Şömine Restaurant

₺ ₺ ₺ ₺
Fast food + 4
Bu restaurant menüleri Fast food,Türk Mutfağı,Kahve,Tatlı mutfak türlerinden oluşmaktadır.
+ 7 Fotoğraf
1.6/5
Kötü
7 değerlendirme
Çalışma saatleri bilinmiyor
Ücretsiz
Telefon

Şömine Restaurant Hakkında

1990 yılında kurulan restoranımız, ilk günden beri Kapadokya mutfağını en iyi şekilde temsil eden sayılı restoranlardan biridir. Ürgüp’ün merkezinde, Kapadokya’ya özgü tüf taşından yapılmış binasında hizmet veren restoranımız yazın 270, kışın 80 kişiyi ağırlayabilecek kapasitededir. Çıtırtılarıyla dinlendiren şömineli ana salonu, yaz günlerinde parlak mavi gökyüzünün, gecelerinde ise yıldızların, ayın Ürgüp manzarasıyla arkadaşlık ettiği terası sonsuz keyif ve rahatlık verir.

Yorum / Değerlendirme

1.6/5
Kötü
7 değerlendirme
Şömine Restaurant
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
0/5 Çok Kötü
22.02.2019
Aliye Özasik
Sakın gitmeyin
Bu akşam gittiğimiz Şömine Restaurant’ta öncesinden gidip konuştuk ve indirim uygulayacaklarını belirttiler. Ne indirim yaptılar ne de canlı müzik denilen eğlencelerinden gram keyif aldık. Adamlara istek yazmamıza rağmen kendi bildikleri gibi ilahi gibi çaldılar. Kendileri söyleyip kendileri dinlediler. Hepsi çok suratsız ve mutsuz çalışıyorlar. 50 kişi gittik, paramıza yazık oldu. Gecemize yazık oldu. Oradan çıkıp aynı lokasyonda başka restorana geldik. Çok mutluyuz çok da eğleniyoruz. Sakın gitmeyin bin pişman olursunuz.
1/5 Kötü
09.07.2017
Meral çatdal
Pahalı bir yer
Eşim ve ben yarım saat oturup, 4 çay içtik. Müzik bitti ve kalktık. 45 TL para ödedik. Ayıp vallahi. Bilsek hiç girmezdik.
1/5 Kötü
23.08.2016
ibrahim
Yemekleri lezzetsiz
Hiç ama hiç tavsiye etmem. Hem pahalı hem de yemekleri lezzetsiz. Fiyatlar yan restoranda testi kebabı 28 TL, şömine restoranda 38 TL. Tavsiye edilecek bir yer kesinlikle değil. Testi kebabı mide bozuyor, söylemedi demeyin.
1/5 Kötü
18.03.2016
Asim
Menüler küçük
Fena pahalı bir yer. Hiç de geldim, gördüm, yedim diye hayranlıkla gidilecek bir yer değil. Menüler küçük ve doyurucu değil. Ayrıca çömlek yemekleri gerçekte düdüklü tencerede pişip çömlekte sunuluyor, pahalı fiyatlar. Gösterişten başka bir şey yok. Nevşehir yemek kültüründe çok geri. Yemekler ancak mideyi bozuyor.
1/5 Kötü
18.03.2016
Asim
Menüler küçük
Fena pahalı bir yer. Hiç de geldim, gördüm, yedim diye hayranlıkla gidilecek bir yer değil. Menüler küçük ve doyurucu değil. Ayrıca çömlek yemekleri gerçekte düdüklü tencerede pişip çömlekte sunuluyor, pahalı fiyatlar. Gösterişten başka bir şey yok. `Nevşehir` yemek kültüründe çok geri. Yemekler ancak mideyi bozuyor.
Daha fazla yorum gör