Tuğra Suite Otel

 • Otel
8.0puan

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli gecelik en uygun fiyatlar.

  Fiyatlar Hakkında Önemli Bilgi

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Tuğra Suite Otel

  Tesisimiz 1999 yılı turizm sezonunda işletmeye açılmış olup, Şahin Suit Otel adı altında Akdeniz'de alternatif turizmin ilk oteli olarak, siz değerli konuklarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmıştır.

  Tesisimiz, Sizlerin isteğiyle ve yine sizlerin desteğiyle 2009 yılı turizm sezonunda ve sonrasında aynı konsepte Tuğra Suit Otel olarak hizmet vermeye devam edecektir.

  Otelimiz `Alanya`'ya 16 km `Antalya` havalimanına 105 km mesafede bulunan Payallar Kasabasında yer almaktadır. Otelimizin önünde `Alanya` `Antalya` D400 karayolu geçmekte olup, sahilimize otelimizin içinden 25 metrelik bir alt geçitle ulaşılmaktadır.

  Saygıdeğer Konuğumuz;
  Öncelikle 2013 yılınızın sağlıklı mutlu, huzur ve barış dolu geçmesini diler, iş hayatınızın en verimli günlerini yaşamanızı dilerim. İnsanların vazgeçilmez ihtiyaçları arasında yer alan tatil yapma olgusu, huzur içerisinde tatil yapılacak yer arayışını da beraberinde getirmektedir. Çünkü tatil yapmak yalnızca bulunduğumuz bir yerden başka bir yere seyahat etmek değil, kendimizde, eşimizde ve çocuklarımızda yıl boyu oluşan vücut ve zihin yorgunluğunu atmak, kısaca yenilenmek demektir. Yenilenmek için'se tatil yapılacak bölge ve yer seçimi kuşkusuz çok önemlidir. İşte sizler gibi tatilini huzur içinde geçirmek isteyenlere, `Antalya`'nın incisi `Alanya`'da bulunan ve sizlerin çok yakından da bildiği ve sektörün `Akdeniz`'deki ilk oteli olan Tuğra Suit Otel. Yeşilin bütün tonlarından kendisine örtü edinen, doğa güzelliklerini, denizin ılık sularıyla kucaklaştırıp tutkuya dönüştürdüğümüz Tuğra Otel'de tatil sizinde hakkınız diyor ve sizleri aile boyu tatil için alternatif turizmin alternatifsiz hizmet anlayışına tekrar davet ediyoruz. Eviniz kadar rahat tesisimizde Akdeniz ikliminin sıcaklığı kadar, sıcak insanlarla tanışma fırsatı bulursunuz. Kurulan dostluklar kırk yıla sığmayacak hatta bir ömür boyu sürecektir. Akdeniz'in güzelliğinin yanı sıra, kültürümüzün sunduğu mutfak zenginliğini, bayanlara ve çocuklara özel aktivite imkanlarıyla sizlere tercih yapmakta zorluk çekeceğiniz kadar seçenek sunuyoruz.

  Değerli Konuğumuz; 2013 yılı turizm sezonunda isminden başlayıp en ince ayrıntılara kadar kendini yenileyen çok iyi bildiğiniz ve beğendiniz Tuğra Suit Otel sizlere çok daha iyi hizmet sunmak, herkese ve her keseye uygun ödeme koşullarıyla dostlarınızla tatil yapabilmek için yeni bir atak yapmıştır.

  Göz bebeğiniz ailenize verebileceğiniz en güzel armağan sevgidir sevgiyi anlatmanın en güzel yolu onlara tatil yaptırmaktır. Tuğra Suit Otel'de tatil yapmak ailenize sunacağınız bir ayrıcalıktır. Birlikte olmak dileğiyle sevgiyle ve sağlıcakla kalın.

  Alanya otelleri arasında samimi bir hizmet anlayışıyla konuklarını ağırlayan Tuğra Suit Otel'i tercih edebilir, keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.
  Yazının devamı  

  2 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
  6
  Yemekleri güzel

  -

  Ağustos 2009'da, ailemle 5 gece konakladık. Ailelere uygun bir otel. Mekanı biraz dar olduğu için, kalabalık zamanlarda insan biraz daralıyor. Kendine ait plajı var. Ancak deniz ve plaj çakıl taşlı. Yakınlarda, Avsallar'da deniz ve plaj kumlu, çok güzel. Yemekleri güzel. Tavsiye ederim. Ancak sunduğu hizmete ve mekana göre çok pahalı. İslami oteller diğer otellere göre genelde çok pahalı. Sanırım talep çok olduğu için, bu tür oteller az olduğu için pahalı.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  10
  Daha çok aile oteli

  -

  Genç arkadaşlarımız takılmak istiyorlarsa onlara uygun bir otel değil. Burası daha çok aile oteli.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Foursquare üzerinden derlenmiştir.

  Tesis Özellikleri

  • Sezon AralığıSezon Aralığı Belirtilmemiş
  • Kredi KartıKredi Kartı Sorunuz
  • Taksit SayısıTaksit Sayısı 0
  • OtoparkOtopark Yok
  • İnternetİnternet Yok

  Son İncelenenler