konaklama imkanı sunmuş oluyor. Genel olarak 2020 Uludağ apart otel fiyatlarının ortalama 200 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde Uludağ'a gitmeyi planlıyorsanız eğer, Uludağ apart otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Uludağ apart otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.