Uludağ Apartları

En iyi 23 apart otel, en uygun fiyatlar

Uludağ Apart Otel Fiyatları

Kış ve kayak tatillerinin vazgeçilmez adreslerinden biri olan Uludağ'da, samimi bir konaklama alternatifi; Uludağ apart otelleri…

Sadece ülkemizin değil, dünyanın en iyi kayak pistlerine ev sahipliğe yapan Uludağ, kış sezonunun adeta can damarı. Sezon açılır açılmaz hareketlenmeye başlayan Uludağ'da, uluslararası yarışmalar da düzenleniyor. Bu nedenle de kış mevsimi boyunca çok sayıda sporcu ve tatilci ağırlıyor Uludağ. Bu anlamda Uludağ'da çok sayıda konaklama alternatifi bulunuyor. Uludağ apart otelleri de bu konaklama alternatifleri arasında en benzersiz deneyimlerden birini yaşatıyor.

Uludağ apart otelleri, Uludağ Milli Parkı yolu üzerinde, dağın yamacında yer alıyorlar daha çok. Çoğu Uludağ apart oteli, özel girişli dairelerden oluşuyor. Dairelerde özel mutfaklar bulunuyor. Geniş bahçelere sahip olan Uludağ apart otelleri, bahçede sinema geceleri ve bisiklet kiralama gibi olanaklar sunuyor misafirlerine. Uludağ apartlarında konakladığınız süre boyunca yerel ve organik ürünlerle hazırlanan kahvaltıyla güne başlayabilir, enfes bir mangal şöleni ile de günü sonlandırabilirsiniz.

Uludağ apart otel fiyatları ise sezona bağlı olarak oldukça değişken. Kar sezonu açıldığında Uludağ apart otel fiyatları biraz artış gösterebiliyor. Sömestr gibi özel dönemler ise Uludağ apart otel fiyatlarının en yüksek olduğu zamanlar. Ancak Uludağ apart otel fiyatlarının oda fiyatı olarak ücretlendirilmesi, kalabalık gruplara ekonomik bir konaklama imkanı sunmuş oluyor. Genel olarak 2019 Uludağ apart otel fiyatlarının ortalama 200 TL civarında olduğunu söyleyebiliriz.

Siz de, yakın bir zaman içerisinde Uludağ'a gitmeyi planlıyorsanız eğer, Uludağ apart otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz. Unutmayın, erken rezervasyon Uludağ apart otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.