Neredekal.com
Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol
Örnek Harita Görseli
Haritayı Görüntüle
Filtreler

Kategori

Aktivite-Eğlence
Şehir Turları
Tekne-Yat

Gezgin Türü

Aileler için Uygun
Çocuklara Uygun
Çiftlere Uygun

Sinop Aktiviteleri

Sinop civarında yapılacak 3 aktivite.
En Çok Tavsiye Ettiklerimiz
Sinop Gemi Modelleri
Aktivite-Eğlence
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Sinop
Almira Gezi Teknesi
Tekne-Yat
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Sinop
Sinope Tours

Sinope Tours

Ücretli
Şehir Turları
Çalışma saatleri bilinmiyor
Neredekal DeğerlendirmeHenüz Puanlanmamış
Sinop

3 mekandan 3 tanesi gösteriliyor

Sinop Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler

Sinop Kalesi, Sinop Balatlar Kilisesi, Sinop Erfelek Tatlıca Şelaleleri, Sinop İnaltı Mağarası, Sinop Akgöl, Sinop Sarıkum Plajı Gölü, Sinop Mobil Ve Korucuk Köyü, Sinop Hamsilos Koyu, Sinop Akliman, Tarihi Sinop Cezaevi, Sinop'un adeta simgesi haline gelmiştir. Yakın zamana kadar cezaevi olarak kullanılan tarihi yapı, günümüzde müze olarak ziyaretçilerine kapılarını açmıştır.

Sinop gezinizde tarihi yerleri ve doğal güzellikleri gördükten sonra, Sinop'un uzun plajlarında Karadeniz'in masmavi sularında, denizin ve sahilin tadını çıkarabilirsiniz. Doğal göller ve mağara kesinlikle ziyaret edilmelidir. Konaklama seçenekleri için uygun Sinop otelleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Sinop'da yemek olarak birçok seçenek mevcut. İster bir lokantada yerel lezzetleri tadabilir, isterseniz balık restoranlarında oldukça uygun fiyatlara Karadeniz'den yakalanmış taptaze deniz ürünlerinden oluşan menüden dilediğinizi yiyebilirsiniz.

Sinop genellikle yaz aylarında tercih edilen bir yer olmasına rağmen, yakın zamanda yenilenen yolları ve şehir merkezine çok yakın mevkide yer alan hava alanına büyükşehirlerden yapılan uçak seferleri ile yılın diğer aylarında da ziyaret edilen bir yer olmuştur.

Sinop gezinizi sonlandırmadan, eskiden cezaevinde yatan birkaç mahkumun el emeği göz nuru ile ürettiği gemi maketlerini şehir merkezinde tarihi cezaevinin deniz tarafındaki arka sokaklarında üreten ve satan mağazalardan Sinop hatırası olarak almanızı, son olarak da Sinop'da oldukça meşhur Teyzenin Yeri'nde mantı yemenizi tavsiye ederim.

Sinop Yapılacak Şeyler ve Aktiviteler Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sinop için ailelere uygun aktiviteler nelerdir?
Sinop için ailelere uygun aktiviteler : Sinop Gemi Modelleri, Babaçay Kanyonu’nda Trekking, Sinop Dranaz Kayak Merkezi, Sinop konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Sinop için ücretsiz yapılacak aktiviteler nelerdir?
Sinop için ücretsiz yapılacak aktiviteler : Np Tour, Sinop Gemi Modelleri, Babaçay Kanyonu’nda Trekking, Sinop konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Sinop için kalabalık gruplara uygun aktiviteler nelerdir?
Sinop için kalabalık gruplara uygun aktiviteler : Sinop Gemi Modelleri, Babaçay Kanyonu’nda Trekking, Sinop Dranaz Kayak Merkezi, Sinop konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Sinop için çiftlere uygun aktiviteler nelerdir?
Sinop için çiftlere uygun aktiviteler : Sinop Gemi Modelleri, Babaçay Kanyonu’nda Trekking, Sinop Dranaz Kayak Merkezi, Sinop konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.
Sinop için aktiviteler nelerdir?
Sinop için aktiviteler : Np Tour, Sinop Gemi Modelleri, Babaçay Kanyonu’nda Trekking, Sinop konumundaki tüm seçenekleri incelemek için web sitemizi detaylı inceleyebilirsiniz.