Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Uludağ Aktiviteleri ve Yapılacak Şeyler:

Uludağ civarında yapılacak 0 aktivite.

En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Kriterlerinize uygun sonuç bulunamadı.

Uludağ Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Kış turizmi ve kayak denince akla ilk gelen yer olan Uludağ, gezginlere yılın her mevsimi farklı aktiviteler yapma imkanı sunuyor...

Ülkemizin en çok tercih edilen kayak merkezidir Uludağ. Yılın 4 mevsimi kış sporları yapmaya olanak bulduğumuz Uludağ, birbirinden farklı doğa sporuna ve aktivite için gezginlerin ilk adreslerinden biridir. Konaklama seçenekleri için uygun Uludağ otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Uludağ'da yapmanızı önerdiğimiz aktiviteler şunlar:

Kış sporlarının ülkemizdeki ilk duraklarından biri olan Uludağ'da yılın 4-5 ayı kayak yapabilirsiniz. Bunun yanında snowboard yapabilir, kızakla kayabilirsiniz.

ATV, kar motoru ve palet gibi kar araçlarıyla gezinti yapabilir, Uludağ'ın eşsiz doğa güzelliklerini keşfedebilirsiniz.

Telesiyej ve teleferik ile dağ tırmanışı yapabilir, Uludağ'a kuşbakışı bakabilir, gördüğünüz güzellikleri fotoğraflayarak ölümsüzleştirebilirsiniz.

Uludağ'da mutlaka yapmanızı önerdiğimiz şeylerden biri de kayak sonrası sucuk ekmek ve şarap ikilisi ile karnınızı doyurmanız. Bu, Uludağ'ın en keyifli ritüellerinden biri.

Akşam olduğunda oteller bölgesinde yakılan ateş etrafında arkadaşlarınız ile birlikte eğlenebilir, çalan müzikler eşliğinde dans edebilirsiniz.

Yine oteller bölgesinde yer alan bar ve mekanlarda keyifli ve eğlenceli vakit geçirebilir, bu mekanlarda gerçekleştirilen parti ve konser organizasyonlarına katılabilirsiniz.

Eğer Uludağ'da bahar veya yaz aylarında bulunursanız kamp, trekking, tırmanış ve piknik yapabileceğiniz aktivitelerden.

Popüler Bursa Otelleri
Tümünü gör