Otelleri Göster

Sızır Şelalesi Yakınındaki Oteller

Sızır Şelalesi Yakınındaki Oteller

Türkiye'nin doğal güzelliklerinin bir parçası olan Sızır Şelalesi Sivas geziniz esnasında görmeniz gereken yerler arasındadır. Gemerek ilçe sınırlarında olan Sızır Şelalesi, özellikle yabancı turistlerin ziyaret ettiği bir noktadır. İl merkezine 136 kilometre uzaklıktaki şelale, her gün her saat müziğini hiç bırakmaz ve hatta her gün daha bir coşkuyla söyler şarkısını.

Fotoğraf karelerinde güzelliğini ölümsüzleştiren Sızır Şelalesi'ne yakın otellerin veya pansiyonların birinde konaklayarak sizler de şahit olabilirsiniz. Sessizlik içinde duyacağınız ve sizi dinleyen tek şey şelale olacak. Sızır kasabasındaki bu benzersiz güzellik aynı zamanda doğal sit alanı özelliği taşır. Farklı bir dünyadaymışsınız hissi verecek olan Sızır Şelalesi'nde zamanın nasıl geçtiği anlamayacaksınız.

Şelale keşfiniz sırasında tatlı yorgunluğunuzu 15 kilometre uzaklıktaki Çat ormanlarında piknik yaparak atabilirsiniz ve yine orada sizi doğa yalnız bırakmayacak. Gittiğiniz her yerde tertemiz havayı iliklerinizde hissedeceksiniz. Sızır Şelalesi ruhunuzu ve bedeninizi yenileyecek yerler arasındadır ve sizi konuk etmek için her zaman hazır.